"

Avukat Cübbesi

" araması için 49 sonuç listeleniyor

Avukat Cübbesi

Şıklığın En Güzel Hali Avukat Cübbesi

Avukat cübbesi modelleri özel yapısı ve kalitesi sayesinde kişilerin uzun yıllar boyunca sürekli kullanabileceği ürünler arasındadır. Şık görünüşü sayesinde ve özel yaka kısmı sayesinde detaylı ütüleme gerektirmeyen bu ürünler, avukatların rahatlıkla tercih edebileceği ürünler arasına girmektedir. Avukat cübbesi fiyat tutarları ürünlerin yapıları ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kişiler ihtiyaçlarına göre farklı fiyat tutarlarında bulunan bu ürün modellerini temin edebilirler, sürekli olarak kullanıma uygun olan bu ürünler yıllar boyunca giyilebilir. Özel üretilen bu ürünler aynı zamanda da parlak ve saten bölümlerden oluşmuştur. Bununla beraber siyah renk tercih edilen cübbeler, rahat bir şekilde ütülenebilir. Aynı zamanda da özel üretilen yaka sistemi sayesinde kişiler, yakalarını ütülemezler. Avukat cübbelerinin kumaşları renkli parçalardan üretilmektedir ve bununla beraber pamuk kristal satenden bu ürünler üretilmektedir. Alpaka kumaş sayesinde üretilen bu ürünler birçok farklı beden seçeneğine sahiptir. Kırışmayan avukat cübbesi modelleri unisex olarak üretilmektedir. Kişiler farklı renklerde üretilen bu ürünleri, rahat bir şekilde tercih edebilirler. Kaliteli bir şekilde üretilen bu ürün modelleri aynı zamanda da uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir. Farklı bedenlerde üretilen bu ürünlerin, ön yüzeyleri saten bölümden üretilmiştir. Siyah renk seçeneği olarak üretilen bu ürünler kolay bir şekilde ütülenebilir. Fakat kişiler saten bölümleri ütülemesi gerekmemektedir. Yaka içerisinde bulunan özel malzeme sayesinde, kişiler yaka kısmına ütü yapması gerekmektedir. Cübbenin renkli parçaları ise pamuk kristal satenden üretilmektedir ve siyah olan yerler ise alpaka kumaştan üretilmektedir. Kadınlar için üretilen avukat cübbelerinin 30 derecede yıkanması gerekmektedir. Yüksek dereceli suda yıkadığı zaman bu ürünler çekme, boya akması ve benzeri deformasyonlar yaşayabilmektedir. Bu ürünlerin yaka bölümü, ütülenmemektedir. Ütülerin en fazla 150 derecede olması gerekmektedir ve kişilerin daha yüksek ısıda ütü yapmaması gerekmektedir. Avukat cübbesi renkleri ise yaka rengi olarak değişmektedir. Cübbelerin saten bölümleri, farklı renklerde ve modellerde üretilmektedir. Beyaz kısımlı üretilen bu ürünlerin kenarları kırışmayan kumaştan üretilmektedir. Bununla beraber valentino krep kumaştan üretilen bu ürünler herhangi bir şekilde ütüye ihtiyaç duymamaktadır. Kış dönemi içinde kullanılabilen bu cübbeler son derece şık durmaktadır. Farklı renklerde üretilen bu ürünler aynı zamanda da oldukça kaliteli kumaşlardan imal edilmektedir. Saten bölümleri herhangi bir şekilde ütü istememektedir. Farklı renklerde üretilen bu ürün modellerini, yeşil olarak tercih edebilirler. Bu ürünlerin yaka kısmı da ütü tutmamaktadır. Kırmızı renkte üretilen cübbelerde krep kumaştan imal edilmektedir.

Şık Görünümüyle Avukat Cübbesi

Avukat cübbe renkleri beyaz, kırmızı ve yeşil olarak farklı renklerle üretilmektedir. Bu ürün modelleri oldukça kullanışlı ve buruşmayan kumaşlardan imal edilmektedir. Uzun yıllar boyunca, kaliteli bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürünler özellikle alerjik yapısı olan kişilerin tercih edebileceği kumaş çeşitlerine sahiptir. Bununla beraber bu cübbelerin saten bölümlerinin ütü görmesi gerek gerekmemektedir. Kişiler siyah olan yerlerini ise dilerlerse ütüyle düzeltebilirler. Parlak saten bölümlerin ütülenmesi gerekmemektedir, özel olarak tasarlanan bu ürünler, kırışmayan kumaştan imal edilmektedir. Yaka içerisinde bulunan bu ürünlerin, aynı zamanda da özel kısımları sayesinde ütü yapılması gerekmez. Renkli olan parçalar ise pamuk kristal kumaştan imal edilmektedir. Birçok farklı beden çeşidinde üretilen bu ürünler aynı zamanda da unisex olarak üretilmektedir. Kişiler yaka bölümünü ütülemeden bu cübbeleri kullanabilirler. İpek avukat cübbesi modelleri size yüzde yüz saf ipekten imal edilmektedir. Son derece kaliteli olan bu ürünler herhangi bir şekilde kırışmamaktadır. Sadece kuru temizleme ile temizlenebilen bu ürünler aynı zamanda da tek tip modellerden imal edilmektedir. Tek tip olması ise bu ürünlerin sadece avukatların eşitliğini göstermek amacıyla tasarlanmaktadır. Yeşil olan cübbeler hukuk davalarını, kırmızılar ise ceza davalarını temsil etmektedir. Cübbelerin üzerinde cep ve benzeri yerler bulunmamaktadır, bunun sebebi ise avukatların bağımsız olduğunu belirtmek için söylenmektedir. Saf ipek avukat cübbesi modelleri, siyah renkte üretilmektedir. Bununla beraber siyah rengi, yasaların önemini yansıtmak için kullanılmaktadır. Aynı zamanda da bu cübbeler kırışmayan ve ütü gerektirmeyen özelliğe sahiptir. Aynı zamanda da bu cübbelerin kenarları farklı renk ve modellerde hazırlanmaktadır. Kadın avukat cübbesi modelleri ise özel tasarımı ve farklı renk tasarımları sayesinde kişilerin rahatlıkla giyebileceği ürün modelleri arasındadır. Buruşmayan özel krep saten kumaştan üretilen bu ürünler, farklı renklerle de üretilmektedir. Ütü ihtiyacı bulunmayan bu ürünler, kolay bir şekilde kuru temizlemede temizlenmektedir. Avukat cübbeleri tek tip oluşmaktadır. Birçok farklı bedende üretilen bu ürünler aynı zamanda da farklı kesim modellerine sahiptir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu ürünler aynı zamanda da alerjik kumaş yapısına sahiptir. Rahat bir şekilde cübbe giymek isteyen kişiler bu ürün modellerini tercih edebilirler. Parlak saten kumaş bölümleri, ütü gerektirmemektedir. Siyah renk kenarlı olan cübbeler ise tercih nedeniyle ütülenebilir. Yaka kısmı ise özel malzemelerden üretilmektedir ve bu yakaların kenarı ütü yapılmaz. Bu ürünler renkli parçalardan üretilmektedir ve aynı zamanda da pamuk kristal satenden yapılmaktadır.

Kırışmayan Yapısıyla Avukat Cübbesi Modelleri

İsimli avukat cübbesi kişiye özel bir şekilde tasarlanmaktadır. Bununla beraber avukatlar tarafından en çok tercih edilen, cübbe modelleri arasına girmektedir. Kişiler bu cübbelerini, kuru temizleme içerisinde rahat bir şekilde temizlenebilir. Avukat cübbeleri tek tip olarak üretilmektedir ve bununla beraber kenarlarında farklı renklerde kullanılabilir. Cübbelerin üzerinde düğme, cep ve benzeri kıyafet unsurları bulunmamaktadır. Kırışmayan kumaştan üretilen bu ürünler aynı zamanda da victoria krep kumaştan imal edilmektedir. Ütü ihtiyacı duymayan bu ürünler aynı zamanda da her mevsim rahat bir şekilde kullanılabilir. Farklı bedenlerde üretilen bu ürünler aynı zamanda da uzun yıllar boyunca, sınırsız bir şekilde rahatça kullanılabilir. Alerjik deri yapısına sahip olan kişiler de, rahatlıkla bu ürünleri giyebilirler. Bu ürünlerin üzerinde parlak saten bölümler bulunmaktadır aynı zamanda da kişiler tercihen bu ürünleri ütüleyebilirler. Avukat cübbe modelleri farklı renklerde ve kesim stillerinde üretilmektedir. Unisex şekilde üretilen bu ürünlerin aynı zamanda da kadın ve erkek farklı giyim modelleri bulunmaktadır. Bu cübbe modelleri aynı zamanda da, kırışmayan kumaşlardan üretilmektedir. Farklı kumaş kenarları bulunan bu ürünler aynı zamanda da özel kaliteli kumaş yapısıyla üretilmektedir. Kişiler ütü gerektirmeyen bu cübbeleri, kolay bir şekilde kullanabilirler. Aynı zamanda da bu ürünlerin kenarları farklı renk kenarlıkları ile üretilmektedir. Çeşitli testlere tabi tutulan bu ürünler, herhangi bir şekilde alerjik bir şekilde kişilere etki etmemektedir. Bu ürünlerin aynı zamanda da özel parlak saten bölümleri bulunmaktadır. Kişiler bu cübbeleri ütülemeden kullanabilirler. Aynı zamanda da bu ürünler pamuk kristal kumaştan üretilmektedir ve aynı zamanda da alpaka kumaşa sahiptir. Avukat savcı hakim cübbesi modelleri, özellikle bu iş dalında olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Bu ürünler kuru temizleme ile kolay bir şekilde temizlenmektedir. Özellikle avukat, savcı ve hakim statüsünde olan kişiler rahat bir şekilde bu ürünleri giyebilirler. Aynı zamanda da Cumhuriyet başsavcılığında görev yapan kişiler bu kıyafetleri giyebilirler. Resmi prosedüre göre hazırlanan bu ürünler aynı zamanda da reglan kollu şekilde üretilmektedir bununla beraber bu cübbeler üzerinde herhangi bir şekilde cep ve düğme bulunmamaktadır. Bu cübbelerin aynı zamanda da ön kısımlarında kol ağızları ve sert yaka bölümü bulunmaktadır. Aynı zamanda da bu sert yaka kısımları, ütülenmesi gerekmemektedir. Aynı zamanda da bu ürünlerin herhangi bir şekilde, ütü görmesi gerekmemektedir. Tamamıyla kırışmayan kumaştan, bu ürünler hazırlanmaktadır. Ceza mahkemelerinde bulunan kişiler kırmızı, hukuk mahkemelerinde olan kişiler ise yeşil cübbeleri tercih edebilirler. Bununla beraber bu ürünlerin beyaz satenden üretilen modelleri, idari yargılar için tercih edilmektedir.

Özel Saten Kumaştan Üretilen Avukat Cübbesi Modelleri

Avukat cübbesi sipariş ve temininde bulunmak isteyen kişiler bu ürün modellerini oldukça uygun bir şekilde, bu ürünleri temin edebilirler. Özel olarak tasarlanan bu ürünler, herhangi bir şekilde kırışmamaktadır. Özel saten kumaştan üretilen bu ürünler, rahat bir şekilde üretilmektedir. Farklı renklerde üretilen bu ürünler aynı zamanda da üzerinde düğme, cep ve benzeri herhangi bir şey barındırmamaktadır. Kişiler bu ürün modellerini rahat bir şekilde giyerek, duruşmalarına çıkabilirler. Bununla beraber bu cübbeler, oldukça kaliteli kumaş yapısından üretilmektedir. Kişiler farklı modellerde üretilen bu ürünleri, farklı beden seçenekleriyle temin edebilirler. Aynı zamanda da bu ürünler kuru temizlemeye giderek rahat bir şekilde temizlenebilir veya 30 derecede yıkanabilirler. Avukat cübbesi satış için kişiler beğendikleri modelleri uygun fiyatlara temin edebilirler. Aynı zamanda da bu cübbeler herhangi bir şekilde kırışmaz. Kişiler saten olarak üretilen bu cübbe modellerini, uzun ömürlü olarak giyebilirler. Aynı zamanda da bu ürünler, kolay bir şekilde yıkanabilir ve kuru temizlemeye gönderilebilir. Bu avukat cübbeleri aynı zamanda da saten kenarlıklara sahiptir. Farklı renklerde üretilen bu ürünler, duruşmalara göre özel bir değişim yaratmaktadır. Bu ürünler aynı zamanda da farklı bedenlerle üretilmektedir. Kişiler özel satenden üretilen bu ürünleri herhangi bir şekilde alerjik reaksiyon yaşamadan kullanabilirler Bu cübbelerin üzerinde cep, düğme ve benzeri detaylar bulunmamaktadır. Hakim avukat cübbesi farklı modellerde ve bedenlerde imal edilmektedir. Kişiler özel üretilen bu ürünleri rahat bir şekilde temin edebilirler. Bu ürünler bununla beraber kuru temizlemeyle kolay bir şekilde temizlenmektedir. Hakim, avukat veya savcı gibi kişiler rahat bir şekilde özel olarak üretilen bu ürünleri tercih edebilirler. Yönetmeliğe göre üretilen bu ürün modelleri, adli ve idari yargı bölümlerinde bu kıyafetleri tercih edebilirler. Aynı zamanda da resmi kıyafet olarak tasarlanan bu ürünlerin kolları reglan kollu olarak tasarlanmaktadır. Düğmesiz olarak üretilen bu cübbelerin aynı zamanda da cepleri bulunmamaktadır. Bu cübbelerin ön kısımlarında ise özel saten detaylar bulunmaktadır. Aynı zamanda da kol kısmında ve yaka kısmında saten detaylar bulunmaktadır. Ceza hakimleri kırmızı detayları ve hukuk duruşmaları için ise kişilerin yeşil cübbe giymeleri gerekmektedir.

Hakim Savcı ve Avukat Cübbesi Modelleri

İngiliz avukat cübbesi modelleri özel kumaş yapısı ve farklı beden seçenekleri sayesinde kişilerin severek giyebileceği ürün modelleri arasındadır. Bu ürün modelleri aynı zamanda da sürekli olarak giyilmeye uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Oldukça kaliteli kumaştan üretilen bu ürünler aynı zamanda da uzun yıllar boyunca, uzun süre kullanıma uygundur. Çeşitli testlere tabi tutulan bu ürünler aynı zamanda da parlak saten kumaştan imal edilmektedir. Siyah renkten üretilen bu ürünler aynı zamanda da tercihe göre ütülenebilir. Bu ürünlerin içerisinde bulunan madde yüzünden yaka kısımlarına ütü yapılmamaktadır. Bununla beraber bu cübbeler özel pamuk kristal malzemelerden imal edilmektedir. Avukat cübbesinin özellikleri oldukça çeşitlidir ve bu ürünler uzun yıllar boyunca problemsiz bir şekilde kullanılabilir. Bu cübbelerin saten bölümleri ütülenmemektedir ve bununla beraber siyah renk olan cübbelerde, tercihe göre ütü yapılabilir. Yaka detayları ütüsüz bir şekilde kullanılabilmektedir. Pamuk kristal ürünlerde üretilen bu ürünler aynı zamanda da alpaka kumaş içermektedir. Farklı bedenlerde üretilen bu ürünler aynı zamanda da kuru temizleme tarafından temizlenebilir. Kadın cübbeleri ortalama 30 dereceye kadar yıkanabilir aynı zamanda da yüksek derecede bu ürünlerin yıkanmaması gerekmektedir. Yüksek derece de cübbelerin yıkanması durumunda cübbeler çekme yaşayabilir veya boyası akabilir. Bu cübbelerin özellikle yaka bölümünün ütülenmemesi gerekmektedir. Ütü en fazla 150 derece çalışması gerekmektedir. Bu ürünler aynı zamanda da kırışmayan, saten kumaşlardan imal edilmiştir. Avukat cübbe yakası herhangi bir şekilde ütülenmemektedir. Bununla beraber bu yakalar özel saten kumaşlardan üretilmektedir. Buruşmayan bu yaka detayları ütülenmeden rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Kırışmayan kumaştan imal edilen cübbeler, kuru temizlemeye giderek rahat bir şekilde ütülenmektedir. Bu ürünler aynı zamanda da farklı renk detaylarına sahiptir. Hakim, savcı veya avukat olan kişiler bu cübbeleri tercih edebilirler. Duruşmalarına göre farklı renklerle hazırlanan bu cübbelerin, kullanım alanları davalara göre değişiklik göstermektedir. Bununla beraber pamuk kristal kumaştan üretilen bu ürünler farklı model kesimleriyle de üretilmektedir. Kişiler cübbelerini otuz derece sıcaklıkta, makinada yıkayabilirler. Ütüler ortalama 150 derecede kullanılması gerekmektedir aynı zamanda da yüksek ısıda cübbeler deforme, boya akması ve benzeri olumsuz unsurlar yaşayabilirler.

Avukat Cübbesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Avukat cübbesi özellikleri kişilerin duruşmalarında rahat edebileceği şekilde tasarlanmaktadır. Bununla beraber bu ürünlerin içerisinde, sağlığa zararlı herhangi bir madde bulunmamaktadır. Bu ürünler kırışmayan krep saten kumaştan üretilmektedir ve herhangi bir şekilde bu cübbeler ütüye ihtiyaç duymamaktadır. Kişiler cübbelerini rahat bir şekilde kuru temizlemede, temizletebilirler. Bununla beraber bu cübbelerin yüksek derecede yıkanmaması gerekmektedir. Avukat cübbeleri tek tip oluşmaktadır ve duruşmalara göre farklı modellerle bu cübbeler giyilebilir. Aynı zamanda da bu cübbeler farklı renk ve modellerde üretilmektedir. Avukat cübbesi Türkiye ürünleri özellikle sıklıkla tercih edilen hukukçuların, giymek zorunda olduğu resmi kıyafetler arasındadır. Avukat cübbeleri birçok farklı model ve bedende üretilmektedir. Kırışmayan kumaştan üretilen bu ürünler, krep saten kumaştan üretilmektedir. Aynı zamanda da bu ürünler ütüye ihtiyaç duyulmamaktadır. Kişiler kuru temizleme üzerinden, cübbelerini temizletebilirler. Aynı zamanda da cübbeler tek tip olarak üretilmektedir. Cübbelerin renkleri, duruşmaların durumlarını ifade etmektedir. Cübbelerin üzerinde düğme ve cep bulunmamaktadır. Bunun sebebi ise adaleti yalın bir şekilde yansıtması içindir. Hakim, savcı ve avukatlar rahat bir şekilde bu cübbeleri tercih edebilirler. Avukat cübbesi ölçüleri ise kişilerin bedenlerine göre farklı modellerde üretilmektedir. Bununla beraber bu cübbe modelleri, oldukça kaliteli kumaşlardan imal edilmektedir. Kişiler sorunsuz bir şekilde uzun yıllar boyunca bu ürün modellerini tercih edebilirler. Bu ürün modelleri, alerjik reaksiyona sahip olan kişiler tarafından da rahat bir şekilde giyilmektedir. Parlak saten bölümleri ise cübbelerin ütü görmemektedir. Kişiler bu cübbeleri ütüsüz bir şekilde kullanabilirler. Siyah bölümlü olan cübbeler ise tercihe göre ütülenebilir. Özel üretilen bu ürünlerin yaka içerisinde bulunan yapısı üzerine ütü yapılmaz. Cübbelerin renkli bölümleri yüzde yüz pamuk kristal saten parçalardan üretilmektedir. Cübbenin diğer bölümleri ise siyah alpaka kumaşa sahiptir. Avukat cübbesi modellerini daha detaylı inceleyebilmek için ve kolay bir şekilde sipariş oluşturabilmek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.