"

Lg G3 Batarya

" araması için 350 sonuç listeleniyor
zore Lg G3 Mini Uyumlu Batarya
Kargo Bedava
ZoreLg G3 Mini Uyumlu Batarya
343,60 TL
Sepete Git
zore Lg G3 Uyumlu Batarya
Kargo Bedava
ZoreLg G3 Uyumlu Batarya
343,60 TL
Sepete Git

Lg G3 Batarya Çeşitleri ile Uzun Ömürlü Pil Gücü

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı telefonlar, hayatımızın birçok yerinde kullanılmaktadır. İletişim aracı olmasıyla birlikte fotoğraf ve video özellikleriyle de gündeme gelmektedir. Aynı zamanda sosyal medya, oyun gibi aktiviteler de yapılmaktadır. Modern teknoloji ile gelişen birçok özellikte telefon bulunmaktadır. Telefonlar, batarya ve şarj sistemi ile çalışmaktadır. Her telefona özgü olan şarj aleti ve batarya mevcuttur.

Pratik Özellikleri ile LG G3 Batarya

Pratik Özellikleri ile LG G3 Batarya

LG g 3 batarya orijinal malzemelerden üretilmiştir. Uzun süre telefon kullanımlarında pil ömrünü uzatmaktadır. Telefonunuzun batarya girişine uygun olarak üretilmiştir. Pil ömrü ve kullanım saati en önemli özelliklerden biridir. Yüksek sıcaklıktan korunması tavsiye edilmektedir. Dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Telefonunuza zarar vermeyen malzemelerden üretilmiştir. LG G3 orijinal batarya elektrik enerjisi toplayarak telefonunuzun çalışmasını sağlayan etkenlerden biridir. Prize gerek kalmadan kullanılmaktadır. Kullanımı pratiktir. Telefonunuzun arka kısmında bulunan batarya alanına yerleştirilmektedir. Sadece telefonlar için değil bilgisayarlar için de kullanılan bataryalar mevcuttur. Tasarımı nedeniyle telefonunuzdan istediğiniz zaman çıkarıp takabilirsiniz. Bataryanızı uzun süre kullandıktan sonra yedek batarya ile değiştirebilirsiniz. Bazı telefon modellerinde ise cihaz ile birleşik batarya modelleri bulunmaktadır. Bataryanızın eskimemesi veya şişmemesi için orijinal parçalar kullanmanız tavsiye edilmektedir. Cihazınızı şarjdayken kullanmanız bataryanızın olumsuz yönde etkilemesine sebep olmaktadır. LG G3 deji batarya, Lg G3 d855 batarya diğer batarya çeşitleridir.

LG G3 Batarya Çeşitleri

LG G3 Batarya Çeşitleri

Bataryanın özelliklerine ve boyutuna göre birçok çeşidi bulunmaktadır. LG G3 beat batarya markası ve malzemesi ile değişkenlik göstermektedir. LG G3 telefon markalarına uyumludur. Kullanmadan önce cihazınızı şarj etmeniz tavsiye edilmektedir. Bataryanızı bu şekilde kullanarak ömrünü uzatabilirsiniz. Ürün kalitesi ile dikkat çekmektedir. Telefonunuza yerleştirilmesi oldukça kolaydır. Kullanım aşamaları ve şartları bilgilendirme olarak yazılmaktadır. LG G3 batarya yorumlarını okuyarak satın almanız tavsiye edilmektedir. LG G3 yüksek kapasiteli batarya normal bataryalara nazaran yüksek kapasite kullanılarak üretilmiştir. Maksimum performans sağlamaktadır. Uzun süre kullanımlara uygundur. Verimlidir. Hızlı şarj özelliğine sahiptir. Cihazınızın şarjının daha geç bitmesine yardımcı olmaktadır. Telefonunuzun markasına uygun kapasiteli bataryaları tercih etmeniz önerilmektedir. LG G3 3000 mah batarya ise pilin kapasite seviyesini belirtmektedir. Telefonunuzun kullanma seviyesine göre değişkenlik göstermektedir.LG G3 3000mah, 4000mah, 5000mah, 6000mah gibi farklı değerleri de bulunmaktadır. Tekrar doldurulabilen ve yenilebilen özelliği ile LG G3 stylus batarya son dönemlerin popüler ürünlerinden biridir. Modern teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Telefonunuzun sağlığı için de önerilen batarya türlerinden biridir. Randımanlı performansı ile gündeme gelmektedir. Birçok çeşidi olan LG G3 batarya tavsiye edilmektedir. Boyut olarak mini boya sahip olan LG G3 mini batarya telefonunuza uygun olarak tasarlanmıştır.

LG G3 Batarya Fiyatları

LG G3 Batarya Fiyatları

Bataryalar, teknolojik cihazların çalışmasını sağlayan ekipmanlardan biridir. Elektronik cihazlarınızın çalışması için batarya kullanımı şarttır. Telefonunuzun çalışması için gerekli gücü ve enerjiyi sağlamaktadır. Cihazın özelliklerine göre bataryada bulunan akım gücü de farklılık göstermektedir. Farklı voltlara sahip olan batarya çeşitlerinden cihazınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bütçenize uygun olan fiyat aralıklarını seçerek ürün tercihi yapabilirsiniz. Teknolojik ürünler alırken kullanıcıların yorumlarını okumanız ürünü daha iyi tanımanıza yardımcı olacaktır. Tavsiye edilen batarya çeşitlerinin özelliklerini, açıklama kısımlarını okuyarak ayırt edebilirsiniz. Özelliklerine ve cihazınıza göre fiyat farklılıkları da görülmektedir. Orijinal ürünler, telefonunuza zarar vermeden sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Özellikleri bakımından değişkenlik gösteren çeşitleri mevcuttur. Bataryanın arka kısmında pil kapasitesi ve enerji miktarının bilgisi verilmektedir. Cihazınızın markasına göre batarya değişim süresini öğrenebilirsiniz. LG G3 batarya değişimi, 2 yılda bir kez yapılması tavsiye edilmektedir. Kullanım sıklığınıza göre bu süre değişmektedir. Bataryaların fiyatları, pil ömrüne ve markasına göre değişkenlik göstermektedir. Yüksek kapasiteye sahip olan bataryalar, fiyat farklılaştırmasına yol açmaktadır. LG G3 bataryalarını Trendyol üzerinden rahatlıkla inceleyip, satın alabilirsiniz.