placeholder
"

Aloe Vera Krem

" araması için 3001 sonuç listeleniyor
Bee Beauty Aloe Vera Jel 300 ml
Bee BeautyAloe Vera Jel 300 ml
(23)
Aloe Vera Jel 300 ml
50 TL
Sepete Git
Ecrou Aloe Vera Nemlendirici Jel 99%
EcrouAloe Vera Nemlendirici Jel 99%
(161)
Aloe Vera Nemlendirici Jel 99%
59,99 TL
Sepete Git
Dermokil Aloe Vera Jel 300 ml %99 Saflıkta
DermokilAloe Vera Jel 300 ml %99 Saflıkta
(47)
Aloe Vera Jel 300 ml %99 Saflıkta
40 TL
Sepete Git

Aloe Vera Krem

Aloe Vera Krem Yüz Bakımında Bir Numara

Aloe vera krem, cilt tarafından hızlı bir şekilde emilen aloe bitkilerinin yapraklarının iç kısımlarında yer alan jöle benzeri maddeden yapılan kremlerdir. Birçok nemlendirici kremin aksine cilt üzerinde ağır bir his ekişi bırakmamaktadır. %99 oranında sudan oluşan güçlü içeriği sayesinde hem kuru hem de yağlı ciltlere son derece iyi gelen bir krem olarak son yıllarda popüler olmuş ve de birçok faydası, kullanıcılar tarafından belirtilen bir ürün olarak farklı markaların bakım kremleri arasında yer almışlardır. Aloe vera kremi cilde faydaları arasında birçok fayda bulunmaktadır. Bu faydalarının en başında kan dolaşımını arttırması ve de iyileşme süreçlerini hızlandırması bulunmaktadır. Bu nedenler yanıklarda ve de yara tedavilerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Saç bakımında da kullanımı tercih edilen aloe vera, kepeği azaltmakta ve de saçı nemlendirerek daha sağlıklı uzanmasını ve de görünmesini sağlamaktadır. Güneşten korunma amaçlı da kullanılmakta ve cildi zararlı ışınlardan korumaktadırlar. Aynı zamanda güneş sonrası ürünleri ile de cildi besleyerek cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı olmaktadır. Kuru ciltleri nemlendirir ve de ciltlerin parlak görünmesini sağlarken, yağlı ciltlerdeki sivilce ve akne oluşumlarına da oldukça faydalı bir ürün olarak krem formu haline getirilmiş ürünleri bulunmaktadır. Cilt dokularının esnek tutulmasına yardımcı olacak şekilde cildin nemlendirilmesini sağlamaktadırlar. Genel olarak kozmetik bakım ürünlerinde ağırlıkla anti-aging bakım kremleri olarak boy gösterirken aynı zamanda içeriğindeki E, C vitaminleri ile beta karoten ile de koyu bölgelerdeki renklerin açılmasını ve sarkmaların önüne geçilmesine engel olmaktadır. Tahriş olmuş cilt yüzeyinin yatıştırılmasını sağlar. Bunlar arasında kızarıklık, güneş yanığı ya da döküntü gibi durum bulunmaktadır. Bu nedenle hassas ciltler için de oldukça vazgeçilmez bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kremlerin kullanım amaçları sadece yüz ve saç için geçerli olmamakla birlikte geri kalan bölgelerde de kullanılmakta ve de faydaları görülmektedir. Aloe vera krem çeşitleri sayesinde birçok bölgede uygulama yapılabilmesi mümkündür. Yatıştırıcı güneş kremleri, günlük bakım, gece bakım kremleri, nemlendirici olarak ya da göz kremi çeşitleri de birçok markanın ürünleri arasında yer almaktadır. Birçok kullanıcı tarafından da oldukça olumlu geri dönüşler alınmış ve de memnuniyetlerini belirtmişlerdir. Ürün kategorisinde belirterek birçok markanın aloe vera kremlerine bakabilir ve de inceleyebilirsiniz.

Doğal Aloe Vera Krem ile Daha Sağlıklı Bir Cilt

Son yıllarda cilde bilinen faydaları nedeniyle aloe vera krem yapımı oldukça revaçtadır. Güzellik ve de cilt bakımı için sıklıkla kullanılması tercih edilen bir bitki olarak günümüzde birçok evde aloe vera bulunmaktadır. Yaşlanma karşıtı olması, cildi nemlendirip pH dengesinin korunmasını sağlaması ya da sivilce, yara izleri gibi konularda da başarılı sonuçlar vermesi birçok kişiyi evde de aoe vera kremi kullanmaya teşvik etmiştir. Aloe vera doğal krem içeriğinde birçok farklı bileşeni bulundurur. Vitamin E ve C içeriklerini de bulunduran, hyaluronik asit bulunan aloe vera kremleri de çatlaklar ve de selülitler üzerinde oldukça etkilidirler. Hamilelik sonrası oluşan çatlak ve selülit gibi cilt sorunlarına karşı etkileri bulunmaktadır. Aloe vera kremi faydaları arasında pek çok farklı konu bulunmaktadır. Yanıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Cilt hastalıklarında destek olacak şekilde tedavide de kullanılmaktadır. Kırışıklıkları azaltmaktadır. Saça sürüldüğünde ise saçları besleyip onlara parlaklık kazandırmaktadır. Diş macunu ürünleri kullanıldığında diş plağını ve diş eti iltihabını azalttığı görülmüştür. Bol C vitamini kaynağıdır. Son derece iyi bir nemlendirici olan aloe vera rahatlıkla cilde sürülebilmektedir. Kozmetik alanında kullanımının yaygınlaşmasıyla da yüz, boyun ve vücudun geri kalan yerlerinde de kullanımı son derece kolaylaşmıştır. Cildinize nüfuz ederek. Cildin Ph dengesini de koruyacaktır. Her bir çeşidi sayısız kullanım sunduğu alanlar ile birçok kişi tarafından tercih edilmekte ve de kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

Cildinize Bakım Yapında Aloe Vera Krem Farkı

Aloe vera krem jel, genellikle sıcak havalarda oluşan akne, sivilce gibi durumlarda oldukça faydalı ve bir o kadar da tercih edilen bir ürün olarak markaların kategorilerinde yer almaktadır. Bu yönüyle yaz döneminde cilt bakımlarının vazgeçilmez bir ürünü olarak yer almaktadır. Tüm vücut tiplerine uygun olarak kullanılabilmesi mümkündür. Aynı zamanda tüm vücut bölgelerinde de rahatlıkla kullanılmaktadır. Günlük cilt bakımda kullanılarak cildinizin daha yumuşak ve de nemli olmasını sağlar. Böylece cildiniz hem daha canlı hem de daha parlak görünecektir. Kimi ürünlerde bambu ve salatalık özleri, jojoba, yeşilçay gibi içerikler de bulunmaktadır. Yanık tedavisi ve kızarıklıklar için kullanılabileceği gibi duş, spor, sauna, solaryum ya da güneşlenme sonrasında da kullanılabilmektedir. Aynı zamanda lazer epilasyon, ağda ya da tıraş sonrasında da rahatlıklar kullanılabilir ve de cildi ferahlatır. Siyah nokta karşıtı aloe vera jeller de düzenli kullanımlarda siyah nokta problemlerinin azalmasına ve zaman geçtikçe düzelmesini sağlamaktadır. Aloe vera jel krem kullananlar tarafında oldukça beğenilen ve de kullanılan bir ürün olarak fazlasıyla tercih edilen bir ürün olup birçok marka da bu alanda çalışmalar yapmış ve de her cilt tipine uygun olabilecek jel kremler geliştirmiş ve de geliştirmeye devam etmektedirler. Bir diğer kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında bulunan aloe vera kremi sivilce konusunda da harika çözümler sunmaktadır. Aloe vera kremler ya da jeller cilt için tartışmasız son derece başarılı bir temizleyicidir. İçeriğindeki enzimler sayesinde cilt ölü deri ve hücrelerde arındırılmaktadır. Sağladığı nem sayesinde de cildin kurumasına engel olarak cildin kendini yenilemesini sağlamaktadır. Bu özelliklerini yanında antiseptik, mantar karşıtı olup mikroplara karşı da koruyucu özeliklere sahip ürünlerdir. Bu nitelikleri ile ciltte oluşabilecek sivilce ve akneleri önlemektedirler. Var olan aknelerin de iyileşmesini hızlandırmaktadır. Düzenli bir uygulama ile bu tip sorunların önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca cilt onarıcı özellikleri sayesinde de cilt üzerindeki kalan sivilce izlerinin geçmesini sağlarken aynı zamanda cilt lekelerinin tedavisinde de son derece etkili sonuçlar vermektedir. Ek olarak cildi yağlı bırakmadan nemlendiriyor olması da tüm cilt tiplerinin rahatlıkla kullanabilmesini sağlamaktadır.

Aloe Vera Krem Sayesinde Yaz Kış Bakımlı Olun

Aloe vera ürün çeşitleri günümüzde birçok alanda kullanılmakta olup en doğal içeriklerin bulunduğu ürünlerin başında gelmektedir. Cildi nemlendirirken yatıştıran özellikleri ile de birçok kullanıcı tarafından geçmişten günümüze kullanılmaya devam etmektedir. Birçok tedavi etkisi de bulunurken özellikle cilt bakım kremleri olarak da etkili ürünler olarak kullanılmaktadırlar. Aloe vera cilt kremi, cilt dokusunda ağırlık hissi oluşturmamaktadır. Yağ ve nem dengesini düzenleyerek siyah nokta, sivilce oluşumlarını önlemektedir. Gözenekleri sıkılaştırır. Cildin daha parlak ve de sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Nem kaybından ötürü oluşacak kırışıklıkların önüne geçerken aynı zamanda da cilt tonlarının eşitlenmesini sağlayarak koyulukların ve de lekelerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Cilde elastikiyet kazandırır. Güneş sonrası cildi onarmaktadır. Uygulamaların temiz cilde, masaj yapar gibi dairesel hareketlerle sürümesi gerekmektedir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa uygulama yapılması gerekmektedir. Göz bakımına özel kremlerin de gözaltı morluklarına ve de oluşan şişliklere karşı son derece iyi geldiği bilinmektedir. İçeriğinde antioksidan ve E vitamini sayesinde bu konulara çözüm sağlamaktadır. Aloe vera çatlak kremi ürünleri de birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Termal selülit giderici kil karışımlı aloe veralı jeller de oldukça popülerdir. Temiz cilde uygulama yapılmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Masaj yapar gibi cilde yedirilmesi tavsiye edilmektedir. Yumuşacık doğal yapısı ile cilde nem ve pürüzsüzlük kazandırmaktadır. Daha parlak ve de canlı, genç görünmesine yardımcı olmaktadır.

Aloe Vera Krem ile Ağrılara Kesin Çözüm

Genel olarak kozmetik ürünü olarak kullanılsa da aloe vera vücutta kaslarda oluşabilecek ağrılara da oldukça iyi gelmektedir. Bu amaç doğrultusunda da sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir. Kasların rahatlamasını sağlarken aynı zaman da jel kıvamı sayesinde masajın da çok daha rahat ve de kolay yapılmasına yardımcı olmaktadır. Hem masajınızı yapıp kaslarınızı gevşetip ağrınızı azaltır hem de bu esnada cildinizin nem dengesini de korumasına yardımcı olmaktadır. Aloe vera ağrı kesici krem, ciltte oluşabilecek tahrişlerin yatıştırılması için gerekli olan anti-enflamatuvar ve ağrı giderici özellikler bulundurmaktadır. Çocuk ve de yetişkin kullanımlarına uygun kremlerdir. Masaj yapılarak aloe veranın vücuda nüfuz etmesi sağlanmalıdır. Yorucu iş sonraları ya da spor sonrası uygulama yapılması rahatlatıcı bir etki yapmaktadır. Strese bağlı oluşan ağrılara da oldukça iyi gelmektedir. Kaslarınızı rahatlatır ve de gevşetir. Gün boyu masa başında çalışmak, egzersizler, yanlış hareketler eklem bölgelerinde ağrıların oluşmasına neden olabilmektedir. Aloe vera ağrı kesici kremler sayesinde masaj yapılarak yedirilirken damarların gevşemesine de kan dolaşımının hızlanmasına neden olacak bu sayede de ağrıların hafiflemesini sağlayacaktır. Ağrılı bölgeye masaj yapılarak sürülmesi önerilmektedir. Sürülen kremin cilde iyice yedirilmesine özen gösterilmelidir. Ancak bu uygulamayı yaparken oldukça hassas davranmaya dikkat edilmesi önerilmektedir. Aksi takdirde sert bir hareket ağrının şiddetlenmesine neden olabilmektedir. Bu şekilde dikkatlice kremin yedirilmesi ağrıların azalmasına yardımcı olacaktır. Aloe vera ağrı kremi içerikleri sayesinde cilt rahatsızlıklarına da iyi gelmektedir. Sedef, cerrahi yaralar, dermatit, kaşıntı gibi rahatsızlıkların tedavisinde de kullanılmaktadır. Bu olumlu etkileri klinik birçok çalışma ile de kanıtlanmıştır. Uçuklar da birkaç günlük kullanım sonrası iyileşme görülmüş ve iyileşme sürecini hızlandırdığı fark edilmiştir. Aloe vera ürünleri içinde bulundurduğu vitaminler yardımıyla saçları da beslemektedir. İlk kullanımdan itibaren saçlara gözle görülür bir canlılık ve de parlaklık kazandırmaktadır. Bu sayede düzenli kullanım ile saçlar çok daha sağlıklı görünecektir. Saçların ölü derilerden de arındırılmasını sağlamaktadır. Kepeklenme sorununu da bir çözüm olarak pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir ürün olmuştur. Aloe veranın bilinen bir zararı yoktur. Zengin vitamin ve de mineral içeriği sayesinde gündelik hayatta rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Aloe Vera Krem Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Afrika kökenli olan bitkiler, zambakgiller ailesinden gelmektedir. Kaktüse benzer bir görünüme sahip bitkilerdir. Yapraklarında su depolayan bu kısa gövdeli bitkiler, gelenekse tıpta da yaprakarının içindeki jel benzeri madde ile yapılan bir jel krem kullanmaktadırlar. Oldukça uzun yılar antibakteriyel özellikleri nedeniyle geleneksel tıpta sıklıkla kullanılmışlardır. Aloe vera özellikleri nedeniyle birçok alanda binlerce yıldır kullanılan şifalı bir bitki olarak günümüzde de kozmetik, ilaç ve gıda endüstrisinde de son derece yaygın bir şekilde kullanılan zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Aloe vera içerikli kremler, jeller ya da sabunlar cilde uygulama yapıldığında özellikle de kuru ciltlerde genel olarak görülen dökülme ya da kızarıklık, kaşıntı gibi problemleri de iyileştirmektedirler. Hafi yanık tedavilerinde, güneş sonrası oluşan kızarıklıklarda da kullanımı tedavi sürecine destek olarak tercih edilmekte ve de kullanılmaktadır. Yapılan araştırmalar neticesinde düzenli kullanımda boyun ve yüz kırışıklıklarını giderdiği onaylanmıştır. Yaşlanma karşıtı olması, cildi besleyip nemlendirmesi, cilde esneklik kazandırması, kan dolaşımını sağlayarak hücrelerin yenilenmesine yardımcı olması, cilt lekelerine ve de sivilcelere karşı olumlu etkisi, saçların parlak ve sağlıklı olması ya da diş eti sorunlarına karşı etkili olması gibi birçok faydası nedeni ile kozmetik sektöründe bulunan cilt ve saç bakımı, diş bakımı gibi ürünlerde ve ürün içeriklerinde sıkılıkla kullanılmaktadır. Bu ürün çeşitliği de kullanıcılara oldukça fazla çözün sunmaktadır. Kullanıcıların tam olarak nelere ihtiyaçlarının olduğunu belirmesi ürün seçiminde de fazlasıyla yardımcı olacaktır. Göz bakımı için aloe veralı göz krem, cilt bakımı için de aloe veralı kremler ya da jeller kullanılması ya da güneş sonrası için de aloe veralı jel kullanılması tavsiye edilmektedir. Aloe vera kremi kullananlar genel olarak olumlu dönüşler yapmaktadırlar. Binlerce yıldır faydaları bilinen bu ürünlerin kozmetik markaları tarafınca da üretilerek sektörde aloe veranın yer almasını sağlamaları kullanıcılar için son derece büyük bir kolaylık olmuştur. Cilt bakımları ya da vücut bakımlarında kullandıkları ürünlerin etkilerinden oldukça memnun kaldıklarına yönelik yorumlar yer almaktadır. Birbirinden kaliteli markaların aloe vera krem fiyatları için Trendyol üzerinden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.