Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Araç Tipi
Jant Çapı
Kesit Oranı
Mevsim
Taban Genişliği
Fiyat Geçmişi
Yıl
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Adidas Continental

" araması için 25658 sonuç listeleniyor

Adidas Continental Modelleri Trendyol'da!

Adidas Continental

adidas Continental 1980'lerin sonunda üretilen birçok salon sporcusunun vazgeçilmezi haline gelmiş, on yılı aşkın sürede vitrinlerde kendine yer bulmuş ve zamanla unutulmuş bir modelden ilham alınarak ortaya çıkmıştır. Adidas markasının ilk modellerinde sıkça kullandığı uzun ve ince, boylamasına ayakkabıyı saran zarif dekoratiflerin yer aldığı efsane ayakkabının orijinalliği korunmuş; fakat tasarımı geliştirmiş ve seçkin tabanlarla güçlü ve estetik bir dokunuş verilmiştir. Adidas Continental 2007'den bu yana yüz otuzu aşkın ayakkabı tasarlamıştır. Ayakkabı özel üretim kauçuk tabanlarıyla diğerlerine göre fark yaratıyor. Lastik üretiminde başarısını kanıtlayan Contentinal firması burada ki teknolojiyi ayakkabıların tasarımlarında kullanarak ayakkabıya tutuş gücü, kullanım rahatlığı gibi birçok avantaj kazandırmıştır. Birçok modelle başarı yakalamış firma, üstün teknolojiyi yeni tasarımlarında da kullanmaya devam ederek kullanıcısının takdirini kazanmaya devam ediyor. Başarılı firma istikrarlı yapısıyla dikkat çekiyor. Gelişen teknolojiyi ürünlerinde kullanmaya devam eden firma her döneme uygun ayakkabı üretmeye özen gösteriyor.

Üretici firmanın hep en önemli gayesi sporcunun uzun yolculuğunda ona yardımcı olacak modeller üretmek olmuştur. Sporcunun zor şartlarına kolaylıkla uyum sağlayacağı modeller üreterek bu başarısını kanıtlamıştır. Kuruluşundan beri sporun ve sporcunun destekçisi olmuş yenilikçi firma bugüne kadar ürettikleri tüm modellerde olumlu sonuçlar almayı başarmış ve başarmaya devam ediyor. Bu başarısını elde ettiği verilerle pekiştiriyor. Sporcu performans verilerinde adidas Continental kullanımının %30' varan pozitif etkisi olduğu gözlemleniyor. Markasını tercih eden sporcuların üç dünya rekoru kırması, iki olimpiyat altın madalyası kazanması ve Guiness rekoru kırması ise adidas Continental markasının bu başarısını kanıtlıyor.

Eskiye yöneliminin tekrar gündeme geldiği bu günlerde vintage yaşam tarzı birçok kişi tarafından benimseniyor ve retro spor ayakkabı modelleri de orantılı olarak popülerliğini giderek artırıyor. Kullanıcılar bir yandan eski tarz spor ayakkabıların havasını ararken bir yandan yeni üretim ayakkabıların da rahatlığından vazgeçemediklerini sıkça belirterek ikilemde kaldıklarını dile getiriyorlar. Bazı kullanıcılar retro spor ayakkabıların tasarımsal şıklığından vazgeçemediklerini diğer yandan yeni modelleri tarzlarına uygun olmasa da rahatlıkları açısından tercih etmek zorunda kaldıklarını dile getiriyor. Anlaşılan rahat ve vintage ayakkabı bulmakta kullanıcılar açıkça zorlanıyorlar. Adidas Continental incelikli düşünülüp tasarlanmış modellerle her iki isteğinizi de karşılamayı hedefliyor ve en ince ayrıntısına kadar düşünülüp tasarlanmış spor ayakkabı seçeneklerini ayağınıza getiriyor.

Adidas Continental 80 ile Zaman Yolculuğu

Tenis stilinden ilham alınarak tasarlanan özgün yapıdaki adidas Continental 80 sadeliği ile dikkat çekiyor. Ayakkabıda deri kullanılmış olup, yumuşak ve dayanıklıdır. Hatlarının keskinliği ve çift bağcık tasarımıyla retro bir hava yakalanmıştır. Estetik yapısı olduğu gibi korunmuş ve üzerinde minimal modern dokunuşlar yapılmıştır. Dikkatle incelediğinizde ayakkabının minimalist tasarımı ve vintage detayları ile fark yarattığını anlıyorsunuz. Tabanı ve üst bölmesi, ayakkabıyı enlemesine kesen iyi tasarlanmış iki zarif çizgiyle birbirinden ayrılmış hissi yaratıyor. Adidas'ın alışılagelmiş yoncasına, dil ve dış yanakta ayrı ayrı yer verilmiştir. Aynı titizlikle tasarlanmış ayrık kauçuk taban ile bir bütünlük içesinde olan geçmişten gelen bu mütevazi ayakkabı, keskin ve belirgin hatlarıyla vintage sevenlerin ilgisini çekiyor. Ayrıca daha fazla konfor ve performans için özel iç tabanla beraber EVA orta taban tercih edilmiştir.

Bu model bazı firmaların yeni ayakkabılarda bolca tercih ettiği geniş ve kaba tasarımlara nazaran ayağı kolayca saran ve zarif yapıda tasarımı ile fark yaratıyor. Bu özelliği ile sadece sporcuların ve sporseverlerin değil günlük kullanıcıların da yöneldiği bir spor ayakkabı olarak vitrinlerdeki yerini alıyor.

Adidas Continental 80 erkek veya adidas Continental 80 kadın modelleri tasarımları yönünden birbirlerine oldukça benziyor. Adidas continental 80 erkek spor ayakkabı seçimleri kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Üretiminde tek bir model baz alındığından tasarım yönünden unisex olma özelliğine sahip modellerle karşınıza çıkıyor. Aynı numarada olan adidas Continental 80 kadın beyaz ayakkabı ile adidas Continental 80 erkek siyah ayakkabı arasında renklerinin farklı oluşu dışında bariz bir ayrıma rastlanmıyor. Üretici firma farklı renkler arasından seçim şansınızı artırmak için renk skalasını bir hayli geniş tutmuştur. Bu yönüyle renk sevginize uygun modeli rahatlıkla bulabileceğiniz seçenekleri mevcut kılıyor.

Klasik adidas Continental beyaz ayakkabı geçmişi günümüze olduğu gibi yansıtarak retro ayakkabı sevenlerinin tercihi haline geliyor. Üretilmeye başlandığından itibaren yoğun ilgi ile karşılaşan bu klasik model daha birçok gardıropta yerini almaya devam ediyor. Klasik modelinde sarı ve siyah iki şerit kullanılıyor. Klasik modelin verdiği benzersiz çekiciliğinden faydalanmak isteyen ve modelde sadelik arayan yenilikçiler için düz beyaz çizgili ve şeffaf dikişli modelleri üretmiş olmaları gözden kaçmıyor. Adidas Continental kullanıcıların ilgisini çekebilmek için her şeyi düşünmüş gibi gözüküyor. Yüksek teknoloji kullanımıyla birlikte günlük kullanıma bir hali uygun olması ile günün her saatinde yürümenize olanak sağlıyor. Stresli ve yoğun geçen çalışma günlerinizde size rahatlık sağlayacak, kullanmaya başladığınız günden itibaren adidas Continental modelinin özel tabanları sayesinde farkı kolayca ayırt edebilecek ve ayak sağlığınızın işinize olası olumsuz etkilerini bu model sayesinde engellemiş olacaksınız.

Fark Yaratan Adidas Continental 80 Modelleri

Erkekler tarafından en çok tercih edilen adidas Continental 80 siyah renk ayakkabı, kolayca silinebilir olması ve kir tutmaması yönüyle titiz kullanıcıların bir numaralı tercihi haline geliyor. Düz siyah renkte ve her mevsime uygun dış kumaş seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. Mevsimsel dokunuşları ile fark yaratan üretici firma tasarımlarında farklı renk şeritler kullanmayı da ihmal etmeyerek çeşitlilik yaratıyor. adidas Continental erkek spor ayakkabı modelleri açıkça anlaşıldığı gibi uyumlu ve fit olmaları ile ön plana çıkıyor.

Başarılı firma, taban ile ayakkabının aynı renk kullanıldığı modellerin tasarımlarıyla karşınıza çıktığı gibi meraklısına farklı kombinasyonlarda taban ve ana renk tercihleriyle birçok seçenek olanağı sağlıyor. Modern, özel bir bakış getirdiği parlak renk ve kumaş kullandığı modellerle size özel üretildiği hissi veriyor. Her modelde hemen her renge ulaşmayı mümkün kılıyor. Adidas Continental 80 lifestyle ayakkabı kategorisinde şimdiden en çok aranan ayakkabılar arasında yer almayı başarmıştır.

Adidas Continental 80 w strap modelinde klasik görünüm korunmuş; fakat farklı olarak bu modelde bağcıklara yer verilmemiştir. Bağcıklar yerine firma bu modelde üç adet cırt cırt kullanmış ve ayakkabıya farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. Renk seçeneklerinde cesur yaklaşımlar göze çarpıyor. Yanardöner kaplamalı dizayn edilmiştir. Fit dizaynı ile de oldukça başarılı bir tasarımla beğeninize sunuluyor.

Adidas Continental vulc ilham alınan klasik modelini andırması yanında farklı bir tasarımla karşınıza çıkıyor. 80'ler fitness modelini ilham alan ve retro bir görünüme sahip olmasıyla karakter kazanmış bu model kaykay stilini yansıtan sertleştirilmiş kauçuk dış tabanı ile yüksek tutuş gücü sağlıyor. Dış yüzeyinde kumaş astar kullanılmış bu kanvas sayalı, bileksiz spor ayakkabı da nubuk desenler göze çarpıyor. Adidas Continental modellerinin tümünde tıpkı bu modelde olduğu gibi ortopedik tabana ve özel kumaşlara yer veriliyor. Öyle ki sporcuların kullanabileceği gibi hamilelik gibi özel dönemlerinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz son derece rahat modelleri ile karşınıza çıkıyor. Fiziksel gelişimin önemli bir yer tuttuğu çocukluk dönemlerinde ayak sağlığı önemlidir; bu sebeple çocukların da bu son teknoloji ile üretilen ayakkabıları giymesi tavsiye ediliyor.

Adidas Continental ile Optimum Rahatlık

Hamilelik döneminde özellikle kullanmanız gereken bu yüksek teknolojili modeller sayesinde yaşam standartlarınızı artırabilir ve uygun koşullarda uzun yürüyüşler yaparak hem kendi sağlığınıza hem de çocuğunuzun sağlığına katkıda bulunabilirsiniz. Zıplamalara ve düşmelere dayanıklı olmasına karşın bastığı zeminin şeklini alarak yüksek tutuş imkanı sağlamasıyla her yerde rahatça yürüyebilir, koşabilir hatta zıplayabilirsiniz.

Çocuk sağlığında ayak gelişiminin öneminin büyük olduğu uzmanlar tarafından sıkça dile getiriliyor. Continental teknolojisi ile üretilmiş modellerin hepsi taban olarak ultra güvenlik sağladığı gibi ayağı saran, güçlü zemin etkileşimi olan ayakkabılar olduğundan doğru bağlama yöntemi ile maksimum rahatlığa ulaşmaya imkan sağlıyor. Ayakkabı modellerinde son teknoloji kullanarak yakaladığı başarılarla uzmanlığını kanıtlamış adidas Continental modelleri ile çocuğunuzun ayak gelişiminde önemli yer sahibi olabilir ve çocuğunuzun çayırlarda güvenle koşup ip atlamasına olanak sağlayabilirsiniz. Yetişkinler için üretilmiş modellerin çocuk numaraları da mevcut olup, koşuluna uygun modellere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Zorlu Şartlarda Adidas Continental ile Ayakta Kalın

Doğanın sert koşullarına ve zorlu zeminlere adapte olabilmesi için tasarlanmış yapısı sayesinde her ortamda rahatlıkla giyilebilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca adidas Continental ortaklığı tek bir modelle sınırlı kalmamıştır. Başarılı firma farklı koşullar için üretilmiş farklı işlevsel ayakkabılar üreterek kullanım alanını geniş tutmuştur. Adidas Continental erkek bot modelleri basit ve çekici tasarımıyla ile dikkat çekiyor. Firmanın yine rahatlığı ön planda kurguladığı bot modelleri sportif yapılarıyla dikkat çekiyor. Yürüyüş ayakkabısı olarak tasarlanan adidas gore tex Continental su geçirmez özelliği ve boğazlı seçeneği ile bot dünyasına konforlu bir bakış açışı getiriyor. Zorlu ve ıslak hava koşullarında performans artırıcı bu modeller alışılagelmiş botlara benzemiyor. Başarılı firma spor ayakkabının rahatlığını kaybetmeden bir bot tasarlamıştır. Bu modeller farklı bir tutuş özelliğine sahip. Kauçuk tabanı çamurlu yüzeylerde bile rahatça hareket etmenizi sağlaması amaçlı tasarlanmıştır. Üstün zemin tutuşu sağlayan kauçuk dış taban yanında; optimum tutuş gücü sağlayan traxion dış taban kullanılarak performansının artırılması sağlanmıştır. Model, yastıklamalı orta tabanı ile gün boyu konfor sunuyor. Ortalama ağırlığı 350 gram civarında seyrediyor.

Halkalı bağcık yapısına sahip bot kullananların kullanımları sırasında sıklıkla karşılaştıkları sorunların başında deliklerinden su geçirmesi yer alıyor. Adidas Continental bot modellerinde modellerinde bağcık halkasını ayakkabıya ek olarak tasarlaması bu sorunu ortadan kaldırıyor. Ayrıca su geçirmez modellerinde metal bir parça bulunmuyor ve bu özelliği ile de ayakkabıda oluşabilecek pas kiri olasılığı ortadan kalkmış oluyor. Karlı ve yağmurlu havalarda ıslanmadan rahatça yürümek istiyorsanız adidas terrex modelleri isteklerinizi çeşitli renk seçenekleri ile fazlasıyla karşılıyor.

Yürüyüş ve spor meraklılarının günlük yaşama göre biraz daha rahat modellere yöneldiğini görebilirsiniz. Rahat ve nefes alan bir kumaş tasarımının yanında oldukça hafif taban tasarımı ile dikkat çeken adidas boost Continental, performansınızı artırıyor ve ayak sağlığınızı koruyor. Spor ve sporla yaşama açıkça destek olan modelin tabanı son teknoloji ile üretilmiştir. Hafif ve dayanıklı olmasının yanında farklı renk seçenekleriyle erkek ve kadınların kapalı spor salonlarında bir numaralı tercihi haline geliyor. Bu modelde üretici firma alışılagelmiş ayakkabıyı çapraz bir şekilde kesen üç çizgili tasarımına yer vermiştir. Ayağınızı olduğu gibi kavrayabilen esnek malzemeler kullanılmıştır. Boğazlı ve boğazsız seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Elinize alıp her iki yandan bastırıldığında aşırı esnek yapısı ile karşılaşırsınız. Bıraktığınız gibi eski formuna dönüyor ve özel kumaşı sayesinde kırışıklıklara imkan vermiyor. Ayrıca sporcular için premium seviye ürünler geliştiren firma adidas ultra boost Continental ile teknoloji ile ayakkabıyı birleştirmede çığır açmışa benziyor. Üretilmesinden bu yana bu model adından sıkça söz ettiriyor. Çok hassas ayaklar için özel üretim bu model aşırı hafif olması ile dikkat çekiyor. Her bir parçası ayrı ayrı dizayn edilmiştir. Hassas ayak yapısına sahipseniz özellikle spor yapacağınız ayakkabıyı seçerken konforunuzu düşünebilirsiniz. Talebinize uygun hassasiyetle tasarlanmış ultra rahat bu ürün diğer modellerde olduğu gibi farklı renk seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Son Teknoloji Ürünü Adidas Continental

Spor ayakkabılar farklı amaçlar için tasarlandığından, günlük hayatınızda kullandığınız spor ayakkabıyı belirli bir spor dalında kullanmanız size kullanım sonrası sorun yaratabilir. Günlük kullanım yeni üretilmiş pahalı bir ürünü koşu yaparken tercih etmeniz doğası gereği ayakkabıya ters düşebilir ve kullanım hatalarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Basketbol ayakkabısı futbol oynamak için tasarlanmadığından, günlük kullanım için üretilmiş spor ayakkabıların koşu yaparken kullanılması tavsiye edilmiyor. Adidas Continental koşu ayakkabısı modelleri ile kilometrelerce düşünmeden koşabilirsiniz. Üretici firma, "Kavrama ve çekiş, her iki tür ayakkabının temel işlevleridir, ancak koşu ayakkabılarında odak noktası verimlilik ve hızlanma gibi performans özelliklerine, dış mekan sektöründe ise koruma ve güvenlik konularıdır" tanısını getirirken doğru ile yanlışın ayrımı net bir şekilde ifade ediyor.

Terrex two ultra parley arazi koşu ayakkabısı üst düzey tutuş sağlayan Continental kauçuk dış tabana sahip olup, her mesafede maksimum enerji dönüşümü ve üst düzey konfor sunan tam boy boost orta taban ile doğa koşusu meraklıları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bu ayakkabıyı özel yapan en önemli özelliği doğa dostu olması. Bu ayakkabı uzak adalardan, plajlardan ve sahil kıyılarından toplanmış atıklardan geri dönüştürülerek elde edilen parley okyanus plastiği içeriyor.

İstikrarlı üretim ile sağladıkları başarının yanında yenilikçi firma her sene yeni bir modelle piyasaya damga vurmaya devam ediyor. Birliktelikleri sayesinde büyük başarılara imza atmalarının yeterli olmadığı yönünde demeçler vererek hırsını açıkça dile getiren firmaların önde gelen isimleri daha birçok sene bu sektöre hizmet verebilmek için çalışacaklarını dile getirerek birçok kullanıcısının merakını artırıyor. Performans artırıcı girişimleri ile dikkat çekici tasarımları buluşturmaları sayesinde sağlıklı yaşamı destekleyen firma bir yandan modaya verdikleri anlama anlam katmaları sayesinde şüphesiz birçok üreticinin politikasını değiştirmesinde etken oluyor. Dünyanın geleceği için önem arz eden doğasal bütünlüğe de verdikleri önem ve yaptıkları sayısız atılımla bilinçli kullanıcıların takdirlerini topluyor.

Adidas Continental'in Dikkat Çekici Modelleri Trendyol'da

Adidas Continental fiyat yönünden yüz otuzu geçkin ayakkabı tasarımı, modeli ve koşullara uygun kullandığı materyallerle değişkenlik gösteren geniş bir yelpazeye sahip. İstediğiniz modele Trendyol' dan kolayca ulaşabilir, aradığınız tasarımı Trendyol'da rahatlıkla bulabilir ve hızlıca satın alabilirsiniz. Eğer bir adidas Continental sahibi olmak istiyorsanız Trendyol' un size sunduğu seçeneklerden faydalanabilir, sizin için en uygun olanı sepete ekleyerek kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz, Trendyol güvencesi ile güvenle kullanabilirsiniz. Adidas continental 80 yorum ve önerilerini dikkate alarak size en uygun renk ve tasarımı tercih edebilirsiniz.

Trendyol'un birbirinden avantajlı fırsatları da sizleri bekliyor. Hemen şimdi ürünleri incelemeye başlayın, kolayca sepetinize atarak ihtiyacınız olan modellere hızlıca ve güvenle sahip olun.