Fiyat
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Materyal
Renk
Fiyat Geçmişi
Fincan Kapasitesi
Otomatik Kapanma
Cezve Malzemesi
Otomatik Su Alımı
Sesli İkaz
Taşma Emniyeti
Damlama Emniyeti
Su Kapasitesi
Özel Pişirme Modu
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Arçelik Telve

" araması için 131 sonuç listeleniyor

Arçelik Telve

Arçelik Telve Makineleriyle Lezzetli Kahveler

Arçelik telve, kurutma makinesi, bulaşık, ısıtma- soğutma makineleri, küçük ev aletleri, tamamlayıcı ürünler, su arıtma olarak birçok üretimi bulunmaktadır. Telve makineleri de bunlardan bir tanesidir. Bu makineler yardımıyla hızlı ve pratik kahveler pişirilecektir. Günün yorgunluğunu atmak için genellikle kahve içen kişi sayısı oldukça fazladır. Yemekten sonra, keyif kahvesi olarak farklı amaçlar ile kahve içilebilmektedir. Arçelik telve kahve makinesi sayesinde lezzetli ve pratik kahveler pişirilebilir. Ürünlerde yer alan Cooksense köpük teknolojisi sayesinde köpüklü kahvelerin tadını çıkarabilmek mümkündür. Bu işlem köpük teknolojisini algılama sistemi ile geliştirilmiştir. Her fincanda bol köpüğün tadını çıkarabilmek için tam kıvamında Türk kahvesi kaynatacak teknolojide makineler vardır. Türk kahvesi makineleri, mini ya da büyük boyutlar ile üretilebilmektedir. Kişiler hane halkının büyüklüğüne göre model tercihi yapabilirler. Ayrıca Arçelik telve fiyatı da herkese hitap eden oranlarda sunulmaktadır. Alınacak kahve makineleri, Arçelik telve tekli ise fiyat aralığı diğer ürünlere göre daha az olacaktır. Tekli ürünlerde güç göstergeleri, ışık uyarısı, ölçü kaşığı, cezve malzemeleri, tek tuşla kontrol edilebilirlik, taşmayı önleme teknolojisi bulunmaktadır. Bu nedenle pratik ve rahat kullanımlı olan ürünlerdir. Yalnızca Arçelik telve fiyat aralığında çiftli olan ürünlere göre daha uygun fiyat aralıklarında satışa sunulur. Tasarlanan kahve makineleri arasında son zamanlarda dikkat çeken ve sıkça tercih edilen Arçelik telve yeni modeller bulunmaktadır. Yeni tasarımlar, teknolojiyle müthiş bir uyum içinde çalışmaktadır. Otomatik su alımı, ölçü kaşığı, su tankı, su miktarı belirleme, su püskürterek karıştırma özelliği, fincan kapasitesi ayarlama, düşük su göstergesi gibi teknolojik özelliklere sahiptir. Yeni modeller arasında tekli ya da Arçelik telve ikili modeller de bulunmaktadır. İkili ürünler, yüksek kapasite ile çalışma performansı gösteren makinelerdir. Genellikle indüksiyonlu ısıtma özelliğiyle çalışırlar. Fincan kapasiteleri ise 6 adet olarak genişlik göstermektedir. Cooksense teknolojisiyle piştiği için lezzetini korumaktadır. Ürünlerin içinde yer alan Arçelik telve cezvesi de yer almaktadır. Bu cezve sayesinde kaç adet kahve yapılacağı belirlenebilmektedir. Ayrıca kahve makinelerinin farklı kapasiteler ile kahve pişirebildiği de söylenebilir. Üretimi sağlanan yeni Arçelik telve makineleri yardımıyla da farklı pişirme teknolojilerinden yararlanılabilir. Yeni modeller de otomatik su besleme, indüksiyon, Cooksense Pro özellikleri bulunur. Böylece kahvenin en ideal formunda pişirilmesi sağlanmış olur.

Arçelik Telve Makinelerinde Üstün Teknolojik Donanımlar

Arçelik telve makinesi modelleri oldukça geniş bir kategori de kullanıcılara sunulmaktadır. Teknolojik gelişimlerin en net göstergesi olarak ürünlerin özellikleri gösterilebilir. Kullanım ömrü süresince Cooksense Pro teknolojisi sayesinde ideal kıvamlı Türk kahveleri pişirilecektir. Ayrıca kolayca temizlenebilen ürünler olduğu için uzun süre boyunca kullanım sağlanabilir. Kahvelerin köpükleri her defasında uygun seviyede kalarak köpüksüz bir kahve yapılması durumu söz konusu olmayacaktır. Çünkü çift yön sensörleri sayesinde kullanım ömrü uzun olacaktır. Arçelik telve Türk kahve makinesi hassasiyeti artıran köpük algılama teknolojisi ile kullanılır. Kahve makinelerinin su eklenmesine gerek kalmadan opsiyonel su besleme özellikleri de işlevsel nitelikler taşır. Şebekeden ya da damacanadan bağlantı yoluyla su alabilme özellikleriyle ikinci bir iş çıkartmayacaktır. Aynı zamanda Arçelik telve yorum yapan kullanıcılar da bu özelliğe sahip makinelerden memnuniyetlerini dile getirmiştir. Üretilen Arçelik telve yeni model seçenekleri hem işlevsel hem de dış tasarımları muhteşem görünümlerdedir. Toplamda 9 fincana kadar alabilen kapasiteyle çalışan ürünlerdir. Aynı zamanda otomatik olarak kendini temizleme özelliği de beğeni toplamıştır. Ürün kullanımlarında su miktarını belirleyebilme, otomatik su alımı gibi bazı çalışma prensipleri, kahve yaparken, çok kişiye kısa zamanda lezzetli kahve pişirmeye olanak tanır. Kahve makineleri arasında yerini alan yeni modeller, ideal süreli kahve pişirme işlemini sağlar. Böylece harika bir lezzetle kahvenin tadına varılır. Arçelik telve kahve makinesi fiyatı da bu gibi özelliklere göre değişkenlik gösterir. Ayrıca kahve pişirme kapasiteleri ve makinelerin işlevsellikleri de fiyatları etkileyen durumlar arasındadır. Genel anlamda çok sık tercih edilen renklerden bir tanesi Arçelik telve kırmızı rengidir. Tekli, ikili ya da 3’lü hazneler ile satışı sağlanan modellerdir. İndüksiyon sistemiyle, cezveyi her açıdan ısıtarak 3 boyutlu bir pişirme teknolojisi sunar. İster Arçelik telve çiftli olsun, ister tekli ürünlerde olsun farklı pişirme teknikleriyle lezzetli kahveler elde edilebilir. Her fincan için ise geleneksel Türk kahvesini lezzetli bir şekilde içebilmek mümkündür. Kahveler, yemeklerden sonra içilen ve ihtiyaç duyulan içeceklerdir. Gelenek ve göreneklere göre kahvesiz bir gün geçirilememektedir. Yani muhakkak yemeklerin ardından hazmı kolaylaştırmak için de Türk kahvesi içilmektedir. Bu kahveler Arçelik telve Pro teknolojisiyle piştiği için kısık ateşte pişirilen kahve gibi lezzetli olmaktadır. Çünkü kahveyi en iyi ayarında pişirmektedir.

Arçelik Telve ile Gelen Keyif Kahveleri

Kahve içmek, bazen yorgunluğun giderilmesi bazen yenilen yemeklerin hazmedilebilmesi için ve bazen se keyif için tercih edilmektedir. Çünkü kahve pişirme işlemi özel bir ısı kullanılarak yapılmaktadır. Arçelik’in geliştirdiği üstün teknolojiler sayesinde ise muhteşem lezzetli kahveler pişirilmektedir. Makinelerin işlevselliklerinin yanı sıra dış tasarımları da mutfak dekorasyonuna uyum sağlayacak renklerdedir. Arçelik telve beyaz renkli makineler, mutfakta koyu tonlardan hoşlanan kişiler için kontrast oluşturularak kullanılabilir ürünlerdir. Makinelerde yer alan cezvelerin yanı sıra Arçelik telve yedek cezve ürünleri bulunmaktadır. Cezvenin yedeklenerek, herhangi bir ihtiyaç durumunda bu cezveler kullanılabilir. Yedek cezveler, Arçelik telve mini ya da büyük boy kahve makineleri için geçerli olabilmektedir. Mini olarak satışa sunulan kahve makineleri, tekli olan ve cezve sayısı ise düşük ürünlerdir. Bu nedenle mini ya da büyük boy fark etmeksizin kahve makineleri için yedek ürünlerden yararlanabilmek mümkündür. Telve makinelerinin teknik özelliklerinin yanı sıra her eve rahatlıkla uyum sağlayacak olan renk aralıkları da oldukça geniştir. Arçelik telve siyah renkli makineler, hemen hemen her mutfağa uyum sağlayacak ürünlerdir. Siyah olmasının yanı sıra inox karışımı ile de farklı bir hava yakalanmıştır. İster sade siyah, ister inox karışımlı olarak bu modelleri görüntüleyebilmek mümkündür. Siyah renkli telve makineleri, kolay temizlenebilir ve aynı zamanda asil bir görünümle mutfağa farklı bir hava katar. Arçelik telve tekli fiyat ve çiftli makinelerin fiyat aralıkları değişkenlik gösterebileceği gibi dış yapı malzemeleri de fiyatı etkiler. Gelişmiş teknolojiyle üretimi sağlanan telve makineleri arasında Arçelik telve su hazneli ürün kategorisi de yer alır. Su tankı kapasitesi sayesinde su alım gücü görüntülenebilir. Su hazneli olan makineler, otomatik su alımı gerçekleştirebilmektedir. Böylece artı bir işlem yapmadan suyun alım işlemi yapılacak olan kişi sayısına göre ayarlanır. Bu kahve makineleri kolay ve pratik bir kullanıma sahiptir. Arçelik telve nasıl kullanılır? Sorusuna genel olarak şu yanıt verilebilir. Tek tuşla kontrol işlemi bu makinelerin çoğunda mümkün olmaktadır. Kullanım işlemleri, bu durumun yanı sıra üründen ürüne de değişkenlik gösterecektir. Çünkü bütün telvelerin işlevsellikleri farklı teknolojik donanımlar ile imal edilmiştir. Arçelik telve tekli kahve makinesi ışıklı uyarılarla çalışan, cezve malzemeli, pişmeyi algılama özelliğiyle çalışmaktadır. Fincan kapasiteleri ise genellikle 3 kişiye kadar olmaktadır.

Arçelik Telve Makineleriyle Gelen Üstün Pişirme Teknikleri

Kahve yapılırken, pişme aşaması büyük bir öneme sahiptir. Çünkü kahvenin tadı kısık ateşli pişirilirse çıkmaktadır. Son teknolojik üretimleri bir araya getiren Arçelik, bu anlamda üstün teknikler kullanmaktadır. Bu teknikler kullanılırken, Arçelik telve kırmızı ışık göstergeleriyle kahvenin durumu hakkında bilgi alınabilir. Yani piştiğinde ışık yanar ve aynı anda sesli bir uyarı da yapılır. Genellikle pratik ve işlevsel kullanımlı olarak değerlendirilen ve sık tercih edilen Arçelik 2’li telve farklı işlevlerde çalışma performansı gösterir. Bazı modellerinde otomatik su alımı varken, bazılarında manuel olarak doldurma işlemi yapılmaktadır. Geliştirilen spinjet teknolojisi sayesinde suyu püskürtme yöntemiyle karıştırmaktadır. 2’li setlerin renkleri, lal, inox, siyah, kırmızı, mavi ve benzer beğeni toplayan tonlardır. Bu nedenle hemen hemen her mutfakla rahatça uyumun yakalanacağı makinelerdir. Ayrıca kahve pişirme işlemini de kıvamında yaptığı için lezzetli kahveler meydana gelecektir. Makinelerde yer alan teknolojiler değişkenlik gösterebilmektedir. Çünkü her kahve makinesi farklı özelliklerde tasarlanmaktadır. İleri teknolojiyle üretilen kahve makinelerinde köpük algılamayı sağlayacak sistem bulunur. Böylece kahvenin köpüğü en ideal formda oranlanır. Bu gibi işlevsellikler her ürün için geçerli değildir. Bu nedenle Arçelik telve cezve fiyat aralıkları da değişkenlik gösterir. Her bir fincan için ise bol köpük özelliği aynı oranda olmaktadır. Aynı zamanda lezzeti de üstün teknoloji sayesinde en üst düzeydedir. Markanın teknolojik getirileri ile her telve farklı ölçülerde tasarlanmıştır. Yani ailelerin ihtiyaçlarına uygun olarak geniş ve küçük modeller sunulmaktadır. Genellikle yeni üretimli telveler, farklı donanımlar ile tasarlanmıştır. Yeni Arçelik telve fiyat aralıkları da teknik özellikler, dış tasarımlar, su alım kapasiteli olup olmamasına göre değişkenlik göstermektedir. Yeni ürünlerin aynı zamanda ikili ve tekli seçenekleri de fiyatsal oranlamaları etkilemektedir. Ürünler üzerinde kullanılan teknolojiler ve pişirme işlemleri, her ürün için farklı şekillerde sağlanabilmektedir. En uygun kahve pişirme yöntemi yapılarak, pişirilen kahvelerin tadı damakta kalacaktır. Çay gibi kahvenin de günlük hayatta büyük bir önemi vardır. Günün farklı öğün ve saatlerinde kahveye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle kahvelerin devamlı, hızlı, pratik, lezzetli, tasarruflu bir şekilde pişirilebilmesi için Arçelik’in üstün teknolojisinden yararlanılmalıdır.

Arçelik Telve ile Uygun Fırsatları Kaçırmayın

Arçelik, hayatın hemen hemen her alanına dokunan ve hayatı kolaylaştırmak için birçok yenilik yapan bir markadır. Bu gelişimlerini ürettiği kahve makinesi ve telvelerle de göstermiştir. Arçelik telve su ayarı yapan kahve makinelerinin yanı sıra kendine özgü pişirme teknikleriyle kahve yapan birçok ürün seçeneği vardır. Böylece uygun ve tasarruflu bir kullanıma da olanak tanınmaktadır. Su ayarı yapabilen telveler, şebekeden aldığı suyu en verimli şekilde cezve sayısına göre kullanır. Böylece ortaya çıkan kahveler muhteşem lezzetli ve kıvamında olur. İsteğe bağlı olarak tercih edilecek telveler, farklı renk ve tonlarda belirlenebilmektedir. Çünkü bu açıdan birden fazla renk seçeneğini bulabilmek mümkün olmaktadır. Genellikle Arçelik telve tekli siyah renkli kahve makineleri büyük ilgi görmektedir. Siyahin asilliği ile her dekorasyona rahatlıkla uyum sağlayan ürünlerdir. Bunun yanı sıra inox birleşimli de telveler bulunmaktadır. Metal görünümden hoşlananlar için ise inox ve siyah karışımlı modeller tercih edilebilir. Farklı tasarımlar ile göz dolduran kahve makineleri, lezzetli kahveler yaparken, ev dekorasyonuna da uyum sağlayacaktır. Muhteşem teknolojiler ile donatılmış Arçelik telve duo fiyat aralıkları diğer serilere göre farklılık gösterir. Çünkü taşıma emniyeti, sesli ikaz, otomatik kapanabilme, otomatik bir şekilde su alabilme, su tankı, su miktarını belirleme gibi bazı teknik özellikleri vardır. Ayrıca cezve kısmı ise paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Duo serisi su seviyesi düştükçe gösterge yöntemiyle kullanıcıları uyarır. Genellikle cezve renkleri ise bakırdır. Bu da görüntü açısından muhteşem bir hava katar. Yeni üretimler arasında yerini alan Pro telveler, cezveye ayrıyeten su koymaya gerek duyulmadan, kendiliğinden su depolama özelliğine sahiptir. Ayrıca pişirme teknolojisi de Pro uyumlu olarak yapılmaktadır. Arçelik telve Pro fiyat aralıkları tekli, ikili, üçlü cezve seçeneklerine göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle fiyat aralıkları kendi içinde değişkenlik göstermektedir. Kullanım açısından da sağlam yapıda olmasından dolayı uzun bir şekilde kullanılabilir. Pro ürünler, rahat ve kolayca temizlenebilir makinelerdir. Ayrıca kahve köpüklümü olacak yoksa köpüksüz mü olacak derdi yoktur. Çünkü kahvenin köpüğünü her defasında uygun seviyede yapan bir teknoloji de geliştirmiştir. Köpüğün her kahve yapılışında aynı düzeyde yer almasının nedeni çift sensor oluşudur. Bu durum ise hassasiyeti artıran bir özelliktir. Köpük algılama teknolojisi, kullanıcılar tarafından beğeni toplayan nitelikler arasındadır.

Arçelik Telve Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arçelik tarafından geliştirilen küçük ev aletleri, beyaz eşyalar, elektronikler, ısıtma ve soğutma sistemlerinin yanı sıra telveler de muhteşem teknolojiyle çalışmaktadır. Telveler, farklı renk aralıklarıyla mutfağa uyum sağlayabilecek modellerde kullanıcılara sunulur. Arçelik telve gri, kırmızı, inox, bakır, mavi, lacivert, mor, lal ve buna benzer birçok renk vardır. Ürün grupları arasında kahve makinesi, Türk kahve makinesi, filtre kahve makinesi, çay makinesi seçenekleri vardır. Bu ürünler, ihtiyaçlar doğrultusunda tercih edilebilir. Her ürünün kendi içinde işlevsel ve çok yönlü tasarımları bulunur. Böylece hiç zorluk çekmeden kahve pişirmek pratik bir hal alacaktır. Ürünlerin materyal özelikleri ise çelik ve plastik olarak tasarlanmıştır. Genellikle ürünlerin tutma bölümleri plastik malzemeler kullanılarak imal edilir. Sağlam ve kaliteli işçilikten dolayı uzun ömürlü bir kullanım mümkün olacaktır. Ürünler tekli, ikili, üçlü olarak çeşitli cezve sayılarıyla üretilmektedir. Her birinin fiyat aralığı ise birbirinden farklıdır. Arçelik telve fiyat ikili ürünleri, pişirme teknolojisi, su alım özelliği, köpük ayarıyla farklı niteliklerde tasarlanmıştır. Bu nedenle fiyat açısından değişkenlik gösterir. Fiyatlar ile alakalı markanın zaman zaman yapmış olduğu Arçelik telve indirim oranlarıyla herkes ihtiyacına uygun kahve makinesini rahatlıkla satın alabilecektir. Çünkü fiyatsal anlamda oranlamalar, herkesin alım gücüne hitap eder. Bu makinelerin işlevsellikleri birbirinden farklı olsa da hepsinde pişirilen kahveler, lezzet açısından muazzamdır. Lezzetli ve pratik yapılan kahveler, Türk kahvesi başta olmak üzere farklı tip kahveler de olabilmektedir. Çünkü her zaman Türk kahvesi değil, filtre kahve ya da farklı bir kahve türü tercih edilebilir. Bu durum da ise makinelerin ayarı yapılarak, değişik kahve tatlarının da keyfi çıkarılabilir. Telvelerin bu anlamda oldukça işlevsel olduğu görünen bir durumdur. Bu nedenle bu çok yönlü kullanımlar, her zaman kullanıcılar tarafından dikkat çekmiştir. Ayrıca her ihtiyaca uyumlu büyüklükler ve cezve adetleri de kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Genellikle ikili modeller çok sık tercih edilmektedir. Arçelik telve çiftli fiyat aralıkları ise genellikle teknik özellikler, su kapasitesi, derinlikleri, dış yapı malzemeleri gibi özelliklere göre değişkenlik gösterir. Telve makinelerin de pişirilen kahvelerin, uygun yöntemlerle yapılmasından dolayı lezzet yüzdesi oldukça fazladır. Geniş ürün yelpazesine sahip Arçelik telve makinesi seçeneklerini sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Arçelik Telve Nasıl Kullanılır?

Arçelik Telve serisi, lezzetli Türk kahvesi pişirmek için pratik bir yöntem oluşturur. Ürünler, elektrik enerjisine bağlı şekilde çalışır. Bazı modellerde su haznesi bulunurken bazılarında ise cezveye, sizin su eklemeniz gerekir. Su haznesine sahip olan ürünler, belli bir kapasiteye sahiptir. Makineye uygun düzeyde su doldurarak birden fazla kez pişirme işlemi yapabilirsiniz. Bu modellerde, cezveye sadece damak tadınıza uygun miktarda kahve ve şeker eklemeniz yeterli olur. Daha sonra yapmanız gerekense porsiyon sayısını seçmek olur. Makinenin üzerinde yer alan tuşlar yardımıyla seçim yapabilirsiniz. Bu modellerde, genellikle 2 ayrı cezve bulunur. Böylece kalabalık gruplara, tek seferde Türk kahvesi hazırlamanız mümkündür. Su haznesi bulunmayan Arçelik Telve makinelerinde ise kahve ve şekere ek olarak cezveye, uygun düzeyde su eklemeniz gerekir. Çalışma tuşuna basarak kahveyi, kısa sürede hazır hâle getirebilirsiniz.

Arçelik Telve Su Haznesi Nasıl Çıkar?

Arçelik Telve makinelerinde yer alan su haznesi, belirli bir kapasiteye sahiptir. Tüketim miktarınıza göre belirli aralıklarla bu kısma su doldurmanız gerekir. Bu işlemi yaparken de hazneyi makineden tamamen çıkarabilirsiniz. Böylece suyu daha rahat bir şekilde ekleyebilir ve dolum seviyesini kontrol edebilirsiniz. Üründe yer alan ışıklı uyarı sistemi, haznedeki su bittiğinde size haber verir. Bu sayede dolum zamanını kolayca tespit edebilirsiniz. Su haznesini, makineden ayırmanız gereken bir diğer sebep ise ürünün temizliğidir. Her iki durumda da hazneyi çıkarmanız için aynı adımları takip edebilirsiniz. Üründeki bu kısım, makinenin yan tarafında yer alır. Elinizle kolay kavramanızı sağlayan mandallı tasarıma sahiptir. Bu bölümden tutarak hazneyi kendinize doğru çekmeniz gerekir. Öne çıkan kısmı, makineden kolay bir şekilde ayırmak için hafifçe sallamanız önerilir. Bu işlem sırasında belli oranda çekme kuvveti uygulayarak hazneyi dışarı alabilirsiniz.

Arçelik Telve Nasıl Temizlenir?

Lezzetli kahveler pişirmenizi sağlayan üründen maksimum verim almak için makinenin parçalarını belirli aralıklarla temizlemeniz gerekir. Bu işlem için ilk yapmanız gereken adım makineyi kapalı konuma almak ve Arçelik Telve’nin elektrikle olan bağlantısını kesmektir. Cihazın ana gövdesi, bağlantı noktalarına sahip olduğundan yıkanmaz. Bu kısmı temizlerken nemli bir bezden yardım alabilirsiniz. Eğer cihazın modeli, su tankına sahip seçeneklerden birine aitse temizlik sırasında bu hazneyi makineden ayırabilirsiniz. Plastik malzemeden oluşan bu kısım, uygun özellikteki bir deterjan yardımıyla yıkanabilir. Bu sayede maksimum düzeyde hijyen elde etmeniz de mümkün olur. Arçelik Telve modellerinde yer alan kaliteli tasarıma sahip cezveler ise her kullanımdan sonra temizlenir. Bu işlem için de su ve sabun kullanmanız mümkündür. Cezvelerin temizliğinde dikkat etmeniz gereken en önemli detay ise yumuşak yapılı bir sünger kullanmaktır. Uygun şekilde yapılan temizleme işlemi, makineyi uzun süre boyunca kullanmanızı sağlar.