"

Lg G5 Batarya

" araması için 162 sonuç listeleniyor
LG G5 Batarya
Hızlı Teslimat
Kargo Bedava
LGG5 Batarya
(55)
G5 Batarya
198 TL
Sepete Git

Telefonunuzla Uyumlu Lg g5 Batarya Çeşitleri Sizi Bekliyor

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte en büyük ihtiyaçlardan biri haline gelen akıllı telefonlar, gündelik yaşamın bir parçası olarak gün içerisinde farklı amaçlar ile uzun saatler boyunca kullanılır. Böylesine yoğun bir tempoya ayak uydurabilmesi adına telefonunuzun bataryasının kalitesi ve kapasitesi büyük bir öneme sahip olur. Bataryalar genel anlamda sadece telefonlar için değil, diğer birçok elektronik cihaza da güç sağlamak adına geliştirilen parçalardır. Fakat akıllı telefonlar diğer cihazlara kıyasla çok daha yoğun kullanıldığından batarya konusu çok daha ciddi bir olay haline gelir. Tüm gün aktif bir şekilde kullanılan akıllı telefonunuzun bataryasının da bu kullanım yoğunluğunu kaldırabilecek özelliklerde olması istenir. LG G5 batarya farklı kullanım amaçlarına yönelik farklı yüksek kapasitelerdeki kaliteli batarya seçenekleri ile dikkat çeker. Farklı kapasitelerdeki LG G5 batarya modellerini Trendyol ile satın alarak piyasadaki LG G5 batarya orijinal olmayan sahte ürünlerden korunabilirsiniz.

Yüksek Kapasiteli LG G5 Batarya Modelleri

Yüksek Kapasiteli LG G5 Batarya Modelleri

LG, üretmiş olduğu teknolojiler ile her dönemde dikkat çeken bir markadır. Yüksek donanımlı telefonların yanı sıra kapasitesi yüksek bataryaları ile de kullanıcılarına avantaj sağlar. LG G5 yüksek kapasiteli batarya seçenekleri hızlı şarj olabilen ve uzun ömürlü bir kullanım sunan bir yapıya sahiptir. LG G5 4000 mAh batarya seçenekler arasındaki kapasite olarak mütevazı modellerden biridir. Buna rağmen günlük aktif olarak akıllı telefon kullanımını rahat bi şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir kapasiteye sahiptir. LG G5 batarya 4350 mAh modeli daha yüksek kapasitesi ile dolu şekliyle günlük kullanımınızı rahat bir şekilde karşılar. Gün içerisinde müzik dinlemek, oyun oynamak ve sosyal medyada gezmek gibi şarj tüketen aktiviteleri şarjınızı dert etmeden yapabilirsiniz. Modelinin en yüksek kapasitesine sahip olan LG G5 batarya 4900 mAh uzun kullanım ömrü ile telefonunu elinden düşürmeyenler için ideal bir seçenektir. Sahip olduğu yüksek kapasiteye rağmen hızlı şekilde şarj olarak kullanım rahatlığı sunar. Siz de ihtiyaçlarınızı belirleyerek LG G5 batarya seçeneklerden birini tercih ederek çabuk tükenen pil sorunlarından kurtulabilirsiniz.

LG G5 Batarya ile Dayanıklı Kullanım

LG G5 Batarya ile Dayanıklı Kullanım

Akıllı telefonlar eski model telefonların aksine arama yapmak ve mesaj atmak dışında gerçekleştirdikleri pek çok fonksiyon ile çok daha kapsamlı bir kullanıma sahiptir. Özellikle internetin, sosyal medyanın ve mobil oyunların akıllı telefonlar ile ön plana çıkmaları, telefon kullanım sürelerinin çok uzun saatlere çıkmasına neden olur. Bunların bir sonucu olarak yüksek kapasiteye sahip olan ve uzun ömürlü kullanım sunan batarya ihtiyacı ortaya çıkar. LG G5 yüksek kapasiteli batarya modelleri bu anlamda akıllı telefonunuzun ihtiyaç duyacağı tüm enerjiyi gün boyunca karşılamaya yönelik üretilir. LG kalitesi ile güvenli bir kullanım sunan bu bataryalar yüksek kapasiteleri ile ısınma problemlerinin de önüne geçer. Telefonunuzun şarjının çabuk bitmesi istenmeyen bir durumdur. Gittiğiniz her yere şarj aletinizi de götürmenizi ve oturduğunuz mekanlarda ilk olarak priz aramanıza neden olabilir. Bu gibi durumlardan kurtulmak adına sahip olacağınız LG G5 batarya seçenekleri yüksek kapasiteleri ile bu durumu tersine çevirir.

LG G5 Batarya Fiyatları

LG G5 Batarya Fiyatları

Batarya fiyatları gösterdikleri özelliklere ve marka kalitesine göre değişmektedir. Batarya satın alırken en çok dikkat etmeniz gereken noktalar bataryanın orijinalliği, kapasitesi ve telefonunuza uyumudur. LG G5 batarya seçenekleri kapasite olarak farklı seçenekler sunar ve bunun bir sonucu olarak herkese hitap eden, uygun LG G5 orjinal batarya fiyatı aralıkları ortaya çıkar. Sadece satın alırken değil kullanırken de cebinizi koruyan LG G5 batarya modelleri, yüksek kapasiteleri sayesinde sürekli olarak şarj ihtiyacı duymayarak enerji tasarrufu da sağlar. Farklı uygulamalar için kullandığınız telefonunuzun batarya kapasitesi yeterli gelmiyorsa ayrıca satın alacağınız LG G5 batarya kiti ile yedek bataryanızı şarj ederek çok daha konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz.