Fiyat
Ürün Değerlendirmesi
"

500 Lt Su Deposu

" araması için 30 sonuç listeleniyor
Polde Plastik 500 Lt Su Deposu
Kargo Bedava
Polde Plastik500 Lt Su Deposu
4.500 TL
Sepete Git

Geniş Hacimli 500 lt Su Deposu Çeşitleri Trendyol’da!

Canlıların temel ihtiyacı olan su, günlük hayatta farklı şekillerde ihtiyacı karşılar. Acil durumlara karşı ve eksikliğinin hissedilmemesi için farklı şekillerde depolanır. Tam bu noktada 500 lt su deposu karşınıza çıkar. İhtiyaç duyulduğunda gerektiği zaman ulaşabilme kolaylığı sağlar. İdeal muhafaza etme yöntemleri sunar. Genel olarak hastane, okul, devlet daireleri veya otellerde kullanılır. Aynı zamanda çok katlı apartmanlar, sağlık kurumları ve yurtlarda da basıncın düşük olabileceği durumlar fayda sağlar. Kullanım alanları ve üretildikleri malzeme açısından birbirinden ayrılan 500 litre su deposu çeşitleri, taşınabilir ve taşınamaz olmak üzere iki varyasyonda tasarlanır. Geniş bir kullanım alanı olması ile dikkat çeker. Kullanım alanları arasında öncelik olarak bitki ve hayvancılık yapılan ortamlar gelir. Ek olarak gıda hazırlama, tarım, yangın söndürme gibi işlemlerin yapıldığı ortamlar için de gereklilik gösterir. Suyun kullanıldığı birçok uygulama alanı vardır. Tank parametreleri genel tasarım özellikleri, kaplamaları ve üretiminde kullanılan malzemeleri içerir. 500 lt su tankı bina çatılarında yedek olarak da yer alabilir. Şehir şebeke tesisatı bağlı olarak çalışan bu ürünler, tam olarak dolduğunda şamandıradan kesilir. Bu sayede çek valf suyun geri gitmesi ve basınç yoluyla şebeke suyunun gitmesini engeller. Kesinti yaşandığında depo otomatik olarak devreye girer. 500 lt su deposu ölçüleri farklı seçeneklerle Trendyol ürün sayfasında yerini alır.

Özellikleri ile Dikkat Çeken 500 lt Su Deposu Modelleri

Özellikleri ile Dikkat Çeken 500 lt Su Deposu Modelleri

Binaların bodrum katlarına yerleştirilen su bidonu 500 lt çeşitleri, genelde beton veya polyester malzemeden yapılır. Tanka bağlı hidrofor ise bina tesisat sistemine su basmak üzere aktif olarak kullanılır. Şebeke suyu kesildiğinde depodan çekilir ve binaya basma işlemi yapılır. Şebeke suyu devamlı depolara dolar. Hidrofor da devamlı depodan binaya su basma görevini yerine getirir. Devirdaim halinde devamlı döndüğü için taze ve temiz su çıkışı yapılır. 500 lt su deposu dikey modelleri, temel olarak iki farklı şekilde çalışır. Yedekleme sistemi bahçe ve sulama alanlarında yoğun şekilde kullanılır. Birçok farklı şekilde çalışma sistemine sahip geniş depolama alanı bulunan ürünler, benzer işlevleri ile profesyonel kullanım deneyimi yaşatır. Günümüzde hemen hemen her yerde kullanımı görülen ürünler, genel kullanım amacı doğrultusunda başarılı sonuçlar verir. İhtiyaç duyulduğu zaman su çıkışı yapması ile memnuniyet sağlar. 500 litre plastik su deposu, dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması ile beğeni toplar. Beklentileri karşılaması ile de geniş bir kullanım alanı yaratır. Polietilen ham maddeden üretildiği görülen çoğu model, UV stabilizanlı olmaları ile bilinir. Yüksek UV ışınına karşı dayanıklılık göstermeleri ile ön plana çıkar. Galvaniz su deposu 500 lt başta üzere birçok model polietilen ham maddesi sayesinde uluslararası gıdaya uygunluk gösterir. Yenilikçi ve modern teknolojiye bağlı olarak üretilir. Depoların içerisinde bulunan sıvının temiz ve taze olduğu için içilebilir uygunluktadır. Geniş depolama fırsatı sunan 500 lt yatay su deposu, dikey olan modeller kadar sık tercih edilir. Aynı zamanda tüm ürünler monoblok olarak, tek parça şeklinde üretilir. Dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dirençli ve dayanıklı bir performans sergiler. Tazyikli akış ile her türlü işlem kısa sürede kolayca yapılabilir. Temizlik ve bakımları düzenli yapıldığı sürece koku yapmaz, kir veya yosun tutmaz. Birden fazla deponun arasında bağlantı kurulduğu da görülür. İstenen düzeyde depoyu bir arada kullanmak mümkündür. Bu depoların içinde birçok ham madde bulunur. 500 lt su deposu yorum ve beğeni oranlarına Trendyol üzerinde ulaşabilir.

İhtiyaçları Karşılayan 500 lt Su Deposu Modelleri

İhtiyaçları Karşılayan 500 lt Su Deposu Modelleri

500 lt varil modelleri kolay nakliye edilebilme avantajı sağlar. Uzun süreli hasar görmeden kullanım olanağı tanır. Dikey olarak üretilen modellerin özellikleri genel olarak ağırlık açısından 15 kg, yükseklik 126 cm, malzeme kalınlığı ise 5 mm olarak görülür. Kapak kısımlar 32 cm olarak üretilir. Aynı zamanda bütün plastik ürünlerde çalışma ısısı soğukta -5 derece, sıcakta +50 derece olarak belirlenir. Bu ısı aralığında depolanan 500 lt su deposu polietilen modelleri, bütün musluk çeşitlerinin takılabilmesine uygunluk gösterir. Farklı renk seçeneklerinde üretilen depolar, isteğe göre seçilebilir. Beyazdan maviye kadar düz ve tek renk çeşitleri bulunur. Aynı zamanda çift renkli, içi mavi dışı beyaz olacak şekilde de üretimi yapılabilir. İstenen renkte üretimi yapılan ürünler, içindeki sıvıları veya gıdaları kategorize edebilme imkanı da tanır. 500 lt su deposu kullananlar tarafından oldukça beğenilen bir üründür. İhtiyaca göre muhafaza etmeye yardımcı olur. Güvenilir ve kolay bir yol olması sayesinde geniş kitlelere ulaşır. Kişilerin ihtiyaçlarına göre farklı kategorilerde yer alan ürünler, boyut olarak farklı ölçülere sahip olsa da 500 litre kapasitede üretilir. Üretim materyaline göre çeşitlilik gösteren ürünler, polyester, metal, fayans, plastik ve fiber gibi çeşitliliğe sahiptir. 500 lt su deposu modelleri, kullanım amacı ve işlev olarak da birbirlerinden ayrılır. Böylece farklı alanlarda kullanımı görünür. Temiz içme suyuna ihtiyaç anında ulaşmayı mümkün hale getirir. Depolama hacmi ile yeterli verimi sağlar. Sıvıyı güvenli şekilde muhafaza edilmeleri ile alternatif oluşturur. Yaygın kullanımı görünen plastik modeller, küçük boyutlarda seçeneklerinin olması ile kolay ulaşılabilir bir hal alır. Siz de Trendyol üzerinden tüm ürün modellerine ulaşabilir ve yakından inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla 500 lt Su Depoları

Avantajlı Fiyatlarla 500 lt Su Depoları

Plastik modeller, normal kullanım alanlarında da kullanım kolaylığı sağlar. Özellikleri modelden modele değişir. Kullanım alanları oldukça çeşitlilik gösterir. Treylerde, iş makinelerinde ve römorklarda bazı durumlarda ihtiyaç duyulan ürünler, sıvı depolamanın kolay ve pratik yolunu gösterir. 500 lt paslanmaz su deposu çeşitleri, içeceğin her zaman temiz bir şekilde kullanılabilmesini sağlar. Binalarda ana kaynaktaki içecek bittiği zaman veya su kesintisi yaşandığında devreye girer. Taze ve temiz bir içecek çıkışı sağlandığı için her amaç için kullanıma uygunluk gösterir. Tasarım açısından farklılık gösteren ürünler 500 lt olarak karşınıza çıkar. Kaç litreye kadar su depolaması yaptığı belli olan bu ürünler, ölçü ve renk olarak farklılık gösterir. 500 lt su deposu büyük boy seçenekleri, fazla sıvı miktarı alabilmesi ile profesyonel iş ortamlarında sıklıkla tercih edilir. İçeceğe her zaman ulaşabilmeyi kolaylaştıran ürünler, sıvı seviyesi azaldıkça otomatik dolum gerçekleştirir. Yüksek kapasitelidir. Siyah, beyaz veya mavi renkli ürün seçenekleri vardır. Bu üç renkteki modeller yoğun talep görür. Bazı modellerde sıvı dolumu yapılan bölümün hemen yanında sabun haznesi bulunur. Bu kısma sabun yerleştirilebilir ve temizleme işlemleri kolayca yapılabilir. 500 lt su deposu fiyatları tüm bu faktörler doğrultusunda belirlenir. Uygun aralıklarda belirlenmesi sayesinde geniş kitlelerin ulaşabilmesini kolaylaştırır. Her bütçeye hitap eden fiyatlar, ürün popülerliğini de artırır. Uzun ömürlü, kolay montaj yapılabilir modeller, açık ya da kapalı alanlarda kullanılabilir. Dikey, dikdörtgen ve yatay tasarımlı çeşitleri vardır. Fiber olarak üretilen modeller, polyester ve cam elyaf birleşimine sahiptir. Uzun ömürlü ve uygun fiyatlı 500 lt su deposu indirim seçeneklerine Trendyol üzerinden ulaşabilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.