Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Alpella Harby

" araması için 28 sonuç listeleniyor
Alpella Harby Çikolata
Kargo Bedava

AlpellaHarby Çikolata

(2)
294,90 TL
Sepete Git
Alpella Harby Karemelli Büsküvi

AlpellaHarby Karemelli Büsküvi

(5)
169 TL
Sepete Git

Harby Çikolata Çeşitleri Trendyol'da!

Alpella Harby Nasıl Bir Atıştırmalık?

Alpella Harby Nasıl Bir Atıştırmalık?

Atıştırmalıklar başta çocuklar olmak üzere her yaştan birey tarafından sevilerek tüketilmektedir. Genel olarak küçük porsiyonlarda satılan ve yemek arasında veya açlık bastırmak için kullanılan yiyeceklerin geneline denilmektedir. Tatlı ve tuzlu gibi seçeneklerinin yanı sıra kuru gıda veya sıvı şekilde olmak üzere birçok alt türe sahiptirler. Sevilerek tüketilen atıştırmalıkların arasında görülen çikolatalar birçok farklı seçenekleri ile tatlıya düşkün olan birçok tüketicinin en sık tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan çikolatalar farklı kombinasyonlar sonucunda çok daha fazla ürün çeşitliliğine sahip olmuşlardır. Hızlı tüketilmesi ve birçok damak zevkine hitap etmesi ile geniş bir kitleye hitap etmektedirler. Türkiye’nin köklü atıştırmalık firmalarından biri olan Ülker yarım asırdan fazla bir süredir ürettiği farklı ürünler ile kullanıcılarının tercih ettiği bir marka olmaktadır. Başta Türkiye olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde ürünleri severek tüketilmektedir. Çikolata ve gofret gibi tatlı atıştırmalıkların Türkiye sınırları içinde ilk defa üreten bu firma farklı alt kollara sahiptir. Ürünlerinin birçoğu her kesimden kullanıcı tarafından tüketilmektedir. Hızla büyüyen firmanın 90lı yıllarda alt bir marka olarak duyurduğu Alpella çikolata ve gofret ürünleri üretimi ile bilinmektedir. Firmanın en çok bilinen ürünleri arasında olan Alpella Harby üretildiği günden bu yana her kesimden tüketicinin severek tükettiği atıştırmalıklardan biri olarak firmanın isim yapmasına katkıda bulunmuştur. Çikolata ve bisküvinin bir araya gelmesi ile üretilen bu ürün Ülker markasının en başarılı olduğu iki alanın bir araya gelmesini temsil etmektedir. Çikolatasının kalitesi ve bisküvisinin tazeliği ile öne çıkan Harby arasındaki krema ile damak çatlatan bir lezzete sahiptir. Çocukların severek tükettiği atıştırmalıkların yanı sıra yetişkinler için onları çocukluklarına getirebilecek olan nostaljik bir atıştırmalık olarak bilinmektedir. Bisküvi ve çikolatadan oluşturulması ise ürünün iki farklı lezzetin iyi bir karışımı haline getirmektedir. Tüketimi oldukça kolay olan Harby ince görünümü ile yenilmesini oldukça kolaylaştırmıştır. Çocuklarınızın beslenme çantalarına konulabileceği gibi sizlerin de ani bir atıştırmalık olarak çantanızda bulundurabileceği bir üründür. Sağlam paketi sayesinde çantanızda herhangi bir dökülme durumu olmaz sizler için tüketime hazır olarak saklanabilmektedir.

Alpella Harby Özellikleri Modelleri ve Fiyatları

Alpella Harby Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Çikolata ve bisküvi iki ayrı atıştırmalık olarak bilinmektedir. Alpella Harby özellikleri açısından bu ayrı ikilinin bir araya gelmesi ile oluşturulmuştur. Sütlü çikolatası yağ oranı açısından yüksek bir orana sahip değildir bu sayede midenizi rahatsız etmez. Bisküvisinin tam tazelikte oluşu ile yerken bisküvisinin tadını almanıza imkan vermektedir. Sütlü çikolata ve bisküvisi arasına yerleştirilen süt kreması ise bu iki lezzete ek olarak daha farklı bir lezzet deneyimi yaşamanıza imkan vermektedir. Süt kremasının kalitesi bisküvisinin ve çikolatasının tam olarak tadını almanıza imkan vermektedir. Sütlü çikolata bisküvisini tam olarak kaplamıştır böylece hem çikolatanın hem de bisküvisinin tadını tam olarak alma şansına erişebileceksiniz. Çikolata ve bisküviye eşlik eden kreması ise ürünü kuru olmaktan çıkartıp daha yumuşak bir yenme imkanı vermektedir. Alpella harby çeşitleri açısından bizlere iki adet seçenek sunmaktadır. Klasik olan bilinen türünde sütlü çikolatası ve bisküvisinin arasında olan süt kreması mevcutken diğer yandan karamelli çeşidi ile daha farklı bir lezzet deneyimi yaşamanıza imkan vermektedir. Altın sarısı bir renge sahip olan karamel birçok tatlıda sıklıkla kullanılmaktadır. Şekerin eritilmesi ve bir kıvama getirilmesi sonucu üretilen karamel yoğun bir tada sahiptir. Tatlı ihtiyacını daha fazla karşılamak isteyen kullanıcılar Alpella Harby karamel lezzeti ile daha farklı bir tat deneyimine ulaşacaklardır. Karamelin enerji veren yapısı ile kan şekerinizi hızla yükseltebilir daha enerjik hissedebilirsiniz. Sınav öncesi sizler için iyi bir atıştırmalık olabilir, diğer yandan yorucu geçen bir günde mola verebilmek için Alpella Harby ile birlikte dinlenerek hem enerjinizi toplayıp hem de çikolata bisküvi ve karamelin uyumunun tadına varabilirsiniz. Harby sahip olduğu sütlü karameli ile bilindik lezzetlerden daha farklıdır. Sütün ve karamelin özel bir karışımı olan bu ürün iç dolgu olarak kullanılmaktadır. Bisküvinin tadını daha iyi almanızı ve çikolatanın ise daha yoğun bir biçimde hissedilmesine olanak sağlamaktadır. Çikolatasının süt oranı yüksek bir seviyeye sahip olan Alpella Harby ağzınızda dağılabilecek bir bisküviye sahiptir. Herhangi bir kanserojen maddeye veya renklendiriciye sahip değildir. Bu sayede güvenli atıştırmalıklar sınıfında kendine yer bulmaktadır. Alpella Harby fiyat açısından her kesimden kullanıcının satın alabileceği bir uygunluktadır. Dilerseniz tek olarak dilerseniz işletmenizde satabilmek için farklı seçeneklere sahiptir. Alpella Harby 1 ve 8 kg seçenekleri ile toplu alım imkanı sunmaktadır.

Atıştırmalık Tüketiminin Faydaları Nelerdir?

Atıştırmalık Tüketiminin Faydaları Nelerdir?

Atıştırmalıklar bizlerin hızlı biçimde tükettiği tatlı ve tuzlu ürünlerdir. Paketli gıda olarak görülen atıştırmalıklar birçok tüketici tarafından günün her saatinde tüketilmektedir. Tüketimleri öncesinde ekstra bir hazırlık gerektirmeyen atıştırmalıklar ile yoğun olduğunuz vakitlerde hızlı bir tüketim imkanına sahip olursunuz. Atıştırmalıklar dünyada farklılık göstermektedirler ancak çikolata ve bisküvi gibi ürünler hemen hemen her yerde her kesimden birey tarafından lezzetli atıştırmalıkların başında görülmektedirler. Alpella Harby çikolata en sık tüketilen iki atıştırmalığın ahenkli bir şekilde bir araya getirilmesi ile oluşmuştur. İnce sütlü çikolatanın kapladığı enfes çikolatasına eşlik eden krema veya karameli ile bir lezzet üçgeni oluşturmaktadır. Atıştırmalıkların faydaları arasında görülen konsantrasyon sağlayıcıları özellikle öğrenciler ve yoğun işlerde çalışan bireyler tarafından sıklıkla tüketilmektedirler. Sahip oldukları yüksek kalori değerleri beynimizin ihtiyaç duyduğu şekeri vücudumuza hızlı bir biçimde girmesine imkan sağlamaktadır. Kolaylıkla kana karışmaları sebebiyle tüketimleri kadar sindirimleri de hızlıdır. İşten ve ders çalışmaktan yorgun düşmüş bedenlerimizi atıştırmalıklar ile harekete geçirebilir konsantrasyonumuzu daha fazla arttırabiliriz. Çikolatanın ve karamelin uyku açıcı özelliğine sahip olması özellikle az uykuya sahip olduğunuz günlerde veya gece oturmalarında sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Örneğin uyumamanız gereken anlarda hızlı bir tüketim ile beyninize uyanık kalma sinyali verebilir aynı zamanda lezzeti ile kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Atıştırmalıklar doğru kullanıldığı taktirde sizlerin dolaylı olarak kilo vermenize yardımcı olmaktadır. Birçok kişi çok fazla aç kaldığı zaman yemek sofrasında fazla yemeye meyillidir. Bunu önlemek için gün içinde yediğiniz atıştırmalıklar sizin kan şekerinizin çok fazla düşmesini engellemektedir. Bu sayede gün içinde öğünlerinizi daha küçük porsiyonlar halinde tüketmenize imkan sağlamaktadır. Özellikle sabah saatlerinde tüketilen şekerli atıştırmalıklar sizin güne daha zinde başlamanıza imkan vermektedir. Ayrıca gün içinde belirli zaman dilimlerinde tüketilen atıştırmalıklar ile metabolizmanızın sürekli faaliyette kalmasına imkan verebilirsiniz. Birçok bireyin ciddi sorunlar yaşadığı kan şekeri problemi sizlerin eser miktarda kullandığı atıştırmalık ile düzende tutulabilir. Alpella Harby sahip olduğu gramaj ile sizlerin yeterli enerji almasını sağlarken gereğinden fazla tüketim yapmasını önlemektedir. Beslenme uzmanları aşırıya kaçmadan tüketilen atıştırmalıkların kolesterol ve şeker gibi rahatsızlıklardan kaçınmasını önlemektedir. Gün içinde az miktarda tüketilen atıştırmalıklar ile daha dengeli bir vücut sağlığına sahip olabilirsiniz.

Her Yaşta ve Her Yerde Alpella Harby

Her Yaşta ve Her Yerde Alpella Harby

Atıştırmalık grubunda olan Alpella Harby sahip olduğu çikolata ve bisküvi ve krema veya karamel ile günün her saatinde tüketilmesine imkan vermektedir. Özellikle sabahları kahvaltı hazırlamaya vakit bulamayan birçok birey için enerji verici ve besleyici bir yapıya sahiptir. Sıcak içeceklerden olan çay ve kahve ile kombin ederek hızlı ve lezzetli bir kahvaltılık oluşturabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız ile bir aradayken sohbet sırasında sizlere iyi bir atıştırmalık olarak hizmet edebilmektedir. Diğer yandan ev oturmalarında veya ikindi çaylarında sizlerin tatlı muhabbetlerine daha fazla lezzet getirebilir. Yoğun tempolu sınav haftalarında öğrencilerin ihtiyaç duyduğu enerjiye sahip olmasına yardımcı olan Alpella Harby ile her yaştan öğrenci tarafından sınav öncesinde veya ders çalışırken lezzetli bir atıştırmalık olarak tüketilebilir. Alpella Harby sizlere tüm yolculuklarınızda eşlik edebilir. Çantanızda veya piknik sepetinizde siz tatildeyken, trafikteyken, piknik veya sahildeyken sizlerin en çok ihtiyaç duyduğu zamanlarda yanınızda taşıyabileceğiniz bir özelliğe sahiptir. Sıcak içecekler ile olduğu gibi soğuk içeceklerle de tüketim imkanı veren Alpella Harby sütlü özelliği sayesinde kahvenin her türü ile büyük bir uyuma sahiptir. Sert bir kahveyi daha yumuşatabilmek ve ağzınızı tatlandırmak için Alpella Harby ile tüketebilirsiniz. Karamel ve süt uyumundan hoşlanıyorsanız Harby karamelli ile birlikte süt tüketerek lezzetini iki katına çıkarabilirsiniz. Tatlılarınız ve pastalarınız için sizlere süsleme imkanı veya daha farklı lezzet imkanları sunmaktadır. Örneğin işletmeleriniz için ürettiğiniz pastaları süslemek için Alpella Harby parçalarını kullanabilirsiniz veya yaptığınız sütlü tatlıların kasesine Alpella Harby parçacıklarını koyarak tariflerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Dilerseniz robotta çekerek yaz için soğuk içecekler hazırlamanızda yan ürün olarak kullanabilirsiniz. Soğuk olarak tüketilen Harby sizlerin sıcak olarak tüketilmesine imkan vermiştir. Fırın veya mikrodalga yardımı ile ısıtılan Harby sizlerin kış ayının soğuk günlerinde sıcak bir atıştırmalık olarak kullanılmasına imkan sağlamıştır. Sıcak içecekler ile birlikte içinizin daha fazla ısınmasına imkan sağlayabilirsiniz. Nostaljik bir değere sahip olan Alpella Harby ile sevdiklerinize özel günlerinde sürpriz yapabilirsiniz. Sütlü ve karamelli seçenekleri ile oluşturduğunuz Alpella Harby çeşitleri ile farklı bir hediyeye imzanızı atabilir, sevdiklerinize lezzetli bir nostaljik hediye sunabilirsiniz.

Atıştırmalıkların Çocuklar İçin Önemi

Atıştırmalıkların Çocuklar İçin Önemi

Çocukluk çağlarımızda enerjiye ve tatlıya düşkünlüğümüz vardır bunun sebebi ise metabolizmalarımızın çalışma hızının ileriki yaşlara göre daha hızlı olmasıdır ve çocukken daha sık hareket etmekteyiz. Daha fazla enerji harcamak için daha fazla yüksek kaloriye ihtiyaç duymaktayız bu yüzden çocuklar daha fazla atıştırmalık tüketmektedir. Atıştırmalık tüketimi de tıpkı birçok şey gibi aşırıya kaçmadan tüketilmelidir. Çocuklarınızı mutlu edebilmek için aldığınız atıştırmalıklar ile onların gönlünü kazanabilir sizlere daha yakın olmasını sağlayabilirsiniz. Gün içinde çok enerjiye ihtiyaç duyan çocuklar bünyelerine oranla daha küçük midelere sahiptir. Bu yüzden birçok ebeveyn çocuklarının daha düzenli bir biçimde beslenmesine önem vermektedirler. Aşırıya kaçmayan atıştırmalıklar ile hem çocuklarınızı memnun ve mutlu edebilir hem de enerji almalarına yardımcı olabilirsiniz. Çocuklarınızın özellikle gereğinden fazla atıştırmalık tüketmesine dikkat etmelisiniz aşırı tüketilen abur cuburlar çocuklarınızın erken yaşlarda kilo almasına ve sağlık problemleri yaşamasına sebep olmaktadır. Alpella Harby sütlü kremalı her yaştan çocuğun tüketimine imkan vermektedir. Süt içeren özelliği ile çocuklarınızın kemik gelişiminde etkili olan kalsiyuma ve yüksek kalori oranına sahiptir. Herhangi kanserojen içerikli koruyucu içermez, doğal ürünlerin birleşimi ile bir araya gelmiştir. Hızlı metabolizmalara sahip olan çocuklar hızlı acıkabilmektedirler ve yeteri kadar beslenmedikleri zamanlarda ağlamaya meyilli ve birçok aktiviteyi yapmaya karşın isteksiz olurlar. Çocuğunuzun acıktığını düşünüyorsanız ve yemeğin pişmesine daha süre varsa çocuğunuzun açlığını bastırmak ve enerji ihtiyacını gidermek için atıştırmalık verebilirsiniz. Çocukların beslenmelerinde çeşitli ürünlerin olmasına özen göstermeliyiz. Atıştırmalıklar da çocuklarınızın beslenme diyetinin bir parçası olmalıdır. Özellikle ödül olarak kullanabileceğiniz bu ürünler ile çocuklarınıza doğru davranışlar kazandırma konusunda bir araç olarak kullanabilirsiniz. Daha küçük yaşlara sahip çocuklara vereceğiniz atıştırmalıkları küçük porsiyonlara verebilirsiniz bu özellik ile ileride daha dengeli bir beslenmenin öğretisini vermiş olabilirsiniz. Özellikle okul dönüşleri çocukların en fazla aç hissettiği zamanlardandır. Hali hazırda yemeğiniz yoksa veya yemek saatine çok varsa enerji verici bir atıştırmalık ile yemek saatine kadar çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Özellikle yemek saatlerine yakın verilen atıştırmalıklar çocuklarınızın dikkatini yemekten atıştırmalıklara doğru yönelmesine sebep olacaktır. Bu yüzden yemek saatlerinden sonra ailecek yenen atıştırmalıklar sizlerin bir arada vakit geçirmesine ve daha samimi bir ortama sahip olmasına yardımcı olacaktır.

Atıştırmalık Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Atıştırmalık Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Atıştırmalıklar bizlerin hayatımızın her döneminde tükettiğimiz yüksek kalorili besinlerdendir. Birçok firma çok farklı ürünler ile hazırlanan atıştırmalıkları tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Özellikle çocuklar atıştırmalıkları sıklıkla tercih etmektedirler. Sıcak ve soğuk olarak tüketilen atıştırmalıklar farklı boyutlara ve lezzetlere sahiptirler. Atıştırmalıklarınızı seçerken bazı kurallara uyarak sizlerin damak zevkine ve ihtiyaçlarına göre seçimlerinizi yapabilirsiniz. Öncelikle sevdiğiniz atıştırmalıkları tercih etmeniz sizlerin keyifli yeme açısından büyük öneme sahiptir. Atıştırmalıklar arasında sıklıkla sevilen çikolata ve gofretler en fazla tüketilen atıştırmalıklar arasında görülmektedir. Farklı lezzetlere sahip ve tatlı ihtiyacını kolaylıkla karşılaması açısından çikolata ve gofretler sizlere kolay bir tüketim imkanı vermektedir. Çikolatanızın veya gofretinizin kaliteli olup olmadığını anlamak için bazı püf noktaları vardır. Üstünde yağlanma yapmış veya donuk bir görüntüye sahip çikolata ve gofretler iyi bir kaliteye sahip olmadığını göstermektedir. Ayrıca kalitesiz bir çikolata sizlere yedikten sonra boğazda yanma hissi vermektedir. Alpella Harby sahip olduğu sütlü çikolatası ile sizlere çikolata deneyimini tam olarak yaşatacaktır. Süt oranı ve çikolata oranı ile lezzetinden ödün vermeyen Harby sizlere tazeliğini koruyan bir çikolata deneyimi sunacaktır. Bisküviler ise un ve şeker başta olmak üzere yağ ile yapılan ve fırınlanarak pişirilen ürünlerdendir. Atıştırmalık olarak tüketilen bisküviler özellikle içecekler ile birlikte tüketilmektedir. Tazeliğini kaybeden bir bisküvi kıtır halini kaybederek yavan bir lezzete sahip olur ayrıca hızla parçalanarak yenilmesini zorlaştırmaktadır. Ayrıca insan sağlığına zararlı yağ kullanılarak pişirilen bisküviler damar sertliğine ve kalp problemlerine sebep olmaktadır. Alpella Harby sahip olduğu çıtır bisküvisi ile sizlere yeme esnasında gerçek bir bisküvi deneyimi yaşatmaktadır. Sağlık açısından herhangi bir koruyucu ve palm yağı içermeyen bisküvisini sorunsuz bir şekilde tüketebilirsiniz. Atıştırmalıkların düzgün bir biçimde paketlenmiş olmasına ve son kullanma tarihine bakarak satın almanız gerekmektedir. Açıkta satılan veya ambalajı olmayan ürünler sağlığınız açısından tehdit oluşturabilirler. Bu yüzden aldığınız her paketli atıştırmalığın paketinin düzgün ve son kullanma tarihi geçmemiş olmasına özen gösterin. Alerji durumlarınıza karşın alacağınız her atıştırmalığın içindekiler kısmını okumalısınız. Özellikle gıda alerjileri sizlerin sağlığı açısından hızlı bir tehdit oluşturmaktadır. Aldığınız atıştırmalıkları kuru ve serin yerlerde saklayarak ürünlerinizin daha uzun ömürlü olmasına imkan sağlarsınız. Özellikle doğrudan güneş ışığına maruz kalan çikolata gibi ürünler eriyebilir ve hızla bozulabilirler bu yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir. Sizler de lezzetli bir atıştırmalık olan Alpella Harby yorumları hakkında daha fazla bilgi ve görüşe ulaşabilmek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.