İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Tip
Cinsiyet
Özellik
Fiyat
Ortam
Desen
Kumaş Tipi
Materyal
Paket İçeriği
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Abdest Çorabı

" araması için 132 sonuç listeleniyor

Konforlu Kullanım Sağlayan Abdest Çorabı Çeşitleri Trendyol'da!

Abdest çorabı. elastik yapısı sayesinde ayakları koruma altına alır. Çorabı çıkarmadan abdest almanıza yardımcı olan araçlar. ibadete hazırlıklı olmanızı sağlar. Bilek bölümü hafif sıkı olan ürünler. kıyafet değiştirirken çıkmadan durabilir. Kalın yapısı ile özellikle kış aylarında tercih edilen parçaları bulabilirsiniz. Böylelikle ayaklarınızı soğuk havaya karşı koruma altına alabilirsiniz. Söz konusu araçların taban bölümünde jel desteği yer alabilir. Jel desteği sunan ürünler. topuk bölümüne yerleştirilir. Böylelikle yürürken rahat etmeniz mümkün olur. Mest ayakkabısı ile birlikte uyumlu biçimde giyebilirsiniz. İnce şekilde üretilen araçlar. iç göstermeyen yapıya sahiptir. Abdest çorabı online olarak farklı çeşitleri değerlendirmeniz için yardımcı olur. Online olarak yapılan yorumları okuyabilir ve tercih ettiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Siyah rengi ile popüler olan modelleri bulabilirsiniz. Siyah yerine kahverengi veya gri gibi koyu tonları tercih edebilirsiniz. Böylelikle kıyafetlerinizle uyumlu olan çorapları giyebilirsiniz. Abdest çorabı tavsiye edilen yıkama talimatlarını uygulayabilirsiniz. Hijyenik şekilde temizlik yaparak ayaklarınızı mantara karşı korumanız mümkündür. Aşırı nemli ve ıslak çoraplar. üşütmenize neden olabilir. İnce dokunan kumaşları sayesinde hızlı şekilde kuruyan ürünleri tercih edebilirsiniz. Pratik abdest çorabı sayesinde ibadetinizi vaktinde gerçekleştirebilirsiniz. Günün herhangi bir zamanında kaza namazı kılmayı isterseniz. pratik araçlar işinizi kolaylaştırır. Konfor odaklı üretilen çeşitler. müşterileri memnun eder. İhtiyaçlarınızı pratik şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olan araçları Trendyol’da bulabilirsiniz.

Beğenilen Tasarımlarıyla Abdest Çorabı Modelleri

Beğenilen Tasarımlarıyla Abdest Çorabı Modelleri

Abdest çorabı modelleri sayesinde seçimlerinizi kolay şekilde yapabilirsiniz. Söz konusu modellerin parmak ucunda yer alan kumaş çıkarılabilir. Parmak ucundan açılan ürünler. bileklere kadar gelir. İbadete başlamadan önce bu işlemi kısa sürede yaparak hazır olabilirsiniz. Çoraplarınızı çıkarmadan abdest almanıza yardımcı olan araçlar. pratik çözümler sunar. Bilek ve parmak ucu bölümünde düğmeler yer alabilir. Kumaşları kıvırdıktan sonra bu düğmeler ile sabitleyebilirsiniz. Böylelikle ürünlerin su ile temasını kesebilirsiniz. Su temasını kesen parçalar. ayak sağlığını destekler. Ayaklarda oluşma ihtimali olan mantar gibi sorunları önleyebilirsiniz. Benzer biçimde jelli satışa sunulan parçalar. topuk dikeni gibi rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olur. Yürürken rahatlık sunan çoraplar. ayakkabı ile birlikte kolaylıkla kullanılabilir. Kolay kullanım avantajı sayesinde ürünleri evde veya dışarıda giyebilirsiniz. Farklı kalınlığa sahip olan çoraplar. mevsime göre karar vermenize yardımcı olur. Bu sayede sıcak aylarda ayaklarınızı terlemeden uzak tutabilirsiniz. Havalar soğuduğunda popüler şekilde tercih edilen kalın parçalara sahip olabilirsiniz. Sunulan renk seçenekleri. müşterilerin memnun olmasını sağlar. Renkli parçalar sayesinde görünüm odaklı seçimler yapabilirsiniz. Külotlu abdest çorabı. kadın müşteriler için tasarlanır. Elbiselerin altına giyilen külotlu çorap. abdest alırken rahat hissetmenizi sağlar. Uzun yapısı sayesinde oldukça tarz seçimler yapabilirsiniz. Krem. gri ve siyah renkli çeşitleri bulabilirsiniz. Elbise seçiminize göre ürünlerin rengini belirleyebilirsiniz. İşlevsel yapısı sayesinde fayda sağlayan araçlar. ibadet için hazır olmanızı destekler. Söz konusu ürünlerin avantajını ayak bakımı yaparken kullanabilirsiniz. Bakım için sadece parmak ucundan kıvırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Düğmeli veya cırtlı özelliklere sahip olan aksesuarları bulabilirsiniz. Farklı bağlama ve çözme tekniklerini sunan araçları satın alabilirsiniz. Abdest çorabı indirim fırsatları sayesinde karar verirken rahat olabilirsiniz. İndirim seçenekleri sayesinde bütçeniz için doğru kararları verebilirsiniz. Farklı türleri indirim dahilinde bularak tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz. Verimli özellikler sunan araçlar. kadın ve erkekler için ayrı olarak üretilir. Kendinize uygun olan parçaları kolaylıkla bulabilirsiniz. Bilekte biten veya diz kapağına kadar çıkan farklı boylar vardır. İndirim fırsatları ile birlikte Trendyol üzerinden abdest çorabı satın alabilirsiniz.

Kaliteli Abdest Çorabı Kullananlar

Kaliteli Abdest Çorabı Kullananlar

Abdest çorabı kullananlar. rahat parçalara sahip olur. Rahatlığıyla dikkat çeken ürünler. terlik veya ayakkabı ile birlikte giyilebilir. Düğmeli modeller. aşırı çıkıntılı olmadığı için ayakkabı giyerken rahat hissetmenizi sağlar. Cırtlı modeller. pratik yapısıyla dikkat çeker. Parmak ucunda olan bantlar sıkı şekilde tutunur. Böylelikle yürüme anında açılma riski minimuma iner. Pedikür işlemleri için avantajlı kullanım sunan ürünler. müşterilerin zamandan kazanmasına yardımcı olur. Pedikür uygulamaları için kumaşı sıyırmanız yeterli olur. Böylelikle ayağa yapılan bütün işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Abdest çorabı kadın müşteriler için uzun şekilde bulunabilir. Kadın müşteriler. elbiselerin altında bu ürünleri giyebilir. Topuklu ayakkabı gibi ürünler ile birlikte kullanabilirsiniz. Dışarı çıkarken rahat olmanızı sağlayan parçalar. müşterilerin yürüyüşünü destekler. Abdest çorabı erkek müşterilerin isteklerine yanıt verir. Erkekler için üretilen seçenekler. lastikli yapısıyla dikkat çeker. Lastikli parçalar. esneme özelliği sunar. 40 ila 44 numaraya kadar aynı ürünler kullanılır. 44 numara ve üzeri için ayrı ürünleri bulabilirsiniz. Böylelikle herkes kendine uygun parçaları satın alabilir. Erkekler ve kadınlar için üretilen ürünlerin ölçülerinde farklılıklar olur. Kadınlar için üretilen aksesuarların boyutu 36 numaradan başlar. 36 numaradan 40 numaraya kadar uygun parçaları bulabilirsiniz. Kıyafet seçiminize göre renk kararını verebilirsiniz. Farklı tonları ile memnuniyet sunan modeller. kombin yaparken yardımcı olur. İşlevsel özellikler. görünüm ile birlikte birleşir. Sunulan avantajlar. müşterilerin kaliteli yürümüş deneyimini destekler. Yürüyüş için sunulan desteğin yanında farklı bakımları uygulamanız mümkün olur. Abdest çorabı kampanya fırsatları. müşterilere yardım eder. Çoklu paketler halinde satışa sunulan çorapları bulabilirsiniz. Bu ürünleri kampanyalı biçimde satın alarak bütçenizin sarsılmamasını sağlayabilirsiniz. Ürünlerin sunduğu avantajlar. farklı kullanım şekillerine yanıt verir. Bu kaliteli ürünlere Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Abdest Çorabı Fiyat Seçenekleri

Avantajlı Abdest Çorabı Fiyat Seçenekleri

Abdest çorabı fiyat seçenekleri. farklı özelliklere bağlı olarak değişir. Ürünlerin sahip olduğu uzunluk ve kalınlık. fiyatları belirler. Aynı zamanda çoklu olarak satılan parçalara ulaşabilirsiniz. Çift olarak satışa sunulan parçalar sayesinde uzun süre boyunca kullanım sağlayabilirsiniz. Abdest mest çorap çeşitleri. su geçirmez olması ile dikkat çeker. İç bölüm su ile temas ettiğinde anında emicilik sunar. Sunulan bu emicilik. ayakların ıslaklık hissinden uzak kalmasını sağlar. Böylelikle rahat etmeniz mümkün hale gelir. Dış bölüme gelen su. doğrudan itilir. Su itme özelliği. müşterilere kolaylık sağlar. Sürekli olarak değişim yapmanıza gerek kalmadan çoraplarınızı kullanabilirsiniz. Kadın ve erkeklerin tarzına hitap eden çorapları kolaylıkla bulabilirsiniz. Pratik kullanım özelliği ile birlikte yorulmadan uygulama yapabilirsiniz. Düğmeli veya cırtlı tasarımlar ile ayak bakımınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Yaz ve kış aylarında rahatlık sunan parçalar sayesinde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kışlık abdest çorabı. üşümemeniz için pamuk kumaşlar ile yapılır. Pamuklu kumaşın sık şekilde işlenmesi. sıvı temasını büyük oranda engeller. Aynı zamanda sunulan bu kalınlık. ayakkabılara kolaylıkla uyum sağlar. Böylelikle bot veya çizme gibi ürünler ile birlikte giyebilirsiniz. Üşüme ihtimalini minimuma indiren parçalar. günü rahat biçimde geçirmenizi sağlar. Kış aylarında ayakların üşümesi. hasta olmanıza neden olabilir. Özellikle abdest alırken su temasında olan bölgenin doğru şekilde kurulanması gerekir. Kurulama işlemini tamamladıktan sonra bilekten parmak ucuna doğru ürünleri kapatabilirsiniz. Ayakları ısıtan parçalar. rahat etmeniz için destek sunar. Abdest alırken kolaylık sağlayan araçlar sayesinde mest işlemini tamamlayabilirsiniz. Abdest çorabı yorum bölümünde yazılan görüşleri okumanız. karar verirken kolaylık sağlar. Beğendiğiniz ürünlerin yorumlarını okuduktan sonra kararınızı verebilirsiniz. Yorumların müşteriler tarafından yazılması. güvenli seçimleri destekler. Bu işlevsel çeşitleri Trendyol’dan temin edebilirsiniz.