"

Molfix 3

" araması için 230 sonuç listeleniyor
Molfix 3d Yenidoğan 40 Adet

Molfix3d Yenidoğan 40 Adet

(41)
3d Yenidoğan 40 Adet
119,90 TL
3 TL
/adet
Sepete Git

Molfix 3 Bebek Bezi ile Huzurlu Bebekler

Bebeğinizin rahat etmesini sağlayan Molfix, her bedene uygun bezler üretmiştir. En doğru ve güvenilir seçimi yapmanız için siz değerli kullanıcılarımıza yeni ürünler sunmaktadır. Anneler bebeklerinin huzurlu olmasını ve rahat etmesini isterler. Bu yüzden bebek bezi seçimi oldukça önemlidir. En önemlisi alacağınız bezin mutlaka bebeğinizin tenine uygun olmasıdır.

Molfix 3 Numara Bebek Bezi İle Mutlu Bebekler

Molfix 3 Numara Bebek Bezi İle Mutlu Bebekler

Molfix'i bebeklerinize rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tahriş etmez, kızarıklığa yol açmaz ve pişik yapmaz. İlk kez anneliği tadacak adaylar, bebek bezlerinin kiloya göre değiştiğini göz önünde bulundurmalıdır. Bu yüzden alırken dikkat edilmesi gereken şey bebeğinizin yaşı değil, kilosudur. Yeni anneler buna çok dikkat etmelidir, çünkü ürünü alıp çoğu zaman yanıldıkları olmuştur. Bebeğinizin temizliği ve ayrıca genel bakımında, Molfix'in bebek bakım örtüsünü ve ıslak havlusunu da güvenle kullanabilirsiniz. Yeni Molfix serisinin, renk değiştiren ıslaklık göstergesi sayesinde anneler artık sürekli kontrol etmek zorunda kalmıyor, bebek, bezini ıslattığı zaman gösterge sayesinde kendini belli ediyor. Molfix sağlığa zararlı olan latex, paraben ve BPA maddeleri içermez.

Molfix 3 Bebek Bezi Özelikleri ve Serileri

Molfix 3 Bebek Bezi Özelikleri ve Serileri

Bir önceki Molfix'e göre yeni serisinde elastik yan bantlar, sızdırmaz elastik bariyerler, bebeğin cildine temas etmeyen orta lastik sistemi ile tam koruma sağlar. Yeni sistemle, bez ıslandığında herhangi bir sarkma yapmaz, bebeğin vücuduna uyum sağlar ve bebeklere hareket özgürlüğü tanımaktadır. Bebeğin cildinin hava almasını sağlar ve emici özelliğinden dolayı anneler güvenilir bir şekilde tercih edebilir. Molfix aylık gelişimi göz önünde bulundurarak ürettiği yeni serisinde, bebeğin sızdırma şikayetleri minumuma indirgemiştir. Anneler için bebeğin huzurlu olması çok önemlidir. Geceleri uyurken bebeğin altının kuru olması gün içindeki enerjilerine yansır. Altı kuru ve bezinin emiciliği iyi olan bebekler daha enerjik ve gelişimleri daha olumdur. Yeni çıkan Molfix 3 numara Pure Soft Serisi de en iyisini tasarlayarak, güvenle kullanmanız için, kullanılan ürünleri en narin malzemelerden seçmiştir. Hiçbir şekilde parfüm, klor,paraben,nonilfenol içermeyen bu ürünü güvenle müşterilerimize sunuyor. Pamuksu ve yumuşaklık sağlayan ürün bebeğinizin cildine dost oluyor. Molfix 3 numara külot Bez serisinde, özel olarak tasarlanmış anatomik fit olma teknolojisi sunuyor. Bebeğizin altını temizlemeniz çok önemlidir, çünkü bez bölgesi mikroplara açıktır, temizlik sırasında Molfix'e ait bebek bakım örtüsünü serip, cilt için en güvenli olan izotonik su ile silebilirsiniz. Molfix 3 numara 94 adet, molfix 3 numara 34 adet, molfix 3 numara 152 adet, molfix 3 376 adet, Molfix 3 numara 72'li, Molfix 3 188 adet seçenekleri molfix 3 numara fiyatlarında avantaj sağlamaya yardımcı olabilir.

Molfix 3 Beden ile Dünyayı Özgürce Keşfeden Bebekler

Molfix 3 Beden ile Dünyayı Özgürce Keşfeden Bebekler

Yeni nesil anneler bebeklerinin huzurlu olmasını isterken, Molfix de annelerin ihtiyaçlarından yola çıkarak ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Bakteri tutmayan ambalajıyla. Yeni Molfix'in sunmuş olduğu elastik gövde sistemi sayesinde bebekler daha rahat edecek, bebeklerin özgürce hareket edebilmesini sağlayacaktır. İnsan sağlığına zararlı olan ürünleri içermez, üretim esnasında dezenfekte edilmektedir. Tam koruma sağlayan bu ürün, yumuşacık nefes aldıran iç-dış bir yüzeye sahiptir. Bebeğinizi cildine dosttur. Bezin üstündes evimli figürlerin yer alması önemlidir, Molfix bezlerinin üzerinde yer alan bu figürler, bebeğinizin bezi çıkarmasına engel olup benimsemesini kolaylaştıracaktır. Müşterilerine önem veren sayfamız, ürünler kampanya yapıp fırsat paketleri sunmaktadır. Bebeklerin sağlığını ve rahatlağını düşünen Molfix 3 numara külot bez kullananlar, bezlerin nefes alan dalgalı üst yüzeyiyle, en yumuşak cilt koruması sağlamasını seviyor. Bebekler için anneler en iyisini yaparken, Molfix'de anneleri yalnız bırakmıyor. Annelerden ilham alarak üretilen bezler için en narin malzemeleri kullanarak özel serilerini sunuyor. İç huzara önem veren Molfix, dünyayı özgürce keşfeden bebeklere dur demiyor. Her bütçeye uygun, aylık fırsat paketleri sunmaktadır. Molfix 3 fiyatlarına bakarak alabilir, bebeklerinizde rahatlıkla kullanabilir yüksek kalitede ki bebek bezleri modellerini, bütçenize uygun olarak Trendyol'dan hızlıca sipariş verebilirsiniz.