Fiyat
Oyuncu Sayısı
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

3 Taş Oyunu

" araması için 853 sonuç listeleniyor
Redka Kumtoys Taş Boyama Seti

RedkaKumtoys Taş Boyama Seti

199 TL
Kupon Fırsatı
Sepete Git

Eğlenceli Anlar Sunan 3 Taş Oyunu Trendyol'da!

Eğlenceli aktiviteler, çocukların gelişim sürecinde önemli bir yere sahiptir. Hayal dünyalarının zenginleşmesi birçok farklı alanda onlara büyük fayda sağlar. Gelecekte tercih edecekleri meslek üzerinde bile etkili olan bu aktiviteler, sosyalleşme açısından da önemlidir. Çoklu oyuncu olması, onların sosyal açıdan sağlıklı iletişim kurmasına katkı sağlar. Grup halinde çalışma ve organize olma yeteneklerinin gelişmesi için ideal ortam hazırlar. Strateji oluşturma ve süreç takibi gibi düşünmeye yönlendiren faaliyetler, başarıya odaklanmaya yardımcı olur. Birey olma ve kendi kararlarını verme konusunda destek olur. Küçük yaşlardan itibaren başlanan bu tarz aktivite ve eğlenceler, onların sıkılmadan sürece katılmasını sağlar. Çocuklar için yaş grubuna uygun içeriğe sahip olan araç ve gereçlerin alınması gerekir. Ayrıca aktivite yapmak için tercih edilen malzemelerin renkleri de önemlidir. Renk çeşitleri özellikle küçük yaş grubunun kendiliğinden sürece dahil olmasına yardımcı olur. Bu tarz gereçler, eğlenirken bilginin bilince yerleşmesine ve kalıcı olmasına olanak sağlar. Bebeklikten ergenliğe kadar uzun bir zaman aralığı vardır. Bu sürecin sağlıklı değerlendirilmesi, çocukların psikolojisi üzerinde pozitif etki sağlar. Kendilerini ifade etme, özgüvenli olma ve yeni kelimeler öğrenme gibi faydaları vardır. Dinlenmek için de tercih edilen faaliyetler, zihnin canlı tutulmasına zemin hazırlar. Ödev yaparken uzun süreli odaklanma mümkün olmayabilir. Molalarda düzenlenen eğlence organizasyonları, boş vaktin iyi değerlendirilmesi için idealdir. 3 taş oyunu, tasarımıyla dikkat çeken bir forma sahiptir. Üç adet aktiviteyi tek platformda birleştiren sistemiyle keyifli anlar sizleri bekler. Farklı içeriğiyle oldukça eğlencelidir. Ekonomik olması da avantajlardan biridir. Sahip olduğu üç farklı eğlence alanı, çocukların heyecanını uzun süre canlı tutar. Odaklanmayı aktive eden ve gelişmesine zemin hazırlayan yapısıyla, eğitimcilerin de tercih ettiği bir etkinliktir. Açıklamaların yer aldığı kitapçıkta 3 taş oyunu nasıl oynanır bölümünü okuyarak kurallar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Çocuğunuzla birlikte eğlenceli vakit geçirmek için idealdir. Onun uyguladığı taktiklerin gelişimini izlemek, anne ve babalara mutluluk verir. Çocuğunuz için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Trendyol'dan çocukların gelişimine ve zihinlerine pozitif etki eden aktivite araç ve gereçlerini inceleyebilir, ebeveynlerin güvenini kazanan modellere sahip olabilirsiniz.

Eğlence ve Gelişim için 3 Taş Oyunu

Eğlence ve Gelişim için 3 Taş Oyunu

Eğlence, öğrenmenin bir parçasıdır. Bundan dolayı okul öncesi eğitimlerde özellikle motor becerilerinin gelişmesini sağlayan faaliyetler düzenlenir. Oynarken bilinçaltı harekete geçer ve uygulanan işlemleri kayda alır. Bilincin saklı bölümlerinde kalan bilgiler, zamanla açığa çıkar. Bu açığa çıkma işlemi aradan yıllar geçmiş olsa bile görsel ya da işitsel uyaranlarla devreye girebilir. Beynin algılama sistemi, küçük yaşlarda alınan bilgiyi saklama kapasitesine sahiptir. Ayrıca berrak zihinler, doğru ve sağlıklı yöntemlerle beslenebilir. Aktivitelerin böyle bir özelliği bulunur. Çocukların keyif alarak zeka gelişimine katkı sağlar. Ayrıca miniklerin ebeveynleriyle de aktif iletişim kurmalarına yardımcı olur. Zarar veren her türlü faaliyetten koruma özelliği de anne ve babaların güvenini kazanır. Küçük yaş grubunun radyasyon yayan telefon ve tablet gibi mobil cihazlardan uzak durmasını sağlar. Manuel bir şekilde oynanan eğlence araçları, el ve göz koordinasyonunun uyumunu geliştirir. Zaferle sonuçlanan bu tarz faaliyetler, özgüven kazandırır. Küçük yaştaki bireylerin önlerine gelen engelleri aşması için güzel bir yöntemdir. Belirlenen hedef doğrultusunda hareket etme kabiliyeti kazandırır. Problemlerin çözüme kavuşması için efor sarf etmeleri gerektiği konusunda minikleri bilinçlendirir. 3 taş zeka oyunu; akıl yürütme, engelleri aşma, taktik geliştirme gibi özellikler kazandırır. Pes etmeden sürekli ileriye doğru gitmeyi amaç edindirir. Ahşaptan üretilen platform üzerinde sistematik bir şekilde çizilmiş şekiller bulunur. İki adet oyuncuyla oynanan bu aktivite aracının oyunculara eşit şekilde dağıtılan taşları vardır. Aktiviteyi ilk kimin başlatacağına karar vermek için adil bir yöntem olan kura ile başlangıç yapılır. Start verildikten sonra kurada ismi çıkan kişi ilk hamleyi yapar. Rakibin taşlarını belli kurallar çerçevesinde toplama yöntemiyle oynamaya devam edilir. Taş toplama işlemi bitince en fazla taşa kim sahipse kazanan o kişidir. Sabretmeyi ve kurallara uyulduğunda iyi sonuçlar almayı öğretir. Strateji geliştirmeye dayalı sistemle çalışan bir eğlence aracıdır. Gelişme çağındaki miniklerin ailesiyle birlikte keyifli vakit geçirmesini sağlayan bir aktivitedir. Tatilde, piknikte ve istediğiniz her yerde oynanabilen bir zeka geliştiricidir. Akıl, algı, uygulama gibi unsurların sürekli çalışmasını sağlayan, merak uyandıran bir sistemdir. Kompakt formlu ürün her yere rahatlıkla taşınabilir. Çantaya ya da valize sığan ebatıyla avantaj yaratır. Eğlenme ve öğrenmeyi birlikte sunan bu faaliyet aracı, iki oyun içerir. Tek pakette birden fazla aktivite sunan ürünün ahşap yüzeyi sağlamdır. Kullanılan doğal materyal, ebeveynlerin güvenini kazanır. Yetişkinlerin de stresten uzaklaşmasına ve endorfin hormonunun aktif olmasına katkı sağlar. Mutluluk duygusunun açığa çıkması, karşılıklı olarak pozitif etkiyi artırır. Sağlıklı bireyler yetişmesine temel oluşturan aktivite araçlarını Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

3 Taş Oyunu ile Keyifli Vakitler

3 Taş Oyunu ile Keyifli Vakitler

Oyun oynamak, küçük yaş grubunun keyif aldığı faaliyetlerden biridir. Değişik özelliklere ve kurallara sahip olan aktiviteler, onların zihinlerine olumlu etki eder. Okul çağına gelmiş olan miniklerin öğrenmesi için, algı seviyelerine uygun, eğitsel organizasyonlar düzenlenir. Bu tarz düzenlemeler, onların keyifle sürece dahil olmalarını sağlamak adına faydalıdır. Birey olduklarının farkına varmaları için, arkadaşlarıyla iletişim kurmaları önemlidir. Ayrıca karar verme yetisi kazanmaları da sağlıklı yöntemlerle mümkün olur. 3 taş dama oyunu, berrak zihinlerin iletişim ağına dahil olmalarına yardımcı olur. Bir köprü görevi gören bu araç, eğitsel anlamda yararlıdır. İletişim, arkadaşlık, fikir yürütme ve sonuca varma gibi kazanımların elde edilmesine yardımcı olur. Eşit sayıda pul ile oynanan bu aktivite, beyin jimnastiği yaptırır. Eğitsel anlamda düzenlenen faaliyetler, boş zamanların verimli değerlendirilmesi için işlevseldir. Evde, okulda ya da tatilde zihni dinlendiren organizasyonlar, yetişkinler için günün stresinden arınmayı sağlar. Bir pakette üç adet eğlenceli aktivitenin bulunması, değişiklik yapmak için ideal seçenekler sunar. Minikler ve yetişkinler için çok yönlü fayda sağlayan bu araçlar, istenilen her yere götürülebilir. Doğal bir malzeme olan ahşap ürün, sağlıklı bir materyaldir. Böylece ebeveynlerden tam not alır. İki tarafı da eğlence içeren oynama alanının bir tarafında hızlı sapan oyunu, diğer tarafında ise 3 ve 9 taş daması yer alır. Slingpuck olarak da bilinen aktivite, buz hokeyi gibi kaydırma prensibiyle oynanır. Minimal maç sahası, hızlı olanın kazandığı bir arenadır. Bu oyunda iki rakip bulunur. Sahanın ortasında kale yer alır. Her iki rakibin kendine özel alanı ve pulları vardır. Özel rakip alanlarında pulun hızla kaleden geçirilmesi için gerili bir lastik vardır. Pul, lastik yardımıyla karşı yöne doğru ivme kazanması için olabildiğince gerdirilerek tutulur ve kale hedeflenerek serbest bırakılır. Burada hızlı olmak, karşı rakibin alanına elinizdeki pulların tamamının geçirilmesi için önemlidir. İşlem, pulların tamamı karşı alana geçirilene kadar devam eder. İlk bitiren kişi, oyunun galibidir. Heyecanı canlı tutan bu ürünleri Trendyol’da inceleyebilir, evinizin rahatlığında sipariş verebilirsiniz.

Eğitime Katkı Sağlayan 3 Taş Oyunu

Eğitime Katkı Sağlayan 3 Taş Oyunu

Minikler çevresini algılamaya başladığı andan itibaren, beğendiği objelere tepki verirler. İlgilerini çeken materyaller, onların sevdiği nesne haline gelir. Onunla vakit geçirmeyi ve ellerinde gezdirmeyi severler. Dikkat çeken canlı renkler, algıların açık kalmasına yardımcı olur. Eğitsel anlamda da katkı sağlayan renkler, öğrenmenin kapısını aralar. Kişilik ve karakterin kazanıldığı dönem olarak kabul edilen 3 yaş, önemli bir dönemdir. Bundan dolayı bu periyotta onların sağlıklı bir şekilde hayata dahil olmalarına katkı sağlayan materyallerin tercih edilmesi gerekir. Olumlu etki eden 3 yaş akıl oyunu, küçük bireylerin zihinlerini doğrudan etkiler. Ebeveynler, çocuklarının güzel bir geleceğe sahip olmaları için güvenli ürünleri tercih eder. Onların faydalı kazanımlar elde etmeleri için titiz davranırlar. Bu duruma önem veren markalar tarafından geliştirilen zeka kartları ve yapbozlar oldukça faydalıdır. Görsel ve işitsel dikkatin gelişmesi için setler bulunur. Bu setlerin içinde farklı aktiviteler ve eğlence malzemeleri yer alır. Odaklanma ve öğrenmeyi maksimize etmek için tasarlanan bu araçların renkleri dikkat çekicidir. Kullanılan grafikler, miniklerin algı kapasitelerine hitap eden ölçüdedir. Hayvanları, bitkileri ve çevrenizi kuşatan tüm doğal güzellikleri, ev ortamında öğrenmelerine yardımcı olur. Yapılan aktivitenin olumlu sonuçlarını gözlemlemenizi sağlayan kontrol araçları paketin içine dahildir. Akıl gelişimine olumlu katkı sağlayan bir diğer aktivite aracı olarak okul öncesi 3 taş oyunu gösterilebilir. Beyin jimnastiği yaptıran bu araç sayesinde verimli vakitler sizi bekler. Karşı hamleye göre taktik geliştirmeyi sağlayan ürün, iki oyuncu tarafından oynanır. Süre kısıtlaması da bulunan bu eğlence sahası, zamanı iyi değerlendirme yeteneği kazandırır. Baskı altında doğru ve hızlı karar verebilmek, hayatın her alanında fayda sağlar. Miniklerin gelişimine pozitif etki eden ürünleri satışa sunan Trendyol’dan eğitici 3 taş oyunu satın alabilirsiniz.

3 Taş Oyunu Çeşitleri

3 Taş Oyunu Çeşitleri

Gelecek nesillerin zihinsel ve fiziksel olarak sağlıklı bir şekilde büyümeleri için elle oynanan eğlence ürünleri tercih edilebilir. Kavrama ve hissetme duyularının aktive olmasını ve dokunulan nesneyi tanımlamaları için faydalıdır. Süreyi verimli kullanma becerisini üst seviyeye taşıyan tasarımlar, okul çağındaki çocuklar için önemlidir. Azimle başarılı sonuç elde edebilme kapasitesini artıran masaüstü futbol oyunu, hız seven herkese hitap eder. Karşılaşma sırasında süre tutulmaz ama rakibin atağına karşı hızlı olmak gerekir. Adrenalin dolu ve heyecanlı aktivite, okul, piknik, tatil gibi mekanlarda arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Ahşap tablanın ortasına yerleştirilen kale, sahayı ikiye böler. Oluşan bu sahalar, rakiplerin ellerindeki taşları karşı sahaya geçirmeleri için fırlatma alanı sunar. Masa üstünde ya da düz bir zeminde rahatlıkla kullanılabilir. Rakiplerin taşları kaleden geçirebilmeleri için fırlatma lastiği bulunur. Lastik aracılığıyla gerdirilen taş, rakip sahaya fırlatılır. Ancak atik olmak önemlidir çünkü oyuncular eş zamanlı olarak atış yapar. Her oyuncu elinde taş kalmayana kadar atış yapmaya devam eder. Tüm taşları karşı tarafın sahasına geçirmeyi başaran kişi galip gelir. Portatif formdaki setin hafif olması sayesinde eğlenceyi istediğiniz yere beraberinizde götürebilirsiniz. Oyuncuların daha iyi konsantre olması için futbol sahası gibi renklendirilen platform yüzeyi, orijinal saha ambiyansı sunar. Tablanın diğer yüzeyinde ise 3 taş 9 taş oyunu 3 ve 9 pulla oynanan strateji aktiviteleri yer alır. Tabla üzerinde çizili bulunan kareler vardır. Bu karelerin kenarları kullanılarak oynanır. Stratejik bir şekilde ilerleyerek rakibin pulları toplanır. Kendi tarafında en fazla pula sahip olan kişi kazanandır. Mantık yürüterek kazandıran eğlenceli tasarımlara Trendyol üzerinden göz gezdirebilir, beğendiğiniz aktiviteye avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

3 Taş Oyunu Online Alışveriş Avantajları

3 Taş Oyunu Online Alışveriş Avantajları

Online alışveriş imkanı ile 3 taş oyunu kullananlar tarafından yapılan yorumlara göz atabilirsiniz. Tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan heyecan kaynağı oyuncaklar, işlevsel formuyla her yaştan müşterinin ilgisini çeker. Hızlı sapan ya da slingpuck olarak da bilinen lastikli futbol, çok sevilen maç müsabakalarını evinize getirir. İki oyuncunun eş zamanlı olarak atış yapmaya başladığı müsabakanın kazananı, sahip olduğu topların tamamını karşı sahaya ilk geçirmeyi başaran kişidir. Motive edici faaliyetlerde, istediğiniz kadar set düzenleyerek heyecanı artırabilirsiniz. Süre tutulmayan ancak hızlı olanın kazandığı karşılaşmada topları karşı sahaya fırlatmak, oldukça zevklidir. Dilerseniz bir hakem aracılığıyla da oyunun farklı bir boyut kazanmasını sağlayabilirsiniz. Aktivite tablasının ortasında bulunan kaleden topları geçirmek çok da kolay değildir. Konsantrasyonu artıran bu aktivite sayesinde çocuklarınızın odaklanma becerisi gelişir. Ayrıca onların zararlı faaliyetlerden korunmaları için ebeveynler tarafından tercih edilir. Bir tarafında futbol müsabakası yapabilir, diğer tarafında ise iki farklı stratejik aktiviteyi başlatabilirsiniz. Gördükleri andan itibaren bırakmak istemeyecekleri bu gereçler sayesinde onların düşünsel becerilerine katkı sağlamış olabilirsiniz. Motor becerilerinin küçük yaşta geliştirilmesi, ilerleyen dönemlerde onların el becerilerini doğru kullanmalarına olanak sağlar. Her duyunun senkronize olarak aktive edilmesi; el, göz ve beyin koordinasyonunu artırır. Başarının emekle elde edilmesi gerektiğini anlatan aktiviteler, küçük bireylerin bilinçlenmesi için faydalıdır. Üretkenliği artıran faaliyetler, topluma yarar sağlar. Sağlıklı gelişimde yüksek oranlı paya sahip olan eğlence organizasyonları, eğitimin evde başlaması için idealdir. 3 taş oyunu online siparişi oluştururken merak ettiğiniz herhangi bir konuda yorum bölümüne başvurabilirsiniz. 3 taş oyunu yorum bölümünde müşterilerin satın almış oldukları ürünler hakkında yorum ve değerlendirmeler bulunur. Çocukların çok beğeneceği ve kaliteli zaman geçireceği ürünlere Trendyol’dan göz gezdirebilir, eğitime katkı sağlayan setleri satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden 3 Taş Oyunu Fiyatı

Her Bütçeye Hitap Eden 3 Taş Oyunu Fiyatı

Aktivite düzenlemek, her yaştan bireyin ilgisini çekebilir. Eğlenceli vakit geçirmek için 3 taş oyunu çeşitleri bulunur. Geliştiren araç ve gereçler sayesinde miniklerin eğlenirken öğrenmesine katkı sağlanır. Küçük yaş grubunun dokunarak ve hissederek nesneleri tanımasına yardımcı olur. Renkleriyle ve basitleştirilmiş grafiklerle zengin görünüm kazanan işlevsel araç ve gereçler, miniklerin hayal dünyasına hitap eder. Hayata atılan ilk adımlarında onların geleceğine yatırım yapmak, kaliteli eğitimle mümkün olur. Sağlıklı düşünme ve doğru karar alabilmeyi sürekli canlı tutan aktiviteler, çağdaş eğitim sisteminde önemli bir yere sahiptir. Çeşitlilik, çocukların ilgisinin aktivitelere karşı taze kalmasına yardımcı olur. Üç farklı oyunu tek kutuda eğlence tutkunlarına sunan 3 taş oyunu fiyatı, her bütçeye hitap eden aralıktadır. Ayrıca bununla birlikte 3 taş oyunu şablonu da bulunur. Ahşap olmasıyla anne ve babaların güvenini kazanan oyuncak, stratejik hamleler aracılığıyla rakipler arasındaki mücadeleyi zevkli bir hale dönüştürür. Başarının anahtarını küçük yaşlarda çocuklarınızın eline vermenin bir yolu olan bu tarz aktiviteler, gelecek nesillerin meslek seçimi için yol gösterici olur. Yetişkinlerin de pozitif enerji yüklenmeleri için bir fırsata dönüşen araçlar, zamanın verimli kullanılmasını sağlar. Futbol karşılaşmasını evinize taşıyan set vasıtasıyla ailenizle beraber keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Evinizde bir olimpiyat havasında müsabakalar düzenleyebilirsiniz. Outdoor mekanlarda bile seti kurabilir ve anında oynamaya başlayabilirsiniz. Kalitesiyle ve fiyatıyla beğeni kazanan 3 taş oyunu tavsiye edilen ürünler arasındadır. 3 taş oyunu indirim dönemlerini takip ederek hem kendinize hem de sevdiklerinize bu ürünleri alabilirsiniz. Minimal tasarımlı bu oyuncakları, istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Motivasyon artıran faaliyetlerle, zihnin algı kapasitesi üst düzeylere taşınabilir. Eğlenirken düşünmeye ve öğrenmeye teşvik eden araç ve gereçleri Trendyol'dan temin edebilirsiniz.