İlgili Kategoriler
Beden
Avantajlı Ürünler
Ağırlık
Dış Materyal
Fiyat
Özellik
Boyut/Ebat
Dolgu Materyali
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Klimalı Yastık

" araması için 154 sonuç listeleniyor

Konforlu ve Rahat bir Uyku için Klimalı Yastık Trendyol’da

Uyku vücudun önemli bir ihtiyacıdır. Uyuma süresi yeterli, uyku saatleri düzenli olan bireyler, düşünme ve karar verme aşamalarında zorlanmaz, daha pozitif bir bakış açısına sahip olur. Vücut ağrılarının çoğu yanlış yatma pozisyonlarından kaynaklanır. Klimalı yastık modelleri uyku pozisyonlarını dengeler. Zihinsel olarak, dikkat eksikliği, odaklanamama gibi günlük rutinleri aksatan sorunların başında uykusuzluk ve kalitesiz uyku pozisyonları vardır. Uyuma şekilleri, boyun, sırt ve bel bölgelerine ciddi oranda olumlu ya da olumsuz iz bırakır. Bu noktada doğru yatak ve yastık ürünleri tercih etmek önem arz eder. Kaliteli bir uyku için özellikle tercih edilen yastığın nefes alması, boyun ve diğer bölgeleri koruması, yeterince yüksek olması gibi farklı faktörler vardır. Vücudunuza göre doğru seçimi yapmanız sizi boyun fıtığı ve omurga ağrılarından korumaya yardımcı olabilir. Hareket kabiliyetini doğrudan kısıtlayan bu sorunların tedavi yöntemi olsa dahi bunları tetikleyen sebepler ortadan kalkmadığı sürece çözüm sağlamak zor olabilir. Alınan uykunun zaman dilimi ve uyuma şekilleri, kalitesini belirler. Uyku saatlerini düzenli tutmak insanın elinde olsa da pozisyonları yönetmek, tercih edilen ürünlerin kontrolünde olur. Klimalı yastık, insan sağlığı için geliştirilen önemli ürünlerden biridir. Ergonomik yapısı, kimyasal içermemesi, boyun bölgesini desteklemesi ve sahip olduğu diğer özellikler ile uyku kalitesini yükseltebilir. Uykunuzu konforlu ve sağlıklı bir hale getirmeye yardımcı olan klimalı ürün seçeneklerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı Uyku için Klimalı Yastık Modelleri

Sağlıklı Uyku için Klimalı Yastık Modelleri

Uyku saatlerinde erken uyuyup erken kalkmaya dikkat etmek önemlidir. Fakat bu süreçte rahatsız eden ve nefes almayı zorlayan duruşlar belirli aralıklarla uyanmalara sebep olabilir. Uykusuzluk, hiç uyumamak gibi algılansa da bedenin ve zihnin istediği uykuyu yeterince alamaması anlamına gelir. Klimalı yastık kullananlar tercihleri doğrultusunda büyük değişiklik ve rahatlığı keşfedebilir. Bölünmeyen kesintisiz uykular ve güne dinç başlamak, müşteriler için lüks olmaktan çıkar. Bölünmeler, vücudun ihtiyacı olan dinlenme sürecini tamamlamasını engeller. Uykusuzluktan korunmanın ilk yolu konfor seviyesini artırmak ve sağlıklı ürünler tercih etmek olabilir. Kesintisiz uyku, boyun ve omurga yükünü hafifleten yatış pozisyonu, uyku kalitesini artırır. Bir diğer gece ve gündüz uykularını bölen sorun, terlemelerdir. Bazı yastık yüzeyleri baş ve boyun kısmının terlemesine neden olabilir. Terleme nedeniyle uyku bölünmesi yaşanmasa da ter vücutta durduğu sürece soğuk algınlığı, boyun tutulması ve baş ağrısı gibi rahatsızlıkları tetikleyebilir. Klimalı yastıklar, sahip olduğu özel yüzeyleri sayesinde terlemeleri önlemeye destek olabilir. Ürünlerin terletmeyen dokusu, kötü koku oluşumunu da engeller. Ürün modelleri, ısı dengesini ayarlar. Klimalı yastık markaları, sahip oldukları çeşitli özelliklere göre hizmet eder. Farklı modellerde yer alan tekno jelleri sayesinde ferahlık hissi oluşur. Ürünler, baş ve boyun arasını koruduğu için hava sirkülasyonu sağlar. Teknolojik yastık çeşitleri, hava sıcaklıkları artmasına rağmen serinlik hissini korumaya devam eder. Uyku sorunları arasında ciddi problem teşkil eden bir diğer durumda horlama problemidir. Horlama, boğazda yer alan yutak ve solunum bölgesinde meydana gelen titremelerdir. Bu titremeler sadece yaşayan kişiyi değil çıkardığı ses nedeniyle çevreyi de etkiler. Başkalarını uyandıracak derecede gürültülü ve rahatsız edici olan horlama sesinin sebeplerinden biri de yatış şekilleridir. Klimalı yastık modelleri, müşterilerin duruşlarını düzeltmeye destek olduğu için nefes almayı kolaylaştırabilir. Bu sayede duruş problemlerinden kaynaklanan horlama sorununu çözer. Kan dolaşımının düzenli devam etmesi ve solunum sıkıntılarından korunmak için her gün kullanılan yastık seçimleri hayati önem taşır. Klimalı yastık özellikleri ve birbirinden zengin ürün gamına ulaşmak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Uyku Kalitesini Artıran Klimalı Yastık Çeşitleri

Uyku Kalitesini Artıran Klimalı Yastık Çeşitleri

Uykusuzluğa sürekli maruz kalmak farklı rahatsızlık ve sorunlara yol açabilir. Uyuma süreci bölündükçe gergin uyanmalar, günlük sorumluluklara karşı isteksizlik oluşur. Uykusuzluk, duygusal anlamda sinir ve gerginlik yapabilir. Gün boyu yorgunluk hissinin temelinde yatan problemlerden biri uykusuz kalmaktır. Gözle görülür enerji düşüklüğüne sebep olabilir. Vücudun uyku ihtiyacını almaması dikkat eksikliğini meydana getirebilir. Uykusuzlukla gelen dikkat eksikliği, çok ciddi sorunlara yol açabilir. Öğrenciler için derslere odaklanamama gibi sıkıntılar yaratabilir. Araç kullanımı esnasında uykusuzluk, dalgınlığa neden olur. Trafik kazalarının çoğu uykusuzluk, dikkat eksikliği ve dalgınlık gibi odaklanma problemleri sonucu meydana gelir. Yanlış yastık tercihleri, uykuya geçme esnasında güçlük oluşturur. Uykuya geçme güçlüğü de kimi zaman uykunun kaçmasına nedendir. Klimalı yastık yorumları incelendiğinde, özellikle konforlu oluşu ve kesintisiz uyku sağladığından söz edilir. Modeller, yumuşak fakat ama çökmeyen dokuda, boynu destekleyen ve vücut yükünü dengeleyen formda tasarlanır. Ürünler kullanıldığı zaman başı önde tutarak ensenin boşlukta kalmasını ve ağrı oluşumunu engelleyebilir. Yatış pozisyonlarında omuzların yastığın altında kalmamasına, çok fazla üstünde de olmamasına dikkat etmek gerekir. Omuz bölgesi, yastığın hafif bir şekilde köşe ve kenarlarına denk gelebilir. Klimalı yastıklar, omuzlara yük bindirmemek için her vücut ölçüsüne göre uygun boyutlarda üretilir. Klimalı yastık satın alma aşamasına gelen müşterilerin kendi omuz genişliklerini göz önünde bulundurarak ürüne karar vermeleri önerilir. Dinlenme kalitesini artıran klimalı yastık çeşitleri, ortopedik şekilde üretilir. Ağırlık ölçüleri, normal standartlara uygundur. Klimalı yastıklar hava geçirgenliği sayesinde ölü hücre ve bakterilerden kendini arındırır. Anti alerjik yapısı sayesinde alerji oluşumunu ve burun tıkanıklığını engellemeye yardımcı olabilir. Klimalı yastık teknolojisi, iyi bir gece yaşatmak için uzun yıllar hizmet sağlar.

Her Bütçeye Uygun Klimalı Yastık Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Klimalı Yastık Fiyatları

Klimalı yastık çeşitleri, farklı dolgu seçenekleri ve ebatlarda üretilir. Bazı modellerinde dış kaplama seçeneği mikrofiber dokudur. Mikrofiber, polyester ve polyamid liflerin teknoloji ile bir araya gelmesinden oluşur. Mikrofiber iplikler saç telinden ince bir yapıda bulunur. Mikrofiber kumaştan üretilen yastıklar, sık dokulu ve hafif formda tasarlanır. Hafif ve dayanıklı olması, leke tutmaması sıkça tercih edilen sebepler arasında yer alır. Mikrofiber özelliğe sahip yastıklar, ısıyı koruyan ve düzenleyen yapısı gereği dört mevsim kullanıma uygun olur. Farklı modellerde dış materyal olarak pamuk ya da kapitone kumaş tercih edilir. Vücut sağlığını koruyan kumaş seçenekleri arasında pamuklu kumaş bulunur. Kapitone nevresim ve yatak ürünlerinde sıkça kullanılan bir kumaştır. İç yapısı, dış kaplama özellikleri ve ölçülerine göre klimalı yastık fiyatları farklı aralıklarda bulunur. Yastıkların dolgu malzemeleri arasında yün, silikon, elyaf, mikro veya boncuk elyaf türü ve visco sünger materyalleri yer alır. Visco dolgu materyali, uyku esnasında baş ve boyun şeklini alırken üzerinden kalkınca hızlı bir şekilde eski kalıp haline dönüşür. Şekil alabilen yapısı sayesinde vücuda uyum sağlar. Baş, boyun, bel ağrılarını ve boyun düzleşmesini durdurmaya destek olabilir. Modellerin ebatları farklılık gösterir. Yastık çeşitleri, 60x40 ya da 50x70 ölçülerinde üretilir. Ürünler, 500 gr, 640 gr ile 900 gr arasında farklı ağırlık seçeneklerine sahiptir. Yastıklar genellikle beyaz renkte imal edilir. Kenar şeritleri farklı renklere sahip olan modeller de vardır. Tekli, çiftli ve farklı setler halinde gruplanır. Kaliteli yastık modelleri ve markaları arasında geniş bir fiyat skalası vardır. Bu sayede klimalı yastık fiyatları her bütçeye uygun olabilir. Kampanyalara ulaşmak ve klimalı yastık indirim duyurularını takip etmek için Trendyol’a bakabilirsiniz.