"

Açık Kask

" araması için 2731 sonuç listeleniyor

Güvenli Sürüşler için Açık Kask Çeşitleri Trendyol'da!

Günümüzde motosiklet kullanımı oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Hem pratikliği hem sürüş zevki hem de ilgi alanı bu yönde olan kullanıcılar için bambaşka bir dünya yaratmaktadır. Fakat trafikte kullanılan her araç gibi motosiklet için de güvenlik önlemleri almak elzemdir. Özellikle vücudu açıkta bırakan yapısı nedeniyle motosiklet sürücüleri tüm bedenlerini kapsayan güvenlik aparatları kullamaktadırlar. Siz de bir motosiklet sevdalısıysanız almanız gereken ilk güvenlik aparatı kask olacaktır. Kapalı ve açık kask olacak şekilde iki seçeneğiniz mevcuttur. Çeşitli markaların modelleri içerisinden zevkinize ve kullanım alanınıza en uygun olanını seçebilirsiniz. Uzun ya da kısa mesafede, yaz ya da kış aylarında kullanabileceğiniz yarım açık kask modelleri içerisinden size en uygununu seçebileceğiniz binlerce alternatif bulunmaktadır. Hem güvenlik hem estetik hem de kullanışlılık söz konusu olduğunda tercih edebileceğiniz binlerce seçenek bulmanız mümkündür.

Açık Kask Modelleri

Açık Kask Modelleri

Özellikle yaz aylarında, kısa mesafe sürüşlerinde ya da chopper gibi kendine has bir tarzı olan motosikletlerin kullanımında açık kasklar tercih edilmektedir. Çeşitli renk seçeneklerini bulabileceğiniz bu açık motosiklet kaskı modellerinin farklı yapıları ve modelleri bulunmaktadır. Vizörü bulunan seçeneklerin yanı sıra vizörsüz açık kasklar bulmanız da mümkündür. Tek renk parlak ya da mat modelleri ile birlikte çeşitli desen ve renklerde alternatifler de mevcuttur. Jokey kaskı olarak da tabir edilen genellikle Scooter kuanıcılarının tercih ettiği modeller bulunmaktadır. Vintage bir hava yaratan chopper gözlüklü yarım açık kask modelleri bulmanız da mümkündür. Çeşitli materyaller içerisinden deri seçeneği bulunan açık kasklar ile de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Kullanışlı ve konforlu bir sürüş için önünüzde binlerce seçenek bulunmaktadır.

Açık Kask Özellikleri

Açık Kask Özellikleri

Pek çok markanın farklı özelliklerde kask alternatifleri bulunmaktadır. Özellikle güvenlik söz konusu olduğunda kaskın darbe emme özelliği ortaya çıkmaktadır. Bu özellikte üretilen pek çok farklı materyalde kask bulmanız mümkündür. Fiber, karbon ya da termoplastik materyal seçenekleri bulunmaktadır. Güvenlik ön planda ise fiber malzemeden üretilmiş açık kask tavsiyesi sizin için en doğrusu olacaktır. Çene aparatı ve iç pedi çıkarılabilen ve yıkanabilen modeller mevcuttur. Çift vizör ve takıp çıkarılabilen vizör seçenekleri, tepe havalandırma kanalı, mikrometre çene kayışı gibi özellikleri bulunan seçenekler bulmanız mümkündür. Estetik ön plana çıktığında hem erkek hem de kadın kullanıcıların tercih edebileceğin renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Örneğin, açık mavi kask ile yaz aylarında gökyüzüyle uyum sağlayıp havalı bir görüntü elde edebilirsiniz. Kuru kafa ve şerit desenli modeller tercih ederek daha sert bir görüntü yakalayabilirsiniz.

En Şık Açık Kask Modelleri ve Fiyatları

En Şık Açık Kask Modelleri ve Fiyatları

Yerli ve yabancı binlerce marka içerisinden zevkinize ve kullanım tercihinize en uygun olan seçeneği ayrıştırabilir ve aradığınız modele ulaşabilirsiniz. Açık kask fiyatları marka-model bilgisine göre değişiklik gösterse de önünüzdeki sayısız alternatif içerisinden bütçenize en uygun olanını seçebilme imkanınız bulunmaktadır. Her türden motosiklet modeline uygun, çeşitli estetik görünüme sahip eğlenceli ya da oturaklı seçeneği bulabilirsiniz. Trendyol’dan inceleyebileceğiniz bu ürünlere uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.