placeholder
"

Altın Madalyon

" araması için 1937 sonuç listeleniyor

Altın Madalyon

Göz Alıcı Altın Madalyon Modelleri

Yüzyıllar boyunca insanların vücuduna ya da elbiselerine takarak kullandığı değerli madenlerden ve de değerli taşlardan yapılan süs eşyaları günümüzde de yaygın bir şekilde tercih ediliyor. Bileklere ya da boyunlara takılarak kullanılan dikkat çekici takıları her yaştan insan üzerinde taşıyor. Takı ve aksesuar modellerinin modanın etkisiyle gelişerek pek çok farklı alternatife sahip olması her türlü tarza uygun olan ürünlere ulaşılmasını kolay bir hale getiriyor. Hayatın vazgeçilmez bir parçası olarak kullanılan kolye, bileklik, yüzük, küpe, zincir, halhal gibi birbirinden farklı takı çeşitleri kıyafetleri tamamlayıcı bir unsur olarak dikkat çekmeye devam ediyor. Altın, gümüş gibi değerli madenler kullanılarak üretilen kolye modelleri en çok tercih edilen takı ürünleri olarak karşınıza çıkıyor. Eski medeniyetlerden günümüze kadar gelen süreç içerisinde ise madalyon modelleri etkisini arttırmaya devam ediyor. Altın kolye çeşitleri arasında dikkat çeken madalyon kolyeler pek çok insan tarafından kullanılıyor. Altın madalyon takılar göz alıcı tasarımları ile etkili bir süs eşyası olarak beğeni kazanıyor. Kişisel zevklerinizi ve de şıklığınızı ön plana çıkarmanıza yardımcı olan son moda altın madalyon çeşitleri ile tarz bütünlüğünü sağlamanız oldukça kolay. Altın madalyon modelleri kolyeler ve de bileklikler olarak ön plana çıkıyor. Kolye ya da bileklik olarak tasarlanan altın madalyon takılar birbirinden farklı ayarlarla ve desenlerle beğeninize sunuluyor. Tarihi sembollerin yer aldığı ya da günümüz modasına uygun madalyon çeşitleri ile her tarza uygun olabilen kombinler yapılabiliyor. Sadece tarzınızı değil iç dünyanızı da yansıtabilen detaylara sahip olan zarif tasarımlar bulunuyor. Klasik detaylara ve ölçülere sahip olan takıların haricinde sıra dışı tasarımları da deneyimlemek isteyenler için altın madalyon takılar etkili bir alternatif olarak göze çarpıyor. Özel gecelerde, önemli davetlerde ya da günlük hayatınızın her anında rahatlıkla kullanabileceğiniz madalyon takı ürünleri ile dikkat çeken bir uyum sağlayabilirsiniz. Klasik giyim ya da spor giyim tarzlarına uyum sağlayabilen birbirinden farklı tasarımları kullanarak ilgi çekici bir şıklığa sahip olabilirsiniz. Madalyon tutkunu sayısız kullanıcı gibi siz de madalyon takılar ile fark yaratabilirsiniz. Altın ile tasarlanan madalyonları deneyimleyen kullanıcıların düşünceleri ile merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Uzun süre kullanıma imkan veren altın madalyon takı seçenekleri arasından kendiniz için ya da sevdikleriniz için en uygun olan ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. İlginizi çeken tasarımları detaylı bir şekilde inceleyerek beğendiğiniz ürünleri rahatlıkla sipariş edebilirsiniz.

Altın Madalyon Çeşitleri İle Şık Tasarımlar

Kolye tasarımları pek çok insan tarafından yaygın bir şekilde kombinleri tamamlayıcı aksesuarlar olarak kullanılıyor. Boynunuza asabileceğiniz güzel bir kolye ile kıyafetlerinizi uyumlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Çeşitli takıların ve aksesuarların içerisinde önemli bir yere sahip olan kolyelerin kullanımı her geçen gün artıyor. Farklı madenler ile üretilen kolye modellerinin arasında altın kolyeler ön plana çıkıyor. Altın kolye tasarımları geleneksel ve de modern tasarımların eşliğinde pek çok insanın boynunu süslemeye devam ediyor. Altın kolye çeşitlerinin içerisinde altın madalyon tasarımları en çok tercih edilen ürünlerin arasında yer alıyor. Altın madalyon kolye takıları göz alıcı bir şıklığın ve size özel bir tarzın yansıması olarak dikkatleri üzerinize çekiyor. Altının parlaklığını madalyon tasarımlarla buluşturan birbirinden şık modeller bulunuyor. Türkiye'nin popüler takı ve aksesuar tasarımları üretimi yapan markalarının satışa sunduğu madalyon kolye çeşitleri altın ile buluşturularak hayatınıza değer katmaya devam ediyor. Son trendlerle uyumlu ya da geleneksel motiflerin günümüze ulaştırıldığı benzersiz tasarımlar piyasaya sunuluyor. Madalyon tasarımlarının takı dünyasına kattığı farkın etkisini üzerinizde hissedebilirsiniz. Altın madalyon kolye çeşitleri her yaşa ve her stile uygun pek çok farklı seçenek ile beğeninize sunuluyor. Çeşitli süslemelerin ve desenlerin yer aldığı madalyon tasarımları önde gelen markaların tecrübesiyle ve kalitesiyle üretiliyor. Son dönemlerde oldukça ilgi gören madalyon kolyeler sayısız insan tarafından kullanılıyor. Zevkinize göre şekillendirebileceğiniz altın kolyeler ve zincirler, madalyon tasarımların eşliğinde fark yaratıyor. Uzun ya da kısa, farklı figürlerin yer aldığı benzersiz ürünler sayesinde şık tasarımlar size eşlik ediyor. Çeşitli boyutlarda ve çeşitli şekillerde üretilen madalyon kolye takılar pek çok farklı alternatifle de karşınıza çıkıyor. Farklı ayarlarda altının kullanıldığı ya da altın kaplama ile üretilen madalyon kolyeler çeşitli işlemelerle her türlü zevke hitap ediyor. Osmanlı tuğralarıyla da süslenen tasarımlardan antik tasarımlara pek çok farklı model bulunuyor. İlgi alanınıza ve de giyim tarzınıza özel pek çok farklı seçenek arasından kolaylıkla doğru seçimi yapabilirsiniz. Kombinleriniz için tamamlayıcı etkiyi sağlayabilecek ihtiyacınız olan dokunuşu rahatlıkla yapabilirsiniz. Benzersiz kombinler yapabileceğiniz son moda altın madalyon kolyeler içerisinde aradığınız şıklığı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Altın Madalyon Takı Çeşitleri

Zevkinizi yansıtarak şıklığınızı tamamlamak amacıyla ya da sizin için önemli olan inanışları sergilemek amacıyla kullandığınız takı ve aksesuar ürünleri arasında madalyon tasarımlar ilgi görmeye devam ediyor. Pek çok farklı takı çeşidinin içerisinde dikat çeken madalyon takıların altın ile buluştuğu tasarımlar yaygın bir şekilde tercih ediliyor. Sayısız kolye ve bileklik modelinin arasından öne çıkan madalyon tasarımlar göz kamaştırıyor. İnsan bedenini daha etkileyici göstermeye yarayan ve giyim tarzlarıyla uyumlu takı modelleri pek çok insan tarafından kullanılıyor. Altın madalyon kolyeler ya da bileklikler de bu takılar içerisinde ön plana çıkan modeller olarak dikkat çekiyor. Altın zincir madalyon kolye modelleri ile aradığınız şıklığa kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Pek çok farklı kıyafete ve kombine uygun olabilen yeni nesil tasarımlar sizin için üretiliyor. Değerli olmasının yanı sıra kolay işlenebilen ve göz alıcı parlaklığa sahip olan altın ile tasarlanan madalyon kolyeler içerisinde her türlü zevke uygun ürünler bulunuyor. Dünyanın farklı bölgelerinde sayısız insan tarafından tercih dilen madalyon tasarımların fark yaratan etkisini görebilirsiniz. Farklı kullanım amacına imkan veren çeşitli ürünlerin sağladığı estetik görüntünün eşliğinde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Altın madalyon kolyelerin haricinde altın madalyon bileklik tasarımlarını da tercih edebilirsiniz. Boynunuzda ya da bileğinizde sergileyebileceğiniz madalyon takıların estetik havasını üzerinizde taşıyabilirsiniz. İlginizi çekebilecek pek çok farklı detaylarla süslenen takı modelleri ile kişisel zevkinizi etkili bir şekilde gösterebilirsiniz. Tuğralı modellerden dini motiflerin yer aldığı modellere, hayvan figürlerinin bulunduğu modellerden isimli modellere kadar çeşitli madalyon tasarımları arasından size ve sevdiklerinize en uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Sizin için ya da sevdikleriniz için özel olduğunu düşündüğünüz günlerde değerli ve anlamlı madalyon takı hediyeleri ile mutluluğu yakalayabilirsiniz. Sayısız tasarımın bir araya getirildiği altın madalyon modellerinin yer aldığı sayfamızı hızlı ve kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz. Altın madalyon tasarımları hakkkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları ve özellikleri hakkında geniş kapsamlı detaylara göz atabilirsiniz. Altın madalyon takı çeşitlerinin fark yaratan etkisini deneyimlemek istiyorsanız beğendiğiniz ürünleri kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Altın Madalyon Kolye Şıklığı

Geçmişten günümüze kadar ulaşan sayısız sembolün, figürün ya da dini yazıların yer aldığı madalyon takılar yeni nesil tasarımların da etkisiyle benzersiz seçeneklere sahip olarak karşınıza çıkıyor. Her yaşa, her zevke, her bütçeye hitap eden pek çok farklı ürün bulunuyor. Geniş ürün yelpazesinin size sunmuş olduğu şık madalyon tasarımlar aradığınız etkiyi yaratmanız için yardımcı olmaya devam ediyor. Madalyon figürlerinin altın ile tasarlandığı pek çok kolye modeli satışa sunuluyor. Sarı altın, beyaz altın ya da pembe altın gibi çeşitli altın işlemelerinin ve kaplamalarının yer aldığı sıra dışı ürünler sizleri bekliyor. Farklı ayarlarda altın özellikleri ile üretilen çeşitli tasarımlar her türlü zevke uygun çözümler içeriyor. Yazılı madalyon tasarımları ya da taşlı madalyon tasarımları gibi birbirinden farklı ürün seçkin markalar tarafından piyasaya sunuluyor. Çeşitli desenlerle detaylandırılan mineli modellerin yanı sıra farklı sembollerin yer aldığı modeller de ilgi görmeye devam ediyor. Elips şeklinde ya da yuvarlak olarak çeşitli tasarımlarla satışa sunulan madalyon kolye seçenekleri aradığınız şıklığı bulmanıza yardımcı oluyor. Farklı alternatiflere sahip olan zincirlerle satışa sunulan altın madalyon kolye çeşitlerinin haricinde altın madalyon kolye ucu modelleri de yer alıyor. İlginizi çeken desenlerin yer aldığı kolye uçlarını farklı zincir seçenekleri ile rahatlıkla kullanabilme şansınız bulunuyor. Zevkle üzerinizde taşıyabileceğiniz her türlü kıyafetle uyumlu sıra dışı madalyon kolye çeşitlerini siz de deneyimleyebilirsiniz. Kullanılan altının ayarı ve ağırlığının haricinde üzerinde kullanılan taşların özelliği ya da işçiliğin detaylarına göre belirlenen ideal fiyat seçenekleri ile madalyon kolye tasarımlarına sahip olabilirsiniz. Anneler günü, sevgililer günü, doğum günleri gibi özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek amacıyla da tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizin zevklerine uygun ve onlara özel altın madalyon kolye tasarımlarını hediye ederek mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz. Manevi değerinin yanında ekonomik değeri de olan bir hediye almak istiyorsanız altın madalyonları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 14 ayardan 24 ayara kadar farklı ayarlarda üretilen ve ince işçiliklerle detaylandırılan benzersiz tasarımları yakından keşfedebilirsiniz. Altından üretilen modellerin yanı sıra altın kaplama modellere de göz atabilirsiniz. Madalyon takıların zarifliğini hissetmek isteyen kullanıcılar için satışa sunulan ürünleri sayfamızda yer alan alternatifler eşliğinde inceleyebilirsiniz. Sahip olduğu özelliklere göre değişik seçeneklerle beğeninize sunulan altın madalyon fiyatları hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı ürün özelliklerini ve kullanıcı değerlendirmelerini bulabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Altın Madalyon Seçenekleri

Takı tasarımları kıyafetlerde de olduğu gibi modaya yön vermeye devam ediyor. Takı ve aksesuar tasarım sanatları günümüzde geleneksel ve de modern motiflerin de etkisiyle pek çok farklı seçenek ile karşınıza çıkıyor. Madalyon tasarımları en çok tercih edilen süs eşyaları çeşitlerinin arasında ön plana çıkıyor. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de yaygın bir şekilde kullanılan madalyon takıların sahip olduğu sıra dışı tasarımlar ilgi görmeye devam ediyor. Çeşitli değerli madenin işlenerek süslendiği madalyon takıların arasında altın madalyon modelleri oldukça beğeni görüyor. Tarihin derinliklerinden bugüne kadar gelen madalyon tutkusu gün geçtikçe artıyor. Pek çok farklı zevke hitap edebilen altın madalyon seçenekleri geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Takı ve aksesuar ürünleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan markaların altın madalyon tasarımları da bulunuyor. Kaliteli ürünleri beğeninize sunan popüler markalar madalyon ürünleri ile de etkili tasarımları satışa sunuyor. Geçmişte yaygın olarak küçük bir fotoğraf eşliğinde kullanılan madalyonlar günümüzde benzersiz tasarımlara sahip ürünler olarak satışa sunuluyor. Farklı altın ayarlarıyla sıra dışı desenlerin buluştuğu sayısız madalyon modeli mevcut. Çeşitli geometrik şekillerin içerisinde kullanılan değerli taşlar ve ince detaylarla süslenen desenler göze çarpıyor. Değer verdiğiniz inanışlara özgü tasarımların yer aldığı altın madalyon çeşitleri ile size özel ürünleri keşfedebilirsiniz. Dini motiflerin bulunduğu işlemelerle süslenen altın madalyon kolyeler ile kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Şıklığınızı tamamlayan takılarla iç huzurunuzu da sağlayabilirsiniz. Yazılı madalyon tasarımlarının alternatif çözümleri arasında size uygun olduğunu düşündüğünüz tasarımları tercih edebilirsiniz. Duaların yer aldığı tasarımları kullanarak inancınızın önemli metinlerini boynunuzda taşıyabilirsiniz. Çeşitli şekillerde ve boyutlarda üretilen ürünlerin arasında altın madalyon Tuğra tasarımlarını da kullanabilirsiniz. Osmanlı devrinden gelen geleneksel tuğra motifleri ile geçmişin izlerini bugün de hissedebilirsiniz. Osmanlı sultanlarının simgesi olan pek çok farklı tuğra tasarımının kullanıldığı göz alıcı madalyon modelleri ile fark yaratabilirsiniz. Çeşitli taşlarla ya da çerçevelerle desteklenen farklı tuğra madalyon kolyeleri tercih edebilirsiniz. Manevi değeri olan tuğra simgesinin altın ile uyumunu göz alıcı desenlerle görebilirsiniz. Tuğra motiflerini beğenen ve tercih eden kullanıcıların her türlü zevkine uygun tuğralı altın madalyon modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Altın gelin madalyonu tasarımlarının Osmanlı tuğraları ile buluştuğu sıra dışı takıları yakından keşfedebilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olarak ve de her türlü davete uygun olarak boynunuzda taşıyabileceğiniz madalyon tasarımlarının etkisiyle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Farklı markaların oldukça ilgi gören popüler tasarımlarına kolay bir şekilde göz atabilirsiniz.

Altın Madalyon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tarih boyunca her dönem etkisini sürdüren altın madalyon modelleri ve özellikleri pek çok farklı seçeneği kullanıcılara sunuyor. Geleneksel motiflerin yer aldığı tasarımlardan modern süslemelerin kullanıldığı tasarımlara kadar çeşitli madalyon takılar bulunuyor. Modanın ruhuna ve de kişisel zevklere uyumlu olarak üretilen altın madalyon modelleri her türlü tarzla da uyumlu olabilmesiyle dikkat çekiyor. Tek zincirle ya da çoklu zincirle kombinlenebilen farklı tasarımlarla satışa sunulan madalyon ürünler mevcut. Altın kolye tasarımlarının sahip olduğu benzersiz özelliklerin de uygulandığı madalyon kolye takıların eşliğinde tarzınıza uygun tamamlayıcı aksesuarların katkısını hissedebilirsiniz. Pek çok farklı kültürde kullanılmaya ve ilgi görmeye devam eden madalyon tasarımlarının kolye ya da bileklik ürünleri ile kıyafetlerinizi etkili bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Altın madalyon tasarımları altın kaplama seçenekleri ile de her bütçeye hitap ediyor. Altın kaplama olarak ya da farklı gramaj altın özellikleriyle üretilen madalyon çeşitlerinden size uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz kıyafetlere ve de ortamlara uyum sağlayabilen benzersiz tasarımların zarifliğini üzerinizde hissedebilirsiniz. Madalyon kolye takıların altın ile değerlendiği pek çok farklı tasarımın etkisiyle eşsiz kombinler elde edebilirsiniz. Çeşitli ayar ve ölçülere göre belirlenen madalyon tasarımlarını detaylıca inceleyebilirsiniz. Kullanılan taşların ve işlemelerin değerine göre de belirlenen ideal fiyatlandırmalar eşliğinde bütçenize uygun seçimlerde bulunabilirsiniz. Çeşitli ayarlarda satışa sunulan renkli, taşlı, figürlü altın madalyon kolyeleri keşfedebilirsiniz. Sayfamızda yer alan tasarımlara yakından göz atarabilirsiniz. 14 ayar altın madalyon kolye fiyatları ve de 22 ayar altın madalyon kolye fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Türkiye'nin en çok tercih edilen takı ve aksesuar üreticilerinin beğeninize sunduğu altın madalyon modelleri ile aradığınız tasarımlara sahip olabilirsiniz. Kaliteli markaların benzersiz tasarımlarıyla kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Kendiniz için ve de sevdikleriniz için benzersiz kolye modellerini, Trendyol üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.