İlgili Kategoriler
Boyut/Ebat
Fiyat
Materyal
Renk
Parça Sayısı
Stil
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ahşap Sandık

" araması için 269 sonuç listeleniyor

Doğal Görünüm Sevenlere Ahşap Sandık Modelleri Trendyol'da!

Sandıklar çok amaçlı olarak kullanılan ürünler arasında yerini alır. Farklı biçimlerde tasarlanan ürünleri yaşam alanlarının çeşitli bölümlerinde kullanabilirsiniz. Estetik görünümü ile öne çıkan modeller, uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Şık ve ilgi çekici dekorasyonlar yapabilmek için kullanımı keyif veren bu materyallerden yardım alabilirsiniz. Çeşitli en ve boy oranlarına sahip olan ürünler, farklı malzemeleri muhafaza etme noktasında yardımcı olur. Bu da düzenli ve kullanışlı yaşam alanlarının elde edilmesinde büyük fayda sağlar. Ahşap sandık severler tarafından tercih edilen modeller farklı markalar tarafından satışa sunulur. Doğal görünüm elde edebilmek için tercih edilen çok sayıda model mevcuttur. Ürünlerin şık ve dayanıklı yapısı müşterileri memnun eden detaylardan biridir. İşlevsel özellikleri ile kullanan kişilerin ihtiyacını karşılayabilen bu tür materyalleri kolaylıkla Trendyol’dan temin edebilirsiniz. Zaman içerisinde çok sayıda model kendini göstererek bu yöndeki istek ve ihtiyaçları pratik şekilde giderebilme noktasında yardımcı olur. Salon, mutfak ve yatak odası gibi alanlarda kullanımı mümkün olan ürünleri çalışma alanlarında da tercih edebilirsiniz. Tahta sandık şeklinde arama yaparak da öne çıkan modellere kolaylıkla erişebilirsiniz. Uzun yıllardan itibaren severek kullanılan bu ürünler, kullanım ömrü sayesinde müşterilerin pek çok ihtiyacını karşılayabilme noktasında yardımcı olur. Ahşap sandık modelleri ile birlikte hayatı kolay ve düzenli bir hale getirebilirsiniz. Trendyol’dan şık tasarıma sahip olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Şık Dekorasyonlar İçin Ahşap Sandık Çeşitleri

Şık Dekorasyonlar İçin Ahşap Sandık Çeşitleri

Farklı boyutlarda üretilerek pek çok alana uyum sağlayan ürünler çeşitli özelliklere sahiptir. Ürünler boyutlarının yanı sıra tasarım açısından da ilgi çekici bulunur. Ahşap sandık fiyatları bu gibi özelliklere bağlı olarak değişim gösterir. Farklı bütçelere hitap eden şekilde belirlenen fiyat aralıklarını inceleyerek evinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Su ve nem gibi oluşumlardan etkilenmemesi ürünlerin tercih edilme oranını artıran detaylardan biridir. Yıllar boyunca çeşitli istek ve ihtiyaçlarınıza kolaylıkla karşılık verebilen nitelikteki bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Ahşap sandık büyük ve küçük boyutlu seçenekler halinde sunulabilir. Bu sayede konumlandırılması ve kullanımı oldukça kolay olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Farklı markaların çalışmaları sonucu kendini gösteren modelleri günlük olarak şarj kablosu, kulaklık, kumanda ve benzeri gibi sıkça kullanılan materyalleri muhafaza edebilmek için de tercih edebilirsiniz. Ahşap sandık kutu özellikleri sayesinde farklı yaş gruplarının tarzına kolaylıkla hitap edebilir. Yetişkinlerin yanı sıra gençler tarafından da yoğun şekilde ilgi odağı haline gelen modeller, kare ve dikdörtgen tasarımları ile dikkat çeker. Küçük ahşap sandık gibi çekmece içerisine sığması mümkün olan modeller yaygın olarak kullanılır. Tekli ya da çoklu olarak tercih edilebilen ürünleri kombinleyerek farklı dekorasyon fikirlerine kapı aralayabilirsiniz. Ahşap bahçe sandık şeklinde ifade edilen ve açık alanlara farklı bir görünüm kazandıran modeller, geniş iç hacimleri sayesinde kullanışlı bulunur. Kapaklı olması içerisine farklı özelliklere sahip olan malzemelerin rahatlıkla konulabilmesini mümkün hale getirir. İhtiyaç halinde kilitlenerek kullanılabilir. Dış ortamda kullanmak için tercih edilebilen olan bu tarz ürünlerin kilit detayına sahip olması önemlidir. MDF sandık gibi uzun ömürlü ve sağlam modelleri tercih edebilirsiniz. Ahşap depolama sandığı sık kullanılmayan çeşitli araç gereçlerin belirli bir düzen dahilinde saklanmasını sağlar. Ahşap oyma sandık ise tasarımı sayesinde yapılan özel seçimlerden biri haline gelir. Ahşap camlı kutu gibi yaygın kullanım oranına sahip olan işlevsel modelleri Trendyol üzerinden kolaylıkla inceleyerek seçenekler arasından ihtiyacınıza uygun bir tercihte bulunabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Ahşap Sandık Seçenekleri

Beğeni Toplayan Ahşap Sandık Seçenekleri

Dekorasyon amacı ile tercih edilen ürünler arasında sandıklar da yer alır. Uluslararası standartlara uygun bir şekilde tasarlanan bu materyaller, ısıl işlem ile hazır hale getirilir. Bu gibi özelliklerinden dolayı dayanıklı bir hal alan modeller, yaşam alanlarının çeşitli bölümlerinde kendini gösterir. Özellikle çeyizlik eşyaların arasında dikkatleri üzerine çeken ahşap gelin nişan sandığı şık tasarımlara sahiptir. Tekli ya da çoklu set halinde müşterilere sunulan bu ürünler nişan merasimlerinin önemli parçalarından biridir. Gelin için hazırlanan çeyiz ve hediyelikleri taşımak amacıyla tercih edilir. Birbirinden şık ve hoş tasarımlı modellere ev sahipliği yapar. Farklı boyutları ile öne çıkan bu ürünler beklentileri yüksek oranda karşılar. Çok amaçlı kullanıma uyumluluk sağlayan modeller arasında ağaç sandıklar yoğun ilgi görür. Dayanıklılığı ve kullanışlı olması sebebiyle tüm zamanlarda popülerlik kazanır. İhtiyaca bağlı olarak farklı boyutlarda seçenekler sunar. İşlemeli, süslü ya da sade tasarımları ile kullanım amacına ve alanına uyum sağlar. Kilit mekanizması sayesinde içerisinde kişisel eşyaları saklamak mümkündür. Aynı fonksiyonel özelliklere sahip ham ahşap sandık sade görünümlü bir modeldir. Birinci sınıf malzemeden kalite standartları çerçevesinde üretilir. Ham MDF kullanılarak tasarlanan bu ürün çeşitleri formuna uygun boyalar ile renklendirilerek kullanılır. Farklı renk ve desenlerde boyayarak dekorasyona uygun hale getirmek mümkün olur. İhtiyaca ve tercihe bağlı olarak seçilen şifreli, kilitli ahşap sandıklar büyük bir beğeniyle kullanılır. Önemli ve özel kişisel eşyaları muhafaza etmek için son derece avantajlıdır. Oldukça işlevsel ve kullanışlı bu ürünler çok fazla çeşitlilik gösterir. Gemi ve hava işleri için tercih edilen ahşap palet sandıklar yük taşıma işlemini kolaylaştırır. Her alanda hayatınızı kolaylaştıran bu ürün çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Ahşap Sandık Fiyatları

Bütçe Dostu Ahşap Sandık Fiyatları

Tüm zamanlarda ihtiyaç duyulan ve her alanda rahatlıkla kullanılan modeller büyük önem taşır. Değerli ya da kişisel eşyaları saklamak ve taşımak amacıyla kullanılan parçalardır. Farklı boyutları ve renkleriyle beklentileri yüksek oranda karşılar. Çok amaçlı kullanıma uygun modelleri ile ön plana çıkar. Genellikle beyaz ahşap sandıkları çeyizlik eşyaların arasında görmek mümkündür. Nişan bohçası yerine süslü ve gösterişli ahşap modeller yaygın bir şekilde kullanılır. Yoğun ilgi gören modeller geniş hayran kitlesine sahiptir. Bunun dışında dekoratif ahşap sandıklarda yaşam alanlarında dikkatleri üzerine çeker. Dekoratif amaçlı kullanılan modeller arasında ahşap hazine sandığı tasarımı yoğun ilgi görür. Çok amaçlı ahşap sandıklar oldukça faydalı ürünlerdir. Özellikle hediye amacıyla değerlendirilen gizemli ahşap sandık kutu görünümlü şık tasarımlar içerir. Dekor ürünü olarak tercih edilen masif ahşap sandık otantik ve eski görünümü sayesinde farklı bir hava katar. Genellikle tamamen el işçiliğinin masif ahşaptan üretilen hoş modellerdir. Büyük ya da mini ahşap sandıklar büyük bir beğeniyle kullanılan çok amaçlı ürünlerdir. Düz ve ayaklı ahşap sandık modelleri müşterilerin kullanım alanına özgü tasarımlar içerir. Son derece fonksiyonel bu ürün çeşitleri içerisinde ahşap ekmek sandığı yoğun ilgi görür. Sağlıklı ve kullanışlı yapısı sayesinde ekmekleri taze bir şekilde muhafaza etmek mümkündür. Her türlü tasarımıyla hediyelik ahşap sandık modelleri geniş hayran kitlesine sahiptir. Tek ya da çift katlı katlanır ahşap sandık çok fazla eşyanın taşınmasına ya da saklanmasına olanak sağlar. Farklı tasarımı ve arzu edilen ölçüleriyle ihtiyaca cevap verir. Ahşap sandık ölçüleri müşterilere farklı seçenekler sunar. İhtiyacınıza uygun ölçülere sahip ahşap sandık satın almak için Trendyol’dan ürünlere göz atabilirsiniz.