"

Asetat Kutu

" araması için 2884 sonuç listeleniyor

Asetat Kutu Çeşitleri Cazip Fiyatlarla Sizlerle

Hediyelik eşyaları sunmak üzere kullanılan şeffaf kaplar asetat kutu olarak adlandırılır. Ürünlerin içerisinde hediyelik eşyaların yanı sıra gıda çeşitleri de saklanır. Satışa sunulan ürünün görülebilmesini ve herhangi temas olmadan incelenmesini sağlar. Üretilirken kullanılan PVC, PP ve PET gibi plastik materyaller genellikle şeffaf katlama karton imalatında kullanılan malzemelerdir. Şeffaf asetat kutu sayesinde ürünü görebilen müşteri satın almaya daha kolay ikna olur. Şeffaf ürünlerin dekoratif amaçlarla da kullanıldığı bilinir. Ürünler tamamen asetat kullanılarak tasarlandığı gibi karton materyal ile birlikte tasarlanabilir. Çeşitli boylarda üretilen asetat karton kutu modelleri hem hediyelik eşya sektöründe hem de kırtasiye ve oyuncak gibi sektörlerinde kullanılır. Geri dönüşüm özelliğine sahip olan kraft materyallerle üretilenler çevre dostudur. Kanserojen madde içermeyen kraft asetat kutusu çeşitleri genellikle gıda sektöründe tercih edilir. Gıda alanında çikolata, kurabiye, şeker ve pasta gibi gıdaları saklamak üzere kullanılan ürünlerin alt tarafı kraft, kapakları ise şeffaftır. Böylece müşteri asetat çikolata kutusu içerisindeki çikolatalara temas etmeden göz gezdirilebilir. Pastaneler ürettikleri kurabiyeleri asetat kurabiye kutusu içinde satışa sunarak çekici bir görünüm kazandırırlar. Kurabiye ve çikolata için aldıkları gramaja göre farklı boyutlarda tasarlanırlar. Özel günler için tasarlanan asetat pasta kutusu çeşitleri büyük boyutlarda ve tamamen şeffaftır. Birbirinden şık ve zarif farklı boyutlardaki bu ürün çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Neşeli ve Zarif Modeller

Neşeli ve Zarif Modeller

Katlamalı olarak da adlandırılan ürünlerin farklı boyutları ve şekilleri bulunur. Hediye sunumu ve gıda maddelerini saklamak üzere tasarlanan bu ürünler neşeli tasarımlarının yanı sıra şık ve zarif tasarımlara da sahiptir. Bölmeli, puantiyeli, pencereli asetat kutu modellerinin haricinde tek renkle tasarlanmış çekici ve düz renklere sahip ürünler de bulunur. Düz renklere sahip olanlar arasında beyaz, gümüş ve altın rengi beğenilen renkler arasındadır. Özellikle tabanı beyaz kartondan üretilen beyaz asetat kutu çeşitleri oldukça şıktır. Düz beyazın yanı sıra beyaz üzerine puantiyeli modeller de yer alır. Farklı şekillerde tasarlanan bu ürünler arasında bohça tasarımlar oldukça dikkat çeker. Asetat bohça kutu çeşitleri bebek mevlütleri, nikah törenleri gibi özel günler için sıkça tercih edilir. Aynı zamanda hediye vermek için de kullanılır. Hediye olarak tesbih ve farklı takılar sunmak üzere genellikle bohça tasarımlar seçilir. Asetat piramit kutu çeşitleri de sıkça tercih edilen tasarımlar arasında yer alır. Piramit şeklindeki üretimler mevlüt şekeri koymak için tercih edilir. En küçük boyutlarda üretilen mini asetat kutu içerisinde genellikle yüzük, kolye, küpe gibi takılar muhafaza edilir. Mini boyutlar takı hediye etmek için oldukça uygundur. Kimi ürünlerin kapakları pencerelidir ve içindeki takı kolayca görülebilir. Asetat pencereli kutu üzerindeki pencere şekilleri farklıdır. Genellikle kalp veya damla şekilleri kullanılan bu modellerde tamamen şeffaf kapağa sahip olan ürünler de bulunur. Kapakları şeffaf olan ürünler tüm boyutlarda üretilir. Boyutları 5*5*8, 8*8*3, 12*12*3 asetat kutu çeşitleriyle hediyelere şık bir görünüm kazandırılabilir. Tabanları kraft veya karton, kapakları ise şeffaf olarak üretilir. Tabanları düz renk veya desenli olarak üretilen modeller de mevcuttur. Şeffaf ürünler içerisinde hediyelerin yanında gıda çeşitleri satışa sunulabilir. Cupcake, hediyelik asetat kutu şeffaf veya tabanı karton ürünlerden oluşur. Tabanı karton olan bazı ürünlerde bölmeler de bulunur. Makaron kurabiyeleri için üretilen asetat makaron kutusu çeşitleri genellikle tabanlıklıdır. Makaron kurabiyelerin tamamen şeffaf ürünler içerisinde de satışa sunulur. Silindir asetat kutu adı verilen bu ürünlerde sabunlar da muhafaza edilir. Farklı boyutlardaki ve şekillerdeki alternatifleri Trendyol’da bulabilirsiniz. Ayrıca; Trendyol üzerinden asetat çanta kutu, asetat havlu kutusu, cupcake asetat kutu, asetat kutu hediyelik seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Hediyeleri çekici ve şık gösteren ambalajlarıdır. Tamamen şeffaf asetat hediye kutusu içinde sunacağınız armağanlarınız ile ailenize ve sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. Farklı kullanım alanları olan ürünler çiçekçilik sektöründe de kullanılır. Özellikle tek bir gül asetat gül kutusu içerisinde zarif bir şekilde sunulur. Farklı bir sunum ve müşterinin dikkatini çekmek için değişik tasarımlarda ürünler üretilir. Asetat kutu fiyatları tasarımlarına göre değişiklik gösterir. Fiyatları etkileyen unsurlar arasında özellikle boyutlar yer alır. 10x10, 30x30, 40x40 asetat kutu ile daha küçük boyutlardaki ürünler arasında fiyat farklılığı görülür. Üretim aşamasında iki malzeme kullanıldığı için karton veya kraft tabanlıklı olan ürünler uygun fiyatlarla ön plana çıkar. Ürünlerin farklı tasarımlara sahip olması fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alır. Bunun yanı sıra seçtiğiniz ürünün özellikleri fiyatı etkiler. Polimerden üretilen bir ürünün maliyeti daha yüksek olduğu için farklı fiyatlandırılır. Ambalaj malzemeleri arasında ekonomik alternatifler arasında yer alan ürünler herkesin bütçesine uygundur. Müşteriler bütçelerine, ürünün özelliklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak seçim yapabilirler. Asetat kutu nikah şekeri olarak uygun seçenekler arasında yer alır. Trendyol’da en küçük boyutlardaki ya da biraz daha büyük boyutlardaki ürünleri inceleyebilir, uygun gördüğünüzü indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. 5x5, 6x6, 7x7, 8x8 asetat kutu modelleri arasından beğeninize göre bir ürünü seçerek nikah şekeri olarak kullanabilirsiniz. Bununla birlikte evinize veya ofisinize gelen konuklarınıza asetat şeker kutusu ile şeker ikramında bulunabilirsiniz. Çeşitli objelerle süslenen ambalaja farklı bir hava katılabilir. Ekonomik ambalaj malzemeleri arasında yer alan ürünler dekoratif amaçla kullanılabilir. Asetat mum kutusu içerisine koyacağınız farklı kokulardaki mumlar ile evinizin dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz. Asetat kutu 15x15, 15x20, 25x25 gibi farklı ölçülerdeki ürünleri uygun fiyatlarla Trendyol’da bulabilirsiniz.

Farklı Boyutlarda Şık Asetat Kutular

Farklı Boyutlarda Şık Asetat Kutular

Şeffaf ambalaj malzemeleri boyutlarına, şekillerine ve tasarımlarına göre farklılık gösterir. Asetat kapaklı kutu çeşitleri karton veya kraft tabanlıklı ya da tamamen şeffaf olarak üretilir. Tabanlıklı olan ürünlerin gövdeleri ve kapakları şeffaftır. Bu ambalaj malzemelerinin boyutları da farklıdır. Küçük hediye sunumları için asetat kutu 9x9x3, 10x10x3, 5x5x5 ölçülerindeki ambalaj malzemeleri tercih edilebilir. Şeffaf ambalajlar yaygın olarak hediyelik eşya sektöründe kullanılsa da büyük asetat kutu çeşitlerinde ilaçlarınızı saklayabilirsiniz. Böylece devamlı kullandığınız ilaçlarınızın bittiğini kolaylıkla görebilirsiniz. Ailenize ve sevdiklerinize hediyenizi farklı bir ambalajla vermek için asetat çanta, havlu kutu modellerinden yararlanabilirsiniz. Parlak ve şeffaf ambalaj malzemeleriyle ailenizi ve yakın dostlarınızı farklı bir yöntemle sevindirebilirsiniz. Şeffaf ambalaj malzemeleri çeyizlik ürünlerde de sıklıkla kullanılır. Bu ambalajların boyutları havlunun büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Şeffaf ambalaj malzemelerini beğeninize uygun bir şekilde süsleyebilirsiniz. Ambalajın içindeki ürünle uyumlu renklerdeki kurdele çeşitleri ambalajı süslemek için en ideal yöntemlerden biridir. Şeffaf ambalajları hediyenizin boyutlarına göre seçerek ambalaj içeriğini daha gösterişli kılabilirsiniz. Bunun yanı sıra cupcake, kurabiye, çikolata gibi gıda türlerini saklamak için asetat kutu 10x10x10 boyutlarındaki bir şeffaf ambalaj yeterli gelir. Farklı boyutlarda tasarlanan şeffaf ambalaj malzemelerinden biri de dikdörtgen asetat kutu çeşitleridir. Dikdörtgen ambalaj malzemeleri içerisine uygun boyutlardaki hediyeleri yerleştirebilirsiniz. Gömlek, ayakkabı veya kitap gibi hediyeler dikdörtgen ambalaj malzemeleri için oldukça uygundur. Dini objeler de şeffaf ambalaj malzemeleri içinde hediye olarak sunulabilir. Trendyol’da ihtiyacınıza ve beğeninize uygun uzun asetat kutu ve diğer farklı tasarımlardaki şeffaf ambalaj malzemelerini inceleyebilir, kampanyalı fiyatlar dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.