İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Süresi
Ürün Puanı
"

Araç Süpürgesi

" araması için 668 sonuç listeleniyor

Pratik Kullanımıyla Araç Süpürgesi Çeşitleri Trendyol'da!

Kolay kullanım yöntemlerine sahip olan araç tipi el süpürgesi ile tertemiz hale getirebilirsiniz. Yolculuk esnasında yenen yemeklerden dolayı dökülen kırıntılar, ayakkabılardan ve kıyafetlerden gelen toprak parçaları, açık camdan içeriye giren tozlar arabanızın kirlenmesine yol açıyor. Araba için kullanıma uygun olan bu aletler bu tozun ve kirin giderilmesini sağlıyor. Küçük ve portatif bir tasarımdan oluşan modeller aynı zamanda şık görünümleri ile ön plana çıkıyor. Birbirinden farklı model ve tasarımlara sahip olan modeller, kuvvetli çekim güçleri ile arabanızdaki tozu içine çeker. Araç süpürgesi ile birlikte bakterilerden ve tozlardan arındırabilirsiniz. Yüksek çekim gücü ile dikkatleri üzerine çeken bu aletler, kullanımı kolay yapısı ve portatif tasarımları ile kullanıcılarını etkilemeye devam ediyor. Arabanızda temiz bir şekilde yolculuk yapabilmek için kullanabileceğiniz seçenekler, çakmaklık girişli süpürge bağlantı kurularak çalıştırılmaktadır. Otomobil süpürgesi ile otomotertemiz hale gelmesine yardımcı olacak olan bu modeller özellikleri ile ön plana çıkıyor. Fonksiyonel bir yapıya sahip olan bu cihazlar inovatif yapıları ile beklediğiniz tüm beklentiyi sizlerle buluşturuyor. Çakmak girişinden 12V’luk bir enerji alarak direkt olarak çalışma mekanizması gösteren cihazlar kuvvetli şekilde süpürebilir. Bunlar, arabadaki tozdan ve bakteriden arınabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Birbirinden farklı model ve tasarımdan oluşan modeller, küçük yapıları ile arabanızın her köşesini süpürebilmek için üretilmiştir. Cihaz yardımı ile araba koltuklarınızı, koltukların altlarını kolayca temizleyebilirsiniz. Koltuk kenarlarındaki ulaşamadığınız bölgeleri temizleyebilmeniz amacı ile paket içerisinde yer alan ekstra uzun başlığı kullanabilirsiniz. Temizlemesi zor olan alanları bile temizleyebilmenize imkan tanıyan bunların üzerinde yer alan havalandırma bölmeleri, hava akımını destekliyor. Yüksek performans sağlayarak temizliğe katkıda bulunan bu cihazların iç kısımlar kolayca temizlenebilir. Cihazın içerisinde yer alan filtreyi temizleyip kullanmaya devam edebilirsiniz. Küçük araba süpürgesi pratik oluşu ile dikkatleri üzerine çeken bu modeller, her daim yanınızda bulundurabileceğiniz aletler arasında yer alıyor. Mini araç süpürgesi özellikle küçük çocuğa sahip ebeveynlerin için büyük bir hizmet sağlayan bu aletler, çocuklarınızın döktüğü kırıntıları kolayca temizleyebilmenize imkan tanıyor. Sağladığı avantajlar sayesinde araba süpürgesi sürücülerin yanlarından ayıramadığı cihazlar haline geliyor. Arabanızı temiz bir halde kullanabilmeniz için geliştirilmiş olan araç temizleme süpürgesi ile pratik şekilde gerçekleştirerek yola hazır hale gelebilirsiniz.

Araç Süpürgesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Araç Süpürgesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Otomobillerinizi daha temiz bir şekilde kullanabilmeniz amacıyla geliştirilmiş olan cihazlar, sağladığı pek çok avantajlı özellik sayesinde sürücülere hitap ediyor. Pratik bir kullanım şekline sahip olanlar, çakmak girişinin bağlantısı ile birlikte kablolu araç süpürgesi olarak kullanılabiliyor. Bu cihazlar sayesinde arabanızdaki tüm toz, kırıntı ve bakterilerden kurtulabilirsiniz. Peki araç süpürgesi kaç watt olmalı? Yolculuğunuzu temiz ve konforlu hale getirmek amacıyla tasarlanan araba içi alet, 12 V, 60 W güç ile çalışma prensibi gösteriyor. Hafif bir tasarıma sahip olan bu aletlerin güçlü performansları ise kullanıcılarının gözlerini dolduruyor. Araba içerisinde kullanmanız için geliştirilen bu cihazlar, rahat bir sürüş keyfinin tadını çıkarmanıza imkan tanıyor. Özel aralık parçalarının yardımı ile birlikte otomobilinizi dip bucak temizleyebilmenizde sizlere yardımcı olan cihazlar, ıslak kuru araç süpürgesi olarak kullanım için uygundur. Arabanızı temizlemek amacıyla kullanabileceğiniz bu cihazlar, sizlere hijyenik bir ortam sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Gelişen teknoloji ile her geçen gün yeni bir özellik kazanan bu portatif modeller, otomobillerde yer alan çakmak girişi ile birlikte çalışma mekanizması gösterir. Hem hafif hem de güçlü olması ile birlikte dikkat çeken aletler, yıkanabilir filtreleri ile kullanıcılarına rahatlık sağlıyor. Otomobilinizin temizliği için oldukça ideal olan bu aletler ile birlikte tüm toz ve kirden kurtulabilirsiniz. Çeşitli model ve tasarımlar ile karşınıza çıkan elektrikli araç süpürgesi, yolculuklarınızı daha huzurlu hale getirmek amacıyla geliştirilmiştir. Konforlu bir ortam hazırlayan ürünler, özellikle astım gibi rahatsızlıklara sahip olanlar için oldukça idealdir. Ortamda alerji oluşturabilecek olan bakterilerin giderilmesini sağlar ve tozlu koltuklarınızın tertemiz olmasına yardımcı olur. Arabanın temizliği, her gün arabasını düzenli olarak kullananlar için önem taşıyor. Bu aletler sayesinde, kolayca temizlik yapabilir ve kendi konforlu alanınızı oluşturabilirsiniz. Portatif ve hafif tasarımı ile istediğiniz yere taşıyabileceğiniz bu ürünler çakmak girişi üzerinden kolay bir şekilde arabanıza bağlanır ve çalışmaya başlar. Dilerseniz koltukları, dilerseniz yerleri basit manevralar ile temizleyebilirsiniz. Araç süpürgesi yorumlarını inceleyerek düğer müşterilerin fikirlerini öğrenebilirsiniz. Kuvvetli şekilde çalışabilme mekanizması gösteren araç süpürgesi tavsiye ve değerlendirmelerini okuduğunuzda da kullanıcıların memnun kaldığını kolayca görebilirsiniz. Arabadaki tozların ve bakterilerin arındırılmasında önemli bir rol oynayan bu ürünler ile ulaşamadığınız noktaları dahi süpürerek temizliğinizi tamamlayabilirsiniz. Kullanıcılarına rahatlık sağlayan bu ürünleri her daim bagajınızda taşıyabilirsiniz.

Konforlu Bir Sürüş için Araç Süpürgesi

Konforlu Bir Sürüş için Araç Süpürgesi

Arabalarınız; her gün işe ve okula giderken kullanılır. Gün içerisinde binerken, inerken veya kullanırken pek çok toz ve bakteri içeri dolar. Ayakkabılarınız ve kıyafetlerinizle birlikte gelen tozların yanı sıra sıcak havalarda cam açtığınızda içeri rüzgar ile birlikte toz gelir. Bunun yanı sıra uzun yolculuklarınızda içeride yemek yediğiniz durumlarda, yerlere ve koltuklara kırıntılar düşebilir. Bu olağan durumların etkisinden kurtulabilmek amacıyla otomobilinizi portatif yapıdan oluşan oto araç süpürgesinin yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kolay bir kullanım mekanizması ile karşınıza çıkan ürün, meydana gelen bu tür tozların ve bakterilerin arındırılmasını sağlar. Dilerseniz koltuklarınızı ve zeminin kolay hareketler ile temizleyebilirsiniz. Sizlere konfor kazandıracak olan kuvvetli vakumlu araç süpürgesi sayesinde tertemiz bir ortam oluşturması ile dikkat çeker. Modeller arasında şarjlı, çakmak girişi ile çalışabilen ve pille çalışan modeller bulunuyor. Hafif ve küçük bir tasarımdan oluşan bu ürünlerin şarjlarını elektrik prizler üzerinden karşılayabilirsiniz. Çakmak girişlerinden bağlantı kurabileceğiniz 12 V araç süpürgesi ile çalışma mekanizması gösterir. Arabanızın tertemiz hale gelmesini sağlayan bu ürünlerde hava akımını destekleyecek havalandırma bölgeleri bulunur. Bu bölgeler sayesinde araba temizliğiniz yüksek performans alabilirsiniz. Ekstra başlıklara sahip olan ürünler, ulaşamadığınız ve zorlandığınız bölgeleri de kolayca temizleyebilmenize imkan tanıyor. Ortalama olarak 30 cm boy ve 10 cm bir ene sahip olan ürünleri dilerseniz bagajda bulundurabilirsiniz. Böylece ihtiyaç duyduğunuz zaman çıkartıp istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz. Araba için süpürge, temizlikte sizlere hız ve pratiklik kazandırmak amacıyla geliştirilmiştir. Temizliği düzenli olarak yapabilmeniz amacıyla bagajda taşınabilecek kadar uygun ebatlarda üretilmiştir. Oto elektrik süpürgesi çakmak girişinden enerjisini alarak çalışma mekanizması gösteren arabalar için tasarlanmış olan modeller, ortalama olarak 70 W emiş gücü ile karşınıza çıkıyor. Emiş gücü yüksek araç süpürgesi ile otomobilinizi tertemiz yapabilirsiniz. Geliştirilmiş motorları, temizliğinizi kusursuz hale getiriyor. Tozları ve kirleri güçlü yapısı ile içine çeken bu ürünlerde ortalama olarak 2 metrelik bir kablo bulunmaktadır. Böylece içeride kolayca hareket ettirebilir ve istediğiniz yeri temizleyebilirsiniz. Dayanıklı yapıları ile karşınıza çıkan bu ürünler, uzun yıllar boyunca sizlere eşlik ediyor. Dışarıdan gelen tozdan ve kirden arınabilmeniz amacı ile geliştirilmiş olan araba temizleme aleti, sizlere kolaylık sağlamaya devam ediyor.

Güçlü Motoru ile Araç Süpürgesi

Güçlü Motoru ile Araç Süpürgesi

Arabanızda oluşan tozdan ve kirden arınabilmeniz için geliştirilmiş olan bu ürünler hem çakmak girişinden hem de şarjlı olarak çalışabilme mekanizması gösterir. Güçlü motorları sayesinde kuvvetli bir şekilde çekim gücü sergileyen bu ürünler, uzun elektrik bağlantı kablosu ile birlikte tüm arabanın içerisinde kullanabilmek için idealdir. Kablolu seçeneklerin yanı sıra kablosuz araç süpürgesi modelleri de bulunur. Araba temizliği için ideal olan bu ürünler, geniş tank kapasiteleri sayesinde tozu ve kiri içine çekebilir. Bazı ürünler, su tankı ile çalışma mekanizması gösteriyor. Sulu şekilde çalışabilen araç yıkama süpürgesi, sulu temizlik yapabiliyor ve koltuklarınızın derinlemesine temizlenmesine yardımcı oluyor. Yüksek güç değerleri ile karşınıza çıkan makine, hem ıslak hem de kuru kullanım için ideal olacak şekilde geliştirilmiştir. Elde kullanıma sahip olan bu ürünlerde tasarımlar da kullanıcıların dikkatini çekiyor. Elde kullanım için elverişli olan bu modeller, gücünü şarjdan veya arabanın motorundan alıyor. Kaliteli sert ABS plastiğinden üretilmiş olan bu ürünler, şık tasarımları ile kullanıcılarına estetik bir görünüm sağlar. Farklı renk seçeneklerine sahip olan aletlerde, istediğiniz renk ve tasarıma kolayca sahip olabilirsiniz. Her köşeyi kolayca temizleyebilmenize imkan tanıyan aletler, arabanızda konforlu bir ortam oluşturabilmek için idealdir. Ürünlerde bulunan filtreler kolayca temizlenebilir ve yeniden kullanılabilir yapıdan oluşuyor. Makinenin kapağını açarak içerisinde biriken tozları temizleyebilirsiniz. Ardından makinenizi yine aynı performansta kullanmaya devam edebilirsiniz. Çok işlevsel bir yapıya sahip olan şarjlı araç süpürgesi, esnek hortum yapısından kolayca ayrılır ve erişimi zor olan bölgelerin temizlenmesinde sizlere yardımcı oluyor. Hortumlu yapıdan oluşan cihazlarda hortumlar uzayabilen yapıdan oluşuyor. Böylece arabanızın hem arka hem de ön kısımlarını temizleyebilmenize imkan sağlıyor.

Süpürgelerin Sağladığı Avantajlar

Süpürgelerin Sağladığı Avantajlar

Kolay bir kullanım şekline sahip olan araç süpürgeleri, portatif ve kompakt tasarımları ile ön plana çıkıyor. Elde kolayca kullanılabilen ürünler, aynı zamanda kolayca taşıyabileceğiniz küçük yapıdan oluşan ürünlerdir. Aracınızda oldukça az yer kaplayacak olan süpürge modelleri, hafif bir tasarıma sahiptir. Bu hafifliğe rağmen ürünler sergilediği yüksek emiş gücü sayesinde aracınızda en ufak bir toz ve kir partikülü kalmasını bile engeller. Etkili bir araba temizliği için ideal olan bu ürünler, siklon hareketi ile birlikte kiri döndürür ve filtreden uzaklaştırır. Böylece emme kuvveti her daim yüksek performans sağlar. Aletin ucunda bulunan fırça, sizlere kullanım kolaylığı sağlamak amacı ile kullanılmıştır. Emme ucu üzerinde yer alan bu ürünler, entegre ve dönerek açılabilme özelliği gösterir. Bu özellik sayesinde dar alanlara kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak temizlik yapabilmeniz amacı ile geliştirilmiş olan küçük araba süpürgesi, kullanım kolaylığı ve yüksek performansı sayesinde alabileceğiniz maksimum verimi sunuyor. Böylece her daim arabanızı temiz tutabilir ve oluşan kirden kolayca kurtulabilirsiniz. Daha temiz bir şekilde yolculuk yapabilmeniz amacıyla geliştirilmiş olan ürünler, kullanıcılarına fayda sağlamaya devam ediyor. Araba süpürgesi fiyatları ve fonksiyonel yapıları ile pek çok kullanıcı tarafından olumlu notlar alan ürünler arasında yer alıyor. Her gün kullandığınız arabaların temiz ve hijyenik olması sürücüler tarafından önem taşıyor. Güçlü araç süpürgesi ile aracınızdaki bütün bakterilerin, tozların ve benzeri partiküllerin içine çekilmesini sağlayan bu ürünler ile birlikte aradığınız hijyenik ortamı yaratabilirsiniz. Sayfamız üzerinden markaların araç süpürgelerini inceleyebilir ve sizlere uygun olan modeli kolayca satın alabilirsiniz.

HEPA Filtrelemeden Oluşan Araç Süpürgesi

HEPA Filtrelemeden Oluşan Araç Süpürgesi

Bu aletlerde sıklıkla rastlanan filtreleme sistemlerinden biri olan HEPA filtreler, temizliğinizi kusursuz hale getirmek amacıyla geliştirilmiştir. Yüksek verimli partikül filtresi anlamına gelen bu ürünler, çok küçük toz partiküllerinin bile tutulmasına yardımcı olur. İçeride meydana gelen tozlanmaların ve kirlenmelerin önüne geçmek için kullanabileceğiniz oto süpürgesi, küçük haşerelerin havada bulunan alerjenleri de tutulmasını sağlamaktadır. Arabanızın içerisindeki havayı temizleyen ve sizleri temiz bir yolculuğa hazırlayan bu ürünler, cihazın içindeki bu filtreleme sistemi sayesinde kusursuzluk sunuyor. Makinesi tarafından emilen partiküller, HEPA filtrelemesi sayesinde makinenin içinden dışarı çıkmıyor. Egzoz kısmından tozların ve partiküllerin çıkmasını engellemek amacıyla geliştirilmiş olan filtreleme sistemi, tutulmayı sağlar ve sizleri korumayı hedefler. Her HEPA filtrelemesinde farklı filtrelendirme dereceleri bulunuyor. Arabanızı her daim temiz tutmak için kullanabileceğiniz kullanabileceğiniz cihazlar, hayatınızı kolaylaştıran teknolojik aletlerdir. Birbirinden farklı teknik özellikleri sayesinde araba içerisinde biriken tozun ve kirin giderilmesini sağlar. Ürünlerin hem çakmak girişinden elektrik alan hem de şarjlı oto süpürgesi olarak çalıştırılabilen modelleri bulunuyor. Araba temizliğinde sizlere yardımcı olacak bu ürünlerde bulunan filtreleme sistemi, araç içerisinde oluşabilecek bakterilerin ve çeşitli yapıdaki toksik maddelerin de çekilmesini sağlar. Özellikle alerji rahatsızlıkları çekenler ve astım hastaları için ideal olan bu ürünler, araç içerisinde hijyenik bir ortam sağlar. Güçlü motoru sayesinde aracınızdaki tüm tozu içine çeken araç süpürgeleri, aracınızın içinde ulaşamadığınız yerleri de kolayca temizleyebilmenize imkan tanıyor. Bazı ürünlerde su haznesi bulunurken bazılarında ise toz torbası sistemi bulunuyor. Elektrikli olarak çalışma mekanizması gösteren araç içi süpürgesi, bazı modellerde ıslak olarak çalışabilme özellliği gösterir. İçerisinde yer alan su haznesinin yardımı ile sulu olarak temizlik sağlayan bu ürünler ile araçlarınızın koltuklarını kolayca temizleyebilirsiniz.

Yıkanabilir İç Yapıya Sahip Araç Süpürgesi

Yıkanabilir İç Yapıya Sahip Araç Süpürgesi

Yüksek performansı ile kullanıcılarını etkileyen araba el süpürgesi, hayatınızı kolaylaştırıyor. Yolculuklarınızı daha temiz bir şekilde gerçekleştirebilmek için kullanabileceğiniz bu ürünler, birbirinden farklı modelleri ve teknik özellikleri ile karşınıza çıkıyor. Bir el süpürgesinde aradığınız tüm özellikleri bir arada bulabilmenizi sağlayan bu araçlar, arabanız içerisinde biriken tozların giderilmesini sağlıyor. Seçeneklerin bazıları profesyonel oto süpürgesi olarak satışa sunulur. Profesyonel araç süpürgesi seçenekleri üst düzey kalite arayanların tercihidir. Hijyenik bir ortam elde edebilmeniz için geliştirilmiş olan ürünler kolayca açılabilen bir yapıdan oluşuyor. Süpürgenizin içini açarak filtresini çıkarabilir ve bu filtreyi yıkayıp tekrar ürününüzü kullanmaya devam edebilirsiniz. HEPA filtrelemeye sahip olan ürünler, içerisine çektiği tozu ve kiri hapseder. Böylece tekrar hortum veya ağızdan çıkmasını engeller. Kolay temizleme yöntemine sahip olan bu ürünlerin bazı modellerinde yer alan su hazneleri de dilerseniz çıkararak yıkayabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden oluşturulmuş olan ürünler çevre dostu yapısı ile ön plana çıkıyor. Yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayan süpürge makineleriyle birlikte aracınızın her köşesini temizleyebilirsiniz. Değiştirilebilen başlıklar sayesinde koltuk altları gibi erişmesi zor olan bölümleri dahi temizleyebilmenize imkan tanır. Ürünlerin tasarımları ve renk seçenekleri oldukça geniştir. Mavi, kırmızı ve siyah gibi renk skalasına sahip olan araç içi süpürge fiyatları ürünün markasına bağlıdır. Bütçenizi zorlamadan kolayca satın alabileceğiniz ürünler, uzun yıllar boyunca araçlarınızın bagajında sizlere eşlik ediyor. Araçlarınızı her daim temiz tutabilmeniz amacıyla geliştirilmiş olan ürünlerin şarjlı olanlarını dilerseniz prizler üzerinden kolayca şarj edebilirsiniz. Güçlü emiş performansı sağlaması ile ön plana çıkan oto süpürgesi fiyatları ürünün teknik özelliklerine bağlı olarak değişim gösteriyor. Fiyatı belirleyen unsurlar arasında marka, model ve ürünün özellikleri bulunuyor. Araç süpürgesi fiyatları uygun olması ve kullanışlılığı ile ön plana çıkan aletler, araçlarınızda eksik etmek istemeyeceğiniz parçalar haline geliyor.

Araç Süpürgesi Kaç Watt Olmalıdır?

Yaygın olarak kullanılan araç süpürgeleri genel olarak 80 wattlık modelleri kapsar. Motor gücü ortalama bir seviyede olan modeller sıklıkla kullanılır. Derinlemesine bir temizlik yapabilmek için yüksek wattlı cihazlar da tercih edilebilir. Zorlu kirlerden ve tozlardan kısa süre içerisinde arınmak amacıyla yüksek wattlı modeller etkili sonuçlar ortaya koyabilir. Bu ürünler uzun vadeli seçimler arasında yerini alır. Aracın temizlenmesi zor olan bölümleri, yüksek emiş gücüne sahip modeller sayesinde hızlı bir şekilde kir ve tozlardan arındırılabilir. Araç içini temizlemek amacıyla kullanılan ürünler arasında süpürgeler önemli bir yere sahiptir. Bu cihazlar, gelişmiş özellikleri sayesinde detaylı temizlik esnasında size yardımcı olur. Yüksek performans gösteren modeller de sıklıkla tercih edilir. Sipariş oluşturmadan önce gerekli faktörleri dikkate alarak etkili seçimler yapabilirsiniz. Çalışma gücü ve tasarım bakımından birbirinden ayrılan modeller arasından ihtiyacınıza uygun modeli seçebilirsiniz.

Araç Süpürgesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Uzun vadeli kullanmak amacıyla tercih edilen araç içi süpürgeler, farklı özellikleriyle birlikte satışa sunulur. Arabaların içini temiz hale getirmeye için yardımcı olan modeller, fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Gerek motor gücü gerekse torba hacmi bakımından kullanışlı bulunan cihazlar sıklıkla tercih edilir. Geniş toz torbasına sahip olan süpürgeler uzun süreli kullanım için uygundur. Sıklıkla süpürme işlemi yapmak istiyorsanız toz torbası geniş seçenekleri tercih edebilirsiniz. Süpürgelerin belirli bir süre boyunca kullanıldıktan sonra temizlenmesi gerekir. Temizlenmeyen filtre zaman içerisinde cihazın süpürme kapasitesini düşürür. Temizlenebilen filtreye sahip olan modeller kullanım kolaylığı sağlar. Özel olarak tasarlanan ışıklı modeller de tercih edilebilir. Bu sayede karanlık alanları da kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Beklentilerinizi belirleyerek ihtiyaçlarınıza hitap eden modellere yönelebilirsiniz.

Araç Süpürgesi Ne Kadar Sürede Şarj Olur?

Şarjlı süpürgeler pratikliği beraberinde getirdiğinden dolayı sıklıkla tercih edilir. Kullanımı için belirli bir süre şarj edilmesi gereken süpürgeler, pratik olma özelliği sayesinde kişileri memnun eder. Kullanım süresi uzun olan modeller derinlemesine temizlik yapabilmek için idealdir. Modelden modele değişim gösteren şarj olma süresi genel olarak 3 - 4 saat olarak bilinir. Bu süre farklı markalar tarafından üretilen süpürgeler için değişkenlik gösterebilir. Temizliğin yarım kalmaması için cihazların şarj süresi kadar ömrü de oldukça önemlidir. Fonksiyonelliğin yanı sıra uzun kullanım ömrüyle kendini gösteren modeller genel olarak kişilerin beklentilerini karşılar. Ürünün boyutu da şarj süresine etki eden faktörlerden biridir. Geniş toz torbalı olan ve uzun süre boyunca kullanılabilen modellerin şarj süresi farklı olabilir. 5 - 6 saat kullanılabilen modeller de mevcuttur. Aracınızın genişliğini de göz önünde bulundurarak uygun bir seçim yapabilirsiniz.