İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Boyut/Ebat
Materyal
Renk
Fiyat
Özellik
Parça Sayısı
Şekil
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

15 Cm Tatlı Tabağı

" araması için 22 sonuç listeleniyor

En Güzel Sunumlar için 15 Cm Tatlı Tabağı Trendyol’da!

Bir yiyeceğin lezzeti kadar sunumu da önemlidir. Tatlılar, sunumu göz dolduran gıdaların başını çeker. 15 cm tatlı tabağı leziz tariflerin servis edilmesi için kullanılan servis aracıdır. Müşterilerin zevkine göre farklı boyut, renk, desen ve şekilde satışa sunulur. 15 cm pasta tabağı, tatlıların sunumunu şık ve estetik bir hale getirir. Bu büyüklük, tek kişilik bir porsiyon için uygundur. Yalnızca tatlı için değil; gece atıştırmalıkları, kuru pasta ya da cupcake sunumları için de kullanılabilir. Tabaklar tekli olarak ya da altılı set halinde müşterilere sunulabilir. Trendyol sayesinde 15 cm tatlı tabağı modelleri arasından zevkinize uygun olanı tercih edebilir ve sunumlarınızı estetik hale getirebilirsiniz.

Çeşitli Renklerde 15 Cm Tatlı Tabağı Modelleri

Çeşitli Renklerde 15 Cm Tatlı Tabağı Modelleri

Tatlı tabağı 15 cm çok çeşitli renk ve modeller ile müşterilerine sunulur. Bazı modeller el baskısıdır bu nedenle temizliğine ve bakımına ayrıca özen göstermek gerekir. 15 cm tatlı tabağı kullananlar tarafından el baskısı modellerin makine yerine elde yıkanması tavsiye edilir. Ardından yumuşak bir bez ile kurulanıp yerine kaldırılmalıdır. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmaması önemlidir; çünkü bu durum renginin solmasına sebep olur. El baskısı olmayan ürünlerde ise yapım malzemesine dikkat edilebilir. Cam ve benzeri materyaller hem sağlıklı pişirme sunar hem de uzun yıllar rengini korur. Seçiminizi yaparken kenar tasarımına da dikkat etmeniz gerekir. Sunumunu yapacağınız tarife göre düz kenara ya da dekoratif, dalgalı kenara sahip seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. Kek ya ya da cheesecake gibi tatlılar için düz kenarlı tasarımlar uygunken soslu tarifler için kenarlı modelleri tercih edebilirsiniz. Modeller, aynı zamanda iyi bir hediye alternatifidir. Sevdiklerinize bu ürünü hediye ederek hem onları mutlu edebilir hem de sofralarınızı şenlendirebilirsiniz. Trendyol sayesinde sevdiklerinizi ve sizi mutlu edecek ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Çok Amaçlı Kullanımıyla 15 Cm Tatlı Tabakları

Çok Amaçlı Kullanımıyla 15 Cm Tatlı Tabakları

Ürünler yalnızca tatlı sunumları için kullanılmaz. 15 cm tatlı tabağı çeşitleri zamansız desenleri ile doğum günlerinden kahvaltı sofralarına, çay saatlerinden yemek sofralarına kadar her alanda yanınıza olur. 15 cm tatlı tabağı tavsiye edenler bu ürünü yalnızca tatlı sunumu için değil, tatlı sohbetlerin yanındaki aperatifler için de kullanır. Çekirdek, cips ya da diğer atıştırmalıkların sunumunu yaparken de uygundur. Bu ürün; çeşitli davetler, nişan ve düğün organizasyonları, doğum günleri gibi özel günlerde de sofralarınıza şıklık katarak farkınızı ortaya koyar. Mutfağınızdaki diğer ürünler ile uyumlu desenler tercih ederek bir uyum yakalayabilirsiniz. Zamansız desenler arasından sizi yansıtacak olanı bulmanız mümkündür. Zevkinize uygun bir 15 cm tatlı tabağı satın alarak tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Trendyol sayesinde 15 cm tatlı tabağı online satın alarak sofralarınızın estetiğini geliştirebilirsiniz.

Avantajlı 15 Cm Tatlı Tabağı Fiyatları

Avantajlı 15 Cm Tatlı Tabağı Fiyatları

15 cm tatlı tabağı fiyat aralığı; kullanılan malzeme, ürünün boyutu, deseni, tasarımı, markası gibi birden çok etkene göre değişkenlik gösterir ve oldukça geniştir. Fiyat üzerinde etkili olan başlıca faktör, tabağın yapımında kullanılan malzemedir. Kristal tabaklar ile melaminler arasında fiyat farkı vardır. 15 cm tatlı tabağı yorum yapıp deneyimleyenler seramik tabakların kolay ve rahat bir kullanım sunduğunu belirtir. Aynı zamanda tabağın şekli de bu hususta etkili bir faktördür. Bunun dışında karmaşık ve sade tasarıma sahip tabaklar arasında fiyat farkı vardır. Seçimizi yaparken kullanım kolaylığını, estetik zevklerinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurabilirsiniz. 15 cm tatlı tabağı kampanya dönemlerini takip ederek kaliteli ürünlere avantajlı fiyatlar ile sahip olmanız mümkündür. Trendyol müşterilerine özel 15 cm tatlı tabağı indirim dönemlerinde ihtiyacınız olan kaliteli ürünlere bütçe dostu değerlerle ulaşabilirsiniz.