placeholder
"

Alıştırma Külodu

" araması için 4608 sonuç listeleniyor

Alıştırma Külodu

Hijyenik ve Yıkanabilir Modeller

Anne babalar için çocuk yetiştirme sürecinin zorlu bir parçası da, tuvalet kullanma alışkanlığını kazandırma kısmıdır. Altına bağlanan beze tuvaletini yapan ve bu ihtiyacını gidermesi için sesli bir şekilde söyleme ihtiyacı duymayan çocuk için de zorlu bir süreç olabilir. Trendyol’da bu süreci hem ebeveynler için hem de çocuk için kolaylaştıran bir ürün olan alıştırma külodu bulunur. Bu ürün ile çocuğunuz artık normal külot giydiğini düşünüp tuvalet ihtiyacı hissettiğinde size söylemeye başlar. İhtiyacını söylemese bile bez gibi emici yapısı sayesinde içerisinden sıvı sızdırmaz. Ürünün amacı, belirli seviyede bir emicilik ile çocuğun ıslaklığı hissedip ihtiyacını dile getirmesinin sağlanmasıdır. Sadece evde değil, dışarıda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Temizliğini çamaşır makinesinde veya kendi elinizde yıkayarak yapmanız mümkündür. Renkli ve eğlenceli tasarımları çocuğunuzun da ilgisini çeker ve bu süreci daha kolay ve eğlenceli hale getirebilir. Yıkanıp tekrar kullanılabilir seçenekler dışında kullan at alıştırma külodu gibi seçenekleriniz de bulunur. Kendi kullanım sıklığınız ve tercihinize göre size uygun olan modeli seçebilirsiniz. Ayrıca bu ürünü sadece tuvalet eğitimi sürecinde değil, daha sonrasında da kullanabilirsiniz. Bazı çocuklar belli nedenlerden dolayı gece uykudayken tuvalet için uyanmazlar veya altına kaçırma problemi yaşayabilirler. Bu gibi problemleri daha kolay aşmanızı sağlayan alıştırma külodu 5 yaş ve diğer alt yaş grupları için de ürünler bulunur. Ailenin sabırlı ve anlayışlı olması bu dönemde çok önemlidir. Sert tavırlar daha olumsuz sonuçların doğmasına neden olabilir. Ilımlı yaklaşımlar ise süreci hızlandırabilir ve kolaylaştırabilir. Yetişkinler için çok basit bir şey olsa da çocukların yeni yeni öğrenmeye başladığı bir durumdur. Ebeveynler bu süreçte çocuklarının minik kazalarına karşı da kendilerini hazırlamalıdır. Farklı renk ve desenlerde, organik malzemelerden üretilen ve birden çok kullanım imkanı sunan tuvalet eğitimini destekleyici külotları cebinize dost fiyatlara bulabilirsiniz. Ürün ile ilgili daha önceden yapılmış yorumları okuyabilir ve kullanıcıların nelerden memnun kaldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü uygun bir fiyata satın alırken güvenli ve pratik ödeme yöntemlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hijyenik ve Yıkanabilir Modeller

Her insan hijyenik bir ortamda yaşamayı ister. Yediği yiyeceklerin, giydiği kıyafetlerin ve oturulan alanların temizliği birçok insan için önemlidir. Yetişkinler için önemli olan bu durum, çocuk ve bebekler için daha çok önem taşır. Bağışıklık sistemleri her zaman siz yetişkinler kadar güçlü olmayabilir. Yıkanabilir alıştırma külodu her kullanımdan sonra maksimum hijyen seviyesine ulaşır. Pamuklu yapısı dolayısıyla emicidir ve pişik benzeri rahatsızlıklara neden olmaz. Ciltleri hassas olan minikler için çok uygun bir üründür. Sıvıyı emen yapı hava almaya engel değildir. Bu özelliğiyle cildin hava almasını sağlar ve cilt problemlerinin önüne geçer. Bu bezin önemli bir özelliği sıvıyı dışarı çıkarmadan emmesi ancak az miktarda ıslaklık hissi vererek çocuğun artık bez kullanmadığını anlamasını sağlamasıdır. Eğer bez gibi tamamen emici bir yapıda olursa çocuk için değişen bir durum olmaz ve tuvalet alışkanlığı kazanmakta zorlanır. Alıştırma külodu özellikleri ebeveynleri ve de asıl kullanıcı olan bebekleri rahat ettiren şekilde tasarlanır. Oldukça uygun olan fiyatlar sayesinde birden çok yıkanabilir bez satın alabilir ve ihtiyacınız olan her anda kullanabilirsiniz. Aldığınız ürünün bileşenlerini inceleyip dikkat etmeniz önerilir. Bu konuda alıştırma külodu tavsiye ve yorumlarını da okuyabilirsiniz. Pamuk oranı yüksek olan külotları tercih etmeniz önerilir. Genital bölge diğer bölgelere göre daha hassastır, bu yüzden doğal olmayan içerikler alerji benzeri rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Ayrıca ürünün yapısı terletmeyen bir yapıda olmalıdır. Bebek alıştırma külodu giydirilebilir ve tekrar tekrar kullanılabilir bez gibidir. Bu yüzden seçeceğiniz ürünlerin kalitesi ve kullanışlı olması bebeğiniz için de olumlu etki eder. Böylece alışkanlık kazanma sürecini daha rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Ürün seçiminde üzerlerinde bulunan lastiklerin çok sık olmamasına dikkat etmelisiniz. Çok sık lastikler bel ve bacak bölgesinde kızarıklık ve acıya sebep olabilir ve cildin hava almasını engeller. Bebeğinizin sağlığı ve konforu için Trendyol’da bulunan organik alıştırma külodu modellerini tercih edebilirsiniz. Bez ve yıkanabilir külot arasındaki farkı bebeğiniz kendi kendine anlamayabilir. İkisi arasındaki farkı ona siz anlatmalısınız. İhtiyaç hissettiğinde tuvalete nasıl oturacağı, bedeninin temizliğini nasıl sağlayacağını özenli ve sabırlı bir şekilde göstermelisiniz. Yıkanabilir, kaliteli ve dayanıklı bezler ile bu süreç sizin ve bebeğiniz için oldukça kolay ve eğlenceli geçebilir. Eğitim için doğru zamanı kollamanız da oldukça faydalı olur. Yakın zamanda seyahat, tatil, gezi gibi bir düşünceniz varsa yarım kalan bir süreç olacak ve bu bebeğinizi de çok olumsuz şekilde etkileyebilir. Doğru ve kaliteli ürün tercihi, iyi bir zamanlama, sabır ve anlayış ile ailecek mutlu olabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz alıştırma külodu 2 yaş ürünleri, cebinize dost fiyatlarla Trendyol’dan alabilir ve mutlu aile anlarınızın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Alıştırma Külot Bez Çeşitleri ve Kullanım Kolaylığı

Alıştırma Külot Bez Çeşitleri ve Kullanım Kolaylığı

Bebekler ve çocuklar belli bir yaşa ulaşana kadar anne babaya muhtaç olurlar. Kendi başlarına yemek yiyemez ve giyinemezler. Gelişimlerini güzel bir şekilde tamamlamaları için bile anne sütü gereklidir. Tuvaletlerini 1-1.5 yaşlarına kadar altlarına bağlanan beze yaparlar. Yetişkinlerin kullandığı şekilde tuvalet kullanımını öğrenmeleri de yine ebeveyn öğretimi ve gözetiminde olur. Bu eğitim sürecinde alıştırma külodu kullananlar, kullanmayan ebeveynlere göre daha rahat ederler. Bebek yaklaşık 12 aylık olduğunda bu sürece başlayabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bazı durumlar da vardır. Öncelikle eğitim kesintiye uğramamalıdır. Çocuk tuvalet kullanma alışkanlığı kazanana kadar devam etmelidir. Bu süreci kesintiye uğratacak herhangi bir durum söz konusuysa başlamamanız önerilir. Daha uygun bir zamanda ara vermeden öğretebilirsiniz. Bunun dışında bebek yürümeye başlamış, iki üç saat civarında idrarını tutabiliyorsa, ona söylenilen basit sözleri anlayabiliyor, belli bir düzen ile tuvaletini yapıyorsa ve altının ıslak olduğunu anlayıp bu durumdan rahatsızlığını dile getiriyorsa, eğitim için tam olarak hazır demektir. Kısaca kasları yeterli ölçüde gelişmiş, fiziksel ve psikolojik olarak hazır olmalıdır. Tuvalet alıştırma külodu bebeğinizin narin cildine narin dokunuşlar yaparak daha rahat etmesini sağlar. Yeni bir bilgi ve alışkanlık kazanan evladınıza bu süreçte destek olur. Görünüm ve tasarım olarak da çocukların seveceği birçok ürün mevcuttur. Bazı modeller anti alerjik ve anti bakteriyeldir. Eğer çocuğunuzun daha hassas bir vücudu olduğunu düşünüyorsanız veya bildiğiniz bir alerjik rahatsızlığı varsa, bu yapıda olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Her kilo ve boya uygun alıştırma külodu bedenleri bulunur. Filtreleme seçeneklerinden istediğiniz renk, marka veya bedene ait ürünleri kolayca listeleyebilirsiniz. Trendyol’da doğal bileşenlerden üretilmiş, tuvalet eğitimini kolaylaştırıcı ve destekleyici ürünleri cebinize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Pamuklu Alıştırma Külodu ile Huzurlu ve Konforlu Bebekler

Pamuklu Alıştırma Külodu ile Huzurlu ve Konforlu Bebekler

Hamilelik, doğum gibi süreçlerden sonra bebeğiniz hızlı bir şekilde büyür. Minicik bedeni daha farkedilir olmaya başlar. Konuşma ve kendini ifade etme çabalarına girer. Yataktan tek başına kalkamayan minik yavrunuz yavaş yavaş emeklemeye ve adımlar atmaya başlar. Büyümesiyle birlikte farklı alışkanlıklar kazanmaya başlar. Ancak bazılarını tek başına kazanamaz ve sizin desteğinize ve yardımınıza ihtiyaç duyar. Bu alışkanlıklardan biri de tuvalet alışkanlığıdır. Alıştırma külot bez tam da bu zamanlarda kullanılması için üretilmiş bir modeldir. Bu ürünlerin dış yüzeyi standart külot gibidir ve pamuksu kumaştan oluşur. Bebek artık bez takılmadığını, normal külot giydiğini ayırt etmesi ve yıkanabilir beze idrarını yapmaması gerektiğini anlaması için tasarlanır. Bunu daha iyi anlaması için pamuklu alıştırma külodu sıvının tamamını emmez. Çocukta cilt problemlerine neden olmayacak ama çok da rahat edemeyeceği şekilde bir ıslaklık hissi verir. Böylece çocuk tuvaletini beze yaptığında dışarıya herhangi sızma olmaz, oturduğu yer, kıyafetleri veya çevresi kirlenmez. Bu külotların bel ve bacak lastikleri ideal sıklıkta olmalı, sıvının içeride kalmasına destek olurken bedenin hava almasını engellememelidir. Sahip olduğu özellikler sayesinde evinizde, misafirlikte, dışarıda gezer oynarken, dilediğiniz her yerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Promosyonlu ve indirimli fiyatlarla birçok ürüne tek bir tercihte sahip olabilirsiniz. Gece alıştırma külodu ürünleri içinde yıkanabilir ve yıkanmayan modellerden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Kullan at olarak adlandırılan tek kullanımlık modeller, dışarıda bebeğiniz tuvaletini yaptığında çıkarıp çöpe atabilir ve temiz yeni bir tanesini giydirebilirsiniz. Yıkanabilir modelleri de çamaşır makinesinde genellikle 30 derece de kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Trendyol’da siz kullanıcılara özenle seçilerek sunulmuş tuvalet alışkanlığı edinmeye yardımcı külotları bütçenize dost fiyatlarla, ihtiyacınız kadar satın alabilir ve bebeğinizin konforlu ve mutlu oluşunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Tekrar Kullanılabilir Gece Alıştırma Külodu

Tekrar Kullanılabilir Gece Alıştırma Külodu

Her çocuk, ailesi için kelimelerle anlatılamayacak kadar önemlidir. Ne kadar büyük olursa olsun, aile çocuğunun yaşadığı iyi ve kötü anlarda yanında olmayı ister. Belli bir yaştan sonra ailesine daha az ihtiyaç duyan çocuk, hayatla ilgili temel birçok şeyi anne babasından bebekken öğrenir. En az bir yaşına kadar bebeğin her ihtiyacı anne babanın sorumluluğundadır. Bunlardan bir tanesi de tuvalet ihtiyacıdır. Çok küçük bir bedenle dünyaya geldiği için, kendi ihtiyaçlarını kendi gideremez. Ebeveynlerin rehberliğinde kendine bakabilmesi için gerekli olan alışkanlıkları edinir. Tuvalet kullanma alışkanlığı ortalama olarak bir yaşından sonra öğretilmelidir. Doğru bir zamanda, doğru seçenekleri kullanarak bu eğitime başlanması hem anne babayı hem de çocuğu rahat ettirir. Bu alışkanlığın kazanılmasını kolaylaştırma amacıyla yıkanabilir bez külotlar satılır. Alıştırma külodu nedir daha detaylı bilgi almayı isterseniz Trendyol’da ilgili bölümü ziyaret edebilirsiniz. Bez benzeri yapısından dolayı yıkanabilir bez olarak da adlandırılan bu çeşitler yüzde yüz emici bir yapıya sahip değildir. Bu özellik çocuğun tam olarak rahat etmemesini, ıslaklığı az derecede hissetmesini sağlar. Böylece giydiği şeyin bez olmadığının farkına varabilir. Hijyen yönünden içiniz çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz modellerdir. Çocukların suda veya denizde rahat ve hijyenik bir şekilde hareket edebilmesi için mayo modelleri de bulunur. Alıştırma külodu fiyatları oldukça uygundur. Standart kalıpta olan tasarımlar dışında tulum şeklinde olanları da mevcuttur. Yıkanabilir olması nedeniyle bir ürünü birden çok kez kullanabilirsiniz. Yıkama talimatlarına uyarak daha hijyenik ve uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Trendyol’da çocuğunuzun yüzünü güldüren, siz anne babaların da cebini güldüren doğal, kaliteli, doğa dostu seçeneklere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bütçenize Göre Çeşitli Modeller

Bütçenize Göre Çeşitli Modeller

Anne baba çocuğu için harcama yaparken çekinmez. Her şeyin iyisini ve güzelini kullanmasını ister. Bebeklik döneminde bu ilerleyen yaşlara göre biraz daha önemlidir. Gelişiminin henüz başlarında olduğu için bedenine giren her besin doğal ve faydalı olmalıdır. Aynı şekilde tenine dokunan her kıyafet ne kadar az zararlı ve yapay içeriğe sahip olursa bebek de o kadar sağlıklı şekilde büyür. Trendyol’da satılan külot ürünlerinin çok büyük bir kısmı pamuk gibi tamamen doğal maddelerden oluşur. Alıştırma külodu erkek ve kız çocuklar için farklı desenler ve motifler bulunur. Çocuğunuza tuvalet kullanmayı sevdirecek tasarımda ürünler fiyatları ile sizin de yüzünüzü güldürür. Ayrıca mayo şeklinde olan modellerle de tatillerde çocuğunuz rahatlıkla su içinde vakit geçirebilir. Yanında verilen mayo külot ile uyumu şapka hediyesiyle güneşten de rahatlıkla korunabilir. Büyük beden alıştırma külodu ise yaşı daha büyük olan ancak kimi zaman bu ürünü kullanma ihtiyacı duyan çocuklar için tercih edilebilir. Veya bazı nedenlerden dolayı tuvalet eğitimi daha ileri bir yaşta verilirse destekleyici ürün olarak uygundur. Bütçe dostu fiyatlardan sizlere sunulan alıştırma külodu kullanımı ile ilgili Trendyol’dan bilgi alabilirsiniz. Diğer kullanıcıların değerlendirme kısmında yazdığı yorumlardan faydalanarak ürünlerin beğenilen yönlerini öğrenebilirsiniz. İhtiyacınız olan ve almayı istediğiniz alıştırma külodu 4 yaş ve diğer ürünlerin özelliklerini filtreleme kısmından seçerek tercih sürecini daha pratik ve hızlı hale getirebilirsiniz. Fiyatlar genel olarak belli bir düzeyde seyreder. Tekli satılan ürünler kadar çoklu satılan ürünlerin fiyatları da avantajlıdır. Trendyol kullanıcı dostu hizmet yapısıyla her zaman yanınızdadır. Minik yavrunuzun ihtiyacı olan, çevreye dost ve zararsız ürünleri bütçenizi yormayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Trendyol’da Kaliteli Alıştırma Külodu Ürünleri

Trendyol’da Kaliteli Alıştırma Külodu Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen ve güvenilir bir alışveriş platformu Trendyol, kullanıcılara sunduğu geniş ürün yelpazesiyle de beğeni alır. Satılan ürünlerin, dayanıklı, kullanışlı, güzel ve zarif tasarımlara sahip olmasına dikkat edilir. Kullanıcıların yaptığı tercihler ve satın aldığı üründen memnun kalması Trendyol’un öncelikli amacıdır. Bebekler için ihtiyaç duyulan ürünler alanında da oldukça geniş seçenekleriyle kullanıcıları memnun etmeye çalışır. Yaşları dolayısıyla hassas bir bünyeye sahip olan çocuklar için mümkün olduğunca doğal içerikte ürünler satmaya çalışır. Alıştırma külodu nerede satılır sorusunun cevabı Trendyol’a çıkar. Birbirinden çeşitli tasarım ve renklerde yıkanabilir külot modelleri bulunur. Her bütçeye hitap eden fiyatları da kullanıcıyı mutlu eden bir başka detaydır. Kullanıcılar satın aldıkları ürünlerle ilgili çoğunlukla olumlu yorumlarını bırakırlar. Alıştırma külodu yorumları başka kullanıcıların bilgilenmesi açısından da önem taşır. Alıştırma külodu 3 yaş ve diğer yaşlar için tasarlanmış birçok model bulmanız mümkündür. Güvenilir ve seçkin markaların bir araya geldiği Trendyol’da zevkinize ve cebinize uygun çokça model bulabilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde ihtiyaçlarınıza yönelik sıralama yapabilir, beğendiğiniz çeşidi satın alabilirsiniz. Anti alerjik ve anti bakteriyel özellikteki tuvalet alışkanlığına destek veren yıkanabilir ürünler sayesinde çocuğunuz için ekstra hijyeni rahatlıkla sağlamanız mümkündür. Yüksek oranda pamuk içeriği sayesinde bebeğiniz çeşitli cilt problemleri yaşamaz. Bu süreç sadece aldığınız ürünlerle değil sizin hoşgörü ve sabrınızla atlatılan bir süre olur. Ara sıra ufak kazalar yaşayabilir ve işlerin beklediğiniz gibi gitmediğini düşünebilirsiniz. Trendyol, kaliteli ve sağlam ürünleriyle bu süreçte her zaman destekçiniz olur. Çok kıymet verdiğiniz yavrunuzun da bu süreci daha kolay ve rahat atlatması için uygun fiyatlı ve çevre dostu ürünleri ile onun yanında olur. Güvenli ve pratik ödeme yöntemleriyle, gereksinim duyduğunuz birçok ürünü cebinize dost fiyatlardan satın alabilirsiniz.