İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Set İçerik Adeti
Ağırlık
Genişlik
Materyal
Şekil
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Hacim
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

20 Lt Saksı

" araması için 87 sonuç listeleniyor
SERİNOVA Balkon Saksı 7,4 Lt

SERİNOVABalkon Saksı 7,4 Lt

120 TL
Sepete Git

Kaliteli ve Dayanıklı 20 l Saksılar Trendyol'da!

Çiçekleri ve değişik bitkileri seviyor olabilirsiniz. Evinizde, bahçenizde ve balkonunuzda renkli çiçekler açan yeşil yapraklarıyla huzur veren onlarca bitki çeşidine bakabilirsiniz. Bunun için renk renk desen desen saksılar alabilirsiniz. Saksı tercihi yaparken hangi boyutlardaki ürünün sizin için avantajlı olacağını bilemiyorsanız müşterilerin sıkça tercih ettiği 20 l saksı modellerine yönelebilirsiniz. 20 l saksı modelleri arasından beton, seramik, kumaş ve plastik malzemeden üretilen ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Ürünün kullanım alanına göre malzeme seçiminizi de yönlendirebilirsiniz. İç ve dış mekânlar için hangi malzemenin daha elverişli olduğunu bilmiyorsanız müşterilerin yorumlarını gözden geçirebilirsiniz. Gerçek müşterilerin satın aldığı 20 l saksılara yapılan yorumlarla doğru kararı verebilirsiniz. 20 l saksı tavsiyeleri eşliğinde seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Farklı Renk ve Boyutta 20 l Saksı Seçenekleri

Farklı Renk ve Boyutlarda 20 l Saksı Seçenekleri

20 l saksı tercihinizi sevdiğiniz renklerde seçebilirsiniz. Yeşil, beyaz, siyah, kahverengi ve krem gibi onlarca renk seçeneği arasından zevkinize uygun olanı alabilirsiniz. 20 l saksı modelleri arasından aynı hacme sahip farklı formlarda ürün bulabilirsiniz. Örneğin çok tercih edilen 20 l kare saksıları inceleyebilirsiniz. Bu saksıları tohum üretimi için de kullanabilirsiniz. 20 l üretim saksısıyla sebze, meyve ve çiçeklerinizi çoğaltabilirsiniz. 20 l saksı dikdörtgen modellerini de aynı işlem için kullanabilir, aynı çiçek türünden 4 -5 kök ekerek balkonunuzda ve bahçenizde keyifli bir görünüm yaratabilirsiniz. 20 l saksı satın almadan önce müşterilerin paylaştığı görseller üzerinden ürünün farklı açılardan görünümünü teyit edebilirsiniz. 20 l saksı kullananların eklediği görsellerle alışverişiniz gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Göz Alıcı 20 l Saksı Modelleri

Göz Alıcı 20 l Saksı Modelleri

Çiçeklerinizin nefes almasını sağlayan tasarımlarda üretilen göz alıcı 20 l saksı modellerini ev için ayrı balkon ve bahçe için ayrı materyallerde seçebilirsiniz. Örneğin evde süs bitkisi ekmek için 20 litre seramik saksı tercih edebilirsiniz. Seramiğin kattığı doğal havayla hem şık bir saksıya hem evinizin atmosferini değiştirecek dekoratif bir objeye sahip olabilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilen bu ürünler arasından düz ve kabartmalı olarak iki farklı seçenek bulabilirsiniz. Eğer kumaş ürünleri farklı işlevlerde kullanmayı seviyorsanız bez saksı 20 l ve kumaş saksı 20 l alternatiflerini de inceleyebilirsiniz. Özellikle bohem, İskandinav ve modern ev dekorasyonlarıyla harika bir uyum yakalayan bu modelleri kendi stilinize uyarlayabilirsiniz. 20 l saksı modellerinin kırılmadan, hasar görmeden ve ezilmeden teslim edilip edilmediğini merak ediyorsanız almayı düşündüğünüz ürüne yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. 20 l saksı yorumları sayesinde kargo ve teslimat şartları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz çiçekleri seven yakınlarınıza 20 l saksı modellerinden birini hediye olarak alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun 20 l Saksı Fiyatları

Her Bütçeye Uygun 20 l Saksı Fiyatları

20 l saksı fiyatları ürünün sahip olduğu özelliklere göre belirlenir. Ürünün boyutları, hacmi, tasarımı, malzeme kalitesi ve markası fiyatların belirlenmesinde etken olabilir. Markanın bilinirliği ve bir modelin revaçta olması fiyatların artmasına neden olabilir. 20 l saksı modelleri set hâlinde satılabilir. Setin içinde farklı boyutlarda, tasarımda ve renkte ürün bulunabilir. Setin içindeki ürün sayısı arttıkça fiyatlar da buna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Tüm bu etkenlere rağmen seçtiğiniz modele uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. 20 l saksı modelini hızlıca almak için filtreleme yapabilirsiniz. Filtrelemeyle fiyat aralığı, ürünü hacmi, ağırlığı, genişliği, yıldızlı ve kargo bedava olan ürünleri belirleyebilirsiniz. Bu sayede 20 l saksı online alışverişiniz için daha kısa bir süre ayırabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz modeller arasında kararsız kaldıysanız favori listenize kaydedebilirsiniz. Favorilediğiniz ürün kapmayan kapsamında indirime girdiğinde hemen haberdar olabilirsiniz. 20 l saksı indirimleri sayesinde birden fazla ürünü cazip fiyatlarla alabilirsiniz. Birbirinden estetik ve kaliteli 20 l saksı modellerinin tümünü Trendyol'da bulabilirsiniz.