placeholder
"

Asker Oyuncakları

" araması için 1693 sonuç listeleniyor
Can Toys Oyuncak Asker Seti
HIZLI TESLİMAT
Can ToysOyuncak Asker Seti
(54)
Oyuncak Asker Seti
29 TL
Sepete Git
Adore Asya Oyuncak Asker Seti 2
AdoreAsya Oyuncak Asker Seti 2
(20)
Asya Oyuncak Asker Seti 2
49 TL
Sepete Git
Toys Oyuncak Asker Set /
ToysOyuncak Asker Set /
(15)
Oyuncak Asker Set /
49 TL
Sepete Git
Vardem Oyuncak Kutulu Asker
HIZLI TESLİMAT
VardemOyuncak Kutulu Asker
(9)
59,90 TL
Sepete Git

Asker Oyuncakları

Asker Oyuncakları

Asker konulu tasarımlar, her yaşta çocuğun favori oyuncakları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle erkek çocuklarının büyük ilgi gösterdiği asker oyuncakları, farklı çeşit ve seçenekleri sayesinde her yaşa ve her tarza hitap ediyor. Küçük çocuklar için yumuşak dokulu malzemelerden üretilen ve son derece güvenli bir yapı sergileyen ürünler, çocukların eğlenceli oyunlar oynayabilmesine olanak tanıyor ve yüze çarpma durumunda çocuğunuzun canının yanmasını önlüyor. Daha ileri yaşlar için tasarlanan ürünler ise gerçekçi görünümleri ve detayları sayesinde çocuğunuza eşsiz bir serüven yaşayabilme fırsatı sunuyor. Dünyanın en kaliteli oyuncak markaları tarafından özenle tasarlanan ürünler arasında askeri araçlar ve silahlar da bulunuyor. Çocuğunuzun hayal gücünü geliştiren ve arkadaşlarıyla birbirinden heyecanlı oyunlar oynayabilmesini sağlayan askeri araç ve gereç oyuncakları, dileyenler için gerçekçi boyutlarda da tasarlanabiliyor. Bu sayede çocuğunuzun gerçek bir asker kılığına girmesine yardımcı olan ürünler, gerçekçi görünümleri ve yüksek kalitedeki tasarımları ile övgü topluyor.

Oyuncak Asker Çeşitleriyle Tanışın

Erkek çocuklarının favori oyuncakları arasında yer alan asker modelleri, çarpıcı tasarımları ile öne çıkıyor. En çok tercih edilen oyuncak asker çeşitleri arasında ise plastikten ya da silikondan üretilmiş gerçeğe yakın modeller başı çekiyor. 10 cm ile 40 cm arasında değişen boyutları sayesinde her yaşta çocuğun rahatlıkla oynayabildiği oyuncak modelleri, gerçekçi detayları sayesinde çocuğunuza tam bir serüven hissi veriyor. Kamuflajlı kıyafet ve üniforma detayları ile çocuklarınıza filmlerde ve animasyonlarda gördükleri kahramanlarla birlikte maceraya atılma hissi veren ürünler, güçlü fiziksel yapıları sayesinde çocuğunuzun özgüvenine de katkıda bulunuyor. Ağırlıklı olarak kendi başlarına ayakta durabilecek şekilde üretilen asker modelleri, kıvrılabilen eklem detayları sayesinde çocuğunuzun dilediği pozisyona da kolayca girebiliyor ve böylece oyunlara eşsiz bir derinlik katıyor. Asker görünümlü oyuncakların bir kısmı ise yatma ve sürünme pozisyonlarında üretiliyor. Bu sayede çocuğunuzun çatışma ve operasyon sahnelerini keyifle canlandırabilmesini mümkün kılan modeller, dayanıklı yapıları sayesinde kolayca deforme olmuyor ve zamana meydan okuyarak yıllar boyunca kullanılabiliyor. Dileyen kullanıcılar için tekli olarak üretilen oyuncaklar, daha çok sayıda ürüne sahip olmak isteyenler için ise çok parçadan oluşan setler halinde satışa sunuluyor.  

Set Çeşitleriyle Kendi Hayal Dünyanızı Oluşturun

Oyuncak asker çeşitlerinden oluşan çok parçalı setler, kendi hayal dünyanızı rahatça oluşturabilmenize olanak tanıyor. Çocuğunuzun son derece geniş kapsamlı oyunlar oynayabilmesine yardımcı olan çok parçalı oyuncak asker seti çeşitlerinde çok sayıda asker modeli bulunuyor. Oyuncak asker setleri, dileyen kullanıcılar için kurşun asker görünümünde tasarlanan ve plastikten imal edilen küçük boyutlu asker modellerinden oluşuyor. Yaklaşık 7 cm yüksekliğinde olan plastik asker modelleri, alt bölümlerinde yer alan kaide sayesinde kendi başlarına ayakta kalabiliyor. Küçük askerlerden oluşan setler 12, 24 ya da 48 parçalı olarak satışa sunuluyor. Yeşil, turuncu, mavi gibi farklı renklerde üretilen modeller, farklı duruş şekilleri sergilemeleri sayesinde çocukların tek başlarına ya da arkadaşlarıyla birlikte son derece heyecanlı oyun senaryoları üretebilmelerini sağlıyor. Daha büyük boyutlu modelleri tercih eden kullanıcılar için ise boyları 15 ila 20 cm arasında değişen askerlerin ve çeşitli askeri araç seçeneklerinin yer aldığı setler tasarlanıyor. Ağırlıklı olarak 6 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygun olan büyük boyutlu setler, teknolojiden yararlanmak isteyen kullanıcılar için elektronik sistemlerle de desteklenebiliyor. Askeri içerikli oyuncak setleri, yalnızca araç ve mühimmat içerikli olarak da üretilebiliyor. Birbirinden etkileyici tankların, tüfeklerin, askeri uçakların ve asker telsizlerinin yer aldığı setler, hem çocukların hem de yetişkinlerin büyük ilgisini görüyor. Model oyuncak koleksiyonerleri tarafından da tercih edilen set çeşitleri, çarpıcı görünümleri sayesinde dekorasyon unsuru olarak da değerlendirilebiliyor.

Büyük Boyutlu Oyuncaklarla Maceraya Atılın

Küçük modellerden hoşlanmayan ve sınırsız bir macera deneyimi yaşamak isteyen çocuklar için, son derece büyük asker oyuncakları tasarlanıyor. 30 cm ile 50 cm arasında değişen büyük boyutlu oyuncaklar, güçlü yapıları sayesinde çocuklara benzersiz bir oyun deneyimi sunarken göz alıcı detaylarıyla da gerçekçi bir görünüm sergiliyor. Komando, jandarma, bordo bereli gibi farklı rütbelerin canlandırıldığı büyük boy asker oyuncak çeşitleri, ağırlıklı olarak sert plastikten tasarlanıyor ve bu sebeple de 7 yaş ve üstündeki çocuklar için ideal ürünler olarak öne çıkıyor. Sert dokuları sayesinde darbelere ve düşmelere karşı büyük bir direnç gösterebilen büyük boy oyuncaklar, canlı renklerini uzun süre boyunca muhafaza edebilmeleri ile de beğeni topluyor. En dayanıklı oyuncak çeşitleri arasında yer alan büyük boy asker modelleri, açık alanda oynamak için de en ideal ürünler arasında bulunuyor. Toprak, taş, su gibi maddelerle temas halinde deformasyona uğramayan ürünler, çocuğunuzun hayal gücünü serbest bırakmasına ve dilediği oyunu özgürce oynayabilmesine imkân tanıyor. Silahlı, mühimmat yelekli ve miğferli olarak tasralanan büyük boy ürünler, çocuğunuza gerçek bir askerle oyun oynama hissi veriyor ve birbirinden etkileyici çeşitleri ile çocuğunuzun farklı serüvenler yaşayabilmesini de kolaylaştırıyor. Büyük asker oyuncakları fiyatları ise ideal seçenekleriyle anne ve babalardan tam puan alıyor.

Oyuncak Aseri Araç Çeşitlerini Keşfedin

Hem çocukların hem de oyun oynamaktan ve koleksiyon yapmaktan hoşlanan yetişkinlerin beğenisini kazanan seçenekler arasında, son derece etkileyici askeri araç oyuncakları da bulunuyor. En sevilen oyuncak asker oyuncakları arasında yer alan araç modelleri, klasik ya da güncel askeri tasarımlardan esinlenilerek oluşturuluyor ve bu sayede son derece gerçekçi bir görünüm sergiliyor. 1910'lu yılların gerçek tank ve askeri uçaklarından alınan ilhamla tasarlanan klasik modeller, I. Dünya Savaşı'yla ilgili arşiv oluşturanların, 1930'lu ve 40'lı yılların modellerini yansıtan ürünler ise II. Dünya Savaşı koleksiyonerlerinin ilgisini çekiyor. Modern teknolojiyle üretilmiş gerçek araçları yansıtan ürünler ise askeri oyuncaklardan hoşlanan çocuklar tarafından heyecanla takip ediliyor. En sevilen ürünler arasında ise tank modelleri öne çıkıyor. Güçlü tasarımları ve etkileyici görünümleri sayesinde çocukların büyük hayranlığını kazanan tank oyuncakları, gerçekten hareket edebilen top kısmı ve dönebilen zincir detayları ile oyunlara büyük bir gerçekçilik katıyor. Oyuncak asker uçağı malzemeleri de sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Geniş kanatları ve gerçekten dönebilen pervane detayları sayesinde çocuğunuzda uçma ve gökleri fethetme isteği uyandıran uçak çeşitleri, dileyen kullanıcılar için motorlu olarak da tasarlanabiliyor. Motorlu askeri araç oyuncakları arasında helikopterler de bulunuyor. Pervanelerini döndürebilen ve bu sayede yerden yükselebilen askeri helikopter oyuncakları, uzaktan kumanda aracılığıyla kontrol edilebiliyor ve güvenli tasarımları sayesinde hem kapalı alanlarda hem de açık alanlarda kullanılabiliyor.

Lisanslı Ürünlerle Benzersiz Bir Deneyim Yaşayın

Çocukların büyük ilgiyle takip ettiği asker oyuncağı çeşitleri arasında, lisanslı modeller de dikkat çekiyor. Sevilen animasyonların, çizgi filmlerin ve aksiyon filmlerinin kahramanlarının canlandırıldığı lisanslı ürünler, çocuklarınıza hayranı olduğu kahramanlarla birlikte vakit geçirebilme imkânı sunuyor. G.I. Jone, G.I. Jane, Action Man, PJ Maskeliler gibi dünyaca ünlü kahramanlardan oluşan lisanslı modeller, dileyen kullanıcılar için tek başlarına, dileyenler için de özel silah ve araçlarıyla birlikte satılabiliyor. Detaylı tasarımları ve dayanıklı dokularıyla öne çıkan ürünler, yetişkinler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. G.I. Joe ve G.I. Jane gibi kahramanların yer aldığı ürünler farklı aksiyon setleriyle birlikte satılırken PJ Masks karakterlerinin yer aldığı pijama asker oyuncakları ise giyilebilir seçenekleriyle fark yaratıyor. Aksiyon figürü olarak da değerlendirebileceğiniz seçenekler, özel koleksiyonlarınıza dahil edebileceğiniz en çarpıcı parçalar arasında yer alırken ev ve iş yeri dekorasyonlarınıza da zenginlik katıyor. Lisanslı askeri oyuncak çeşitleri arasında, dünyaca ünlü Lego markasının imzasını taşıyan ürünler de dikkat çekiyor. Maket asker Lego oyuncakları, takılıp sökülebilen parçaları sayesinde çocuğunuzun el becerisini ve zihinsel etkinliklerini geliştirirken yumuşak köşeleri ve sağlıklı yapıları ile de anne ve babaların övgüsünü kazanıyor. Zararlı madde içermeyen ve bu sayede her çocuğun güvenle oynayabileceği Lego setleri, yutulamayacak kadar büyük parçalardan oluşmaları ile de olası ev kazalarının önüne geçiyor. Klasik oyuncak asker modellerine oranla daha sevimli görünümlere sahip olan Lego askerleri, özellikle 2 ila 6 yaş arasındaki çocuklar için ideal bir nitelik sergiliyor. Lego setleri dahilinde ayrıca oyuncak asker kaskı, eşyaları gibi seçenekler de bulunuyor ve bu sayede çocuğunuzun oyun keyfi ikiye katlanıyor. 

Oyuncak Silah Çeşitleriyle Heyecanı Katlayın

En çok tercih edilen asker temalı oyuncak seçenekleri arasında, her yaşa ve her zevke hitap eden birbirinden kaliteli silah modelleri de bulunuyor. 2 yaşından büyük tüm çocukların kullanabildiği asker oyuncak silahları; plastik, silikon, ahşap, metal gibi farklı malzemelerden üretiliyor. En çok tercih edilen askeri silah oyuncakları tüfek çeşitleri yer alıyor. 20 cm ile 45 cm arasında değişen boyları sayesinde tüm çocukların kolaylıkla kontrol edebildiği oyuncak tüfekler, gerçekçi görünümleriyle dikkat çekerken sesli mekanizmalarıyla da beğeni topluyor. Orta kısımlarında yer alan özel motorları sayesinde tetiği çektiğiniz anda taramalı tüfek sesi çıkaran oyuncak çeşitleri, dileyen kullanıcılar için ışıklı olarak da tasarlanabiliyor. Beyaz, siyah, kahve, yeşil gibi farklı renk tonlarında üretilen tüfek oyuncakları, omuz askısı detaylarıyla da çocuğunuza heyecan verici bir deneyim sunuyor. Gerçek patlama sesi çıkaran mantar tabancaları da en çok tercih edilen oyuncak türleri arasında ilk sıralarda bulunuyor. Altıpatlar görünümünde tasarlanan ve pistol kısmına yerleştirilen zararsız patlayıcılar sayesinde tetiğin çekilmesiyle birlikte yüksek bir ses çıkaran mantar tabancaları, çocuğunuzun sokaklarda ve açık alanlarda arkadaşlarıyla keyifli anlar yaşayabilmesini sağlıyor. Oyuncak pala ve kama modelleri de asker oyunu oynayan çocukların en sevdiği ürünler arasında kabul ediliyor. Özellikle komandoculuk oynayan çocukların sıklıkla tercih ettiği oyuncak pala ve kamalar, gerçekçi görünümleri sayesinde ilgi uyandırırken son derece güvenli ve zararsız olmalarıyla da öne çıkıyor.

Robot Askerlerle Geleceğin Teknolojisini Deneyimleyin

Hayal gücü geniş çocuklar için tasarlanan oyuncaklar arasında sıra dışı seçenekler de bulunuyor. Geleceğin teknolojisini bugünden deneyimlemek isteyen çocuklar için ise birbirinden heyecan verici robot asker çeşitleri tasarlanıyor. Asker robot oyuncak oyunları, çocukların hayal gücünü geliştirirken teknolojiye ve bilime daha fazla ilgi duymalarını da sağlıyor ve bu sayede yarının güçlü ve donanımlı bireylerini bugünden yetiştirebilmenize yardımcı oluyor. Dileyen kullanıcılar için gerçek robot formunda üretilen oyuncaklar, pille çalışan mekanizmaları sayesinde kendi başlarına yürüyebiliyor, kollarını hareket ettirebiliyor ve çeşitli sesler çıkarabiliyor. Robot görünümlü manuel özellikli oyuncaklar ise farklı askeri araçlara dönüşebilen tasarımları ile çocuğunuza benzersiz bir deneyim sunuyor. Katlandıkları zaman askeri uçak, helikopter, tank, askeri araba gibi araçlara dönüşebilen robot oyuncak modelleri, bu sayede tek üründen iki farklı şekilde faydalanabilmenize imkân tanıyarak bütçenize de katkıda bulunuyor. Asker oyuncak arabaları oyunları, çocuğunuzun el ve vücut koordinasyonuna katkı sağlıyor ve fiziksel gelişimine yardımcı oluyor. En sevilen robot asker seçenekleri arasında kurma kollu ürünler de bulunuyor. Kollarını yeterli miktarda sıkıp bıraktığınız zaman yürüme, sürünme, koşma gibi çeşitli hareket gerçekleştirebilen ve sesler çıkarabilen ürünler, çocuğuna sürpriz yapmak isteyen anne ve babaların öncelikli tercihleri arasında bulunuyor. Kurmalı robot askerler, dilerseniz fütüristik şekillerde dilerseniz de klasik asker görünümünde tasarlanabiliyor.

Kale ve Karargah Oyuncaklarıyla Setlerinizi Tamamlayın

Oyuncak askerlerle oynamayı sevenlerin daha kaliteli bir deneyim yaşaması için birbirinden etkileyici kale ve karargah modelleri de tasarlanıyor. Dünyanın en başarılı oyuncak üreticilerinin imzasını taşıyan kale ve karargah modelleri, ince düşünülmüş detaylarıyla çocuğunuzun tüm oyunlardan büyük bir keyif almasına yardımcı oluyor. Çok katlı olarak tasarlanan oyuncak kaleler ve karargahlar, minik asker oyuncakları için son derece ideal bir nitelik sergiliyor. Çocuğunuzun küçük asker figür oyuncakları ile doldurabileceği ve bu sayede son derece etkili oyunlar oynayabileceği ürünler, siper ve gözcü kulesi detaylarıyla da beğeni topluyor. Birbirinden farklı setlere dahil oyuncakların bir arada değerlendirilebilmesine olanak tanıyan kale ve karargah seçenekleri, ayrıca çocuğunuzun zihinsel aktivitelerini ve bakış açısını da geliştiriyor. Oyuncak asker kalesi fiyatları da son derece ideal olmaları sayesinde anne ve babaların beğenisini kazanıyor. Her bütçeye uygun çeşitleri sayesinde herkesin kolaylıkla edinebileceği kale ve karargah modelleri, aynı zamanda farklı ve etkileyici bir dekorasyon yapmak isteyen yetişkinler tarafından da tercih ediliyor. Evlerinizin salonlarında, oturma odalarında, yatak odalarında ve iş yerlerinizdeki kişisel ofislerinizde çarpıcı ve etkileyici bir görünüm elde etmenize yardımcı olan ürünler, koleksiyon yaptığınız oyuncak asker modellerini görsel bir zenginlik içinde sergileyebilmenizi de kolaylaştırıyor. 

Aksesuar Seçenekleriyle Serüvenin Tadını Çıkarın

Asker oyunu deneyimi doyasıya yaşamak isteyen çocuklar için birbirinden keyifli aksesuar çeşitleri de üretiliyor. Gerçek boyutlu olmaları sayesinde büyük avantaj yaratan oyuncak asker aksesuarları, çocuklar tarafından rahatlıkla giyilebiliyor. En çok tercih edilen aksesuar çeşitlerinin başında asker saatleri ve dürbünler geliyor. Çocuğunuzun ölçülerine kolayca uyum sağlayan oyuncak saat modelleri, kaliteli malzemelerden üretilmiş olmaları sayesinde çocuğunuzun cilt hassasiyetine özen gösteriyor ve isilik, pişik, döküntü ve kızarıklık gibi cilt sorunlarının oluşumunu önlüyor. Dürbün çeşitleri ise gerçek boyutlu olmaları sayesinde çocuğunuzun kendisini gerçek bir asker gibi hissetmesine yardımcı olarak macerayı ve heyecanı zirveye çıkarıyor. Askılı olarak üretilen dürbün çeşitleri, boyna ve bele kolayca asılabilmeleri sayesinde koşma ve oyun esnasında düşmüyor. Bu yönleriyle güvenli bir yapı sergileyen oyuncak dürbünler, gerçekten görüntü yaklaştırma özelliğine sahip olmalarıyla gerçek amaçlarına uygun şekilde de kullanılabiliyor. Mühimmat yeleği ve miğfer oyuncakları da çocuklar tarafından sıklıkla tercih ediliyor ve kamuflajlı kıyafetlerle birlikte kullanıldıklarında çocuğunuzun benzersiz bir deneyim yaşamasına olanak tanıyor. Birbirinden kaliteli markalar tarafından tasarlanan en kaliteli oyuncak asker çeşitleri ise şimdi Trendyol'da sizin için bir araya geliyor. Eğer siz de çocuğunuza benzersiz bir oyun deneyimi yaşatmak ya da en gerçekçi asker oyuncaklarıyla göz alıcı bir koleksiyon oluşturmak isterseniz, hemen Trendyol'daki en seçkin oyuncak çeşitlerine göz atabilirsiniz. Üstelik Trendyol'da sizi birbirinden cazip fırsatlar ve kampanyalar da bekliyor. Dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek Trendyol'un güvenli ödeme ve hızlı teslimat seçeneklerinden yararlanabilir, yalnızca size özel indirimleri yakalayabilir ve benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz. Siparişinizi hemen verin, sürprizlerle dolu fırsatları kaçırmayın!