Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Dinleme Süresi
Suya/Tere Dayanıklılık
Mikrofon
Bluetooth Versiyon
Çoklu Bağlantı
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Anker Soundcore

" araması için 48 sonuç listeleniyor

Kaliteli Ses Deneyimi Sunan Anker Soundcore Modelleri Trendyol'da!

Teknoloji dünyasının hızla büyüyen dinamik markalarından biri olan Anker Soundcore farklı kulaklıklar üretir. Kullanıcı dostu tasarımlarıyla yoğun ilgi gören marka, müzik keyfini gittiği her yere taşımak isteyenler için birbirinden kompakt kulaklık ve hoparlörlere sahiptir. Anker Soundcore bluetooth aracılığıyla bağlanan cihazları ile hareket özgürlüğü sunar. Güçlü bataryaları ve su geçirmeyen tasarımları ile fark yaratan modeller, müzik zevkini yükseltir.

Son Teknoloji Anker Soundcore Ürünleri ve Özellikleri Nelerdir?

Son Teknoloji Anker Soundcore Ürünleri ve Özellikleri Nelerdir?

Günün her anında özgürce müzik dinlemeyi mümkün kılan kablosuz kulaklık ve hoparlörler pratik cihazlar arasında yer alır. Anker, kablo ve adaptörlere bağlı kalmadan müzik dinleme olanağı sunmak için geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet verir. Ayrıca geliştirdiği kablosuz ses teknolojileri ile öne çıkar. Özellikle farklı ihtiyaçlara cevap veren birbirinden gelişmiş ürünleri ile ilgi görür. Ses kalitesi ve sağlam yapısıyla beğenilen Anker bluetooth hoparlör modelleri, şık tasarıma sahiptir. Bu modeller hem iç hem de dış mekânda yüksek ses performansı isteyenlerin tercihidir. Anker Sound kulaklık modelleri; kulak içi, kulak üstü ve kablosuz ürün çeşitlerinden oluşur.

Anker Soundcore kulaklık modelleri hemen her ihtiyaca hitap eder. Esnek kullanım özellikleri ile oldukça revaçta olan kablosuz kulaklıklar, markanın özgün teknolojileri ile üretilir. Kablosuz modeller, ses vericisine bağlı olmayı gerektirmediğinden daha özgür bir hareket alanını sunar. Bu ürünler, spor yaparken ya da çalışırken büyük bir konfor yaşatır. Anker Soundcore kulak üstü modelleri, uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanır. Yüksek ses kalitesinin yanı sıra dışarıdan gelen gürültüyü izole ederek başarılı bir performans sunar. Anker Soundcore kablosuz kulaklıkların; Life Q10, Life Q30, Life Q35 ve Vortex modelleri yoğun ilgi görür.

Anker Soundcore Life Q10, kulağı çevreleyen konforlu yumuşak yastığıyla oldukça rahat bir dinleme deneyimi sunar. Bu kulak üstü model, Android ve IOS cihazlarla uyum gösterir. Ayarlanabilir kafa bandı sayesinde dilediğiniz genişliği kullanmanıza mümkün olur. Katlanabilir yapısı ile çantaya rahatça sığar. Anker Soundcore Life Q10, güç yönetim özelliğinin sunduğu uzun pil ömrü sayesinde 60 saate varan çalma gücüne sahiptir. Ürünün özel BassUp teknolojisi, kaliteli bas frekanslarını yakalayarak müzik dinlemeyi iki kat keyifli hâle getirir. Model bu özellikleriyle oyun tutkunlarına hitap eder.

Anker Soundcore Life Q30, kalite ve konforu buluşturan bir modeldir. Dâhilî mikrofonu sayesinde çağrıları daha net cevaplamanıza olanak tanır. Cihazda başarılı aramalar yapmanız için özel olarak geliştirilen ses alma ve gürültü azaltma özellikleri bulunur. Bu sayede iş ve oyun amaçlı kullanımlarda avantaj sağlar. Farklı ihtiyaçlara uygun çalışma modları ile bulunduğunuz ortama kolayca optimize edebilir. Bu özellikleri ile dış dünyayla ihtiyaç duyduğunuz seviyede iletişim kurabilirsiniz.

Anker Soundcore Life Q35, kayıpsız ses transferi niteliği ile öne çıkar. Markanın özel serilerinden biri olan ürün, LDAC teknolojisi ile tasarlanır. Bu sayede hassas sesler fark edilir düzeyde kullanıcıya yansıtılır. Anker Soundcore Life Q35; seyahat, dış mekân ve iç mekân mod seçenekleriyle gürültü önleme ve ses izolasyon tercihlerinizi daha hassas ayarlarla yapmanıza imkân tanır. 2 farklı cihazla eşleştirme olanağı sunan Life Q35, müzik türleri arasında zahmetsizce geçiş yapabilir.

Müzik dinlemek, film izlemek ve telefonla konuşmak gibi aktiviteleri oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanıyan Anker Buds modeli, güvenli ve kaliteli kullanımıyla beğeni kazanır. Farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanan modelleriyle her zevke hitap eder. Anker Soundcore tasarımı olan R100 TWS, Liberty, Liberty 3 Pro ve Life Note E modelleri ise sevilen kulak içi ürünler arasında yer alır.

Anker Soundcore R100 TWS bluetooth kulaklık, kompakt şarj kutusu ve 2 mikrofonlu tasarımı ile ayırt edilir. Suya dayanıklı yapısıyla beğenilen kulak içi ürün çeşitleri arasında yer alır. Yalnızca bir kez şarj ederek yaklaşık 6,5 saat oynatma süresi sunar. Kesintisiz çalışma özelliği, konuşmaların ve oyunların yarıda kesilmesini önler. Karmaşık bağlantılar ve zahmetli kurulum işlemlerine gerek olmadan çalışır. Anker Soundcore Mini bluetooth kulaklık, 3 farklı boyutta tasarlanan uçları ile fiziki özelliklerinize göre seçim yapmayı mümkün kılar.

Anker Soundcore Life Note E kulaklık modeli ise şık tasarımıyla ön plana çıkar. Üç katmanlı sürücüler kullanılarak tasarlanan bu ürün, artırılmış bas özelliğiyle ses kalitesini yükseltir. Hafif tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlayan şarj kutusu, yaklaşık 32 saate kadar enerji sunar. Bu sayede hareket hâlindeyken de pratik bir şekilde şarj edilir ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Anker Soundcore Liberty 2 Pro, kusursuz bir dinleme deneyimi yaşamanız için HearID teknolojisiyle tasarlanır. İşitme duyunuzu test ederek kulaklarınıza uygun bir ses profili oluşturur. Silikon başlıkları ve kulak kanatları ile herkese uyum sağlayan son derece hafif bir üründür. Soundcore Liberty 2 Pro, toplam 4 mikrofonuyla çağrıları kristal netliğinde iletir. Tüm gün kullanıma uygun olarak tasarlanan bu model tek şarjla 8 saat boyunca çalışır.

Anker Soundcore Liberty 3 Pro, üst düzey performans bekleyenler için tasarlanır. Özelleştirilmiş aktif gürültü önleme teknolojisi sayesinde dışarıdan gelen seslere göre ayar yapar. Ortam gürültüsünü isteğinize göre belirleyerek arka plan seslerini azaltabilirsiniz. 6 mikrofonu ve gürültü azaltma algoritması sayesinde arka plandaki her şeyi tercihinize göre filtreleyebilirsiniz. Müzik dinlemeyi daha sosyal ve keyifli bir hâle getirmenin anahtarı olan kablosuz hoparlörler, işlevsel yapıları ve şık tasarımlarıyla beğeni toplar. Anker Soundcore su geçirmez bluetooth hoparlörler, farklı donanım ve fiyat aralıklarıyla yüksek ses performansını kullanıcıyla buluşturur. Öne çıkan Anker Soundcore hoparlör modelleri ise Rave Mega, Rave Neo, Flare II, Soundcore Mini ve Icon Mini ürünlerini kapsar. Bu cihazlar, farklı özelliklerle donatılarak kullanıcının ihtiyaçlarına cevap verir.

Anker Soundcore 50 ve 80 W gücü ile çalışan Rave Neo ve Rave Mega hoparlör çeşitlerini üretir. Özellikle dış mekânlarda ve geniş alanlarda kullanıma uygun olan bu modeller, ritme göre değişen ışık şovlarıyla partiye renk katmanıza olanak tanır. Güçlü bas teknolojisi sayesinde derin ve yoğun sesleri hissetmenizi kolaylaştırır. Bu ürünler arasından seçim yaparken alanın büyüklüğüne ve ihtiyaca göre tercihinizi belirleyebilirsiniz.

İç ve dış mekânlarda gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Anker Soundcore 20 W ses çıkışlı Flare II hoparlörü ise suya dayanıklı yapısıyla havuz partilerinin aranan parçası hâline gelir. Müziğin ritmine bağlı olarak yanıp sönen LED ışıkları, ses ve müziğin ahengini keyifli bir şekilde yansıtır. Bluetooth hoparlör ailesinin en küçük üyeleri ise Anker Soundcore 6 ve 12 W gücünde çalışan Mini 3 Pro olur. Ürün ergonomik tasarımıyla yoğun ilgi gören modeller arasında yer alır.

Ev ortamı ve iç mekânlarda sık tercih edilen ses bombaları, kompakt tasarımları ve işlevsel yapılarıyla öne çıkar. Bazı modeller hem iç hem de dış mekânlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Anker Soundcore 30 ve 40 W ses çıkışlı ürünler, özellikle dış mekân kullanımına uygundur. Markanın ürünleri arasında yürüyüş yaparken, bisiklet sürerken veya araba kullanırken tercih edebileceğiniz Anker Soundcore ses bombası modelleri de bulunur. Anker Soundcore Mini 5 W kompakt tasarımına oranla şaşırtıcı düzeyde bas performansı sergiler. Anker Soundcore Icon Mini ise asılabilen tasarımıyla her yere taşınır.

Anker Soundcore Ürünlerinin Tasarımları Nasıldır?

Anker Soundcore Ürünlerinin Tasarımları Nasıldır?

Anker Soundcore dinamik tasarım anlayışıyla renkli ve şık kulaklıklar geliştirir. Tüm hoparlör ve kulaklık modelleri kablosuz olup çok amaçlı kullanıma hitap eder. Anker Soundcore ürünleri, kulak içi ve kulak üstü olarak iki ayrı kategoride ele alınır. Kulak içi modeller, küçük yapıları sayesinde hafif ve rahat bir kullanım sunar. Bu cihazlar; ev, ofis ve kütüphane ortamlarında güvene kullanılır.

Kulak içi modellerin tümü suya dayanıklı tasarlanır. Bu sayede yağışlı havalarda da hareket hâlinde olmaya devam edebilirsiniz. Anker Soundcore kılıf özelliği taşıyan şarj kutusu, kulaklığı hızlı bir şekilde doldurma işlevini görür. Kompakt tasarımının sağladığı taşıma kolaylığı ile birlikte şık tasarımı da ürünü tercih edilebilir kılar.

Anker Soundcore hoparlör seçenekleri, bluetooth ve ses bombası olarak ikiye ayrılır. Suya dayanıklı tasarımları cihazların kullanım alanlarının çeşitli olmasını mümkün kılar. Dış mekân kullanımına uygun üretilen hoparlörler, yüksek bas performansı ve ses kalitesi ile ele alınır. LED ışıklar, müzik dinleme deneyimini daha sosyal ve renkli bir hâle getirir. Anker Soundcore ses bombaları ise hafif ve sade tasarımlarıyla beğeni toplar. Müziğinizi herhangi bir kesintiye uğramadan dilediğiniz yere götürmenize olanak tanıyan bu modeller, dinamik tasarımlarıyla şık ve eğlenceli bir aksesuar olarak tercih edilir. Aynı zamanda bu modeller, uzun tatillerde eşlikçiniz olur.

Anker Soundcore Kulaklık ve Hoparlör Modellerinin Ses Kalitesi Nasıldır?

Anker Soundcore Kulaklık ve Hoparlör Modellerinin Ses Kalitesi Nasıldır?

Anker Soundcore kulaklık ve hoparlör modelleri, yüksek kalitede ses performansı hedeflenerek tasarlanır. Kulak içi modelleri, kişiselleştirilme opsiyonu veren gürültü engelleme özelliği ile ayırt edici hâle gelir. Dinlediğiniz içeriğe bağlı olarak optimize edebileceğiniz modlar sayesinde ses kalitesini artırabilirsiniz. Yapay zekâ teknolojisiyle geliştirilen ses alma özelliğine sahip Anker Soundcore’un yerleşik mikrofonları ise netliği yükseltir. En sevdiğiniz şarkıları Hi-Res Audio kalitesinde dinleme olanağı tanıyan bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Anker Soundcore kulak üstü modeller, hiçbir detayı kaçırmadan dinleme deneyimi yaşatır. Özel BassUp teknolojisiyle bas frekanslarının gerçek zamanlı analizini yapar. Kulak üstü modellerde yer alan seyahat, dış mekân ve iç mekân modları ortama göre seçim yapmanızı olanaklı hâle getirir. Anker Soundcore bluetooth kulaklıklar, yüksek çözünürlüklü ses kalitesiyle her zevke hitap eder.

Anker Soundcore hoparlör modelleri ise her ihtiyaca uygun çalışma performansı sergiler. Yakın mesafe kullanımına göre üretilen modeller, 2 ila 6 W arasında ses çıkış gücüne sahiptir. İç mekânlar için oldukça iyi performans gösteren bu ses bombaları, iş ve eğitim hayatında sunumlarınızı kolaylaştırır. Ürünler arasında parti, kutlama ve organizasyonlarda kullanılabilecek güçlü modeller de mevcuttur. 50 ila 80 W arasında ses performansı sergileyen bu bluetooth hoparlör çeşitleri, kaliteli bas ve tiz özellikleri ile aradığınız gücü size sağlar.

Anker Soundcore Ürünlerinin Performansları Nasıldır?

Anker Soundcore Ürünlerinin Performansları Nasıldır?

Anker Soundcore kulaklık ve hoparlörler performansı ve kaliteyi bir araya getirir. Özellikle şarj süreleri ve gelişmiş teknolojileri ile sık tercih edilen ürünler arasına girerler. Kulak içi modelleri, şarj kutusuna bağlanır ve ürün modeline uygun bir sürede dolum yapar. Bu modeller yaklaşık 6,5 ila 32 saat arası kesintisiz kullanıma uygun olarak tasarlanır.

Kulak üstü modellerde bu rakamlar iki katına kadar yükselir. Ürünler düşük güç tüketimli bluetooth çipi sayesinde teknolojinin getirdiği avantajları kullanıcısına en iyi şekilde ulaştırır. Kulak üstü modellerde 40 ila 60 saat arası kesintisiz çalışma olanağı mevcuttur. Son derece kısa sürelerde şarj olan bu cihazlar, uzun işlerde tam kapasite performans gösterir. Anker Soundcore markasının kısa sürede şarj edilerek 4 saat kullanım sunan kulak üstü modelleri, performansı ön planda tutan kişilerin takdirini kazanır.

Anker Soundcore özellikleri arasında ön plana çıkan şarj kalitesi, hoparlör çeşitlerinde de bulunur. Kullanım alanları ve ses performansları açısından oldukça kapsamlı fonksiyonlar taşıyan bluetooth hoparlör ve ses bombaları, minimum şarj süresiyle maksimum performans elde etmenizi sağlar. Tek şarjla 18 ila 24 saat arasında kesintisiz çalışma sergileyen hoparlör modelleri, sınırları zorlayan bir müzik deneyimi yaşamanıza olanak tanır.

Anker Soundcore Ürünlerini Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Anker Soundcore Ürünlerini Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Anker Soundcore hoparlör ve kulaklık modelleri, teknik ve tasarımsal özellikleri ile çağa uygun birçok avantaj taşır. Markanın ürünleri özellikle yoğun çalışan ve şarj, kablo sıkıntısına düşmek istemeyenler için iyi bir tercih olur. Ayrıca Anker Soundcore markası, hoparlör ve kulaklık kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı şarj sorunlarına modern çözümler üretir. Marka, sıvı teması nedeniyle bozulma gibi sorunlara karşı da ürünlerini dayanıklı kılar. Bu sayede kullanıcıya birçok açıdan hitap etmeyi başarır.

Kullanıcı deneyimini esas alarak ürünlerini daha kaliteli bir hâle getirebilmek için küçük detayları düşünen marka, konforu da öne çıkarır. Hem kulaklık hem hoparlör modelleri, rahatlığı ve esnekliği destekleyen ergonomik özellikler ile donatılır. Tüm gün kullanıma uygun olan modeller, farklı sektörlerde çalışan bireyler için iyi bir tercihtir. Aynı zamanda estetik görünümü de elden bırakmayan firma, kaliteli ve şık görünen ürün seçenekleri ile yaşam tarzlarına ve yaşa hitap etmeyi başarır.

Anker Soundcore Ürünlerinin Fiyatları Nasıldır?

Anker Soundcore Ürünlerinin Fiyatları Nasıldır?

Anker Soundcore kulaklık ve hoparlör modelleri her bütçeye hitap edebilecek geniş bir fiyat aralığında alıcıya sunulur. Kullanım alanı ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek birçok farklı model arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Anker Soundcore kulak içi ve kulak üstü modelleri, teknolojik donanım ve ses performanslarına göre fiyatlandırılır. Ses kalitesini ön planda tutan müzik tutkunlarının tercih edebileceği modeller, kendi segmentinde farklı rakamlar ile alıcıya sunulur.

Hoparlör modellerinde kullanım alanı, ihtiyaç duyulan ses performansı noktasında belirleyicidir. Anker Soundcore fiyat aralığı da ses gücüne ve kullanım alanına göre değişkenlik gösterir. Dış mekânda yüksek desibelde etkili bir performans isteyenler için parti modelleri oldukça uygundur. İç mekânda ve yakın mesafelerde kullanım için uygun fiyat aralığında satılan bu modeller, daha kârlı bir tercih olur. Anker Soundcore kalitesini evinizin ve hayatınızın bir parçası hâline getirmek istiyorsanız Trendyol üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.