"

Apple

" araması için 1791 sonuç listeleniyor

Apple Modelleri ve Fiyatları

Apple, tüm ürünleriyle kullanıcıların büyük ölçüde beğenisini kazanıyor. Cep telefonu, akıllı saat, tablet, taşınabilir bilgisayar, kulaklık ve çok daha fazlasıyla Apple markası, hem dayanıklı hem de üstün teknolojik ürünler üretiyor. Ürünlerin kendine özgü teknolojileri, kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlarken aynı zamanda bu teknolojiler sayesinde ürünler, kullanıcıların en iyi yardımcılarından biri oluyor. Tüm özellikleriyle Apple ürünleri, kullanıcıların dikkatini toplamaya devam ediyor.

Apple iPhone Cep Telefonu

Akıllı cep telefonları arasında ilk sıralarda dikkat çeken Apple telefon modelleri, üstün teknolojik özellikleriyle öne çıkıyor. iOS işletim sistemi ile kullanıma hazır hâle gelen Apple iPhone'lar, bu işletim sisteminin sağladığı kolaylıklar sayesinde daha basit bir şekilde kullanılabiliyor. Gelişmiş kamera özelliklerine sahip olan bu ürünler, düşük ışıkta bile profesyonel çekimler yapabilmenize olanak tanıyor. Gelişmiş Touch ID parmak izi korumasıyla üst seviye gizlilik sağlandığından veriler, şifreler, dosyalar ve çok daha fazlası kolay bir şekilde şifrelenebiliyor. Bazı modellerde yer alan Face ID, şifre sistemini daha gelişmiş bir hâle getiriyor. Kişisel asistan Siri, tek bir seslenmenizle sizi dinliyor, söylediklerinizi düşünüyor ve cevap veriyor. İşlemlerinizi tek bir cümlenizle çözümleyen Siri, diğer tüm uygulamaları kullanırken de size yardımcı oluyor. Mesajlar uygulamasında yer alan çıkartmalar ile fotoğraflara farklı filtreler eklenebilirken aynı zamanda bazı modellerde yer alan Memojiler ile kişisel Animoji karakteri oluşturulabiliyor. Kendinizi hareketli mesajlar ile ifade edebilmenin yanı sıra kablosuz şarj desteği ile de dikkatleri üzerine toplayan Apple iPhone cep telefonu, çok daha fazlasını gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. Tüm teknolojileriyle Apple iPhone'lar, kullanıcıların bir cep telefonundan beklediklerinin çok daha fazlasını gerçekleştirmeye yetiyor.

Apple MacBook Taşınabilir Bilgisayar

Şık tasarımı ve gelişmiş teknolojileriyle öne çıkan Apple MacBook taşınabilir bilgisayarlar büyük dikkat çekiyor. Üst seviye çözünürlük özellikleri sayesinde film, dizi ve diğer videoları izlerken tüm ayrıntıları ortaya koyan Apple MacBook'lar, gelişmiş Intel işlemcileri sayesinde de profesyonel bir kullanım olanağı sağlıyor. Daima hızlı ve kesintisiz çalışan ürünler, 16 GB'a varan RAM kapasiteleri ile de donma gibi problemlere yol açmıyor. 512 GB'a varan hafıza kapasitesiyle tüm fotoğraf, belge ve diğer verileri depolayabilmenize imkan veren Apple MacBook bilgisayarlar, incecik ve hafif tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Kolay taşınabilme özelliklerinin yanı sıra gelişmiş Intel HD Graphics grafik teknolojisiyle de üst seviye grafik performansı sunan ürünler, oyun oynarken benzersiz bir performans sağlıyor. Gelişmiş Wi-Fi ve Bluetooth bağlantılarının yanı sıra USB - C bağlantı noktasıyla da kolay bağlanılabilirlik sağlayan MacBook'lar, FaceTime kameraları sayesinde üst seviye bir görüntülü konuşma deneyimine şahit olmanıza olanak tanıyor. Üst seviye ses çıkışı, ergonomik klavye ve trackpad, uzun süreli batarya gücü, macOS işletim sistemi ve çok daha fazlasıyla Apple laptop, taşınabilir bilgisayarlar arasında üst sıralarda yerini alıyor.

Apple iPad Tablet

Tüm özellikleriyle güçlü bir tablet olarak dikkat çeken Apple iPad, tam ekran tasarımıyla da öne çıkıyor. İncecik ve hafif tasarımının yanı sıra iOS işletim sistemiyle de kolay kullanım sağlayan Apple iPad, her görevi kolayca yerine getirebiliyor. Gelişmiş çip özellikleriyle de hızlı ve kesintisiz bir kullanım sunan ürünler, aynı anda birden fazla uygulamayı da kullanabilmenize imkan veriyor. Bir belge üzerinde çalışabilmeyi, çizimler yapabilmeyi son derece kolay bir hâle getiren Apple iPad, FaceTime üzerinden görüşmelere de olanak tanıyor. Gelişmiş kamerasının yanı sıra Wi-Fi, Bluetooth gibi bağlantı teknolojileriyle de öne çıkan Apple iPad'ler, diğer tüm özellikleriyle de kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Diğer Apple Ürünleri

Apple iPhone'unuzla eşleştirilerek kullanılabilen Apple Watch akıllı saatler, uzun pil ömürleri ve diğer özellikleriyle öne çıkıyor. Sağlığınız hakkında bilgileri tek tıkla görebilmenize yardımcı olan akıllı saatler, aktivitelerinizi izliyor ve size önerilerde bulunuyor. Apple iPhone'unuzla eşleştirildiğinde bağlantıda kalmayı kolaylaştıran Apple Watch'lar ise tüm özellikleriyle kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlıyor.

Apple Bluetooth kulaklık, kablolara veda ediyor. Zahmetsiz bir şekilde kullanım sunan Apple AirPods'lar, kulağınıza taktığınız anda çalmaya başlıyor ve çıkardığınızda da müziği duraklatıyor. Gücünü Apple çipinden alan Apple Bluetooth kulaklık, kutusunda kolayca şarj ediliyor ve uzun saatler boyunca kullanılabiliyor. Tüm Apple aygıtlarıyla kolayca bağlantı kurabilen AirPods, aygıtlar arasında hızlı geçişler de sağlıyor. Zengin ses kalitesinin yanı sıra Siri ile kullanılabilmesiyle de dikkat çeken Apple Bluetooth kulaklık, diğer tüm özellikleriyle müzik dinleme alışkanlığınızı büyük ölçüde değiştiriyor.

Yukarı Çık