Cinsiyet
Fiyat
Bağlama Şekli
Dış Materyal
Kullanım Alanı
Materyal
Taban Tipi
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Renk
Deri Kalitesi
İç Taban Materyali
Astar Materyali
Saya Materyali
Ürün Değerlendirmesi
"

Ataköy Ayakkabı

" araması için 890 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ataköy Ayakkabı Kalitesi Trendyol’da!

Ataköy Ayakkabı özgün tasarım çizgileri ve kalitesi ile sektörde adından söz ettirmeyi başaran bir markadır. Üretilen modeller farklı başlıklar altında müşterilerin beğenisine sunulur. Tasarımların ortak özellikleri ise rahat olmalarıdır. Ayakkabının şık olması ve müşterinin zevkine hitap etmesi önemlidir. Ancak konforlu bir kullanım için aynı zamanda ayak anatomisi ile uyumlu olması gerekir. Ataköy Ayakkabı yorumları değerlendirildiğinde çoğunlukla markanın sunduğu rahatlığın takdir edildiği görülür. Müşteri memnuniyetinin oluşmasında üretim sürecinde tercih edilen prensipler etkili olur. Modellerin taban kısımları tasarlanırken büyük bir titizlikle çalışılır. Üretim yapılan kategoriye göre değişiklik göstermekle birlikte genel olarak ayağı acıtmayan ve destekleyici kalınlıkta bir taban tercih edilir. Marka, tasarım çizgilerini oluştururken hedef kitlenin özelliklerini dikkate alır. Ataköy kadın ayakkabı modellerinde gösteriş ve şıklık ön planda tutulur. Spor, klasık ve günlük tarza uyum sağlayacak birçok tasarım üretilir. Bu sayede marka kalitesi istenilen her stil için tercih edilir. Ataköy Ayakkabı erkek modelleri de büyük ilgi görür. Tasarımlarda üretim malzemesi olarak genelde deri kullanılır. Bu tercih sayesinde modeller hem şık hem de kullanışlı hale getirilir. Deri malzeme, nefes alan dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım noktasındaki avantajlarıyla üretim kalitesinin önemli göstergelerinden biridir. Esnek yapısı sayesinde yaşanan konforu da üst seviyeye çıkarır. Siz de Ataköy Ayakkabı yeni sezon tasarımlarına Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Birbirinden İddialı Ataköy Ayakkabı Modelleri

Birbirinden İddialı Ataköy Ayakkabı Modelleri

Ataköy ayakkabı modelleri klasikten spora geniş bir yelpaze oluşturur. Kadın ve erkek müşteriler için ayrı özelliklere sahip tasarımlar yapılması önemli bir avantajdır. Bu üretim prensibi sayesinde hedef kitlenin beklentileri büyük oranda karşılanır. Kadın müşteriler için oluşturulan Ataköy stiletto ayakkabı tasarımları sahip oldukları özelliklerle ön plana çıkar. Benimsenen özgün çizgiler sayesinde fark yaratılır. Modeller ince ve uzun topuklarıyla dikkat çeker. Genellikle sivri burunların tercih edildiği tasarımlar ayakları zarif gösterir. Stilettoların topuk yükseklikleri konusunda farklı seçenekler bulunur. Modeller genellikle havalı ve şık görüntüleri ile kadın müşterilerin ilgisini çekmeyi başarır. Stiletto klasik kombinlerin tamamlayıcı parçası olarak değerlendirilirse de dar pantolonlarla da yakaladığı uyum beğenilir. Marka ise farklı topuk boyu ve renk seçenekleri ile kullanım çeşitliliğini destekler. Ataköy topuklu ayakkabı başlığı altında üretilen modellerde geniş bir yelpaze oluşturur. Tasarımların topuk kısımları platform, ince ve dolgu gibi farklı dizaynlara sahiptirler. Böylece müşterilere kendi kişisel zevklerine göre seçim yapma imkanı tanınır. Platform ve dolgu topuklar rahat olmaları sebebiyle tercih edilir. Platform modeller yüksek olmalarına rağmen tasarım avantajları sebebiyle yürümeyi kolaylaştırır. Bu tarz ayakkabılarda topuk kısmındaki yükseklik modelin ön kısmındaki platform desteklenir. Böylece dengenin sağlanması kolaylaşır. Zarif tasarımlardan hoşlanan müşteriler ise ince topuklu modellere yönelir. Marka kreasyonlarında siyah, beyaz, bej, kahve gibi klasik renklerin yanında turuncu, sarı yeşil gibi marjinal seçeneklere de yer verir. Ataköy gelin ayakkabısı başlığı altında özel bir üretim yapılır. Müşterilerin bu mutlu günlerinde rahatlık, şıklık ve gösteriş gibi konularda aradıkları tüm beklentilerin karşılanması hedeflenir. Beyaz, krem kırık, krem gibi renkler tercih edilir. Bu modellerde genellikle topuklar yüksektir. Taşlı tasarımların yanı sıra düz tasarımlar da mevcuttur. Marka sadece ayakkabı üretimi yapmaz. Aynı zamanda çeşitli aksesuarlar da tasarlar. Bu doğrultuda üretilen Ataköy Ayakkabı çanta modelleri müşterilerin beğenisini kazanır. Farklı büyüklüklerde ve renklerde birçok tasarım yapılır. Günlük kullanım için seçilebilecek modellerin yanı sıra şık modelleri bulmak mümkündür. Siz de ihtiyacınız olan ayakkabı, çanta ve cüzdan tasarımlarını Trendyol aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Zamansız Tasarımları ile Ataköy Ayakkabı

Zamansız Tasarımları ile Ataköy Ayakkabı

Günlük giyimde rahatlığından ödün vermek istemeyen müşterilerin öncelikli tercihi Ataköy spor ayakkabı modelleri olur. Tasarımların taban kısımları genellikle yumuşaktır. Ayakla uyum sağlayabilmek adına esnek üretim malzemeleri kullanılır. Kötü koku oluşumunu engellemek için ayakkabının nefes almasına özen gösterilir. Triko, deri gibi materyallerden üretilen modellerin renkleri konusunda da bir çeşitlilik olduğu göze çarpar. Ataköy Ayakkabı sandalet tasarımları ise yaz aylarının vazgeçilmezlerindendir. Modellerde ayağın bir kısmı açık bırakılır ve nefes almasına izin verilir. Yapılan tasarımlar düz veya topuklu olabilir. Etek, pantolon, elbise, tayt gibi birçok parçanın altına giymek için tercih edilir. Ataköy Ayakkabı babet modellerinin topuk dizaynları düzdür. Ayağın üst kısmı açık bırakılır. Hafif yapıları sayesinde konforlu bir yürüme deneyimi yaşatırlar. Tercih edilen yeşil, mavi, beyaz, sarı gibi renkler sayesinde yaz mevsiminin yarattığı enerji ayakkabılara yansıtılır. Marka ortaya koyduğu ürünlerle müşterilerine dört mevsim hitap etmeyi amaçlar. Bu doğrultuda da sandaletlerden çizmelere kadar geniş bir skalada üretim yapılır. Ataköy Ayakkabı bot modelleri kış mevsiminin yarattığı olumsuz etkileri hafifletmek amacıyla tasarlanır. İhtiyaç duyulan sıcaklığın karşılanması için özenle üretilir. Klasik topuklu botlarla birlikte spor çizgiler taşıyan botlar da rastlamak mümkündür. Kalın topuklu, kürklü, bağcıklı olmak üzere farklı çizgilere sahip modeller üretilir. Ataköy Ayakkabı çizme kreasyonu da yine soğuk havaların etkisini kırmak için oluşturulur. Üretim sürecinde mevsim şartları göz önünde bulundurulur. Dayanıklı olması sebebiyle deri malzeme tercih edilir. Bot ve çizme modellerine su ve soğuk geçirmez özellikler kazandırılır. Hem spor hem de klasik çizgilere yer verilmesi müşterilerin markaya yönelmelerinin önemli sebeplerinden biridir. Siz de farklı mevsimlerde kullanmak için almak istediğiniz Ataköy markasına ait tasarımları Trendyol'da bulabilirsiniz.

Ataköy Ayakkabı Online Satış Avantajı

Ataköy Ayakkabı Online Satış Avantajı

Gün içerisinde ihtiyaç duyulan konfor alanının yaratılması noktasında seçilen ayakkabının önemi büyüktür. Giyilen modelde ayağın parmak, orta kısım ve topuk bölümlerinin hepsinin rahat olması gerekir. Aynı zamanda seçilen malzeme de belirleyici bir etkiye sahiptir. Ataköy, müşterilerinin rahat etmesi için gerekli olan kriterleri göz önünde bulundurarak üretim yapar. Kaliteden taviz verilmeden özveriyle çalışılır. Farklı kreasyonlarda müşterilere sunulan ergonomik tasarımlar hem göze hem de kullanım konforuna hitap ederler. Üretim sürecinin bir parçası olarak gerekli olan kalite kontrolleri yapılır. Tüm bu profesyonel çalışmanın sonucu olan ürünler için talep edilen fiyat noktasında da yine müşteri düşünülür. Ataköy Ayakkabı fiyatları farklı bütçelerin ulaşabileceği makul seviyelerde belirlenir. Kaliteli bir ürün satın almak uzun vadede müşteriler için avantajlıdır. Üretim teknolojisinin getirisi olarak modeller dayanıklı, uzun ömürlü ve kullanışlı bir statüye kavuşturulur. Markanın imzasını taşıyan kaliteli modelleri uzun yıllar kullanılabilir olduğu için bütçe dostudur. Markaya dair önemli fırsatlardan biri de Trendyol üzerinde pek çok farklı seçeneğinin bulunmasıdır. Bu seçenek sayesinde milyonlarca ürüne zahmetsiz bir şekilde ulaşılır ve karşılaştırma yapılır. Böylece beklentileri karşılayan ve ihtiyaç duyulan alternatif kolayca seçilir. Bir sandalet ve çizme modeline aynı anda bakılabilir. Trendyol sayesinde Ataköy Ayakkabı indirim fırsatlarını da yakalayabilirsiniz. İstediğiniz model için uygulanacak indirimleri takip edebilir ve avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Renk, beden, model ve fiyat gibi farklı özelliklerle ilgili olarak Trendyol’da filtrelemeler yapabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan ürünleri kısa sürede bularak inceleyebilir, beğendiğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz. Siz de Ataköy Ayakkabı online satış fırsatlarından faydalanmak için Trendyol'u tercih edebilirsiniz.