İlgili Kategoriler
Fiyat
Far (Ampul) Tipleri
Ampul Sınıfları
Güç (Watt)
Araç Marka ve Model
Araç Ampul Tipi
Akü Volt
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Araç Içi Led

" araması için 1004 sonuç listeleniyor

Farklı Renklerde Araç İçi LED Çeşitleri Trendyol’da!

Gitmek istediğiniz yere rahatlıkla ulaşmanızı sağlayan ve bakımını özenle yaptığınız aracınızın teknik özellikleri ve modeli kadar, iç dizaynı da önemlidir. Sürücüler, otomobillerine hem estetik hem de şık bir görünüm sağlamak için otomobillerin iç kısımlarına göre hazırlanan oto içi aksesuarları tercih eder. Hem dekoratif hem de teknolojik olan otomobil iç kısım aksesuarları, birçok farklı marka tarafından, bir çok farklı model ve çeşitte üretilir. Otomobilinizi her biri birbirinden farklı özellik ve görünüme sahip aksesuarlarla, tarzınıza göre yeniden dizayn edebilirsiniz. Bunun için tercih edebileceğiniz hem şık hem de zarif aksesuarlardan biri de eğlenceli teknoloji harikalarından biri olan araç içi LED aydınlatma alternatifleridir. Kişisel zevklere göre farklı renk, biçim ve modelde tercih edilebilen araç içi LED şerit seçenekleri, yolculukları keyifli hale getirir. Beyaz, kırmızı, mor, sarı, yeşil veya mavi gibi birçok renkte ve özellikte olan ışıklar, otomobilinizde büyüleyici bir ortam yaratır. Araç içi LED ampul çeşitleri çoğunlukla çift taraflı bantlarla otomobillere kolaylıkla entegre edilebilir şekilde üretilir. Otomobillerin standart güç kaynağı olan çakmaklık soketleri araç içi aydınlatma sistemlerinin pratik şekilde çalışmasını sağlar. Çakmaklık soketleriyle çalışan ışıklandırmalar yerine USB araç içi LED modellerini tercih edebilirsiniz. Araç içi LED online olarak satın alınabilir. Fonksiyonel, şık, kaliteli öte yandan da uzun ömürlü araç içi LED döşeme modellerine Trendyol’dan rahatlıkla ve güvenle sahip olabilirsiniz.

Şıklık Sunan Araç İçi LED Işıklar

Şıklık Sunan Araç İçi LED Işıklar

Otomobilinizde ufak dokunuşlar yaparak sürüş keyfinizi ikiye katlayabilir, yolculuk boyunca geçirdiğiniz zamanı harika bir atmosferde sürdürebilirsiniz. Eve, spora ya da işe giderken yolculukları keyifli hale getiren, aynı zamanda otomobilleri kişiye özel şekilde dizayn etmeye imkan sağlayan araç içi aydınlatma sistemleri hem cezbedici hem de göze hitap eden ürünlerdendir. Her biri kendine özgü yapısıyla özenle tasarlanan bu ürünlerin, farklı donanım özellikleri bulunur. Dilediğiniz renkte tercih edebileceğiniz Araç içi ip LED aksesuarları, göze hitap eden yapısıyla otomobilinize hava katar. Bu ürünler, fonksiyonel olmalarıyla da müşterinin beğenisini kazanır. Araç içi ince LED ışıklar genellikle otomobillerin tüm kısımlarında kullanılabilir şekilde tasarlanıp üretilir. Bu sayede tüm renkler otomobillerin tüm bölümlerine eşit şekilde dağıtılır. Aynı zamanda ince iplere sahip olan bu ürünler, zarif olmasıyla dikkat çeker. Kırmızı, yeşil ve mavi renk seçenekleri başta olmak üzere dilediğiniz rengi sunan Araç içi RGB LED sistemlerinin kurulumu, renklendirmek istediğiniz kısımlara göre değişir. Ortamda yer alan aydınlatmanın otomobilinizin tüm kısımlarına ve bütün yolculara ulaşması Araç içi LED tavan lambası seçenekleriyle daha kolaydır. Aynı zamanda farklı bir hava yakalamak isteyenlerin tercihi olan araç içi ayak altı LED alternatifleri de ortama şıklık katar. Araç içi LED ayak altı ışıkları, yolcu koltuklarında veya sürücü koltuklarında tercih edilir. Bazı ışıklandırmalar, sürücülerin kişisel zevklerine göre üretilir. Bu parlak ve eğlenceli ürünler, özellikle uzaktan kontrol edilebilirlik, renk çeşitliliği dahil olmak üzere dış görünüş konusunda birbirinden oldukça farklı donanıma sahiptir. Yolculuklarda müzik dinlemeyi sevenler için özel olarak tasarlanan araç içi sese duyarlı LED modelleri, dinlediğiniz müziğin ritmine göre değişen renklere sahiptir. Sese duyarlı şekilde tasarlanan aydınlatma sistemleri, uzaktan kontrol edilebilen kumandalı sistemlerle birlikte sıradan ışıklandırmalardan daha gelişmiş teknik özellikler içerir. Kumandayla kontrol edilebilen aksesuarlar, ışıklardaki renk geçişlerini kolaylıkla ayarlamanızı sağlar. Araç içi kablosuz LED ışık sistemleri, otomobilinde konfor ve teknolojiye yer vermek isteyenler için seçenek sunar. Aynı zamanda uzaktan kontrol edilebilen aydınlatma sistemlerinden çoğu, kişisel telefonlarla yönetilebilir şekilde üretilir. Ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Otomobil İçi LED Çeşitleri

Kullanışlı Otomobil İçi LED Çeşitleri

Otomobiller için üretilen pek çok aksesuarda olduğu gibi araç içi LED tercih ederken otomobillerin bazı özelliklerine uygun tercih yapmak önemlidir. Genellikle her otomobile uyum sağlayacak şekilde üretilen araç içi LED çeşitleri, otomobilin markasıyla modeline göre farklılık gösterebilir. Bazı Araç içi fitil LED ışıklar, tüm marka ve çeşitteki otomobillere uygun şekilde üretilir. Beklentilerinizi karşılayacak ve size keyifli bir deneyim sunacak ürünleri seçerken sahibi olduğunuz otomobile uygun donanımı seçmek de önemlidir. Sade bir şıklık sizin tarzınızı daha iyi yansıtıyorsa, beyaz veya tek renkli aydınlatmalar otomobilinize zarif bir hava katar. Eğer, daha renkli bir ortam atmosferi size göreyse, araç içi mavi, beyaz, kırmızı LED ışık döşemeleri uygun tercih olur. Yolculukları eğlenceli hale getirmek istiyorsanız, araç içi neon LED ışık döşemeleri istediğiniz eğlenceli atmosferi sunar. Parlak ve sıradan olmayan bir tarza sahip Araç içi fosforlu LED modelleri, özellikle gece yolculuklarını sevenler için birebirdir. Sahibi olduğunuz otomobilin markasının logosunu taşıyan ışık aydınlatma sistemlerini de bulmak mümkündür. Pille çalışan sensörlü Araç içi disko LED özellikli ışıklar, oldukça dikkat çeker. Bu şık, canlı, eğlenceli modellerin kitler halinde satılan halleri de mevcuttur. Bu kitlerde uzaktan kumanda ve aydınlatma asıl malzemesi olan ışıklarla ampuller bulunur. Bazı kitlerin içinde ışıkları monte etmek için kullanacağınız çift taraflı bantları da bulmak mümkündür. Kumandanın üzerinde hangi rengin yanmasını istiyorsanız ona göre seçim yapabileceğiniz tuşlar bulunur. Bu tuşlardan birini seçerek yolculukları keyifli hale getirmek mümkün olur. Birtakım modeller ise az enerji tüketecek şekilde üretilir. Bu şekilde üretilen ışıklandırmalar genellikle hafif ışıklandırma özelliğine sahiptir. Dilediğiniz modeli Trendyol’dan hızlıca sipariş edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Araç İçi LED Fiyatları

Bütçe Dostu Araç İçi LED Fiyatları

Otomobillerin içinde kullanılan aksesuarlar ve araç içi LED fiyatları, nitelik ve donanıma göre farklı aralıklarda müşteriye sunulur. Teknik özellikleri ve fonksiyonları geliştirilmiş aksesuarlar, daha basit ve kolay uygulanabilen aksesuarlar karşısında maliyet olarak farklılık arz eder. Araç içi LED bardaklık modelleri dahil olmak üzere her bütçeye uygun ve istediğiniz özelliklere sahip birçok farklı ışıklandırma sistemini araç içi LED indirim fırsatlarıyla Trendyol’da bulmanız mümkündür. Araç içi kumandalı LED modelleri gibi rahatlıkla kontrol edebileceğiniz aydınlatma sistemleri otomobillere pratik şekilde entegre edilebilir. Otomobilinize aksesuarları yerleştirmek üzere bir profesyonelden yardım alabilir, dilerseniz seçtiğiniz aksesuarı sahibi olduğunuz otomobile kolaylıkla kendiniz monte edebilirsiniz. Ticari taksilerde ya da minibüslerde sıklıkla tercih edilen Araç içi LED tabela alternatifleri istenilen yazı veya görseli sunar. Işıklı tabelalar otomobilinizin uygun bölümüne yerleştirilebilir. Basit bir kurulumu olan şeritler, çift taraflı bantlarla otomobillere eklenir. Bazı özel ışıklandırma sistemleri, teknolojik ve teknik anlamda yüksek donanıma sahiptir. Genellikle uzaktan kumandayla veya telefonla kontrol edilebilir şekilde tasarlanan bu sistemler, aynı zamanda arabada dinlenmekte olan müziğe duyarlı şekilde üretilir. Gelişmiş teknoloji, bu sistemlerin aksesuar efektlerini de ayrı ayrı düzenler. Böylesine gelişmiş bir teknolojiyi tercih etmek manuel şekilde kontrol edilen alternatiflerine göre maliyetli olabilir. Her türlü üründe olduğu gibi fazla özellik ve niteliğe sahip bu tarz aksesuarlar da daha az teknik donanıma sahip ürünlere oranla değişen fiyat aralığına sahiptir. Nasıl ve hangi özelliklere sahip olan bir LED ışıklandırma tercih edeceğinizi bütçenizle birlikte düşünerek karar verebilirsiniz. Teknolojiyi yakından takip eden yerli ve yabancı firmaların sunduğu çeşitlilikten yaptığınız tercihle faydalanabilirsiniz. Ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Araç İçi LED Nasıl Bağlanır?

Araç içine LED bağlamak için öncelikle uygun metre hesabı yapılmalıdır. Boyutu ayarlandıktan sonra istenen yere LED çeşidi, arka yüzündeki yapışkanlı alan sayesinde kolayca yapıştırılır. LED ışıkları için çakmaklık kısmına güç alımı için uygun sistem hazırlanır. Enerji ihtiyacı hallolduktan sonra LED için bağlantı yapılır. Bu bağlantı LED ürünlerinin yanmasına yardımcı olan kablolarla çakmaklık için ayarlanan kabloları birleştirerek yapılır. Böylece araba çalıştığında LED ışıklar da yanar. Önemli olan kullanılmak istenen alana uygun boyutun seçimidir. Doğru şekilde bağlantı sağlandığı sürece LED çeşitleri beklenen aydınlatmayı sağlar. Kullanımına dikkat edilmesi ile uzun süre aynı performansın alınması mümkün olur.

Araç İçi LED Nereden Alınır?

Trendyol, araç içi LED ışık alanında oldukça fazla seçenek sunar. Bu sayede istenen renkte ve boyutta LED aydınlatma ürünleri kolayca alınabilir. Seçkin firmaların tasarlamış olduğu LED modellerini inceleyerek aracınız için uygun bir modele karar verebilirsiniz. LED ışıkların sağladığı görsellik sayesinde şık bir araç içi dizaynı oluşturmanız mümkündür. Trendyol üzerinden ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir tasarımı detaylı şekilde inceleyerek araç içi LED ışık satın alabilirsiniz. Kullanışlı ve kaliteli yapıya sahip olan ürünlere kolayca ulaşabilir, araç içi tasarımınızı tamamlayabilirsiniz. Araç içi kullanıma uygun olan LED alımı güvenli şekilde yapılır. Hızlı ve güvenli ürün alımı sağlanması mümkün olur.

Araç İçi LED Çeşitleri Nelerdir?

Araç içinde kullanılan LED ürünlerin çeşitli renkleri bulunur. Bu çeşitlilik istenen seçimin yapılmasına olanak tanır. Yeşil, kırmızı, mavi, amber rengi, günışığı rengi gibi seçenekleri ile istenen model kolayca seçilebilir ve araca uygun şekilde monte edilebilir. Araç rengine göre LED ışıklarının rengi de belirlenebilir. Uygun renklerin kombini ile şık bir görsele sahip olabilirsiniz. Birçok renk alternatifi ile istenen LED ışığı rengi araç içine kolayca uygulanabilir. LED ürünler aynı zamanda kullanım açısından estetik bir görünüme de sahiptir. Kolay ve pratik uygulaması ile beğenilen led çeşitlerinin farklı renklerini seçerek araç içi atmosferi kısa sürede değiştirebilirsiniz.