Avantajlı Ürünler
Ayar
Materyal
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Adana Burması

" araması için 267 sonuç listeleniyor

Adana Burması Bilezik Modelleri Trendyol'da!

Adana Burması Modelleri

Altın, bulunduğu ilk dönemlerden bu yana süslenme ve takı amacıyla sık sık tercih edilir. Buna ek olarak altın daima gösterişin, zenginliğin ve yatırımın sembolü olarak bilinir. Altın bilezikler genel olarak yatırım için ya da düğünde takılmak amacıyla satın alınır. Düğün konusu gelinle damadın yanı sıra davetlileri de yakından ilgilendiren bir konudur. Adana burması oldukça sık tercih edilen modellerin başında gelir. Bu bilezikler her yörede ve her bölgede farklı isimlerle tanınıyor olabilir. 22 ayar Adana burması yaygın olarak üretilen bir takı çeşididir. Takı olarak tercih edilmesinin yanı sıra farklı seçenekleri bulunan bu bilezikler yatırım amaçlı olarak da sık sık satın alınır. Bu ürünlerin tarihi Hititlere kadar dayanır. Bileziklerin üzerinde bulunan desenler birbirine kur yapan iki yılanı anlatır. Özellikle altın yatırımcısı olan müşterilerin de tercih listesinde üst sıralarda bulunur. Bu bilezikler isteğe bağlı olarak çok farklı ağırlıkta üretilebilir. Kuyumcuların çok olduğu Adana’da yaygın olarak üretilen bilezikler 10 gramdan başlayan ve 80 grama kadar çıkabilen ağırlıklarda tasarlanabilir. Buna ek olarak düşük fire verdirmesi ve işçiliğinin az olması nedeniyle düğünlerde takı olarak tercih edilmesinin yanı sıra yatırımcıların da göz bebeğidir. Yatırımcıların öncelikli olarak satın aldığı ve yatırımını yaptığı bu ürünlerin getirisi de yüksektir, değer kaybetmez. Buna ek olarak yaygın olarak tercih edilmesinin en büyük nedeni ise avantajlı olmasıdır. Başka bir çeşit takı alındığında kişilerin kaybı ve zararı yüksek oranlarda olabilir. Bilezikler piyasa dalgalanmalarından en az etkilenen ürünler arasında bulunur. Bunun yanı sıra diğerlerine oranla daha az işçiliğe sahip olması tercih edilmesinde oldukça büyük bir etkendir. Bu ürünler bazı durumlarda satılabilir, satılırken altın sahiplerini asla zarara uğratmaz. Yatırım yaptığı paraya çok yakın hatta daha fazla miktarını ödeme olarak almalarını sağlar. Bu gibi avantajlarından dolayı oldukça sık tercih edilir. Trendyol’dan yeni Adana burması modellerine ulaşabilir, güvenle satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Adana Burması Modelleri

Pek çok kişi yatırım amacıyla altın satın alır. Altının değer kaybetmemesi, satın alındığı andan itibaren sahibine sürekli bir getirisi sağlaması nedeniyle tercih edilir. Adana burması bilezik işçiliğinin az olması nedeniyle de uygun bir yatırım aracıdır. İşçiliksiz altın; bu değerli takının üretimindeki maliyetine yapılan ve emek emek işlenen işçilik ücretinin eklenmemesi durumudur. Bu nedenle de aslında; yatırımcılar ya da altın sahipleri bilezikleri bozdurmak istediklerinde zarara uğramazlar. Genel olarak 22 ayar altın kullanılarak üretilen bu ziynet eşyası çok çeşitlere sahiptir. Adana burması modelleri müşteriler için farklı alternatiflerde üretilir. Bu ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Bilezikler isteğe bağlı olarak farklı ağırlık gramlarında satışa sunulur. 20 gr ve üzeri ağırlığa sahip olan altınlar sıkça satın alınan seçeneklerden biridir. Altının yolculuğu atölyelerde başlar. Genel olarak 24 ayar külçe kullanılarak üretilen bileziklere bakır katılır. Bu sayede de 22 ayar haline dönüşür. Bakır ile karışım haline getirilen altın 900 - 1000 °C’ye kadar ısıtılır. Bu ısınma sonucunda da erir. Eriyen bu altınlar 30 cm kadar uzunluğa sahip olan çubuklar haline getirilir. Çubuk halinde olan altın istenilen ağırlığa göre ayarlanır ve sündürülür. Bu aşamada ise yaklaşık 2 metrelik uzun çubuk haline gelen altın telin yüzeyinde var olan çeşitli çapaklar temizlenir. Daha sonra pürüzsüzleşen altının bir ucu mengenenin arasına sıkıştırılır. El matkabına sıkıştırılan diğer ucu yavaş yavaş çevrilir. Bu işleme bükü ismi verir. Genel olarak bileziklerin çevresi 19- 19,5 cm olarak hesaplanır. Daha sonra bu ürünler tuz ruhuna batırılır. Tuz ruhuyla beraber oksitten arınanlar parlak ve canlı rengine kavuşur. Parlaklığının daha da artması için özel makinelerde cilalama işlemi yapılır. Cilalama işleminde tam anlamıyla göz alıcı takılar hazır olur. Bu işlem sonrasında ürünler müşterileriyle buluşmak için hazır hale gelir. Üretim esnasında çok çeşitli desenler tasarlanır. Zarif ama göz alıcı tasarımlar müşteriler tarafından oldukça beğenilir. Çiftli Adana burması sık sık tercih edilen seçeneklerden birisidir. Hem zarif hem de gösterişli modeller seven müşteriler için tavsiye edilen bi üründür. Kilitli Adana burması da düğünlerin vazgeçilmez takıları arasındadır. Hem gelin hem de damat aileleri tarafından zarifliği ve kullanışlılığı sebebiyle tercih edilir. Klasikleşen bileziğin örgüsü yine bu modelde de mevcuttur. Fakat bileziği farklı kılan eşsiz bir özelliği vardır. Kilitli olan kısmı künye gibi takıp çıkarma imkanı sunar. Sadece bilezik değil günlük yaşamda bileklik olarak da kullanılabilir. Bu sayede hem günlük hem de zarif bir takı olarak değerlendirilir. Gösterişli 20 gr Adana burması ve daha farklı ağırlıklara sahip olan bileziklere Trendyol’dan ulaşarak gerçek altın olan bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Adana Burması Çeşitleri

Adana Burması Çeşitleri

Adana burması çeşitleri oldukça farklı tasarımlara sahip olarak sunulur. Bu ürünler hem yatırım hem de takı olarak uygun bir seçimdir. Özellikle satın alındığı zaman değer kaybettirmemesi sayesinde göz bebeği olan bir üründür. Bu özelliğine ek olarak gerçekten eşsiz bir tasarımı vardır. Özellikle bir örgüyü andıran yılan deseni, çeşitli motiflerle süslenmesi ve farklı ağırlıklara sahip olarak üretilmesi müşteriler tarafından tam not alan özelliklerden bazılarıdır. Bu ürünler arasından en sık tercih edilenlerden birisi de kelepçeli Adana burmasıdır. Bu model çok farklı tasarımlarda üretilir. Özellikle müşterilerin farklı zevklerine ve taleplerine yanıt verecek şekilde bilezikler tasarlanır. Kelepçeli bilezikler genel olarak kalın tasarıma sahiptir. Kalın tasarımı sayesinde özellikle düğün gibi merasimlerde sık sık tercih edilir. Klasik modelin örgüsü eşsiz bir kelepçe tasarımıyla birleşir. Bu model gerçekten en gösterişli bilezikler arasında gösterilir. Göz alıcı sarı rengi, kelepçeli tasarımı ve kalınlığıyla gönülleri fetheder. Genel olarak kelepçe kısmında büyük işlemeler, farklı semboller ya da farklı taşlar kullanılır. Bu tasarımlar ürünü daha da gösterişli bir hale getirir. Özellikle yeni evlenen kişilerin düğünlerinde bu kişilere çeşitli takılar takılarak destek olmak istenir. Genel olarak yakın aile üyelerinden gelebilecek kelepçeli modeller çiftlere destek olmak anlamında büyük önem taşır. Kalın Adana burması da bu kategoride tercih edilebilecek ürünlerin başında gelir. Klasik bileziklerin daha kalın bir modelidir. Yine göz alıcılığıyla pek çok kişi tarafından severek kullanılan bir modeldir. Parlak sarı rengi ve eşsiz tasarımıyla oldukça beğenilir. Tasarımı yapılırken yılanların çiftleşmesinden esinlenilen bu bilezik her zaman hediye edilebilecek ve yatırım yapılabilecek özelliğe sahiptir. Düğün, kına, nişan, hediyelik ya da yatırım amacıyla satın alınabilecek bu ürünler farklı gramlarda üretilmesi sayesinde tercih sebebidir. İşçiliksiz Adana burması, bu özelliği sayesinde oldukça rağbet gören bir üründür. İşçiliksiz olması; bazı ihtiyaç durumlarında satılmak istendiğinde kişilerin asla zarara uğramaması anlamına gelir. Trendyol’dan çok farklı bileziklere ulaşmanız mümkündür. Bu ziynet eşyalarını uygun fiyat seçenekleriyle güvenle satın alabilirsiniz.

Adana Burması Fiyatları

Adana Burması Fiyatları

Adana burması fiyat aralığı tıpkı modelleri gibi oldukça geniştir. Satın alınacak takıların seçimi yapılırken fiyat, kalite, tasarım gibi kriterlere dikkat edilmesi gerekir. Özellikle bilezik konusunda her zaman kendi bileğinize uygun ürünler bulamayabilirsiniz. Trendyol’da beğendiğiniz modelin farklı ölçülerini bulmanız mümkündür. Bu sayede bileğinizin ölçüsüne tam anlamıyla uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Trendyol’da pek çok farklı kuyumcuya ulaşabilirsiniz. Özellikle kaliteli ve gerçekten orijinal ürünler satan kuyumculardan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Gerçek Adana burması satan kuyumcular müşterilerini asla mağdur etmez. Gerçek altından üretilen bilezikler sayesinde dilerseniz bir yatırım yapabilir dilerseniz de bir yakınınıza hediye alabilirsiniz. 8 ayar Adana burması ve daha üstü ayara sahip olan pek çok farklı model vardır. Bu farklı değer aralığına sahip ürünler arasından kendi bütçeniz için uygun bir seçenek bulmanız oldukça kolaydır. Farklı kuyumcular müşterilerin bütçesini düşünerek fiyatlandırma yapar. Seçimlerinizi yapmadan önce Trendyol tarafından sunulan farklı ürün çeşitlerini incelemeniz önerilir. Trendyol müşterileri için çeşitli filtreleme seçenekleri sunar. Bu filtreler arasından size uygun olanları seçerek istediğiniz ürüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Trendyol daima değişen trendleri takip ederek müşterilerine modern ürünler sunar. Bu sayede hem yatırım yapabilir hem de aynı zamanda eşsiz takılarınızı kollarınıza takabilirsiniz. Trendyol’da bulunan mağazalar; sunduklar kaliteli tasarımlar arasından seçim yaparken uygun fiyatlarla karşılaşmanızı hedefler. Farklı markaların ürünleri hakkında Trendyol üzerinden tüm detayları inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz ürünleri ve fiyat aralığını filtreleyerek size uygun modeli seçebilirsiniz. Bazı özel günlerde ve kampanya dönemlerinde de daha uygun, indirimli fiyat seçenekleriyle dilediğiniz ürünü satın almanız mümkündür. Kendinize uygun şık ve kullanışlı 22 gram Adana burması ve daha pek çok farklı model arasından isteklerinize göre sıralama yapabilir ve belirlediğiniz ürünü buradan güvenle satın alabilirsiniz.

Göz Alıcı Parlaklıkta Bilezikler

Göz Alıcı Parlaklıkta Bilezikler

Adana burması gramları oldukça geniş bir aralıkta sıralanır. Ürünler müşterilerin taleplerine uygun olarak farklı gramlarda üretilir. Ancak bilinmelidir ki 7 gram Adana burması dahi satın alsanız, hafif olmasından bağımsız olarak bu ürünler her zaman birikim yapmak için uygun seçenekler arasında bulunur. Farklı gramlara sahip olarak üretilen altın bilezikler her bütçeden aileye hitap eder. Bu nedenle oldukça tercih edilen ürünler arasındadır. Kadınlar için özel günlerde ya da günlük yaşamda giydikleri kıyafetler ve kullandıkları aksesuarlar ile görsel bir şölen yaratmak önem taşır. Günün tamamlayıcı parçası olması açısından aksesuarlar oldukça önemlidir. Aksesuarların tasarımı ve renginin dışında, takan kişinin aksesuarla birlikte kullanım anında kendini rahat ve güzel hissetmesi asıl önemli noktadır. Birçok farklı seçeneği bulunması geniş bir alternatif yaratır. Değişen moda trendleriyle kalıplara sıkışmadan pek çok farklı rengi olan bilezik seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Her stile ve tarza uygun 80 gr Adana burması ve daha farklı gram seçenekleri arasından müşteriler kendilerine uyacak tasarımı seçebilir. Satın alacağınız ince Adana burması modeli özellikle sadelikten ve zariflikten yana olan kişiler için eşsiz bir tasarım seçeneğidir. İsterseniz günlük yaşamda isterseniz özel günlerde oldukça rahat bir şekilde kullanabilir, bu tasarımlarla girdiğiniz her ortamda odak noktası siz olabilirsiniz. Adana burması 14 ayar ve daha pek çok farklı değerde altın bilezik çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Trendyol bu konuda müşterileri için pek çok seçenek sunar. Bu şekilde her müşteri kendine uygun seçeneği daha kolay bulur. Buna ek olarak erkekler de doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel gün hediyeleri için geleneksel ama şık alternatifler seçerek eşlerini mutlu edebilir. Bu eşsiz anları daha da unutulmaz hale getirmek için 25 gr Adana burması ve daha pek çok farklı model harika bir seçenek olur.

Hem Yatırım Yapmak Hem Şık Görünmek Mümkün

Hem Yatırım Yapmak Hem Şık Görünmek Mümkün

24 ayar Adana burması da Trendyol’da bulabileceğiniz bilezik modellerine örnek olarak verilebilir. 24 ayarda olan bilezikler karışım yapılmadan saf altından üretilen ürünlerdir. Bu nedenle de oldukça değerlidir. Genel olarak 24 ayar Adana burması 60 gram gibi bir ağırlığa sahip olabilir. Adana burması 100 gram ağırlığında da satışa sunulabilir. Ağır modeller genel olarak daha fazla işlemeli ve kalın stil grubuna girer. Ya da ince olarak takım yapılan üçlü Adana burması modelleri aynı anda tartıldığında bu ağırlığa sahip olabilir. Bunlar tamamen tasarıma bağlıdır. Ürünleri incelediğinizde aynı anda farklı tasarımlara sahip olan modelleri kombinlemek ve o şekilde kullanmak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlar için özel olarak bir araya getirilerek kombinlenen 4’lü ve 5’li Adana burması çeşitlerini incelemeniz tavsiye edilir. 70 gram Adana burması genellikle bu şekilde birkaç bileziğin ağırlığına denk gelebilir. Eğer daha hafif bir ürün satın almak istiyorsanız 10 gr Adana burması bu konuda sizin kriterlerinize uygun bir seçenek olabilir. Bu şekilde oldukça hafif ve uygun fiyatlı olan ürünler genel olarak hediye olarak satın alınır. 15 gr Adana burması da düğünlerde takılabilecek hediyelik bileziklere örnek olarak verilebilir. Hediyelik bilezikler yalnız düğünde takılmaz. Yeni doğan kız bebeklere de sık sık küçük bilezikler ve künyeler takıldığı bilinir. Bebek Adana burması oldukça hafiftir. 18 gram Adana burması bebek için alınabilecek bileziklere örnek olarak verilebilir. Bu ürünler küçük bebeklerin narin bileklerinde oldukça sevimli bir görünüm yaratır. Buna ek olarak da aileye maddi anlamda bir katkı sağlanır. Çok çeşitli bilezik seçenekleri arasından kendinize ve farklı kullanım alanlarına uyum sağlayacak tasarımı bulmak için Trendyol'da bulunanları inceleyebilir, ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz.

Farklı Bilezik Modelleri Trendyol’da

Farklı Bilezik Modelleri Trendyol’da

Adana burması set genel olarak düğünlerde takmak üzere tercih edilen ürünlerin başında gelir. Gelinler bu modelleri çok beğenir. Özellikle gösterişli olması nedeniyle gerçekten düğünler için uygun bir seçenektir. Yine düğünlerde sık sık tercih edilen bir diğeri ise tokalı Adana burması modelidir. Oldukça gösterişli ve çeşitli işlemelere sahip olanlar göz alıcı tasarıma sahiptir. 50 gr Adana burması ve daha fazla ağırlıkta da tasarlanabilen tokalı modeller yatırım amaçlı da kullanılabilecek takılar arasında bulunur. Yumurta baş Adana burması modern ve geleneksel tasarımı bir araya getiren ihtişamlı bir modeldir. Gerçekten kolunuza takıldığı andan itibaren tüm dikkatleri üzerinize çekecek bir parçadır. Badem başlı Adana burması ise daha sade ve zarif bir stildir. Altının muhteşem parlak ve sarı rengiyle bir araya gelen eşsiz tasarım kadınların severek kullandığı modeller arasında üst sıralarda bulunur. İkili Adana burması da hem yatırım hem de hediyelik amaçla sık sık tercih edilen bir modeldir. Daha uygun fiyatta arayışları olanlar için tekli Adana burması oldukça uygun bir seçenektir. Ürünler genel olarak zarifliği, şıklığı, gelenekselliği ve ihtişamı bir arada bulunduran göz alıcı tasarımlara sahiptir. Yıllar boyu yeniliğini koruyan altın sayesinde aynı zamanda yatırım amaçlı da kullanılabilenler oldukça karlı bir seçimdir. Bunun yanı sıra Trendyol’un uygun fiyatlı ürün seçenekleri sayesinde ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Bilezik tasarımları ve modelleri oldukça geniş bir yelpazede sıralanır. İçlerinden yapılacak tercih tamamen sizin zevkinize ve günlük hayatınızın akışına bağlıdır. Seçilen tasarım sizin zevkinizi yansıtır. 35 gram Adana burması ve daha pek çok farklı modele Trendyol’dan ulaşmanız mümkündür. Trendyol’dan seçtiğiniz gerçek altın tasarımları güvenle sipariş edebilirsiniz.

Adana Burması Kaç Gramdır?

Adana burması modelleri, çoğunlukla 24 ayar olarak satışa sunulur. Bu bilezik modelleri, genelde 60 gram şeklinde dizayn edilir. Ancak istenilen yüksek gram ölçülerinde de hazırlanabilir. Bu ölçüler, kimi zaman 100 grama kadar dahi çıkabilir. Herkesin bütçesine uygun olarak özel üretimi gerçekleştirilebilen bir bileziktir. Çok fazla değer kaybetmediği için tercih edilir. Günlük yaşantıda kullanıma da uygundur. Dolayısıyla özel günler içinde tercih edilebilir. Deforme olmayan kolay ve yamulma yapmayan Adana burması tercih edilirken büyük rol oynar. Ağır tasarımlar çoğunlukla kalın ve fazla işlemi stil grubuna girer.

Adana Burması Kaç Ayardır?

Bilezikler arasında yaygın olan Adana burması pek çok ayarda üretilebilir. 22 ayar burma bilezik modelleri bunlardan biridir. Aynı zamanda seçenekler arasında 24 ayar altın bilezik modellerine de denk gelmek mümkündür. İsteğe göre farklı ayar seçenekleri mevcuttur. Adana burması bileziği 24 ayar olarak da tercih edilebilir. 24 ayar modellerde kullanılan altın oranı, 22 ayar tasarımlara göre daha fazladır. Yatırım amacıyla güvenle tercih edilebilir. 22 ayar tasarımlar ise hem günlük kullanım hem de yatırım noktasında son derece ideal seçimlerden biri olarak ön plana çıkar.

Adana Burması Nereden Alınır?

Adana burması modellerinin tamamına kolayca ulaşım sağlayarak Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Burada seçenek sayısı son derece fazladır. Bu sayede rahat bir şekilde ve kısa süre içinde seçimlerinizi yapmanız mümkün hale gelir. Hem model hem de fiyat bakımından karşılaştırma yaparak bütçenize uygun olan ürünü kolayca bulabilirsiniz. Adana burması çeşitleri arasında farklı gram ve ayar detayları ön plana çıkar. Seçim aşamasında bu detayları da göz önünde bulundurmanız gerekir. Aynı zamanda yatırım ya da günlük kullanım gibi amaçlar için dahi ayrı seçimler söz konusu olabilir. Trendyol üzerinden tüm alternatifleri merak ettiğiniz detaylar ile inceleme şansınız vardır. Birbirinden farklı tasarımlar arasında dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.