İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Ayar
Ağırlık
Altın Ayar
Cinsiyet
Fiyat
Renk
Boyut/Ebat
Model
Yüzey Tipi
Bordür Modeli
Ortam
Garanti Süresi
Tema / Stil
Sürdürülebilirlik Detayı
Kapama Şekli
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Tip
Materyal
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Altın Zincir

" araması için 1948 sonuç listeleniyor

Altın Zincir

Şıklığıyla Göz Kamaştıran Altın Zincir Modelleri

Tarihte ilk olarak Yunan, Lidya, Sümer ve Mısırlıların kullandığı maden, 3500 yılından beri bilinir. Doğada ham olarak ender bulunması değerinin artmasındaki en büyük etkendir. Yumuşak ve kolay şekil alabilen yapısı sayesinde takı ve mücevher yapımında tercih edilir. Parlak ve sarı rengi onun yüzyıllardır mücevher olarak kullanılabilmesini mümkün kılar. Yüzük, kolye, bilezik gibi farklı ziynet eşyasına dönüşen maden, değerini gün geçtikçe artırır. Gramına ve ayarına göre değer biçilen metal, yüksek iletkenliği sayesinde uçak kokpit camlarında ve elektron mikroskoplarında kullanılır. Saflığın belirtisinde karat adı verilen birim tercih edilir. Yumuşak olması sebebiyle işlenme aşamasında içine bakır ve gümüş gibi metaller eklenerek sertliği dengelenir. Takı olarak tercih edeceğiniz 3 gram tasarımlar, 14 ayar ve 50 cm uzunluğuyla nişan ve düğün törenlerinde takılır. Halat olarak geçen takı, sarı rengi ile dikkat çeker. Beyaz ve sarı renk tercihini yapabileceğiniz modeller boynunuza asil bir duruş kazandırır. Daha değeri yüksek seçimler için karatı fazla olan seçimler yapılır. Her bütçeye ve kullanıma uygun büyüklükteki mücevherler arasından beğenilerinize göre seçimler yapabilirsiniz. 5 gram olan tasarımlar, geniş halka yapısıyla gösterişli takımlardan hoşlanan müşterilere hitap eden aksesuarlar arasından yer alır. Sarmal örgü olarak yapılan 8 gram tasarımlar, standart olarak 50 cm olmasına rağmen isteğe göre farklı uzunluklarda tercih edilir. Kullanım amacınıza göre seçim yapma imkanı olan takılar düğünlerin vazgeçilmezleri arasında bulunur. Satın alınacak altın zincir 14 ayar seçiminde %58 değerli maden olan takılardır. Yani 14 ayar bir kolyede bulunan değerli maden oranı %50'dir. Kartı arttıkça değeri de yükselen mücevher, özel günlerde sıklıkla tercih edilir. 18 ayar altın zincir içinde 18 gram değerli madenin dışında 6 gram da gümüş veya bakır alaşımı vardır. Genellikle 24 ayar üzerinden işlem gören değerli madenler, satın alınırken sahip olduğu ayara göre fiyatlandırılır. Siz de bütçenize ve kullanacağınız yere göre yapacağınız altın zincir 22 ayar seçimlerinizde bu kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Daha yüksek bütçe ayırabilen müşteriler ise değeri günlük olarak artış gösteren altın zincir 24 ayar tercihleri yapar. %99 oranında değerli alaşımlar içeren ürünler Türkiye’de yapılan en yüksek kalitedeki takılar olarak bilinir. Kaliteli ve güvenilir ürünler müşterilerin beğenilerine sertifikalı olarak sunulur. Siz de hem boynunuza ışıltı katmak hem de paranızın değer kazanmasını sağlamak için Trendyol'da satılan kolye çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Şıklığıyla Göz Kamaştıran Altın Zincir Modelleri

Görüntüsüyle olduğu kadar şıklığıyla da stilinizi tamamlayan altın zincir modelleri her zevke ve bütçeye göre farklılık gösterir. 18, 22 ve 24 ayar olarak satın alacağınız modeller özel günlerde ışıltısıyla göz kamaştırır. Dekolte kıyafetlerde boynunuzda daha feminen bir görüntü için altın zincir kolye tercih edebilirsiniz. Uzunluğunu ve şeklini kendi tarzınıza göre belirleyeceğiniz mücevherler davetlerde öne çıkmanızı sağlar. Kolye ile uyumlu seçebileceğiniz altın zincir bileklik oluşturduğu kontrast ile şıklığınızı tamamlar. Takım veya set olarak satın alınacak mücevherleri bütçenize uygun ayarda tercih edebilirsiniz. Sarı ve beyaz olarak sunulan altın zincir künye zarif tasarımı ve şıklığı ile göz kamaştırır. Bebekler için nazar boncuklu ve isimli olarak yapılan modeller yetişkinler için farklı objelerle bezenir. Yatırım amacına yönelik küçük cumhuriyet takılı olan modeller estetik görünümüyle günlük kombinlerinize eşlik eder. Şık ve zarif tarzıyla tam altın zincir kolye iki değerli ürünü bir araya getirir. Yatırım yapmanın yanında takılardan hoşlanan müşterilerin zevklerine hitap eden mücevherler farklı dizaynları ile tercih edilir. Farklı gramajlara göre fiyatları değişen halat altın zincir örgülü dokusuyla boynunuzda estetik duruş sergiler. Gold rengin teninizdeki uyumunu yansıtan modeller klips özelliğiyle kolay takılıp çıkarılabilir. 14 ayar olarak satılan modellerin inceliği sizin zevkinize göre şekillenir. Yuvarlak seçimlerin dışında yassı altın zincir modelleri özel anlarınızı daha değerli kılar. Günlük hayatta sade kıyafetlerinize değer katan düz altın zincir taşsız olarak tercih edilir. Değeri gün gittikçe artan modelleri hem takı hem de yatırım için satın alabilirsiniz. 45 cm'den 2 metreye kadar seçenekler sunan takılar arasından zevkinizi yansıtan seçimler yapabilirsiniz. Örgü ve halat tarzı kolye modellerinin dışında hasır altın zincir takılar özel işçilik ve titiz bir çalışmanın ürünüdür. Hasırın kendine özgü dokusunun gold renkle uyumunun harmanlandığı ürünler şıklığın ve zarafetin simgesi olur. Kolye için ideal uzunlukta olan modeller isteğe göre daha farklı boyutlarda seçilir. Karpuz çekirdeğinin sarmal yapısının kullanıldığı çekirdekli model, 22 ayar olarak üretilir. Sarı rengin tüm cazibesini yansıtan modeller arasından bütçenize uygun seçimlerde bulunabilirsiniz. Kalın ve ince seçimli olarak yapılan halka tasarımlar, el yapımının mükemmel işçiliğini yansıtır. Kırmızı, beyaz ve sarı renk seçeneğinin olduğu ürünler arasından bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. 14 ayarlı modeller her zevke göre şekillenir. Farklı isimlere sahip olan takıları zevkinize ve kullanım detayınıza göre seçebilirsiniz. Şık ve elegan görünümün simgesi olan takılar girdiğiniz her ortamda fark yaratmanızı sağlar. Geniş seçenekler sunan Trendyol, sunduğu yüzlerce ürün yelpazesiyle her zevke hitap edebilen modellerle öne çıkar. Siz de takı ihtiyaçlarınız için kaliteli ve güvenilir alışverişin adresi olan Trendyol'u tercih edebilirsiniz.

Otantik Çizgilere Sahip Özel Seçimleri

Otantik Çizgilere Sahip Özel Seçimleri

Yüzyıllardır değeri ve görüntüsüyle insanları cezbeden madenler gümüş ve bakır ile karıştırılarak kolay işlenebilir hale gelir. İlk çağlardan beri bu madenden yapılan büyük ve görkemli yapılar zenginlik ve itibarın sembolü olarak bilinir. İtalyan altın zincir ezme yapısı ve farklı tasarımıyla kadınların tercih ettiği ziynet eşyaları arasında yer alır. El işçiliğinin zarif ve feminen görünümünün İtalyan tarzıyla uyumunu sergileyen modeller şıklığınızı tamamlar. Hediyelik özel kutularda müşterilere sunulan tüm takılar 14 ayar olarak imal edilir. 2.5 gramdan 70 grama kadar geniş bir seçenek sunan burgu altın zincir düğün törenlerinin en çok tercih edilen takıları arasında yer alır. Özellikle tuğralı ürünlerle beraber kullanımı mükemmel uyum sağlar. 8,14 ve 22 ayar olarak üç farklı seçimi olan modelleri bütçenize ve zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Farklı dizaynda değerli takılardan hoşlanan müşteriler için yapılan balıksırtı altın zincir, şık duruşuyla dikkat çeker. Genellikle gold seçimleri olan modeller, istendiği takdirde farklı özelliklerde kişisel tercihlere göre üretilir. Öncelikli olarak yeşil rengin kullanıldığı pullu zincir altın takıların günlük ve özel anlarda verdiği zarafet dikkat çeker. Özel kutusu ve sunduğu kaliteli görünümle öne çıkan takıları doğum günü ve evlilik yıl dönümlerinde hediye olarak tercih edebilirsiniz. Osmanlı armasını taşıyan tuğralı tasarımlar, otantik esintilerle en güzel anlarınıza eşlik eder. Eşinize alacağınız kaliteli ve değerli takıları onun beğenisine hitap eden seçenekler arasından seçebilirsiniz. Bütçenize göre değişen gramlarıyla öne çıkan fırfır örgü tasarımı, sarmal yapısı ile boynunuzda estetik duruş sergiler. Tarz takı ve aksesuar seçimlerinizde kendine has stiliyle sizi büyüleyen model hediye seçimlerinde de tercih edilir. Eski ve retro tarza hitap eden vintage altın zincir, ucuna farklı objeler takılarak modern çizgilere dönüştürülür. Sevdiğiniz kolye uçlarını ister ince isterseniz kalın takılarınızla kombinleyerek daha cool ve estetik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Sertifikalı ve özel kutulu hediye seçimlerinizde Trendyol sağladığı geniş ürün gamıyla her zevke göre ürün bulmanızı sağlar. Siz de tüm altın zincir ve takı ihtiyaçlarınız için güvenli alışveriş yapabileceğiniz Trendyol'u tercih edebilirsiniz.

Seçimlerinizle Kombinlerinize Işıltı Katın

Seçimlerinizle Kombinlerinize Işıltı Katın

Takıların büyülü ve otantik dünyası her kadını çeken bir albeniye sahiptir. Dünya var olduğundan beri değerli taşlardan ve madenlerden yapılan mücevherler gözde yatırım aracı olur. Farklı ölçülere sahip kolyeler özel anlara daha farklı bir anlam katar. 60 cm altın zincir çeyrek, reşat ve diğer modellerle uyumlu tasarımıyla size ve sevdiklerinize hitap eder. Uzun detayını boynunuzda yarattığı feminen stil dekolte kıyafetlerle uyum içinde kullanım imkanı yaratır. Küçük objelerin yakılmasına uygun uzunluğuyla dikkat çeken 50 cm altın zincir, koleksiyonların en çok tercih edilen parçaları arasında bulunur. Özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürmek için kullanacağınız küçük detaylarla ölümsüzleştirebilirsiniz. Farklı tasarımcılar ait nadide parçalar arasında bulunan 75 cm altın zincir, gold ve gümüş renk seçimleri sunar. Kadınların kıyafetlerine göre renk seçiminde bulunduğu modeller sade ve ışıltılı tarzı bir arada yansıtır. Günlük yaşama uyarlanabilen bu modeller uçlarında taş ve figürler tercih edilerek kişisel kullanımda öncelikli olur. Uzunluk ölçüleri kıyafetin tarzına göre değişen 70 cm altın zincir hasır, örgü ve İtalyan stiliyle ince zevkinizi yansıtır. Kolye detaylarında aranan özellikler arasında uzunluk öncelikli olur. Özellikle nişan ve düğün takıları seçimlerinde 80 cm altın zincir göze hitap etmeyi başarır. 40 cm boyutunda olanlar ise daha modern ve estetik takı kullanmaktan yana yapılan seçimlerde dikkatleri üzerine çeker. Geniş ürün seçimi yapmanıza imkan sağlayan Trendyol müşterilerin beğenilerini kazanan ürün çeşitliliğiyle öne çıkar. Tarzınıza ve zevkinize göre Trendyol üzerinden 45, 55, 65 cm altın zincir alımları yapabilirsiniz.

Özel Günler İçin Hediye Önerileri

Özel Günler İçin Hediye Önerileri

Özel günlerde hediye arayışına giren müşteriler pullu altın zincir seçimi ile yerinde karar verebilir. Pulların oluşturduğu ahenkle değeri artan kolyeler sevdiklerinizi mutlu edecek özelliklere sahiptir. Gold rengin dışında sıra dışı seçenek arayanlar için beyaz altın zincir idealdir. Olağanüstü renk geçişine sahip modeller farkındalık yaratmak isteyen müşterilere hitap eder. Daha standart tasarımı sevenler için yeşil altın zincir seçimi ayrıntılarıyla tarz yaratmak isteyen müşterilere uygundur. Farklı uzunluk ve renkte seçilen modeller ikiye katlanarak kullanım imkanı oluşturur. Daha çok günlük hayatta tercih edilen sade tasarımlar, duru görüntüsüyle akik ve diğer taşlarla detaylandırmaya uygundur. Kısa ve uzun olarak alınacak ürünler boğazlı kazak tarzı spor kıyafetlerin üzerinde kullanılır. Kısa tasarımlar genellikle uç kısımlarında küçük figürlerle kullanıma uygundur. Yusufçuk, kelebek ve küçük taşların kullanıldığı kısa modeller ince veya kalın olarak seçilir. Madenin en doğal hali olan bu tasarımlar, düğün takısı olarak hafızalarda yer eder. Üç sıralı görünümüyle boynunuzda fark yaratan üçlü çelik modeller, kaliteli materyaliyle uzun kullanım ömrü sunar. Arzuya göre kolyenin aralarında küçük top seçimleri yapılır. Saf çeliğin kullanıldığı ürünlerde renk olarak sarı tercih edilir. Kaliteli materyal kullanılması paslanma ve renk atması gibi durumların olmasını engeller. Pırıltısıyla kıyafetinizi zenginleştiren modeller üçlü seçimi sayesinde tüm boynunuzda parlar. Trendyol zengin ürün çeşidi ve modelleriyle her bütçeye uygun seçimler yapmanıza imkan sağlar. Siz de ister hediye isterseniz kendi kullanımınız için satın alacağınız seçimlerinizde Trendyol'un sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Altın Zincir Fiyatı

Her Bütçeye Uygun Altın Zincir Fiyatı

Küçük gramajlı ürünlerden kalın ve detaylı çeşitlere kadar farklı model seçimi sunan altın zincir fiyatı günlük bazda değişkenlik gösterir. Değerli olması ve her gün piyasaya göre fiyatının farklılaşması alım aşamasında küçük oynamalar yaratır. İster tek kolye isterseniz altın zincir set olarak alacağınız aksesuarlar size uzun vadede iyi bir gelir getirir. Ayar bazında değişen fiyatları düşük olduğunda satın alımlarda bulunarak karlı bir yatırım yapma fırsatı bulabilirsiniz. Uzun altın zincir modelleri boğazlı kıyafetlerle uygun bir kombin olarak öne çıkar. Takılarınızı satın alırken kıyafet seçimlerinize göre tercihlerde bulunabilirsiniz. Ayrıca elinizdeki küçük birikimlerinizi değerlendirmek için de kolye ve diğer aksesuarları satın alabilirsiniz. Ucunda yarım altın zincir kolye olan çeşitler özgün tarzıyla modern dokunuşlar oluşturur. Yan taraflarında boncuk ve farklı objeler kullanarak ziynetlerinizi daha otantik ve canlı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Hayvan ve harflerle zenginleşen kolye modelleri sevdikleriniz için doğum günlerinde anlamlı bir hediye alternatifi haline gelir. Siz de yılbaşı, doğum günü ve evlilik yıl dönümü gibi yılda bir kez kutlanan anları ölümsüzleştirmek için kolye seçimlerinizde yaratıcı seçimler yapabilirsiniz. Daha çok yatırım yapmak isteyenlere hitap eden işçiliksiz altın zincir satın almak size satarken değer kaybettirmez. Gold veya farklı renklerdeki işçiliği olmayan modeller daha az işlem gördüğü için satın aldığınız değere yakın bir fiyattan satılarak zararınızı en aza indirgemenizi sağlar. Yatırımcılar için ideal olan bu seçimlerle elinizdeki küçük birikimlerinizi bir araya toplama fırsatı bulabilirsiniz. Yatırım yapmak isteyenlere yönelik farklı seçenekler sunan Trendyol, müşterilerinin beğenilerine yönelik ürün gamına sahiptir. Daha uygun fiyatlı ürünler almak için Trendyol’da satılan 14 ayarlık seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Avantajlı Altın Zincir Seçimleri Trendyol’da

Avantajlı Altın Zincir Seçimleri Trendyol’da

İster hediye isterseniz kendiniz için alacağınız kolyelerde önceliğinizi belirleyerek seçim yapmak sizi doğru ürüne ulaştırır. Her kullanıma göre şekillenen altın zincir isimleri sizin tercihlerinizde etkili olur. İtalyan, örgü, burma ve yassı olarak adlara sahip olan kolyeler istediğiniz ayarda seçilir. Kolye kullanımını sadece kadınlarla sınırlamak gerekir. Erkek altın zincir rodajlı kaplama tekniği ile daha karizmatik bir havaya sokulur. Genellikle kalın seçimlerin yapıldığı erkek modelleri kısa olarak tercih edilir. İnce ve zarif boyun yapısına sahip olan kadınlar için tasarlanmış olan ince altın zincir boynunuzu daha uzun ve hoş gösterir. Kıyafetlerin üzerinde tercih edilen kalın altın zincir modeli kazak kombinleri ile mükemmel uyumu yakalamanıza yardımcı olur. Daha düşük fiyatlardan satışa sunulan 8 ayar altın zincir farklı kesim şekli sayesinde her zevke göre şekillenir. Tuğralı olarak yapılan modeller ağır işçiliği ile özel günlerde fark yaratmanızı sağlar. Damla desenli, çiçek motifli ve zümrüt karışımlı modeller, düğünlerde takılabilecek tarzdadır. Bol takı ve aksesuarın tercih edildiği günlerde kullanıma uygun olan 2 metre altın zincir günümüzde zengin ve prestij sahibi müşteriler tarafından satın alınır. İki metrelik boyuyla iki veya üç sefer dolanarak kullanılan kolyeler farklı tekniklerle yapılan işçiliğe sahiptir. El işçiliğinin kendine has detaylarının yer aldığı kolye tasarımları ağır ve otantik seçimleri olan müşterilere hitap eder. Zevkinize ve kullanım amacınıza göre isterseniz 1.5 metre altın zincir modellerine Trendyol kalitesiyle ulaşabilirsiniz. Her marka ve modelde geniş ürün seçeneği sunan Trendyol, kaliteli ürünlerin buluşma noktasıdır. Siz de hem yatırım hem de aksesuar olarak alacağınız tüm değerli takılarınızı Trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Altın Zincir Nasıl Anlaşılır?

Genel olarak altın zincir modelleri, herhangi bir asit içerisinde çözünmezler. Aynı zamanda su ile de kolaylıkla kararmazlar. Satın aldığınız altın zinciri bir asit çözeltisine yatırdığınız zaman çözünüyor ya da tepkime veriyorsa muhtemelen o ürün sahte olabilir. Ayrıca su içerisine daldırdığınız zaman altın zincir eğer kararma yapıyorsa bu durum da ürünün sahte olduğunu gösterir. Bu yöntemler ile altın zincir modelinin sahte olduğunu kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Satın alacağınız altın zincirin gerçek olup olmadığını sertifikadan da rahatlıkla sorgulayabilirsiniz.

Altın Zincir Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Altın zincir alırken ilk etapta orijinalliğine dikkat etmeniz gerekir. Çoğu zaman altın zincir alırken ağırlığına bakmak da orijinal olup olmadığının bir göstergesi şeklinde kabul edilir. Bu detay, satın alma sürecinde son derece önemlidir. Ayrıca altın zincirin alırken gerçek bir fatura kesildiğinden de emin olmanız gerekir. Orijinallik dışında da dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Bunlardan biri ürünün uzunluğudur. Altın zincirler, farklı uzunluklara sahip olacak şekilde dizayn edilir. Kullanım amacınıza uygun boyutlu bir modelden yana seçim yapmanız daha doğru olur. Ayrıca söz konusu ürünleri satın alırken kullanım alanınızı da göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Bu sayede daha doğru şekilde seçim yapmanız mümkün hale gelir. Bununla beraber seçim sırasında motif veya desen gibi detaylara da dikkat edebilirsiniz.

Altın Zincir Nasıl Kombinlenir?

Altın zincir modelleri, boyna takılıp kombinlenir. Farklı bir imaj oluşturmak için dilerseniz altın C vücut aksesuarımodellerini de tercih edebilirsiniz. Yakası açık tasarımlar ile kombin yaparak kıyafetlerinizde bu ürünün görünmesini sağlayabilirsiniz. Son dönemlerde sık sık kullanılan altın zincir vücut aksesuarı modelleri hem şık hem de farklı bir görünüm elde edilmesini sağlar. Bu ürünleri küpe gibi farklı aksesuarlar ile de takım haline getirmek mümkündür. Söz konusu tasarımlar, pek çok kıyafet ile uyumlu görünür. Ayrıca bir diğer kullanım alanı da altın C çanta aksesuar şeklindedir. Çantalara aksesuar olarak takılan altın parçalar sayesinde rahatlıkla zincir konseptini uygulayabilirsiniz. Bu sayede dış görünümünüzü daha zengin bir hale getirebilirsiniz.