Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Abeslang

" araması için 245 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Abeslang

Doktorların Muayenede Kullandıkları İlk Araç Abeslang

Doktorların Muayenede Kullandıkları İlk Araç Abeslang

Abeslang, genellikle doktorların muayene için kullanmakta oldukları bir üründür. Genellikle boğaz ve boğaz bölgelerinin kontrolünün yapılması için kullanılmakta olan bir ürün olarak abeslang nedir sorusuna da yanıt olacaktır. Bu ürüne verilen bir diğer isim ise dil basacağıdır. Doktorların kullanımını sağladığı bu araç, hastanelere gitmiş ve muayene olmuş her insanın bir kez olsun karşılaşmış olduğu bir üründür. Abeslang ne işe yarar sorusuna yanıt olarak da doktorların bu araç sayesinde hastanın diline baskı uygulayarak boğazını rahatça görüntülemesi sağlanmasıdır. Bu durum sayesinde hastada var olan hastalıkların tespitleri sağlanmış olmaktadır. Abeslang çubukları bahsedildiği üzere sağlık alanında sıkça kullanılmakta olan bir üründür. Kullanılan bu ürünün yanı sıra hastalarda hijyene dikkat edilmesi açısından eldivenlerin de kullanıldığı bilinmektedir. Sağlık alanında kullanılan hemen hemen her ürünün tek kullanımlık olarak kullanıldığı gibi bu abeslang dil çubuğu ürünü de tek kullanımlık olarak kullanılmaktadır. Hastane ortamlarında yaygın bir şekilde kullanılmakta olan bu çubukların kişilere özel olarak kullanımının var olduğu bilinmektedir. Bu durum hastalıkların ve olası bir virüsün kişiden kişiye yayılmasını önleyen bir yöntem olarak bilinmektedir. Genellikle sağlık alanında kullanımının olduğu bilinen bu ürünün farklı şekillerinin ve farklı özelliklerinin de var olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra kullanılan malzemelerin standart ölçüler ile üretilmiş olduğu bilinse de farklı boyutlarının da varlığı söz konusudur. Bu ürünün okul öncesi çocukları için de kullanılmakta olduğu bilinmektedir. Bu ürün ile eğlenceli şekiller ve etkinliklerin yapıldığı bilinmektedir. Kullanılan ürünlerin tamamı ile sağlıklı oluşu bu ürünün okul öncesi yaştaki çocuklar için kullanımında oldukça sık tercih edilmesini sağlamıştır. Okul öncesi yaştaki çocukların eğlenceli vakit geçirmesi bu ürünler sayesinde gerçekleştirilebilmektedir. Bunun sayesinde çocukların farklı şekiller yaparak öğrenmesi, ince motor becerilerinin geliştirmeleri için farklı etkinlikler düzenlenebilmektedir. Düzenlenmekte olan bu etkinliklerin her biri için farklı özelliklere sahip olan ürünler kullanılabilmektedir. Farklı modeller ve farklı şekillere sahip olan bu ürünün kullanım alanlarına ve kullanım özelliklerine göre de farklı özelliklere sahip oldukları görülmektedir.

Okul Öncesi Çocuklarınız İçin Renkli Abeslang

Okul Öncesi Çocuklarınız İçin Renkli Abeslang

Okul öncesi yaşlarda olan çocuklar için ince motor gelişiminin oldukça önemli olduğu bilinmektedir. Çocukların eğitimleri için kullanılan birçok eğitici oyuncak ve farklı etkinliklerin var olduğu görülmektedir. Bunun yanı sıra çocukların kendi istekleri ile işlemler yapmaları çocukların gelişimi için oldukça önemlidir. Çocukların kendi başlarına bir şeyleri yapmalarına ve farklı şekiller oluşturmalarına izin vermek onların özgüvenlerini artırırken çevresine alışma sürecini de bir o kadar artıracaktır. Bu nedenle kullanılan birçok araçtan bir tanesi de renkli abeslang ürünüdür. Bu ürün sayesinde farklı renklerin oluşumunu bir arada sağlayarak yeni ürünler üretimi ve farklı faaliyetlerin yapılabileceği bilinmektedir. Günümüzde birçok alanda kullanılabildiği gibi kitap okumayı sevenlerin bu renkli olanları ayraç olarak tercih ettikleri ve bunlara farklı süslemeler yaparak kullandıkları bilinmektedir. Ahşap malzemeden yapılıyor olması bu ürünün üzerine yazı yazmayı da mümkün kılmaktadır. Renk renk seçeneklerinin bulunduğu bu ürünün en çok tercih edileni beyaz abeslang olmaktadır. Bu ürünün farklı dekorasyon ürünleri yapımında da kullanıldığı bilinmektedir. Bu nedenle kullanımının sıkça görülmüş olduğu ve bu kullanım için birçok alanda da tercih ediliyor oluşu mevcuttur. Çocuklarının sağlığını düşünen ailelerin bu ürünü tercih ettikleri biliniyor. Bu ürün sayesinde çocuklar farklı bir etkinlik deneyimlemiş olmaktadırlar. Bu ürünlerin maliyetinin de düşük olması ailelerin etkinlik için tercih etmelerine katkı sağladığı bilinmektedir. Kullanımının yaygın oluşu ile de bilinmekte olan bu ürünün dekorasyon için kullanılmasında farklı tasarımların yer aldığı bilinmelidir. Evi için farklılık yaratmak isteyen ve bu farklılığı tamamı ile düşük bütçeli ürünlerden yaratmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Şamdanların alt tabanları, farklı ayna tasarımları, bardak altlıkları ve bunun gibi birçok dekorasyon fikri ile evlere şıklık ve zarafeti getirmek mümkün hale gelmektedir. Son dönemlerde ev dekorasyonu için farklı ürünlerin olduğu görülüyor. Bu ürünleri düşük maliyetle kendi elleriyle yapmak isteyen kişiler için kullanılan bir ürün olan abeslanglar, dekorasyon işlemleri için biçilmiş kaftan olarak tanımlanabilmektedir. Bu ürünlerin farklı sprey boyalar ile renklendirilmesi veya renkli olanların tercih edilmesi de farklılıklar katarak kullanılacak olan ortamın rengine uygun şekillere dönüştürülebilir hale gelmektedir. Kullanım alanlarının birçok farklılığı olduğu bilinmektedir. Ancak asıl kullanım alanı olan hastanelerde ise renkli olanlardan çok renksiz abeslang kullanılmaktadır. Hastanelerde kullanılan ürünlerin ahşap malzemeden ürünler olan ve her birinin aynı boyutta olan ürünler olduğu görülmektedir. Bu ürünlerin kullanılması hem maliyet açısından düşük olduğundan, hem de tek kullanımlık için uygun olduğundan tercih edilmektedir.

Doktor Hasta İletişimini Artırmanın Kolay Yolu Aromalı Abeslang

Doktor Hasta İletişimini Artırmanın Kolay Yolu Aromalı Abeslang

Çocukların muayene sırasında kendilerini daha iyi hissetmeleri ve bu süreç içerisinde korkmamaları adına yapılmış olan birçok işlem bulunmaktadır. Bu işlemin hasta ile doktor arasındaki iletişimi daha kolay hale getirdiği görülmektedir. Doktorun hastası ile olan iletişimini iyiye götürmek için kullanılmakta olan aromalı abeslang, muayeneleri daha sevimli hale getirmek için kullanılan bir üründür. Genellikle çocuk polikliniklerinde kullanılmakta olan bir üründür. Çocukların hastane ortamından kendilerini rahat hissetmeleri ve korkmamaları için kullanılmakta olan bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde çocuklar kendilerini güvende hissederek daha rahat bir muayene ortamı sağlamış olurlar. Hastaları için en sağlıklı olanları tercih etmek isteyen doktorlar yüzde yüz şeker pancarından üretilmiş olan şekerli abeslang tercih etmektedir. Bu ürünün kullanımı ile hem sağlık muayenesi yapılmış olacak, hem de çocukların yüksek güveni sağlanmış olacaktır. Kullanılmakta olan bu ürünlerin çocuklar üzerinde herhangi bir zarar vermemesi gerekmektedir. Bu nedenle tercih edilmek istenen ürünlerin sağlık açısından incelenmesi gerekmektedir. Üretilen ürünlerin birçoğu sağlık için uygun olan ve zararlı maddeleri içermeyen ürünler olduğu bilinmektedir. Ürünlerin çocuklar için uygun hale getirilebilmesi için üretilmiş olan aromalı abeslang, son zamanlarda bütün hastanelerde yaygın halde kullanılmakta olan bir üründür. Ürünlerin tatlandırılması ve şeker gibi olması için farklı tasarımların da var olduğu bilinmektedir. Bu tasarımlar yapılırken kullanılan ürünlerin her biri sağlıklı ürünler olmasına dikkat edilmektedir. Kullanılan ürünlerin hemen hemen her biri glikoz içermeyen ürünlerden üretilmektedir. Bu durum çocuklar ve onların sağlıkları için oldukça önemlidir. Tercih edilecek olan ürünlerin farklı denetlemelerden geçmiş ve herhangi bir zararı olmayan ürünler olması gerekmektedir. İçerisinde kullanılan renk ve aroma vericilerin tamamı ile doğal olmasına dikkat edilmelidir. Bu sayede çocukların sağlık muayeneleri sırasında sağlıklı ürünler kullanılmış olacaktır. Genel olarak gövdesini oluşturan plastik bir yapı ve dil üzerine temas eden uç kısmında tatlandırıcıların ve şekerlerin yer aldığı bilinmektedir. Bu durum çocukların bir muayene aracı değil de sanki bir şekermiş gibi düşünmelerini sağlayacaktır. Böylece daha yaygın olarak kullanım sağlanacaktır. Abeslang kullanım alanı olan vücut içerisine zarar vermeyecek şekilde olması oldukça önemlidir. Bu nedenle kullanılan bu tür abeslang modellerinin için de ağızda ve dilde tahriş etmeyen ve herhangi bir zarar bırakmayan ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Farklı Modellere Ve Şekillere Sahip Abeslanglar İle Farklılık Katma Fırsatı

Farklı Modellere Ve Şekillere Sahip Abeslanglar İle Farklılık Katma Fırsatı

Hayatımızın herhangi bir yerinde karşımıza çıkmış olabilecek bu ürünün farklı kullanım alanlarına göre farklı modelleri bulunmaktadır. Modellerin bu çeşitliliği kullanım alanlarındaki özelliklere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Abeslangların genel olarak hastanelerde yaygın olarak kullanılan şeklinin tahta abeslang olduğu bilinmektedir. Bu ürünün özelliklerinin hastalar için daha çok tercih edilmesi dolayısı ile diğerlerine oranla daha fazla tercih edilmektedir. Tahta malzemelerden üretilmiş olan bu ürünün diğer yanlarının var olduğu da bilinmektedir. Sulu sterilizasyon yapılmaması nedeni ile tek kullanımlık olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra kullanılan bu ürünler çabuk kırılma özelliğine sahiptir. Diğer bir yandan farklı bir modeli ise metal abeslang olarak bilinen metal malzemeden üretilmiş olan ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımı daha nadirdir. Ancak bu ürünler tek kullanımlık özelliğe sahip değillerdir. Bu ürünlerin yaygın olarak sulu ya da kuru sterilizasyon yapılarak kullanılması durumunda tekrar tekrar kullanılabilmektedir. Kullanılan bu malzemenin bazı hastalarda mide bulantısı hissi vermezken bazı hastalarda ise yoğun bir mide bulantısı hissi verdiği bilinmektedir. Bu durumun hastalar tarafından tercih edilmemesi ile doğrudan alakalı olduğu görülmektedir. Bunun yanı sıra kullanılan bu ürünün koku hissi verdiği de bilinmektedir. Maliyet olarak da tahta olan ürünlerden daha yüksek miktarlarda olduğu görülmektedir. Hastane ortamından sonra günlük hayatın da her bölümünde kullanılacak yapıda olan modellerinin de var olduğu bilinmektedir. Çocuklar için etkinliklerinde kullanma, ev için ise dekorasyonda kullanma gibi farklı işlevlerinin yer aldığı bilinmektedir. İster renkli olanları, ister tercih edilen renklerle boyama işlemleri yapılabilmektedir. Bu durumun yapılabilmesi için kullanılan farklı modeller bulunuyor. Bu modellerden bir tanesi de kalın abeslang olarak bilinen ürünlerdir. Çocuklar için hazırlanan etkinlikler için oldukça ideal olan bir üründür. Bunun yanı sıra ev içi obje tasarımı için kendi yapmak isteyen kişilerin ilk tercihi olarak da bilinmektedir. Kalın oluşu farklı alanlarda kullanımını mümkün kılmaktadır. Hayatın herhangi bir yerinde kullanım için tasarlanacak her objeyi bu abeslang modeli ile yapabilir ve bunun üzerine dilediğiniz renkte boyama işlemini gerçekleştirebilme imkânına sahip olabilirsiniz. Dekorasyon için kullanılmakta olan bir diğer model ise plastik abeslang modelidir. Plastik olan ürünlerin tahta olana göre daha uzun ömürlü olduğu bilinmektedir. Bu ürünü ahşap görünümü sevmeyen kişilerin tercih ettiği bilinmektedir. Dekorasyon işlemi için kullanılmakta olan her abeslang modelinde olduğu gibi bu modelin de boyanabilmesi ve farklı tasarımlar oluşturulabilmesi mümkündür.

Abeslang Kullanımında Bilinmesi Gereken Özellikler

Abeslang Kullanımında Bilinmesi Gereken Özellikler

Abeslang kullanımının birçok alanda var olduğu bilinmektedir. Görünüş olarak dondurma çubuğuna benziyor olsa da dondurma çubuklarından daha kalın olan bir yapıya sahiptir. Bu ürünün kullanımı hakkında bilinmesi gereken özelliklerin var olduğu bilinmelidir. Hastanelerde kullanılan ve muayene sırasında kullanılmakta olan ürünlerin steril abeslang olması gereklidir. Bu durum hastaları direkt olarak virüsler ile temastan koruyacak ve böylece hastalıkların yayılması engellenmiş olacaktır. Abeslang ile muayene sırasında doktorların eldiven de kullanmaları gerekmektedir. Bunun nedeninin ise doktorların ellerinde var olan virüsün hastaya geçmesini engellemektir. Ev dekorasyonları ya da çocuklar için yapılan faaliyetlerde kullanılan ürünlerin farklı birçok özelliği bulunmaktadır. Bunlar hastanelerde kullanılan ürünler gibi steril olma zorunluluğu taşımayan ürünlerdir. Çocukların yaptıkları etkinlikleri daha eğlenceli hale getirmek amacı ile tercih edilen bu ürünlerin farklı modelleri de yer almaktadır. Hastanelerde kullanılan standart boyutlarda bulunan ürünlerin yanı sıra farklı boy uzunluklarında bulunan ürünler de var olduğu ve bu ürünlerin yaygın şekilde kullanımının sağlandığı bilinmektedir. Abeslang uzunluğu genellikle kullanım alanlarına göre ve tercih olanağına göre değişmektedir. Hastanelerde kullanılan ürünlerin standart olan boylarda olduğu görülmektedir. Bunun yanı sıra farklı kullanımlar için farklı seçenekler bulunduğu görülmektedir. Ev dekorasyonları ve bunun gibi işlemler için kullanılan mini abeslang modellerinin olduğu görülmektedir. Bunların dondurma çubukları olduğu bilinmektedir. Çocuklar için farklı etkinliklerde kullanılması mümkün olan bu çubukların tercih edilme oranlarının da bir hayli yüksek olduğu görülmektedir. Bunun yanı sıra kullanılan bir diğer ürün ise abeslang büyük boy modelleridir. Bu boyutlardaki ürünlerin ev dekorasyonu veya çocukların etkinlikleri üzerinde etkilerinin oldukça iyi olduğu ve bunun yanı sıra da kullanımının oldukça rahat olduğu bilinmektedir. Bu boyuttaki bir ürün ile farklı ev objeleri yaratmak mümkün hale gelmektedir. Örneğin bir şamdan altlığı veya farklı vazo tasarımlarının yapılması mümkündür. Üzerlerinin farklı renklerde boyanması ev dekorasyonunun eksik olan parçasını tamamlayacak özellikler yaratabilmektedir. Bu durum sayesinde her yapılan ürünün daha benzersiz ve kendilerine özel olması ayrı bir güzellik katacaktır.

Abeslang Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Abeslang Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Abeslang ürününün birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Bu kullanım alanlarından en çok kullanılan yerin hastaneler olduğu görülmektedir. Hastanelerde doktorların hastaları muayene için kullanım sağladıkları bilinmektedir. Hastane içerisinde kullanılan ürünlerin çoğunun ahşap malzemelerden yapılmış olan ürünler olduğu görülmektedir. Bunun en büyük nedeni ise tek kullanımlık olarak kullanılmasıdır. Kullanılan ürünlerin nasıl kullanıldığını bilmek ne için kullanıldığını bilmek kadar önemlidir. Bu nedenle kullanılan ürünlerin özellikleri oldukça önemlidir. Kullanılan ürünlerin alanları bu özelliklerine etkide bulunmaktadır. Özellikle hastanelerde kullanılan ürünlerin her birinin steril olması gerekmektedir. Ancak ev dekorasyonunda kullanılan veya çocukların etkinliklerinde kullanılacak olan ürünlerin bu kapsamda olması gerekmez. Bu nedenle kullanılacak olan ürünlerin özellikleri dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Çocuklar için kullanılmakta olan şekerli yapıdaki ürünlerin içeriklerinin iyi incelenmiş olması gerekmektedir. Bu ürünlerin tamamı ile sağlıklı olması ve yüzde yüz şeker pancarından üretilmiş olması gerekmektedir. Dekorasyon için kullanılan ürünlerin ise kişilerin tercihine göre seçilmesi gerektiği görülmektedir. Günümüzde ev dekorasyon ürünlerinin maliyetinin yüksek oluşu insanları düşük maliyetle şık ürünler yaratmaya itmektedir. Bu nedenle kişiler farklı ürünlerle yaratıcılıklarını konuşturarak farklı içerikler yaratmaktadır. Üretilen bu ürünler içerisinde kullanılan abeslang modellerinin ise herkesin kendi zevkine göre ve yapacağı ürünün özelliklerine göre seçilmesi gerekmektedir. Bu sayede en şık ve maliyetsiz ürünlerin elde edilmesi mümkün hale gelecektir. Hayatımızın her bölümünde karşımıza çıkmış olan bu ürünün fiyat özelliklerinin de oldukça uygun olduğu bilinmektedir. Abeslang fiyatları farklı boyut ve özelliklerine göre fiyat aralıklarının değişiyor olduğu da bilinmelidir. Abeslang boyutları ve modellerine göre fiyatlandırmalar da değişikliklere neden olmaktadır. Her üründe olduğu gibi bu ürünlerde de talebe göre fiyat oranı değerlendirilmektedir. Bunun yanı sıra metal malzemelerden üretilmiş olan ürünlerin tek kullanımlık olmaması dolayısıyla maliyet açısından farklı olmasını gerektirmektedir. Fazla tercih edilmediği bilinen bu ürünün steril edilebilme imkanı olduğundan tekrar tekrar kullanılabilme imkanı sağlamaktadır. Bu ürün çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilir ve de sahip olabilirsiniz.

Abeslang Nedir?

Abeslang, doktorlar tarafından muayene amacıyla kullanılan bir üründür. Boğaz bölgesinin gözle kontrol edilmesine yardımcı olur. Bazı kişiler, bu ürün için dil basacağı ismini kullanılır. Boğazın rahatlıkla görülmesini sağlayan abeslang, sağlık alanının yanı sıra okul öncesinde de kullanılır. Öğrenciler için eğlenceli ve verimli bir etkinlik arayışında olan öğretmenler, abeslang kullanarak çeşitli çalışmalar yapar. Abeslangın birçok farklı çeşidi bulunur. Farklı renk ve özellikler, ürünün kullanım amacına uygun seçenekler sunar. Yaygın kullanım alanları arasında kendin yap projeleri yer alır. Başta organizasyon ve dekorasyon çalışmaları olmak üzere birçok kendin yap projesi, abeslang ile uygulanır. Abeslang, kuaför ve güzellik salonlarında da yaygın olarak kullanılır. Güzellik uzmanları abeslang kullanarak ağda karıştırır ve cilt yüzeyine uygulama yapar. Çoğunlukla ahşap malzemeden yapılan ürün seçenekleri, kullanım amacına uygun farklı alternatiflerden oluşur.

Abeslang İle Neler Yapılabilir?

Abeslang seçenekleri, farklı sayılara sahiptir. Genellikle 50 ve 100’lü paketler halinde sunularak kullanım amacına uygun alternatifler sunar. Abeslang ile yapılabilecek birçok çalışma bulunur. Bunlardan ilki dekoratif objelerdir. Resim ve fotoğrafları şık bir çerçeve haline getirmek için kullanıma uygundur. Bir diğer kullanım amacı ise kitap ayracıdır. Süslenen ve çeşitli objelerle estetik hale gelen abeslang, kitap okuma sürecini daha keyifli hale getirir. Abeslang seçeneklerinin renkli modelleri bulunur. Renkli olanlar süsleme ve etkinliklerde kullanıma uygundur. Özellikle evdeki objeleri değerlendirmek, eskiyen ürünleri farklı bir nesneye dönüştürmek için tercih edilir. Renksiz olan seçenekler ise hijyenik amaçlı kullanımlar için uygundur. Doktorlar muayene sırasında renksiz ürünleri kullanarak gerekli kontrolleri yapar. Ürün, ebeveyn ve çocuklar arasında etkileşimi güçlendirmek amacıyla da kullanıma uygundur. Bu ürün ile çocuklarınıza farklı projelerde yardımcı olabilirsiniz.

Abeslang Nasıl Kullanılır?

Hijyenik amaçlarla kullanılan bir ürünün üzerine el değmemesi ve mikrop kapmaması gerekir. Özellikle sağlık kliniklerinde bu ürün tek seferlik kullanıma uygundur ve işlemden sonra çöpe atılır. Süsleme amacıyla kullanılan ürün seçenekleri ise belirli bir şekil seçildikten sonra aralarına yapıştırıcı sürülerek uygulanır. Eğer bir nesne dönüştürülmek istenirse yüzey temiz ve kuru hale getirilir. Gerekli hazırlıklar yapıldıktan sonra objenin türüne uygun olan yapıştırıcı seçilir. Yüzeye yapıştırma işlemi yapıldıktan sonra çubuklar düzenli bir şekilde yerleştirilir. Belirli bir sıra izlemek ve titiz davranmak gerekir. Tüm çubuklar yerleştirildikten sonra üzerinin cilalanması ya da boyanması ürünü görsel açıdan daha şık bir hale getirmek için tercih edilebilir.