placeholder
"

404 Yapıştırıcı

" araması için 374 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

404 Yapıştırıcı

404 Yapıştırıcı

404 yapıştırıcı; plastik, çelik, kauçuk, mdf gibi yüzeyleri yapıştırmaya yarayan, ısıya dayanıklı, son derece kuvvetli ve hızlı bir şekilde sabitleme özelliğine sahip yapıştırıcıdır. 404 yapıştırıcı, farklı yüzeyler için farklı ürünler ile karşınıza çıkar. Başarılı firmanın çelik gibi ağır metaller için ürettikleri ürünler ile karton gibi çok hafif yüzeyler için ürettikleri ürünler arasında fark vardır. Ayrıca bu ürünün uzun bir raf ömrü vardır ve bu yüzden hemen bitirmek zorunda kalmazsınız. Halk arasında Japon yapıştırıcısı olarak da bilinen ve benzerleri arasında açıkça farkını belli eden 404 firmasının ürettiği yapıştırıcılar, aslında siyanoakrilattır. Alanında uzman firma; yapıştırıcı ve montaj ürünleri dışında kaynak spreyi, köpük gibi farklı kategorilerde de ürettiği ürünler ile başarılı sonuçlar alıyor.

Farklı Yüzeylere Özel Kaliteli Ürün Seçenekleri

Türkiye’ nin önde gelen firmalarından olan 404, ürün çeşitliliği bakımından geniş bir yelpazeye sahiptir. 404 firması, yapıştırıcı ve montaj grupları adı altında 6 farklı tip yapıştırıcı ile karşınıza çıkar. Bunlardan ilki ve en yaygın olarak kullanılan ürün, MDF yapıştırıcı aktivatörüdür. 404 MDF yapıştırıcı yüksek viskoziteli bir yapıştırıcıdır. Kullanım alanı oldukça geniştir ve birçok zemin üzerinde etkili sonuçlar verir. Sıvı haldedir, renksizdir ve karakteristik bir kokuya sahiptir. Katalizörü ile birlikte satılır. Bu yönüyle 404 ikili yapıştırıcı olarak da anılır. Katalizörü ile birlikte kullanıldığında çok hızlı donma sağlar. Zor zeminler için geliştirilmiş formülü sayesinde, kullanıldığı yüzeylerde kalıcı bir etkiye sahiptir. Çok kuru veya çok ıslak yüzeylerde etkisi azalır. Bu sebeple üründen maksimum verim almak için az nemli yüzeyler tercih etmeniz önerilir. Kullanımı oldukça basittir. Birleştirmek istediğiniz yüzeye sıvı yapıştırıcı sıkmak, iki yüzeyi birleştirmek ve sonrasında katalizör yardımı ile yapıştırıcıyı dondurmak yeterli olacaktır. 404 sıvı yapıştırıcı çeşitleri arasında en çok tercih edilen bu ürün %100’ e varan kesin sonuçlar verir.

Alanında uzman firma, plastik ve çelik yüzeylerde maksimum tutuş özelliği gösteren bir diğer başarılı ürünü ile dikkat çekiyor. 404 firması plastik ve çelik yüzeyler için ürettiği bu özel yapıştırıcının formülünde farklı bir karışıma yer veriyor. 404 çift karışımlı yapıştırıcı, şeffaftır ve demir mukavemetine yakın bir yapıştırıcıdır. Oldukça güçlü bir yapıştırıcı olan bu ürün, sıvı halde ve beyaz renktedir. Amin benzeri bir kokuya sahiptir. 404 plastik ve çelik yapıştırıcı, ısıya dayanıklıdır. Isıya dayanıklı 404 çelik yapıştırıcı elektriği geçirmez ve bu yönü ile fark yaratır. Dayanıklılığı sayesinde birçok tadilat alanında kullanılan 404 çelik yapıştırıcı, genel amaçlı yapıştırıcılar kategorisinde yer alır. Ürün 9.5 PH’ a sahiptir ve yoğunluğu 1.52 g/cm³’ tür. 404 plastik çelik yapıştırıcı özellikleri; mutfak eşyalarında, fayans, lavabo, mermerlerde, akümülatör kırık ve çatlaklarında, tekstil gruplarında ve bunun gibi birçok alanda kullanımına olanak sağlar. Elektriği geçirmediği için elektrik devrelerinde ve elektrik sektöründe rahatlıkla kullanılabilir. Aklınıza gelebilecek birçok alanda kullanılabilen bu ürünün sertleşme süresi 8-12 saat aralığındadır. Vibrasyona karşı dayanıklı bir üründür. Bu özelliği ile inşaat sektöründe sıkça kullanılan bir üründür. Başarılı firmanın ürünleri bununla da bitmiyor.

Aynı firmanın plastik ve çelik yapıştırma grubuna ait, plastik çelik Rapid ürünü de mevcuttur. En hızlı ve en kuvvetli çift karışımlı yapıştırıcı olarak lanse edilen bu ürün, normal şartlar altında santimetrekareye 75 kg. -125 kg. arasında bir çekme gücüne sahiptir. Her türlü ev eşyasından mobilyalara, oto aksesuarlarından deri eşyalara kadar geniş bir kullanım alanına sahip bu ürün, tamir gerektiren her türlü porselen, seramik, bakalit, fayans, cam ve alüminyum gibi maddelerin birleşiminde kullanılabilir. Uygun alanlarda kullanıldığında oldukça hızlı ve güçlü etki gösterir. Yapıştırıcı özelliklerinin yanında dolgu maddesi olarak da kullanılması ile öne çıkar. Kırılan, çatlayan veya delinen eşyalarınızın tamiri için son derece uygun bir üründür. Ürün, gri ve şeffaf rapid bond olarak iki farklı şekilde karşınıza çıkar. Her ikiside farklı özellikleri ile birbirlerinden ayrılır. Gri olanı yaklaşık olarak 5 dakika, şeffaf olanı ise yaklaşık olarak 10 dakikada kürleşir. 404 hızlı yapıştırıcı çeşitleri arasında dikkat çeken bu ürün kullanıcıları tarafından sıkça tercih ediliyor.

Montaj Malzemesi Olarak Kullanılan 404

Yapıştırıldığı yerde film ve dolgu yapma özelliğine sahip özel plastik çelik yapıştırıcı, 404 tarafından üretilen, özellikle imalat sanayinde olmak üzere, elektronik sanayi ve inşaat sanayi gibi birçok imalat alanında başarıyı yakalayan bir üründür. Bu ürün zamana, farklı hava koşullarına ve vibrasyona karşı oldukça dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. 404 plastik çelik yapıştırıcı benzerlerine nazaran sıcaklığa daha dayanıklıdır. Yaklaşık olarak 150 - 180 derece ısıya dayanıklılığı ile göze çarpan bu ürün katalizörü ile birlikte satılır. Plastik, çelik yapıştırıcı grubuna aittir ve özel bir karışıma sahiptir. Elektrik geçirmez özelliği taşıyan bu ürün, elektrik devrelerinin montajında sıkça kullanılır. Prefabrike beton yapı elemanlarının bağlantısı ve beton çatlakların onarımında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün, macun kıvamındadır. Beyaz renge sahiptir ve amin benzeri bir kokusu vardır. PH değeri 9.5 ve yoğunluğu 1.52 g/cm³ ‘dir. Tüm bunların yanında suda çözünmez. 4.5 kiloluk teneke bir kutuda satışa sunulur. Usulüne uygun şekilde yapıştırılıp tam priz yaptıktan sonra suya, solventlere, rutubete, birçok alkali ve asitlere karşı dayanıklı yapısı ile öne çıkar.

404 firmasının ürettiği özel ürünlerin metallerde etkisi büyüktür. Ağır metalleri dahi birbirlerine yapıştırmanıza olanak tanır. 404 metalize çelik yapıştırıcı sayesinde en ağır metalleri bile kuvvetli ve dayanıklı bir şekilde birbirlerine kolaylıkla yapıştırabilirsiniz. Bu ürün sayesinde demir mukavemetine yakın bir sağlamlıkta bir birleşim elde edersiniz. Sentetik maddeler için çok kuvvetli bir yapıştırıcı özelliğine sahiptir ve tamir malzemesi olarak kullanılır. Bu başarılı ürün ile yapıştırdığınız veya tamir ettiğiniz eşyalar bilhassa demire öylesine büyük bir kuvvetle bağlanır ki, kaynak kadar güvenilir bir etki yaratır. Bir yama ve tamir malzemesi olarak kullanılan bu madde dileğinizde kesilebilir bir özelliğe sahiptir. Ürün bir adet reçine ve bir adet katalizörle birlikte satışa sunulur. Kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır. Kullanmadan önce ihtiyaca göre katalizörden 1.5 hacim, reçineden 1 hacim alınır ve karıştırılır. Bu işlemlerden sonra kullanıma artık hazır bir yapıştırıcıdır. Kazan, boru ve radyatörlerdeki sızmalara karşı rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün, uzun süreli kullanıma son derece uygundur. 404 metalize plastik çelik yapıştırıcı otomobil alanında da sıkça kullanılan bir üründür. Oto sektöründe kullanımına sıkça rastlanan bu ürün, silindir kapakları, radyatör, akümülatör ve bunun gibi parçaların tamirinde rahatlıkla kullanılabilir. Bir farklı özelliği de parke silme makinelerinde güvenle kullanılabilir olmasıdır. Birçok alanda hiç düşünmeden kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde tamir, yama işlemlerinizi çok daha rahat ve basit bir şekilde halledebilirsiniz.

404 firması el ile temas da dahi sorun yaratmayacak, cilt dostu bir ürünle karşınıza çıkıyor. 404 Power Mix ürünü, el ile yoğrulma sonucunda kullanıma hazır olan bir yapıştırıcıdır. Macun kıvamında karşınıza çıkacak yapıştırıcı, gerekli işlemlerden sonra yüzeye kullanmaya hazır bir şekle gelir. Yoğrulma sonrası yaklaşık 3 saat geçtikten sonra, macun tamamen katı olacaktır. Mavi ve sarı renkte iki ayrı tüpte karşınıza çıkacak üründen ihtiyacınız kadarını alın ve birbirine karıştırın. Karıştırma işleminden önce el temizliğine, ayrıca yapıştıracağınız yüzeylerin yağsız ve temiz olmasına dikkat edin. Otomobil sektöründe sıkça kullanılan bu ürün, motor blok çatlakları, egzoz delikleri, oto radyatörleri, her türlü sıvı tankları, akaryakıt depoları, havuzlar ve benzeri akla gelebilecek birçok şeyin onarımında kullanılır. Ayrıca ürün sertleştikten sonra boyanabilme ve matkap ile delinebilir olma özelliğine sahiptir. Lastik, kauçuk ve benzeri maddelere uygulanması tavsiye edilmez.

Evlerin ve İşyerlerinin Tamircisi 404 Japon Yapıştırıcı

Eviniz veya işyerinizde tamire ihtiyaç duyan çatlak, delik ve bunun gibi yama veya birleştirme isteyen eşyalarınız için en hızlı, en pratik ürünler; 404 japon yapıştırıcı ailesinin ürünleridir. 404 süper yapıştırıcı ailesinin en küçük bireyi olan japon yapıştırıcısı; plastik, kauçuk, lastik malzemeleri birleştirmede oldukça etkili ve kuvvetlidir. Metal parçalarda da etkisini gösteren bu ürün kullanıcısına hızlı ve pratik bir çözüm sunar. 404 japon yapıştırıcısı çok kısa bir sürede sonuç verir. Plastik ve metallere göre kuruma süresi farklılık gösterir. Plastik malzemelerde 5 saniye, kauçuk malzemelerde 2 saniye, metal malzemelerde ise 14 saniye gibi kısa sürede etki gösterir ve malzemelerin kuvvetli bir şekilde yapışmasını sağlar. Yapışma kuvveti ise santimetrekarede 100 kilogram olarak ölçülür. Oldukça etkili bu yapıştırıcı ısıya da son derece dayanıklıdır. -18 ile 80 derece arasında stabildir ve etkisini kaybetmez. 0.25 santimetrekare için sadece bir damlası yeterli olacaktır. Bu özelliği ile küçük ev ve ofis eşyalarınız için bir damlası gayet yeterli bir ölçüdür. Küçük ev eşyaları, oyuncak, suni ve doğal deri, porselen, seramik, cam, fayans, mermer, tahta gibi çok farklı malzemelerin tamiratında kullanılan bu kuvvetli yapıştırıcının etki alanı oldukça geniş yelpazeye sahiptir.

Vazgeçilmez bir okul çantası ekipmanı olan yapıştırıcılar, iş eğitimi derslerinde veya resim derslerinde sıkça kullanılır. Genellikle karton ve kağıt yapıştırılması için üretilen bu yapıştırıcılar küçük yaştaki kullanıcıları için uygun üretilir. Karton ve kağıt yapıştırmak için tercih edildiklerinden kırtasiye tipi yapıştırıcı kategorisinde karşınıza çıkar. Kırtasiye tipi yapıştırıcılar 3 tiptir. Bunlardan ilki sıvı yapıştırıcı özelliğine sahiptir ve tüp şeklindedir. Sıkmalar ve yıkanmalar sonucunda buruşmayan bir dış malzemeyle üretilir. Özellikle maket yapımında sıkça kullanılan bu ürün, son derece etkilidir ve tek bir damlası ile karton veya kağıtları birleştirmeye imkan sağlar. 404 çift başlıklı yapıştırıcı, kırtasiye tipi yapıştırıcılara örnek olup, çift başlıklı olma özelliği ile ön plana çıkar. Çift başlıklı yapıştırıcı ince ve kalın ucu sayesinde farklı zeminler için kullanım imkanı sağlar. Karton ve kağıt üstünde oldukça etkindir. Okul çantalarının vazgeçilmezi olmasının yanında birçok mimar tarafından da tercih edilir. Solvent, asit içermediği gibi ele yapışmaz ve temiz kullanım sağlar. Bu özelliği ile küçük yaşta kullanım için oldukça uygundur. Kırtasiye tipi yapıştırıcılar arasında stick yapıştırıcılar da yer alır. Benzerleri gibi solvent içermez ve çabuk kuruyan bir yapıştırıcıdır. Stick yapıştırıcılar, çabuk kuruma özelliği gösteren; karton ve kağıt yapıştırmak için kullanılan, güçlü bir yapıştırıcıdır. Yapıştırılacak malzemenin üzerine stick yapıştırıcıyı hafifçe sürmeniz yeterli olur. Su bazlı olmasından yana temizlenmesi oldukça kolaydır. Yapıştırma esnasında buruşmaz ve kabı kolayca yıkanabilir. 8 gram, 22 gram ve 35 gram olarak üç ayrı büyüklükte satışa sunulur.

404 döküm, plastik, çelik, sprey, metalik plastik çelik, plastik çelik macun yapıştırıcı olma özelliğinin yanında farklı ürün kategorileri ile de dikkat çekiyor. Başarılı firmanın son teknoloji ile imal ettikleri ürünler arasında, temizleme, parlatma ve bütün metal yüzeylerin korunması için özel işlevsel kimyasal formüle sahip ürünleri de yer alıyor. Evlerinizde de rahatlıkla kullanacağınız bu özel ürünleri otomobilinizi temizlemek için de kullanabilirsiniz. Formülündeki yer alan özel maddeler sayesinde, ürünler üzerindeki kiri kolay ve çok kısa bir zaman diliminde sökebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca kullanıldığı ürün üzerinde ki etkisi bununla da bitmez. Kullandığınız zemini parlatır ve bu parlaklığı korumak için, koruyucu bir tabaka oluşturur. Piyasada başarılı firmanın ürettiği farklı ürünlere de rastlayabilirsiniz. Birçok kategoride fark yaratan ürünleri ile birçok alanda uzmanlaşmayı başaran başarılı firma; pas çıkarıcı, 404 epoksi yapıştırıcı, sert PVC yapıştırıcıları, kontak yapıştırıcılar, kırtasiye tipi yapıştırıcılardan, antfriz ve yağlayıcılara kadar birçok farklı ürünle karşınıza çıkıyor.

404 Ürünlerini Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

404 ürünleri hızlı ve kuvvetli yapıştırıcılar olma özelliği göstermesinin yanında son derece güçlü kimyasal maddelerden üretilirler. Bu nedenle kullanım öncesi ve kullanım anında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Kullanım öncesinde özellikle dikkat etmeniz gereken şey, ateşle yaklaşmamanız gerekliliğidir. Oldukça yanıcı bir maddedir ve yüksek sıcaklığa maruz bırakılmamalıdır. Bileşenleri arasında etil-2-siyanoakrilat bulunduğundan deri ile temas halinde ve aşırı solunmasında bazı zararlı etkiler yaratabilir. Göz ile temasında ciddi göz tahrişlerine sebep olabilir. Ciltle teması halinde kızarıklık ve kaşıntı yapabilir.

Deri ile teması halinde, maddenin temas ettiği bölgeyi bol su ile yıkayın ve eğer madde çamaşırınıza bulaşmışsa, lütfen çıkarın. Göz ile temas etmesi halinde su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Kontakt lens kullanıyorsanız ve çıkabiliyorsa, çıkarın. Her durumda su ile uzun süre durulayın. Aşırı solunması durumunda baş dönmesi yaratabilir. Bu gibi durumlarda kendinizi iyi hissetmeniz için, temiz havaya çıkın ve rahat nefes alın. Vücudunuz kendini temizleyecektir. Tozunu, dumanını, gazını, sisini, buharını, spreyini solumaktan kaçının. Kullanım sonrası elleri, kolları ve yüzü sabunla iyice yıkayın. Koruyucu eldiven, koruyucu kıyafet kullanmaya özen gösterin. Tüm bunlara dikkat ettiğiniz sürece sağlıklı bir şekilde ürünü kullanabilir ve yararlarından faydalanabilirsiniz. En önemlisi şikayetleriniz devam ediyorsa, tıbbi yardım alın. Zehir merkezini veya varsa doktorunuzu arayın.

Kullanım Alanı Oldukça Geniş 404 Yapıştırıcı Modelleri Trendyol'da

404 firmasının ürettiği çok farklı tarzlarda ürünler vardır. Başarılı firmanın ürettikleri arasından kullanımı en yaygın olan, yapıştırıcı alanında ürettikleri ürünlerdir. 404 yapıştırıcı fiyatları kendi aralarında değişkenlik gösterir. Ürünün kullanım alanı, adeti gibi detaylara göre fiyat farklılıkları oluşur. Başarılı firmanın farklı fiyat aralığındaki ürünlerine Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Trendyol size, rahat ve kolay alışveriş imkanı sağlar. İhtiyacınız olan herhangi bir 404 hızlı yapıştırıcı 400 ml. veya sprey gibi etkili ürünlerin çeşitlerine, Trendyol ayrıcalığı ile ulaşabilir, dilediğiniz yapgit yapıştırıcılar arasında seçim yapabilirsiniz. Kullanım alanına uygun, doğru 404 yapıştırıcı ürünleri arasında karar verdikten sonra, beğendiğiniz ürünü sepete ekleyebilir ve Trendyol güvencesi ile kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Trendyol güvencesi ile güvenle satın alabileceğiniz ürünler içinde her duruma uygun kullanabileceğiniz çok sayıda seçenek bulunuyor. Seçiminizi yapmadan önce, 404 yapıştırıcı yorum ve önerilerini dikkate almayı unutmayın. Trendyol’un birbirinden avantajlı fırsatları, piyasadaki 404 yapıştırıcı fiyatları arasından en uygun aralıkta alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Tüm alışverişleriniz Trendyol güvencesi altındadır.