İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Akıllı Klozet

" araması için 45 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Akıllı Klozet Çeşitleri Trendyol’da!

Akıllı klozetler, geleneksel tuvaletlerin ötesine geçen bir dizi yenilikçi özellik sunan modern cihazlardır. Bu özellikler, konforlu ve hijyenik bir tuvalet deneyimi sağlamayı amaçlar. Akıllı tuvaletler, klozet kapağı ve oturma yeri üzerinde entegre edilmiş ısıtma özellikleri sunabilir, böylece soğuk havalarda üşümeden, ısıtılmış bölümlere oturmanızı sağlar. Bidet olarak da bilinen su püskürtmeli temizleme fonksiyonu ile temizlik ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu fonksiyon, hijyenik bir temizlik sağlamak için ayarlanabilir su basıncı ya da püskürtme konumları sunabilir. Bazı modeller, temizlik sonrası kurulama işlemi için entegre hava kurutma işlevi de sunar. Kurutma işlevi kağıt veya ıslak havlu kullanma ihtiyacını azaltabilir. Yaklaştığında otomatik olarak kapağı açan ve kullanım sonrası kapağı kapatıp duran sensörlerle donatılmış modellerde mevcuttur. Kapağın sert biçimde kapanmasını önleyen bu akıllı özellik sayesinde olası kırılmaların önüne geçilebilir. Akıllı klozet satın al anlar uzaktan kumandalar veya akıllı telefon uygulamaları ile ürünün ayarlarını kontrol edebilirler. Gece veya karanlıkta yönlendirici olmak ve etrafı aydınlatmak için entegre hareket sensörleri ve LED aydınlatma sunabilir. Bu aydınlatmalar işlevsel olduğu kadar eğlenceli bir görünüm de sunarlar. Bazı modeller, hoş olmayan kokuları azaltmak için hava temizleyici veya parfüm dispenseri özelliklerine de sahip olabilir. Tuvaletteki kötü kokuları azaltan bu özellik, özellikle misafir ağırlarken faydalı olabilir. Sahip olduğu özellikler ile avantaj sağlayan modelleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Beğenilen Akıllı Klozet Modelleri

Beğenilen Akıllı Klozet Modelleri

Akıllı klozet modelleri, ses komutları ile klozet ayarlarını kontrol etmelerine izin verebilir. Isı ayarlarını, su püskürtme özelliğini ya da LED aydınlatmaları sesli komutlarla açıp, kapatabilirsiniz. Ürünler bu özelliklerin kombinasyonlarına göre farklı modellerde bulunabilir. Seçeceğiniz modelin ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun olup olmadığını dikkatlice değerlendirmeniz önemlidir. Bu modeller geleneksel tuvaletlere göre bir dizi avantaj sunar. Bu avantajlar; konfor, hijyen, enerji tasarrufu ve tuvalet deneyimi açısından farklılık gösterebilir. Ayrıca bazı klozetlerin kendini temizleme ve sterilizasyon özellikleri vardır. Kullanım sonrası otomatik olarak temizlik yapabilir veya UV ışığı kullanarak yüzeyleri sterilize edebilir. Bazı modeller aynı zamanda gümüş karışımlı ham maddeler ile üretilir. Gümüşün özel yapısı sayesinde üzerinde virüs ve bakteri barındırmadığı için ürün kendisini doğal olarak temizler ve size gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz hijyenik yüzeyler sunar. Akıllı klozet kullananlar, ürünlerde bulunan hareket sensörleri sayesinde oturma veya kalkma gibi hareketlerinize tepki vererek de su tasarrufu sağlar. Genelde kullanan kişinin bir düğmeye basması ya da bir kolu çekmesi gerekir. Ancak hareket sensörlü modeller sizin ayağa kalktığınızı sensörleri sayesinde algılar. Suyu otomatik olarak boşaltırlar. Bu modeller özellikle AVM, restoran, cafe gibi kalabalık kullanım alanlarında tercih edilir. Ayrıca otomatik kapanma özelliği ile su kaybını da önler. Kalabalık kullanımlarda sürekli hijyen sağlamak ve su israfının önüne geçmek için ideal seçeneklerdir. Evlerde kullanıldığında da hem hijyeni dert etmeniz gerekmez hem de çocuklarınızın hijyenik bir tuvalet kullanmasını sağlar. Şık ve renkli seçenekler ile de size özel banyo alanları yaratabilirsiniz. Akıllı klozet kapağı ise geleneksel tuvalet kapaklarından farklı özelliklere sahip olabilir. Bu özellikler, kullanım kolaylığı, hijyen, enerji tasarrufu ve estetik açısından farklılık gösterebilir. Kapak, yaklaştığınızda otomatik olarak açılır ve uzaklaştığınızda otomatik olarak kapanır. Bu özellik, kullanım sırasında ellerin serbest kalmasını sağlar ve hijyenik bir deneyim sunar. Isıtmalı klozet kapakları da mevcuttur. Bu modeller soğuk havalarda konforlu bir oturma deneyimi sağlar. Konforu arttıran ve tasarruf ettiren ürün çeşitlerini incelemek için Trendyol’dan yararlanabilirsiniz.

Kaliteli Akıllı Klozet Avantajları

Kaliteli Akıllı Klozet Avantajları

Ürünler, özel kapak yüzeyleri veya antibakteriyel malzemeler kullanılarak hijyen sağlar. Kapakları kilitleyebilme özelliği sayesinde çocukların veya evcil hayvanların tuvalet kapağını açmasını engelleyebilirsiniz. Bazı akıllı klozet kapakları, kullanım sonrası otomatik olarak temizlik yapabilir veya UV ışığı kullanarak yüzeyleri sterilize edebilir. Akıllı klozet yorumları kapakların, modern ve estetik tasarımlarla banyo veya tuvalet alanına şıklık kattığına da dikkat çeker. Bu modeller, modern ve şık tasarımları ile banyo veya tuvalet alanına estetik bir dokunuş katar. Özellikle duvara gömme modeller ile su haznesi görünümünden kurtulabilir, küçük klozet haznesi tercihi ile banyonuzda alan kazanabilirsiniz tuvalet kapaklarının özellikleri, tercihlere ve ihtiyaçlara göre değişebilir. Hangi özelliklerin ve sizin için neyin önemli olduğunu belirleyerek, kullanım deneyiminizi konforlu hale getirebilirsiniz. Akıllı klozet tavsiyeleri, modellerin özellikle su püskürtme özelliklerine odaklanır. Sıcak ve soğuk su entegreli tuvaletler, su püskürtmeli temizleme de yaparak tuvaletinizdeki otomatik hijyen yetkinliğini artırabilir. Bu tür tuvaletler, hem tuvaleti kullanırken kişisel temizlik ihtiyacınızı karşılar hem de tuvaleti hijyenik hale getirmek için otomatik olarak temizler. Tek bir bölgeye su püskürtebileceği gibi tüm tuvalet alanını da temizleyebilir. Sıcak veya soğuk su seçeneklerini tercihlerine göre manuel ya da sesli olarak ayarlanabilirler. Özellikle sıcak su, konforlu ve rahatlatıcı bir temizlik sağlar. Bakterilerin öldürülmesine yardımcı olur. Su püskürtme basıncını da kişisel tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. Böylece yumuşak veya güçlü bir temizlik sağlayabilirler. Bazı modeller, püskürtme nozullarının otomatik temizleme özelliğine sahiptir. Bu tuvaletler, yaklaştığınızı sensörleri ile algılayarak su püskürtme işlevini otomatik olarak da başlatabilir. Akıllı klozet online olarak Trendyol üzerinden müşterilere sunulur. Her özelliği ile farklı konuda avantaj sağlayan modelleri satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Akıllı Klozet Fiyatları

Bütçenize Uygun Akıllı Klozet Fiyatları

Akıllı klozet kampanyaları ile ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre değişebilen modeller arasından sizin için avantajlı olanı tercih edebilirsiniz. Evlerde, banyo veya tuvalet alanında kullanılabilir. Lüks otel odalarında, konuklara rahat ve modern bir konaklama deneyimi sağlayabilirler. Tatillerinizi konforlu bir tuvalet deneyimi ile renklendirmenizi ve eğlenceli hatıralarınıza tuvalet deneyiminizi de eklemenizi sağlarlar. Ofis binalarında da kullanıma oldukça uygun olan bu modeller çalışanların konforlu, hijyenik ve temiz tuvalet ortamlarına sahip olmasını sağlar. Olası hastalıkların yayılmasının önüne geçmek, kalabalık kullanımlarda oluşabilecek kötü görüntülerin ve hoş olmayan kokuları engellemek için ideal seçeneklerdir. Hareket sensörleri ve su tasarrufu özellikleri de ofislerde tercih edilmelerine sebep olabilir. Kamuya açık tüm alanlarda gümüş içeriğe sahip ya da kendini temizleyebilen sensörlü modellerin tercih edilmesi önemli farklar yaratabilir. Yoğun insan trafiğine sahip havalimanlarında, hızlı ve rahat bir tuvalet deneyimi yaşamaya yardımcı olabilir. Spor tesislerindeki ter sonrası hijyenik bir temizlik sağlamaya yardımcı olur. Yolculuk esnasında mola verilen dinlenme tesislerinde akıllı klozetler, yolcular için yine ilk tercih edilebilecek modeller arasındadır. Okul veya üniversite gibi eğitim kurumlarında akıllı klozetler, öğrencilerin hijyenik bir çevrede tuvalet ihtiyacını karşılamalarına yardımcı olabilir. Hastane veya sağlık merkezlerinde, hijyen önemi nedeniyle akıllı klozetler hasta ve hasta yakınlarının sağlık açısından güvenli bir deneyim yaşamalarını sağlayabilir. Akıllı klozet indirimleri ile bu mekanlarda konfor ve hijyen sağlamak amacıyla oldukça uygun fiyatlara temin edilebilir. Kullanım senaryosuna ve mekanın ihtiyaçlarına göre farklı modeller ve özellikler seçilebilir. Trendyol’daki akıllı klozet fiyatları sayesinde bütçenize uygun olan fiyatlarla siz de bu modellerin rahatlığını hayatınıza katabilirsiniz.