Afrikalı Kadın Biblo

48+ Ürün
ELİS ATÖLYE Testili Afrikalı Kadın 3'lü Biblo Poliüretan Nazik Lüks Modern Gö...

ELİS ATÖLYE Testili Afrikalı Kadın 3'lü Biblo Poliüretan Nazik Lüks Modern Gösterişli

4.9
(77)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.839 TL
Trendyol Plus ile1.655,10 TL
MUKKO HOME Dantel dekorlu Afrikalı Kadın Biblo Seti - 4'lü Dekoratif Figür  b...
Başarılı Satıcı

Mukko Home Dantel dekorlu Afrikalı Kadın Biblo Seti - 4'lü Dekoratif Figür biblo

4.5
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
30 TL Kupon
2 Adede %2
Kargo Bedava
899 TL
Trendyol Plus ile854,05 TL
Doremcy Altın Ayakta Afrikalı Kadın Mumluk Dekoratif Hediyelik Biblo
Videolu Ürün

DoremcyResmi satıcı rozeti Altın Ayakta Afrikalı Kadın Mumluk Dekoratif Hediyelik Biblo

4.7
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
2 Adede %5

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

880 TL
890,06 TL
Trendyol Plus ile836 TL
ELİS ATÖLYE Afrikalı Kadın 2'li Biblo Mumluk

ELİS ATÖLYE Afrikalı Kadın 2'li Biblo Mumluk

5.0
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.969 TL
Trendyol Plus ile1.772,10 TL
Genel Markalar Kırmızı-siyah Afrikalı Şık Kadın Büstü 25 cm, zarif ve dikkat ...
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Kırmızı-siyah Afrikalı Şık Kadın Büstü 25 cm, zarif ve dikkat çekici tasarım

4.7
(59)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
315 TL325 TL
Trendyol Plus ile299,25 TL
ELİS ATÖLYE Afrikalı Kadın Dekoratif Biblo

ELİS ATÖLYE Afrikalı Kadın Dekoratif Biblo

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
939 TL
Trendyol Plus ile845,10 TL
voliX Dizayn Gold Detaylı Afrikalı Kadın Biblo – Lüks Dekoratif Heykel, Salon...
Hızlı Teslimat

voliX Dizayn Gold Detaylı Afrikalı Kadın Biblo – Lüks Dekoratif Heykel, Salon & Konsol Üstü Obje

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

1.517,73 TL
1.600 TL
HaBu Lab Afrikalı Kadın Figürlü Dekoratif Biblo – Modern Siyah Heykel Obje

HaBu Lab Afrikalı Kadın Figürlü Dekoratif Biblo – Modern Siyah Heykel Obje

4.0
(4)
250 TL
Trendyol Plus ile237,50 TL
ELİS ATÖLYE Testili Afrikalı Kadın Tekli Biblo Poliüretan Nazik Lüks Modern G...

ELİS ATÖLYE Testili Afrikalı Kadın Tekli Biblo Poliüretan Nazik Lüks Modern Gösterişli

4.9
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.469 TL
Trendyol Plus ile1.322,10 TL
hediyeburda Afrikalı topuz saçlı.kadin heykeli salon ofis iç mekan dizayn ev ...

hediyeburda Afrikalı topuz saçlı.kadin heykeli salon ofis iç mekan dizayn ev dekorasyon heykel büst

3.0
(1)
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
1.056,87 TL1.112,50 TL
Trendyol Plus ile1.004,03 TL
elvanhobi Afrikalı şık kadın beyaz ,heykel ,büst
Hızlı Teslimat

elvanhobi Afrikalı şık kadın beyaz ,heykel ,büst

4.8
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
332 TL342 TL
Komek Sepeti Afrikalı Kadın Küçük Boy Duvar Süsü
Hızlı Teslimat

Komek Sepeti Afrikalı Kadın Küçük Boy Duvar Süsü

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
607,50 TL
MUKKO HOME Siyah Beyaz  Küp Taşıyan 4'lü Afrikalı Kadın Biblo Seti - Polyeste...
Başarılı Satıcı

Mukko Home Siyah Beyaz Küp Taşıyan 4'lü Afrikalı Kadın Biblo Seti - Polyester Dekoratif Figür (15x4 cm)

4.5
(4)
Kargo Bedava
30 TL Kupon
2 Adede %2
Kargo Bedava
899 TL
Trendyol Plus ile854,05 TL
elvanhobi Afrikalı Şık Kadın Biblosu 21 Cm X 17 Cm
Hızlı Teslimat

elvanhobi Afrikalı Şık Kadın Biblosu 21 Cm X 17 Cm

5.0
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
314 TL324 TL
Trendyol Plus ile298,30 TL
Arose AFRİKALI KADIN MÜZİSYEN BİBLO EV OFİS DEKORU 3LÜ SET DEKOR
Hızlı Teslimat

Arose AFRİKALI KADIN MÜZİSYEN BİBLO EV OFİS DEKORU 3LÜ SET DEKOR

Kargo Bedava
9.000 TL
Trendyol Plus ile8.100 TL
elvanhobi Afrikalı Şık Kadın Biblo
Hızlı Teslimat

elvanhobi Afrikalı Şık Kadın Biblo

4.6
(34)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
335 TL345 TL
Trendyol Plus ile318,25 TL
ELİS ATÖLYE Afrikalı Kadın 2'li Biblo Mumluk

ELİS ATÖLYE Afrikalı Kadın 2'li Biblo Mumluk

5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.969 TL
Trendyol Plus ile1.772,10 TL
SZN DEKOR Afrikalı Kadın Büst, Afrikalı Heykel, Dekoratif Biblo,ev Ve Ofis De...

SZN DEKOR Afrikalı Kadın Büst, Afrikalı Heykel, Dekoratif Biblo,ev Ve Ofis Dekorasyonu

Kargo Bedava
1.950 TL
The Byzia Afrikalı Kadın Biblo Handmade
Hızlı Teslimat

The Byzia Afrikalı Kadın Biblo Handmade

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
711,38 TL
Komek Sepeti Afrikalı Kadın Büyük Boy Duvar Süsü Krem Turkuaz
Hızlı Teslimat

Komek Sepeti Afrikalı Kadın Büyük Boy Duvar Süsü Krem Turkuaz

Sepet ikonu1000 TL'ye 15 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu1000 TL'ye 15 TL İndirim
2.820 TL2.835 TL
Hd Marketim Afrikalı Kadın Büst Biblo 36 cm – Etnik Salon Dekorasyonu, Afrika...

Hd Marketim Afrikalı Kadın Büst Biblo 36 cm – Etnik Salon Dekorasyonu, Afrika Temalı Dekoratif Heykel, Konsol ve Şömine Üstü Dekor Objesi

Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
1.795,50 TL1.890 TL
ELİS ATÖLYE Afrikalı Kadın Dekoratif Biblo

ELİS ATÖLYE Afrikalı Kadın Dekoratif Biblo

Kargo Bedava
939 TL
Trendyol Plus ile845,10 TL
Doremcy Afrikalı Kadın Mumluk Biblo 13x4 cm Polyester Döküm Dekoratif Ev Ofis...
Videolu Ürün

DoremcyResmi satıcı rozeti Afrikalı Kadın Mumluk Biblo 13x4 cm Polyester Döküm Dekoratif Ev Ofis Hediyelik Obje

5.0
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2 Adede %5
Kargo Bedava
899 TL
EVVEL ZAMAN ANTİK Dekoratif Afrikalı Kadın Figürü – Etnik Stil Heykel

EVVEL ZAMAN ANTİK Dekoratif Afrikalı Kadın Figürü – Etnik Stil Heykel

Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
1.365,30 TL1.490 TL
Trendyol Plus ile1.228,77 TL
Hedea Afrikalı Kadın Terazi Mumluk

Hedea Afrikalı Kadın Terazi Mumluk

Kargo Bedava
595 TL
ELSELİFE Afrikalı Kadın Heykeli – Siyah 27 cm | Dekoratif Kabile Kadın Büstü ...
Hızlı Teslimat

ELSELİFE Afrikalı Kadın Heykeli – Siyah 27 cm | Dekoratif Kabile Kadın Büstü | Kitaplık, Masaüstü Şık Biblo

Kargo Bedava
1.299,90 TL
ELİS ATÖLYE Testili Afrikalı Kadın 3'lü Biblo Poliüretan Nazik Lüks Modern Gö...

ELİS ATÖLYE Testili Afrikalı Kadın 3'lü Biblo Poliüretan Nazik Lüks Modern Gösterişli

3.5
(2)
Kargo Bedava
1.839 TL
Trendyol Plus ile1.655,10 TL
Natavanbutık ✨ Zarafetin Simgesi: Oturan Afrikalı Kadın Biblo Heykel ✨3
Hızlı Teslimat

Natavanbutık ✨ Zarafetin Simgesi: Oturan Afrikalı Kadın Biblo Heykel ✨3

Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
900 TL950 TL
Trendyol Plus ile855 TL
elvanhobi Afrikalı Şık Kadın Biblo 26 Cm X 17 Cm
Hızlı Teslimat

elvanhobi Afrikalı Şık Kadın Biblo 26 Cm X 17 Cm

4.5
(26)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
335 TL345 TL
Trendyol Plus ile318,25 TL
77 Touhey 77-2 Afrikalı Kadın Büst Biblo Siyah Altın Renk Dekor Obje Takı Ana...
Hızlı Teslimat

77 Touhey 77-2 Afrikalı Kadın Büst Biblo Siyah Altın Renk Dekor Obje Takı Anahtar MasaÜstü Süs Kase

Kargo Bedava
1.948,26 TL
ELİS ATÖLYE Afrikalı Kadın Dekoratif Biblo

ELİS ATÖLYE Afrikalı Kadın Dekoratif Biblo

5.0
(2)
Kargo Bedava
1.039 TL
Trendyol Plus ile935,10 TL
İki Yedi Konsept Ribera 777 Afrikalı Kadın Büst Heykeli 25 cm, Siyah Altın De...
Hızlı Teslimat

İki Yedi Konsept Ribera 777 Afrikalı Kadın Büst Heykeli 25 cm, Siyah Altın Detaylı Dekoratif Obje, Ev Ofis Aksesuarı

Kargo Bedava
1.477,32 TL
Arose Afrikalı Kadın Biblo
Hızlı Teslimat

Arose Afrikalı Kadın Biblo

Kargo Bedava
1.500 TL
Trendyol Plus ile1.350 TL
ELİS ATÖLYE Afrikalı Kadın Dekoratif Biblo

ELİS ATÖLYE Afrikalı Kadın Dekoratif Biblo

1.0
(1)
Kargo Bedava
939 TL
Trendyol Plus ile845,10 TL
e-life shop Afrikalı Kadın Heykeli – Siyah 27 cm | Dekoratif Kabile Kadın Büs...
Hızlı Teslimat

e-life shop Afrikalı Kadın Heykeli – Siyah 27 cm | Dekoratif Kabile Kadın Büstü | Ofis, Kitaplık, Masaüstü Biblo

Kargo Bedava
1.299,90 TL
Trendyol Plus ile1.234,90 TL
ELİS ATÖLYE Afrikalı Kadın 2'li Biblo Mumluk

ELİS ATÖLYE Afrikalı Kadın 2'li Biblo Mumluk

Kargo Bedava
1.969 TL
Trendyol Plus ile1.772,10 TL
12

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Afrikalı Kadın Biblo

Afrikalı Kadın Biblo

Afrikalı Kadın Biblo, ev dekorasyonunuza sıcak bir dokunuş katacak benzersiz ve şık bir üründür. Bu dekoratif objeler, Afrika kültürünü yansıtan renkler, desenler ve tasarımlar ile doludur. Hem geleneksel hem de modern evlerde kullanılabilecek bu biblolar, dekorasyonunuza farklı bir boyut kazandırmak için mükemmel bir seçimdir.

  • Afrikalı Kadın Biblo Nedir?
  • Afrikalı Kadın Biblo Türleri
  • Afrikalı Kadın Biblolarının Özellikleri
  • Hangi Materyallerden Yapılır?
  • Neden Afrikalı Kadın Biblo Tercih Edilmeli?
  • Afrikalı Kadın Biblo Nerelerde Kullanılır?
  • Afrikalı Kadın Biblo Fiyatları
  • Sıkça Sorulan Sorular

Afrikalı Kadın Biblo Nedir?

Afrikalı Kadın Biblo, Afrika kültürünü simgeleyen ve genellikle kadın figürlerini temsil eden dekoratif bir objedir. Bu biblolar, çoğunlukla el yapımıdır ve her biri farklı bir hikaye anlatır. Renkli ve dikkat çekici tasarımları ile ev dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir. Afrikalı Kadın Bibloları, sadece estetik bir görünüm sunmakla kalmaz, aynı zamanda kültürel bir bağlam da taşır.

Afrikalı Kadın Biblo Türleri

Afrikalı Kadın Bibloları, farklı tasarım, boyut ve malzemelerde çeşitlilik gösterir. Bu çeşitlilik, müşterilerin farklı zevklerine hitap eder. İşte bazı popüler türler:

  • El Yapımı Biblolar: Geleneksel yöntemlerle üretilen, her biri benzersiz olan bu biblolar, Afrika kültürünün zenginliğini yansıtır.
  • Modern Tasarımlar: Modern dokunuşlarla tasarlanmış Afrikalı Kadın Bibloları, çağdaş dekorasyon stillerine uyum sağlar.
  • Mumluklu Biblolar: Bu tür biblolar, hem dekoratif hem de işlevsel bir amaç taşır. Şık bir görünüm sunarken, aynı zamanda mum da tutabilir.
  • Set Halinde Olanlar: Birden fazla figürden oluşan setler, ev dekorasyonunda uyum ve bütünlük sağlar.

Afrikalı Kadın Biblolarının Özellikleri

Afrikalı Kadın Bibloları, birçok özellik ile dikkat çeker. Bunlar arasında:

  • Eşsiz Tasarımlar: Her bir biblo, zengin detaylara sahip olup, Afrika'nın kültürel simgelerini yansıtır.
  • Farklı Boyut Seçenekleri: Farklı boyutlarda sunulan biblolar, her türlü alan için uygun bir seçenek sunar.
  • Kaliteli Malzeme: Genellikle seramik, ahşap veya polyester gibi dayanıklı malzemelerden üretilir.
  • Estetik Görünüm: Renkli ve dikkat çekici tasarımları ile ev dekorasyonunuzu zenginleştirir.

Hangi Materyallerden Yapılır?

Afrikalı Kadın Bibloları, çeşitli malzemelerden yapılmaktadır. Bu malzemeler, bibloların dayanıklılığını ve estetik görünümünü etkiler. En yaygın kullanılan malzemeler şunlardır:

  • Seramik: Özellikle el yapımı biblolar için sıkça tercih edilir. Renk ve detay açısından zengin bir görünüm sunar.
  • Ahşap: Doğal bir görünüm sağlar ve sıcak bir atmosfer yaratır. Ahşap biblolar, rustik dekorasyon stilleri için idealdir.
  • Poliüretan: Hafif ve dayanıklı bir malzeme olan poliüretan, modern tasarımlar için sıkça kullanılır. Kolay taşınabilirlik sunar.

Neden Afrikalı Kadın Biblo Tercih Edilmeli?

Afrikalı Kadın Bibloları, ev dekorasyonu için birçok avantaj sunar:

  • Kültürel Değer: Afrika'nın zengin kültürel mirasını evinize taşır.
  • Eşsiz Estetik: Her biri benzersiz tasarımlara sahip olduğundan, evinize karakter katar.
  • Çeşitlilik: Farklı boyut, renk ve tasarım seçenekleri ile her zevke hitap eder.
  • Hediyelik Seçenek: Sevdiklerinize özel günlerde hediye etmek için mükemmel bir alternatif sunar.

Afrikalı Kadın Biblo Nerelerde Kullanılır?

Afrikalı Kadın Bibloları, farklı mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu bibloları aşağıdaki yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz:

  • Oturma Odası: Raflarda, masalarda ya da sehpalarda şık bir görünüm sağlar.
  • Yatak Odası: Yatak başlığı üzerinde veya komodinlerde dekoratif bir dokunuş sunar.
  • Ofis: Çalışma alanlarında ilham verici bir atmosfer yaratır.
  • Kültürel Etkinlikler: Etkinliklerde veya sergilerde kültürel bir öğe olarak sergilenebilir.

Afrikalı Kadın Biblo Fiyatları

Afrikalı Kadın Biblolarının fiyatları, kullanılan malzemeye, tasarıma ve boyuta göre değişiklik gösterir. El yapımı biblolar genellikle daha yüksek fiyat aralıklarında yer alırken, seri üretim biblolar daha uygun fiyatlarla bulunabilir. Trendyol'da, çeşitli fiyat aralıklarında Afrikalı Kadın Bibloları bulmak mümkündür, bu da her bütçeye uygun seçenekler sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Afrikalı Kadın Biblo nerede yapılır?

Afrikalı Kadın Bibloları, genellikle Afrika'nın farklı bölgelerinde, yerel zanaatkarlar tarafından yapılmaktadır. Her biri, kendi kültürel ve sanatsal özelliklerini yansıtır.

Afrikalı Kadın Biblo nasıl temizlenir?

Afrikalı Kadın Biblolarını temizlemek için nazik bir bez kullanmak yeterlidir. Kimyasal temizleyicilerden kaçınılması önerilir, çünkü bu ürünler bibloların yüzeyini bozabilir.

Afrikalı Kadın Biblo alırken nelere dikkat edilmeli?

Bibloların malzemesi, tasarımı ve boyutu, satın alırken dikkate alınması gereken önemli faktörlerdir. Ayrıca, biblonun el yapımı olup olmadığı ve kültürel değer taşıyıp taşımadığı da göz önünde bulundurulmalıdır.

Afrikalı Kadın Biblo hediye olarak alınır mı?

Evet, Afrikalı Kadın Bibloları, sevdiklerinize hediye etmek için mükemmel bir seçenektir. Hem estetik hem de anlam dolu bir hediye seçeneği sunar.

Afrikalı Kadın Biblo nerelerde satılır?

Afrikalı Kadın Bibloları, çeşitli online mağazalarda ve el sanatları pazarlarında bulunabilir. Trendyol, geniş bir Afrikalı Kadın Biblo yelpazesi sunmaktadır.