Marka
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Ortam
Bağlama Şekli
Desen
Dış Materyal
Kullanım Alanı
Fiyat Geçmişi
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Asics Gel Kayano

" araması için 74 sonuç listeleniyor

Asics Gel Kayano

Asics Gel Kayano ile Profesyonel Deneyimler Yaşayabilirsiniz

Günlük hayatta rahat kıyafetlere ve ayakkabılara sahip olmak hareket kabiliyetini direkt olarak etkileyerek daha iyi bir performans sergilemenize yardımcı olacaktır. Yalnız günlük yaşamda değil aynı zamanda spor faaliyetlerinde de doğru aksesuar ve ayakkabı tercihi yapmak sizi bir adım öne taşıyacağı gibi daha verimli olmanıza da olanak sağlıyor. Geliştirilen birden fazla ayakkabı seçeneği arasında yüksek kalitesi ve kendine özgü tasarımı ile profesyonellerin ilk tercihi olmayı başaran marka, sunduğu birden fazla ürün seçeneği ile sizleri aradığınız kalite ile buluşturuyor. Spor ayakkabı modellerinde önceliği rahatlığa ve sağlığa veren marka ile siz de güvenli bir şekilde spor yapabilecek ve ayak sağlığınıza zarar veren ürünler yerinde sağlığınızı koruma altına alan seçenekler ile daha rahatça hareket edebileceksiniz. Özellikle koşu gibi yoğun tempolu sporlarda size mükemmel bir rahatlık olanağı sunan Asics Gel Kayano modelleri ile siz de aradığınız kriterlere uygun seçeneği bulabilir ve uzun müddet boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Farklı tasarımları ile her kullanıcının zevkine en uygun ürün bulmasını daha zahmetsiz bir hale getiren marka aynı zamanda farklı kullanım alanlarına özgü olarak tasarladığı ürünleri ile de beğeni topluyor. Yüksek tempolu sporlarda size daha hafif ama güvenli bir deneyim yaşatan ayakkabı seçeneklerini tercih ederek istediğiniz kaliteye erişebileceğiniz gibi günlük kullanım için tercih edebileceğiniz seçenekler ile de hem konforlu hem de modern dokunuşlara sahip olan tasarımlara kombinizde yer verebileceksiniz. Birden fazla tasarımı bir araya getirmesinin yanı sıra kendi tasarım çizgisini de ortaya koymayı başaran marka ile kendinize özgü bir stil yakalayabilirsiniz. Asics Kayano seçenekleri sayesinde spor yapmak artık daha eğlenceli ve konforlu bir hal alıyor.

Asics Gel Kayano Ayakkabı Modelleri ile Sportif ve Şık Tasarımlara Sahip Olabileceksiniz

Spor ayakkabısı tercihi yaparken da tasarım oldukça önemseniyor. Modern tasarımlar dönemin moda trendlerine uyum sağladığı için pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Markanın kullanıcılarının ilgisine sunduğu birbirinden farklı spor ayakkabı seçenekleri hem kendine özgü tasarımları hem de popüler trendlerin bulunduğu ince nüansları ile her zevke ve kullanıcıya en iyi şekilde hitap etmeyi başarıyor. Her yaş grubuna uygun olarak tasarlanan bu ürünler gerek kadın kullanıcılar için gerekse erkek kullanıcılar için mükemmel bir seçenek olmaya devam ederken aynı zamanda spordaki performansınızı da en yüksek seviyeye çıkartmanıza yardımcı oluyor. Spor için en önemli ürünlerden biri şüphesiz ki tercih edeceğiniz ayakkabılardır. Ayakkabılarınızın yeri tutma kabiliyeti ve ayağı kavrayışı daha iyi bir şekilde hareket etmenizi ve yere daha sağlam bir şekilde basabilmenizi sağlar. Bu durum daha verimli bir aktivite süreci geçirmenize yardımcı olacağından siz de özel tabanı ile yere en iyi şekilde temas eden ve kuvvetli tutuş sağlayan Asics Gel Kayano 22 gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Yer tutuşu iyi olan ürünler düşme ya da kayma gibi sorunların da ortadan kalkmasına yardımcı olacağından kaza riskini en aza indirgiyor. Bu sayede sporunuzu yaparken kendinizi güvende hissedebilecek ve dilediğiniz hareketi korkusuzca yapabileceksiniz. Sağlam içeriği ve dinamik yapısı ile yeri en iyi şekilde kavrayarak emniyetli kullanım fırsatı tanıyan markanın ürünleri ile her zaman bir adım önde olmak sizin elinizde. Siz de kendi zevkinize uygun renk seçeneklerini tercih ederek daha kaliteli ürünlere sahip olabilir ve güvenlik ile konforu bir arada hissedebilirsiniz.

Asics Gel Kayano Ayakkabı Seçenekleri Hava Alabilen Kumaşı ile Ayak Sağlığınızı Koruma Altına Alıyor

Spor ayakkabı tercihi sırasında en çok önemsenmesi gereken noktalardan biri de ayakkabının nefes alabilen bir yağıya sahip olmasıdır. Ayakkabınızın nefes alabilen içeriğe sahip olması terin dışarı atılmasına yardımcı olacağından ter oluşumunu en aza indirger ve dolayısıyla koku sorununu ortadan kaldırır. Teri içeride tutan ve nefes almayan spor ayakkabı seçenekleri aynı zamanda bakteri oluşumuna da neden olacağından siz de özel formülü ile profesyonellerin de tercihi olan Asics Gel Kayano 22 gibi alternatiflere yönelebilirsiniz. Kumaşında sunulan içerik terin kısa süre içerisinde dışarı atılmasına olanak sağlıyor. Bu sayede özellikle yaz mevsimleri için oldukça avantajlı olan spor ayakkabı seçenekleri ile ayak sağlığınızı koruma altına alabilecek ve daha uzun süreli kullanımın keyfini çıkartabileceksiniz. Markanın tasarladığı spor ayakkabı seçenekleri dikişsiz yapısı ile içeride hava dolaşımı sağlıyor. Yüksek seviyede nefes alma özelliğine sahip olan özel kumaşı ile ayakkabı içerisinde oluşabilecek kötü kokuları engelleyen modeller aynı zamanda mantar oluşumu gibi sağlık sorunlarına da mükemmel bir çözüm olmaya devam ediyor. Özel kumaşı sayesinde daha verimli bir kullanım fırsatı tanıyan Asics Gel Kayano erkek kullanıcılar için olduğu gibi kadın kullanıcılar için de en çok tercih edilen marka olmaya devam etmektedir. Ağır sporlara karşı size daha rahat hareket etme imkanı tanıyan bu ürünler ile en zorlu antrenmanlarınızda bile kendinizi daha hafif hissedecek ve konforun keyfine varabileceksiniz. Fitness, kardiyo gibi spor faaliyetlerinin yanı sıra yürüyüş gibi spor aktiviteleri için de özel olarak tasarlanan ayakkabı modelleri ile dünyanın her noktasında ilgi odağı olmayı başaran marka ile aradığınız kriterlere uygun modeli bulabilir ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Asics Gel Kayano Spor Ayakkabı Modelleri ile Daha Yüksek Performans ve Yüksek Kalite Olanağı

Rahatlık, spor ayakkabılar için vazgeçilmez bir unsurdur. Rahat tabana sahip ayakkabı seçenekleri hem yeri daha iyi bir şekilde kavramanızı sağlar hem de daha hafif hissetmenize yardımcı oluyor. Özellikle koşu gibi temposu yoğun etkinliklerde daha hızlı hareket etmeniz için tasarlanan Asics Gel Kayano kadın kullanıcılar için üretilen özel seçeneklerinin yanı sıra unisex seçenekleri ile de beğeni topluyor. Rahatlığını özel tabanından ve kumaşından alan bu modeller ile antrenman zorluğunuz ne olursa olsun yüksek verim alabileceksiniz. Organik liflerle daha konforlu bir hal alan özel tabanları %55 oranında EVA tabandan %33 solye tabandan daha hafif bir yapıya sahiptir. Bu durum kullanıcılara ekstra tamponlanma olanağı sunduğundan performansınızın her zamankinden daha yüksek olmasını sağlar. Aynı zamanda hafiflik sunan bu özel taban formülü ile siz de hem ayak sağlığınızı koruyacak hem de daha rahat bir şekilde hareket edebileceksiniz. Ortalama 260 gram ağırlığında olan Asics Gel Kayano 26 gibi pek çok ürün ideal topuk yüksekliği ve ön ayak yüksekliği sunuyor. Topuğu mükemmel bir şekilde kavrayan Heel Clutching System ayaklarınıza destek olarak koşu performansını en iyi seviyeye çıkartmanıza yardımcı oluyor. Dayanıklı dış tabana sahip olan modeller sayesinde zorlu hava koşullarında bile herhangi bir sorun yaşamadan faaliyetlerinizi gerçekleştirebilecek ve profesyonel bir deneyim yaşayabileceksiniz. Darbeye karşı dayanıklı yapısı ile de dikkat çeken seçenekler sayesinde herhangi bir aksama yaşamadan sporunuzu tamamlayabilirsiniz. Alternatif görünümler ile kaliteli içeriği birleştirerek günlük kullanıma uygun seçenekleri satışa sunmayı başaran marka ile siz de her an hafif hissedebilirsiniz.

Asics Gel Kayano Spor Ayakkabı Alternatifleri ile Her Kullanım Alanına Uygun Seçeneğe Ulaşmak Mümkün

Gerek koşu ve egzersiz için tercih edeceğiniz ürünleri ile gerekse günlük kullanım için tercih edeceğiniz seçenekleri ile size üst düzey bir deneyim yaşatmayı hedefleyen marka farklı içerikleri ve tasarımları ile her kullanıcının ayağına uygun modeli bulmasını daha pratik kılıyor. Yüksek performans sağlayan bu ürünler ile zorlu egzersizlerinizde kendinizi daha hafifi hissedebileceğiniz gibi kaymaz kauçuk dış tabanı sayesinde de kazalara karşı kendinizi koruma fırsatı edinebileceksiniz. Ağır bir ayakkabıya sahip olmak ayakkabının ağırlığı sebebiyle performansınızın düşmesine neden olacaktır. Bu durum sizi olumsuz etkileyeceğinden hafifi içeriklere yönelmek hem daha rahat etmenizi hem de arzu ettiğiniz performansa sahip olmanızı sağlayacaktır. Markanın geliştirdiği modellerde sunulan darbeye karşı dayanıklı tasarım ayakkabınızın daha güvenli bir hal almasına olanak sağlıyor. Darbe sonrası şoku atlatan ve eklemlerinizi koruyan özel formüle sahip modelleri ile hem kadınların hem de erkeklerin bir numaralı tercihi olan Asics ile spor kazalarını minimum ölçüye indirebileceksiniz. Yalnız spor faaliyetleri için değil günlük kullanım için de tasarlanan pek çok modeli ile dünyanın her noktasında rağbet gören Asics Gel Kayano Retro gibi alternatifleri ile de görünüm olarak yeni ile eskiyi bir araya getiriyor. 90’laroın estetğinden ilham alınarak tasarlanan bu model aynı zamanda iyi yastıklama ve konfor sunan Gel teknolojisine sahiptir. Siz de markanın satışa sunduğu seçenekler ile hem günlük kullanımda hem de spor faaliyetlerinizde farkınızı ortaya koymak istiyorsanız dilediğiniz seçeneği tercih edebilirsiniz.

Asics Gel Kayano Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Her ürününde farklı bir özelliği kullanıcılara tanıtan marka Asics Gel Kayano 25 gibi seçeneklerinde 278 gram gibi bir ağırlık sunarak beklentiyi karşılamaya devam ediyor. Yastıklama konforu sunan bu üründe Mid taban teknolojisinin olanaklarından da yararlanabileceksiniz. Anti-mikrobik özellik sağlayan bellek köpüğü ile de kullanıcıların en çok tercih ettiği seçenek olmayı başaran Asics Gel Kayano 25 yorum yapan kullanıcılar tarafından da tavsiye edilmeye devam ediliyor. Tasarımında geleneksel japon kimonosunun kemerinden ilham alınan bu koşu ayakkabısı seçeneği ile siz de hem görünüm hem de kullanım açısından avantajlara sahip olabileceksiniz. Her ayak yapısına uygun olarak tasarlanan bu ürünler ile siz de kendi ihtiyacınıza yönelik ürünü bulabilir ve daha konforlu bir kullanım fırsatı elde edebilirsiniz. Ayakkabının ayağınıza daha rahat oturabilmesi için tasarlanan bağcık sistemi ile dilediğiniz ayarı da sorunsuz bir şekilde yapabilmenizi sağlayan bu modeller ile kaliteyi ve pratik çözümleri bir araya getirebileceksiniz. Dayanıklılığı ile size uzun yıllar boyunca eşlik edebilecek bu modeller arasından siz de kendi bütçenize uygun modeli tercih edebilirsiniz. Asics Gel Kayano fiyat fırsatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve hem zevkinize hem de bütçenize uygun modeli satın almak adına Trendyol’u inceleyebilirsiniz.