İlgili Kategoriler
Parça Sayısı
Materyal
Hacim
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ahşap Kapaklı Baharatlık

" araması için 121 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Ahşap Kapaklı Baharatlıklar Trendyol’da!

Baharatlıklar mutfakların olmazsa olmazıdır. Yemek yaparken veya yemek yerken istediğiniz baharatların elinizin altında olmasını sağlar. Ahşap kapaklı baharatlık, özellikle kapak kısmında vernik, cila gibi kimyasal içermez. Bu sebeple gıda ile teması uygundur. Vakumlu kapakları sayesinde baharatları uzun süre korur. Ahşap kapaklı cam baharatlık sizlere baharat miktarını ve çeşidini kolayca görebilme imkanı sunar. Ahşap kapaklı porselen baharatlık çeşitli materyallerden üretilen baharatlıklardan bir diğeridir. Porselen olması sayesinde yalıtımlı özelliğe sahiptir. Elektriği ve ısıyı aktarmaz. Aynı zamanda cam ürünler gibi porselen ürünler de göze hitap eder, dekorasyona uyum sağlar ve mutfağınıza şıklık katar. Mutfağınızda düzen istiyorsanız birbirinden güzel ahşap kapaklı baharatlıklara Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Ahşap Kapaklı Baharatlık Modelleri

Bütçe Dostu Ahşap Kapaklı Baharatlık Modelleri

Ahşap kapaklı baharat takımı, her çeşit baharatın kullanımı için uygundur. Setler, farklı sayılarda ve farklı boyutlarda ürünlerden oluşur. Bu da ürünlerin satış fiyatını etkileyen en önemli unsurdur. Ürünlere, bütçeniz ve ihtiyacınız doğrultusunda sahip olabilme imkanınız vardır. Trendyol, ahşap kapaklı baharatlık fiyatı size en uygun olana kolayca ulaşmanızı sağlar. Hem zamanınızdan hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Sahip olacağınız ürünlerin materyali sağlığınız açısından çok önemlidir. Bozulan gıdaların tüketilmesi sağlığınızı olumsuz yönde etkiler. Bu nedenle gıdaların materyalinde kimyasal bulunmayan yerde güvenle muhafaza edilmesi oldukça önemlidir. Hava ile temasına engel olacak şekilde tasarlanmış ahşap kapaklı baharatlık modelleri, koku ya da nem oluşumuna engel olur. Böylece ürünlerinizin zarar görmesini önler, tazeliğini ilk günkü gibi korur ve gönül rahatlığıyla tüketme imkanı sunar. Sağlığınızı koruması ve kullanım pratikliği sağlaması dışında ahşap kapaklı baharatlık satın alarak mutfağınıza şıklık katabilirsiniz. Ahşap stant üzerine yerleştirilebilir tasarımı ile daha düzenli görünüm sağlayan bu ürünlere Trendyol aracılığı ile hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Dikkat Çeken Ahşap Kapaklı Baharatlık Tavsiyeleri

Dikkat Çeken Ahşap Kapaklı Baharatlık Tavsiyeleri

Dilediğiniz hacimlerde üretimi olan ürünler, tek seferlik dolduruşta tüm malzemeleri muhafaza edebilecek kapasiteye sahiptir. Sizlere dilediğiniz boyutlarda ürün satın alabilme imkanı sunar. Ahşap kapaklı baharatlık yorum ve değerlendirmeleri, özellikle kullanışlı olması ve yer kaplamaması üzerinde durur. Yer işgalini önlemek ve ürünlerin bir arada, düzgün bir şekilde durması için stant üretimi mevcuttur. Stant kullanımı müşterilerin kendi tercihine bağlıdır. Ahşap kapaklı baharatlık kullananlar, çoğunlukla stantlı kullanımı tercih eder. Toz ürünlerin kullanımında da oldukça verimli olan ürünler, tezgahınızın kirlenmesini önler. Temizliğinin de kolay olması, hijyen severler için iyi bir fırsattır. Ürün yerleştirme bölümünün makinede yıkanması uygundur. Kapak bölümünün ıslak bir bezle temizlenmesi tavsiye edilir. Sıkça indirime girmesi, ürünlerin her bütçeye ve ihtiyaca uygun olmasını sağlar. Trendyol ahşap kapaklı baharatlık indirim günlerini Trendyol üzerinden anlık olarak rahatça takip edebilirsiniz.

Avantajlı Ahşap Kapaklı Baharatlık Kampanyaları

Avantajlı Ahşap Kapaklı Baharatlık Kampanyaları

Baharatların muhafaza ediliş şekli sağlık açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bozulma yaratan durumların başlıca ve en önemli nedenlerinden biri, ürünlerin hava ile temas etmesi sonucu oluşan bozulmalardır. Ürünler, malzemelerin hava ile temasını keserek bozulma olayının önüne geçer ve kullanım ömürlerini uzatır. Ürünlerinizin yapısını korumanız, yemeklerinizi sağlıklı bir şekilde tatlandırmanız ya da mutfağınıza farklılık katabilmeniz için ahşap kapaklı baharatlık tavsiye edilir. Cam ya da porselen malzemeden üretilen ürünler olası darbelere karşı yüksek dayanıklılık sergiler. Kırılma, bükülme veya çizilme gibi hasar verici durumların oluşması kolay değildir. Böylece ürünleri uzun süre kullanma imkanınız vardır. Ahşap kapaklı baharatlık kampanya günleri, ihtiyacınız olan ürünlere istediğiniz fiyata sahip olmanızı sağlayarak gereksiz harcama yapmanıza engel olur. Trendyol ile istediğiniz kadar ahşap kapaklı baharatlık online olarak satın alma şansı yakalayabilirsiniz.