placeholder
"

Anahtarlık Kutusu

" araması için 12949 sonuç listeleniyor

Anahtarlık Kutusu

Anahtarlık Kutusu

Anahtarlık kutusu günlük yaşamda birçok kullanıcının ihtiyaç duyduğu en önemli malzemeler arasında yer alan ve anahtarların hem muntazam şekilde kaldırılmasını hem de kaybolmadan muhafaza edilmesini sağlayan aksesuarlardır. Dekoratif tasarım özellikleriyle ön plana çıkan anahtarlık kutusu alternatifleri ahşap, metal ve plastik gibi kaliteli materyallerden üretilir. Ev, yazlık, ofis, depo, atölye işyeri gibi iç mekânların kapı girişindeki en yakın en uygun bölüme konumlandırılan kutu modelleri şık görünümleri ve kullanışlı yapılarıyla dikkat çeker. Hotel, otel, motel, pansiyon, yurt gibi turizm, konaklama ve yaşam alanlarında da önemli konfor sunan anahtarlık kutusu çeşitlerinin daha büyük ebatlı tasarımlarının resepsiyon duvarına monte edildiği görülür. Trendyol’un zengin ürün yelpazesinde bulabileceğiniz anahtarlık kutusu modellerinden ihtiyacınıza, zevkinize ve bütçenize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Dekoratif Görünümlü Anahtarlık Kutusu Tasarımları

Çocuk,genç ve yetişkin olması fark etmeksizin her yaştan kullanıcı günün belirli saatlerinde anahtar kullanma ve taşıma gereksinimi duyar. Ahşap, plastik, metal gibi dayanıklı malzemelerden tasarlanan anahtarlık kutusu modelleri sayesinde hem çok sayıda anahtarın dağınık görünümünden hem de acil durumlarda anahtarlığınızı arama zahmetinden kurtulabilirsiniz. Şık ve dekoratif tasarım stilleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan kaliteli ahşap anahtarlık kutusu çeşitleri duvara asılan bir çerçeve tarzında olabileceği gibi, giriş holündeki dresuarın üzerine konumlandırılan estetik bir kutu formunda da olabilir. Her iki tasarım seçeneğiyle de oldukça zarif bir duruş sergileyen ürünler, sade ve sıra dışı tüm mekânların dekorunu taçlandıracak çeşitliliktedir. Araba tutkunlarının ve gençlerin beğenisini fazlasıyla kazanan vites kutusu anahtarlık modellerivites topuzunun geçirilmesine olanak tanıyan hareketli bir anahtarlık alternatifidir. Tren, tramvay, otobüs ve uçak temalı dekoratif anahtarlık kutusu ile nazar boncuğu, pul, boncuk, fiyonk, kurdela ve püskül işlemeli anahtarlık kutuları da farklı zevklere hitap eden seçenekler sunar. Çoklu anahtarlık seçenekleri birden fazla anahtar türünün düzenli bir şekilde ayrı yuvalara takılmasını sağlarken anahtarlar arasında karışıklık yaşanmasını önler.

Şık ve Kullanışlı Anahtarlık Kutusu Özellikleri

Anahtarlık kutusutasarım detayları bakımından çatısı, bacası, penceresi ve kapısı olan bir ev şeklinde olabileceği gibi, nostaljik, tarihi ya da lüks yapıları andıran temaların işlendiği özel tasarımlı ürün alternatifleri tarzında da olabilir. Dekoratif aksesuar tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiği modeller arasında beyaz ahşap ev anahtarlık kutusu çeşitleri, hediyelik takı kutusuna benzeyen modeller, Paris, İstanbul, Amerika temalı ürünler, hayvan ve doğa figürleri bulunan seçenekler yer alır. Duvara asılabilen anahtar kutularının uygun yüksekliğe asılması, çocukların anahtarlarını asmasını ve almasını kolaylaştırır. Anahtar kutuları özellikle kapı girişlerine yerleştirildiği için sürekli kullanılan anahtarlarında göz önünde olmasını sağlar. Anahtarların girişlerde ve çıkışlarda unutulmasını önleyen kullanışlı aksesuarlar, onların kaybolma riskini de ortadan kaldırır. Gençler ve yetişkinler ev, apartman, kiler, posta kutusu, garaj, işyeri ile araç anahtarı gibi birçok anahtarı kullanma gereği duyar. Anahtarların taşınmasını kolaylaştıran anahtarlık modellerinin anahtarlık kutusuüzerindeki askılara asılması ya da uygun yere konumlandırılan özel tasarımlı kapaklı anahtarlık kutularına konulması, kullanıcılara önemli konfor sağlar. Zengin işleme detayları, renkli ve dekoratif tasarım stilleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan anahtarlık kutuları ve kullanışlı anahtarlık modellerini Trendyol’un zengin ürün gamında bulabilirsiniz.

Duvar ve Dresuar Uyumlu Anahtarlık Kutusu Kullanımı

Kaliteli materyallerden üretilen anahtarlık kutusu modellerinin orijinal tasarım detayları farklı zevklere hitap eden şıklığa sahiptir. Sade, gösterişli, otantik ve lüks mekânların dekoruna eşlik eden ürünlerin işlevsel özelliklerde olması, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir. Mavi, pembe, yeşil, lila, sarı ve beyaz anahtarlık kutusu alternatiflerinden dilediğiniz modeli seçerek mobilya, döşeme ve aksesuar dizaynınızı şık bir aksesuarla taçlandırabilirsiniz. Evlere ya da iş yerlerine hem giriş hem de çıkış sırasında sık kullanılan anahtarların unutulmaması oldukça önemlidir. Posta kutusu ve kiler gibi kutu ile kapı anahtarları sık kullanılmasalar da birlikte ihtiyaç olduğunda mutlaka erişilebilir olması gereken anahtarlardır. Şık ve kullanışlı anahtarlık kutusu çeşitleri sayesinde tüm anahtarlarınızın derli toplu görünmesini belirli bir yerde olmasını sağlayabilirsiniz. Sürekli kullandığınız evinizin veya işyerinizin çelik kapı ve apartman giriş kapısı anahtarlarınızı tek bir anahtarlığa geçirerek toplu bir şekilde yanınıza alabilirsiniz. Peluş, örgü, makrome, plastik, metal ve ahşap gibi çeşitli materyallerden tasarlanan anahtarlık türlerini, sık kullandığınız anahtarları bir araya toplamak için değerlendirebilirsiniz. Aracınızın markasına ve modeline uygun özelliklerde tasarlanan anahtarlıklar sayesinde aracınıza ve garaj kapısına ait dijital anahtar çeşitlerini belirgin ve görünür kılabilirsiniz.

Hediyelik Anahtarlık Askılığı Alternatifleri

Dekoratif ve ergonomik tasarım özellikleri sayesinde iç mekânların vazgeçilmez aksesuarlarından olmayı başaran Anahtarlık kutusuçeşitleri aynı zamanda mükemmel birer hediye alternatifidir. Yakınlarınıza, sevdiklerinize ve dostlarınıza özel günlerinde armağan olarak verebileceğiniz modern tasarımlı ve orijinal detaylı anahtarlık kutuları, onlar tarafından yıllarca hatırlanmanızı sağlar. Kıymet verdiklerinizi sevindirebileceğiniz ev için anahtarlık kutusu tasarımları ve iş yerlerine uygun anahtarlık kutuları zengin tema seçeneklerine sahiptir. Yurtdışındaki ünlü mekanlarını temsil eden eyfel ve pizza kuleleri, özgürlük anıtı, beyaz saray, mısır piramitleri gibi temalar orijinal tasarımlı sürprizler olarak kullanıcıların memnuniyetini artırır. Ev, işyeri ve ofis gibi her yerde sıradışı bir etki yaratan anahtarlık kutusutasarımları, dayanıklı ve işlevsel yapıları sayesinde oldukça kullanışlıdır. Kapaklı ve kapaksız modellerini dilediğiniz ebatlarda bulabileceğiniz ürünlerin işleme detayları ve askılık aparatları da oldukça sağlam özelliklerdedir. İş arkadaşlarınıza ve otomobil tutkunu dostlarınıza Yılbaşı ve doğum günü gibi özel günlerde verebileceğiniz vites kutusu anahtarlık çeşitlerinin yanı sıra, fanatik taraftar amblemli, otomobil markası amblemli ve USB bellek tasarımlı birçok hediyelik alternatifi mevcuttur.

Makrome Ahşap Metal Anahtarlık Kutusu Fiyatları

Anahtarlık kutusufiyatları ürünlerin tasarımında kullanılan materyal, baskı, boya, kabartma ve oyma gibi işleme teknikleri ve ebatları gibi özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen ev için anahtarlık kutusu çeşitleri, deforme olmayan ve yıllarca kullanılabilen sağlam yapılarıyla dikkat çeker. Şık ve dekoratif tasarım detaylarıyla her yaştan kullanıcının beğenisini kazanan ürün seçenekleri sayesinde hem konfor alanlarınızın dekoruna zengin bir görünüm kazandırabilir hem de dostlarınızı hiç beklemedikleri bir an da sevindirebilirsiniz. Söz, nişan ve nikah merasimleri gibi özel günlerde davetlilere anlamlı ve kalıcı bir hediye vermeyi arzu ederseniz makrome kapı anahtarlık hediye kutusu alternatiflerine tereddüt etmeden yönelebilirsiniz. Estetik görünümlü ve dekoratif işleme detayları ile ön plana çıkan anahtarlık kutuları kapaklı sehpa üzeri tasarımlarıyla da oldukça kullanışlı ürün alternatifleri sunar. Özel boya teknikleriyle tasarım şıklığı taçlandırılan kutuların dış yüzeyi kabartmalı ya da oymalı stillerde olabilir. Kapı girişindeki hol ya da antre bölümlerini dekore etmekte kullanılan aynalı veya çekmeceli dresuar, uzun ayaklı sehpa, komidin veya portmanto üzerine yerleştirebileceğiniz anahtarlık kutusu çeşitleri sayesindeihtiyaç duyduğunuz bütün anahtarların elinizin altında olmasını sağlayabilirsiniz. Askılı duvar tipi, takı ve mücevher kutusu stili ile hediyelik çoklu anahtarlık kutusu modelleri hem zengin tasarım detaylarına hem de işlevsel özelliklere sahiptir. Yaşam alanlarına konfor sunan anahtarlık kutusumodellerinin tamamını Trendyol’un seçkin yelpazesinden beğenebilir, kampanya seçenekleri ve indirim fırsatlarından yararlanarak hemen sipariş verebilirsiniz.