placeholder
"

Akvaryum Hava Taşı

" araması için 409 sonuç listeleniyor
TROPİKAL Boyu Esnek Hava Taşı 105 cm
TROPİKALBoyu Esnek Hava Taşı 105 cm
(25)
Boyu Esnek Hava Taşı 105 cm
45 TL
Sepete Git
ARMATÜRK Akvaryum 10 Cm Hava Taşı
ARMATÜRKAkvaryum 10 Cm Hava Taşı
(19)
Akvaryum 10 Cm Hava Taşı
17,50 TL
Sepete Git
TROPİKAL Top Hava Taşı
TROPİKALTop Hava Taşı
(32)
Top Hava Taşı
8,50 TL
Sepete Git
TROPİKAL Halka Hava Taşı 7 Cm Liya
TROPİKALHalka Hava Taşı 7 Cm Liya
(3)
68,90 TL
58 TL
Sepete Git
TROPİKAL Liya Esnek Hava Taşı 120 Cm
TROPİKALLiya Esnek Hava Taşı 120 Cm
(7)
45 TL
Sepete Git
Liya Hava Taşı 36 90cm
KARGO BEDAVA
LiyaHava Taşı 36 90cm
(1)
129 TL
Sepete Git
Ans Uzun Hava Taşı 75 cm
KARGO BEDAVA
AnsUzun Hava Taşı 75 cm
(2)
120 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akvaryum Hava Taşı

Birbirinden Farklı Ebat ve Renk Seçenekleriyle Akvaryum Hava Taşı

Akvaryum hava taşı akvaryum kabarcık düzenine verilen addır. Bu ürünler farklı ebat ve renk seçenekleriyle kullanıcılarının ilgisine sunulmaktadır. Akvaryum hava taşı yapımı konusu da kullanıcıların ilgisini çeken konular arasında bulunmaktadır. Örneğin esnek hava taşı modelleri de bulunmaktadır. Bu akvaryum hava taşı modelleri tatlı su akvaryumları için kullanıma uygun olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu hava taşı modelleri motordan gelen havayı akvaryumda yaşayan canlıların ihtiyaçlarını giderecek şekilde eşit olarak dağıtılması hedeflenerek tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra esnek yapısıyla da kullanıcının istediği şekli vermesine olanak tanımaktadır. Öne çıkan bir diğer özelliği ise kırılmaz ve kopmaz oluşudur. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Aynı zamanda bu ürün siyah renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Hava motoru yardımıyla çalışan bu hava taşı modeli 90 santimetre oluşuyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra sessiz çalışmanın hedeflendiği bu hava taşı ince gözenekli oluşuyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra bu akvaryum hava taşı modeli kum üstüne yerleştirildiğinde ince kabarcık çıkarmaktadır. 10 santimetrelik akvaryum hava taşı yuvarlak modelleri de mevcuttur. Bu havataşı esnek yapısı sayesinde her ortama uyabilmektedir. Bunun yanı sıra tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında kullanımı da mümkündür. Mavi renk seçeneğiyle kullanıcıların ilgisine sunulan bu ürün ince kabarcıklar çıkararak akvaryum içerisinde yaşayan canlıların oksijen ihtiyacını karşılamaktadır. Bunun yanı sıra esnek yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Aynı zamanda kırılmaz ve kopmaz özelliğe sahip olan bu ürün küçük ve orta boy akvaryumlarda da kullanıma uygun olmasıyla dikkat çekmektedir. Akvaryum hava taşı nedir gibi sorulara cevap arayanlar genel olarak kısa bir tarama sonrası istedikleri bilgilere ulaşabilmektedirler. Hava taşının asıl işlevi akvaryumda yaşayan canlıların oksijen ihtiyacını gidermesidir. Bu nedenle kullanıcılara geniş ürün yelpazesi sayesinde çeşitli ürünler sunulabilmektedir. Bunun yanı sıra 10 santimetre çapında yuvarlak hava taşı modelleri de mevcuttur. Bu hava taşı modeli akvaryum içerisinde yaşayan canlıların oksijen ihtiyacını karşılamasının yanı sıra suyun sirkülasyonunu da sağlamaktadır. İç filtresi olan akvaryumlarda da tercih edilebilen bu ürün su tankının kenarına ya da köşe bölgelerine yerleştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra hortumun taşların altına gizlenmesi de bir başka seçenek olarak sunulmaktadır. Yerleştirme esnasında dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi cam ile hava taşı arasında boşluk kalmamasıdır.

Motorlu Akvaryum Hava Taşı Modelleriyle Sağlıklı Akvaryum Canlıları

Akvaryum hava taşı motoru da balık yetiştiriciliğinin önemli unsurlarından bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. Aynı zamanda 7,5 santimetre genişliğinde yuvarlak hava taşı modelleri de bulunmaktadır. Tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında kullanılabilen bu yuvarlak hava taşı modelleri kopmaz özelliğe sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Aynı zamanda bu hava taşı akvaryum içerisinde yaşayan canlıların oksijen ihtiyacını dengelemektedir. Mineral kumlu oluşuyla dikkat çeken bu ürünün dış çap ölçüsü 7,5 santimetredir. Aynı zamanda 5,5 santimetre iç çapa sahiptir. Aynı zamanda 10 ile 15 litre arasındaki küçük akvaryumlar için de hava taşı seçenekleri bulunmaktadır. Bu hava taşı modelleri hava hortumlarıyla uyumlu olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Bunun yanı sıra kendinden çekvalfli özelliğe sahip olan bu modeller, su dönme riskini de ortadan kaldırmaktadır. Bu hava taşı modeli akvaryum içerisinde yaşayan canlıların oksijen ihtiyacını dengeleyerek karşılaması hedefiyle tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra tasarımıyla dikkat çeken bu hava taşı modeli uzun ömürlü kullanım amacıyla tasarlanmıştır. Bir diğer öne çıkan hava taşlarıysa 4 santimetre çapında ve yuvarlak olan modellerdir. Bu hava taşı modeli akvaryum içerisinde yaşayan canlıların oksijen ihtiyacını karşılamasının yanı sıra su sirkülasyonunu da sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu hava taşı modelleri mavi renk seçeneğiyle kullanıcılarının ilgisine sunulmaktadır. Bu hava taşı modellerinin kullanımı esnasında da dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi yerleştirildiği yerdir. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise cam ile hava taşı arasında bırakılan mesafedir. Bu hava taşı modelleri uzun ömürlü kullanım hedefiyle tasarlanmıştır. Aynı zamanda kopmaz ve kırılmaz özelliğe sahiptirler. Dış çap ölçüsü 7,5 santimetre olan bu ürün mineral kumlu oluşuyla dikkat çekmektedir. Akvaryum hava taşı kurulumu da dikkat çeken detaylar arasında yer almaktadır. Hava taşı modelleri genel olarak cama yakın bölgelerde olması gerekmektedir. Bu hava taşı modelleri genelde akvaryumun kenar ya da köşelerine yerleştirilmektedir. Aynı zamanda herhangi bir akvaryum süsünün altına da yerleştirilebilmektedir. Akvaryum hava taşı 100 cm modelleri de kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır. Bu ürünler büyük akvaryumlar için uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bu akvaryum hava taşı modeli genel olarak akvaryum içerisinde yaşayan canlıların oksijen ihtiyacını dengelerken akvaryum içerisindeki hava ve su sirkülasyonunu da düzenlemektedir. Bu nedenle akvaryum içerisinde yaşayan canlıların daha sağlıklı olmalarını sağlamaktadır.

Rengarenk Akvaryum Hava Taşı Seçenekleri

Akvaryum hava taşı fiyatları seçilen ürünün özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Alıcılar bir ürünün işlevselliğinin yanı sıra fiyat performansını da göz önünde bulundurmaktadır. Bu nedenle her ihtiyaca yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahip olan akvaryum hava taşı modelleri her yaştan herkes için uygundur. Yuvarlak hava taşı modellerinin yanı sıra boru şeklinde silindir hava taşı modelleri de bulunmaktadır. Mavi renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürünün paketi içerisinde 4 adet bulunmaktadır. Bunun yanı sıra silindir biçiminde olan bu hava taşının alt tarafında tutma yeri de bulunmaktadır. Fiber yapısıyla kırılmaz özellikte olan bu hava taşı modeli, dikkat çeken ürünler arasında bulunmaktadır. Akvaryum hava taşı modelleri arasında dikkat çeken bir başka ürün ise küre şeklinde olanlardır. Paket içerisinde 2 adet ürünle kullanıcıya sunulan bu modeller fiber yapısı ve küre şekliyle dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra mavi ve siyah olmak üzere iki renk karışımıyla kullanıcının dikkatine sunulmaktadır. Bu hava taşı akvaryum içerisinde yaşayan canlıların oksijen ihtiyacını dengelemektedir. Bu nedenle su tankının içerisinde yaşayan canlılar daha sağlıklı görünmektedir. Bunun yanı sıra akvaryum içerisinde bulunan suyun sirkülasyonunu da sağlamaktadır. Bu da suyun daha berrak kalmasını sağlamaktadır. Akvaryum için hava taşı modelleri arasında denizyıldızı şekilli seçenekler de bulunmaktadır. Bu modeller dekoratif olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra akvaryum içerisindeki canlıların ihtiyacı olan oksijeni de dengelemektedir. Aynı zamanda akvaryum içerisindeki suyun sirkülasyonunu da sağlamaktadır. Bu ürün kullanıcıya mavi renk seçeneğiyle sunulmaktadır. Boyu 4 santimetre olan bu hava taşı modeli küçük akvaryumlarda kullanıma uygundur. Bunun yanı sıra tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında da kullanıma uygundur. Akvaryum LED hava taşı modelleri de kullanım açısından dikkat çeken ürünler arasında yer almaktadır. Bu modeller güvenli kullanım hedefiyle tasarlanmıştır. Aynı zamanda çiçek desenli hava taşı modelleri de dikkat çekmektedir. Bu çiçek desenli hava taşı modelleri akvaryum içerisinde yaşayan canlıların oksijen ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda akvaryum içerisindeki hava ve su sirkülasyonunu da sağlamaktadır. Akvaryum dekoratif hava taşı modelleri de kullanıcıların ilgisini çeken ürünler arasında yer almaktadır. Bu modellere örnek olarak çiçek desenli hava taşı modelleri de bulunmaktadır. Bu hava taşı modelleri cama yakın olarak koyulmalıdır. Kullanım önerisi olarak akvaryum içerisinde bulunan dekoratif süslerin altına da yerleştirilebilmektedir.

Büyük Akvaryum Hava Taşı Modelleriyle Tarzınızı Yansıtın

Akvaryum hava taşı 70 cm seçenekleri de bulunmaktadır. Farklı desen, renk ve ebatlarda kullanıcının ilgisine sunulan bu akvaryum hava taşı modelleri büyük akvaryumlar için kullanıma uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra bu akvaryum hava taşı modelleri, akvaryumun içerisinde bulunan canlıların oksijen ihtiyacını dengeleyerek sunmaktadır. Bunun yanı sıra bu modeller tatlı ve tuzlu su akvaryumları için uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bu modellerin yanı sıra silindir biçimli 13 santimetre hava taşı seçenekleri de bulunmaktadır. Mavi ve yeşil olmak üzere iki renge sahip olan bu ürün akvaryum içerisindeki hava sirkülasyonunu dengelemektedir. Bu sayede akvaryum içerisinde yaşayan canlıların daha sağlıklı kalmasına yarar sağlamaktadır. Aynı zamanda uzun hava taşı modelleri de öne çıkan ürünler arasında yer almaktadır. 12 santimetre uzunluk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu modellere mavi renk seçeneğiyle erişim sağlanabilmektedir. Akvaryum hava motoru taşı modelleri geniş ürün yelpazesi sayesinde her kullanıcı için uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. Aynı zamanda 3’lü hava taşı modelleri de bulunmaktadır. Bu 3’lü hava taşı modelleri tatlı ve tuzlu sular için uygun olmasıyla dikkat çekmektedir. Aynı zamanda akvaryum hava taşı seti süper ince hava kabarcıkları çıkarması hedefiyle tasarlanmıştır. Bu hava taşı modelinin üzerinde ince delikler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kuvars kum karışımından üretilmiştir. Silindirik bir yapıya sahip olan bu ürün daha fazla yüzeye ulaşabilmektedir. Ürün 26x15 milimetre boyutlara sahiptir. Bunun yanı sıra 15 santimetre akvaryumlar için kullanılabilecek modeller de bulunmaktadır. Çubuk hava motoru üretmiş olduğu havanın akvaryum içerisinde eşit dağılımını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra akvaryum içerisindeki hava sirkülasyonunu da sağlamaktadır. 15 santimetre boy seçeneğinin yanı sıra görüntüsüyle de dikkat çekmektedir. Akvaryum hava taşı hortumu da akvaryum hava taşının önemli parçalarından bir tanesidir. Kullanıcılara birçok seçenek sunulmaktadır. Bu seçeneklerden bir tanesi de 20 santimetre uzunluğundaki hava taşı modelleridir. Deniz mavisi renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürünler akvaryum içerisindeki hava sirkülasyonunu ve akvaryum içerisinde yaşayan canlıların oksijen ihtiyacını dengelemektedir.

Akvaryum Hava Taşı Kullanımında Kolaylık

Akvaryum hava taşı kullanımı balıkların sağlığı açısından önem teşkil eden unsurlar arasında yer almaktadır. Akvaryumlarda hava taşı kullanımı akvaryum içerisindeki hava sirkülasyonunu sağlamasının yanı sıra akvaryum içerisinde yaşayan canlıların oksijen dengelemesini de yapmaktadır. Bunun yanı sıra bu hava taşı modelinin üzerinde ince delikler bulunmaktadır. Minerallerden üretilen bir hava taşı olması nedeniyle de akvaryum içerisinde yaşayan canlıların sağlıklı kalmasına yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra 14 santimetre hava taşı seçeneği de bulunmaktadır. Bu ürün büyük boy akvaryumlarda da kullanılabilmektedir. Bu ürünün dikkat çeken bir başka özelliği ise standart hava hortumlarının hepsiyle uyumlu olmasıdır. 14 cm uzunluğunda hava taşı modeli olarak kullanıcıların ilgisine sunulan bu ürün tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında kullanıma uygundur. Bu hava taşı modeli, özel alt tabakası sayesinde cam zemine de kolay bir şekilde tutturulabilmektedir. Yapımında ekstra ince kuvars kumlar kullanılmıştır. Bu ürün daha ince hava kabarcıkları çıkarmaktadır. Öne çıkan özellikler 14 cm uzunluk. Özel alt tabakası sayesinde cam zeminde tutunabilir. Daha ince hava kabarcıkları çıkarmaktadır. Aynı zamanda esnek hava taşı modelleri arasında akvaryum hava taşı 30 cm uzunluğa sahip olanlar da bulunmaktadır. Bu hava taşı modelleri tatlı su akvaryumlarında kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra motordan gelen havayı akvaryum içerisinde yaşayan canlıların oksijen miktarını dengeleyerek daha sağlıklı olmalarına yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra bu esnek hava taşı modelleri kırılmaz ve kopmaz özelliklere sahiptir. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım hedeflenmiştir. Bu modelin öne çıkan bir diğer özelliği ise esnek yapısıdır. Esnek yapısı sayesinde bu hava taşına istenen şekil verilebilmektedir. Bir diğer ürün seçeneği arasında bulunan 20 santimetre uzunluğundaki esnek hava taşı modelidir. Bu hava taşı esnek yapısı sayesinde akvaryum hava taşı çeşitleri arasında dikkat çekmektedir. Aynı zamanda akvaryum hava taşı 50 cm seçeneğiyle de büyük akvaryumlara da hitap etmektedirler. Bu hava taşı modelleri esnek yapılarıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra büyük akvaryumlarda yaşayan canlıların ihtiyacı olan oksijeni de dengeli bir biçimde dağıtmaktadır.

Akvaryum Hava Taşı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Akvaryum hava taşı 60 cm seçeneğiyle de orta ve büyük boyutlardaki akvaryumlarda kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra birçok farklı ebat seçeneğiyle her ihtiyaca cevap verebilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler kırılmaz ve kopmaz özelliktedirler. Bu nedenle uzun ömürlü kullanım sağlayabilmektedir. Modelin öne çıkan bir diğer özelliği ise ince gözeneklere sahip olmasıdır. Akvaryum hava taşı plastik modelleriyle de dikkat çekmektedir. Bu modeller kolay kullanım ve kurulum hedefiyle tasarlanmıştır. Kullanım biçimi açısından cama yakın olacak biçimde konumlandırılmaları öneriler arasında bulunmaktadır. Gözenekli yapılarıyla dikkat çeken bu ürünler ince hava kabarcıkları çıkarmaktadır. Bunun yanı sıra akvaryumun içerisinde bulunan dekoratif süslerin altına da koyulabilmektedir. Akvaryum hava taşı renkli modelleriyle birbirinden farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların ilgisine sunulan bu ürünler balık yetiştiriciliğinde önemli bir rol oynamaktadır. Bunun nedeni ise balıkların sağlıklı gelişmesinde kritik rol oynamaktadırlar. Aynı zamanda akvaryumda hava taşı ne işe yarar şeklinde yapılan araştırmaların çoğunda bu olumlu etki gözlemlenmiştir. Bunun yanı sıra bu akvaryum hava taşı modelleri arasında 45 santimetre boyutlarında olanlar da bulunmaktadır. Esnek bir yapıya sahip olan bu hava taşı modelleri kırılmaz ve kopmaz özelliktedir. Bunun yanı sıra bu ürünler yüksek güvenlik hedefiyle tasarlanmıştır. Bu akvaryum hava taşı modeli akvaryum içerisinde yaşayan canlıların ihtiyaç duyacağı oksijeni dengeli olarak akvaryum içerisine dağıtmaktadır. Aynı zamanda hava sirkülasyonunu sağlayan bu akvaryum hava taşı modelleri birden fazla renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Akvaryum hava taşı nasıl bağlanır konusu da alıcıların merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Genel olarak bu akvaryum hava taşı modelleri kolay kullanım hedefiyle tasarlanmaktadır. Bunun yanı sıra akvaryum hava taşı kullanıcı yorum ve geri bildirimlerinde de gözlenebilen bir durumdur. Bir ürün açısından alıcılar öncelikli olarak kullanıcı yorumlarını takip etmektedirler. Bu nedenle kullanıcı yorumları önem teşkil etmektedir. Aynı zamanda akvaryum hava taşı fiyatları, model ve adede göre değişiklik gösterebilmektedir. Alıcılar açısından bir ürünün işlevselliğinin yanı sıra fiyat performansı da alıcılar açısından önem taşımaktadır. Akvaryum hava taşı modelleri arasında her bütçeye ve ihtiyaca uygun olarak ürünler sunulmaktadır. Bu ürünler, geniş yelpazesiyle her yaştan her kullanıcıya hitap etmektedir. Siz de bu ve bunun gibi birçok akvaryum hava taşı seçeneğine sayfamız üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.