placeholder
"

Ay Gece Lambası

" araması için 5028 sonuç listeleniyor

Ay Gece Lambası Modelleri Trendyol'da!

Yeni nesil tasarım özelliği ile ışık kaynağı olmasının yanında dekorasyona da yenilik katar. Ay şeklinde gece lambası her yaşa hitap eden görüntüye sahiptir. Hem evinizde hem de kafe gibi alanlarda kullanılabilir. Açma kapatma düğmesiyle istediğiniz zaman kolayca kapatabilirsiniz. Kolay kullanıma sahiptir. Güvenli özellikleriyle çocuk odasında da gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz. Farklı yapısı ile benzer gece lambalarına kıyasla daha ilgi çekicidir. Ay küre gece lambası modeli istediğiniz yüzeye koyabilirsiniz. Uygun ölçüleri sayesinde bulunduğu alanda fazla yer kaplamaz. Hem masa lambası hem de gece lambası olarak kullanılabilir, yüksek fonksiyonlu bir üründür. Dönen ay gece lambası görüntü olarak dikkatleri üzerine çeker, görenlerin beğenisini kazanır. Hafif ağırlığıyla istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Ay Gece Lambası Özellikleri

Ay Gece Lambası Özellikleri

Renk değiştiren ay gece lambası özellikle geceleri bulunduğunuz ortama göre daha farklı aydınlanma özelliği verir. Dokunmatik kısmına dokunduğunuzda renkleri değişir. Farklı renk seçenekleri arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Loş ışığı gece uyurken de rahatsız etmeden kullanmanıza uygundur. Göz ağrıtmayan ay ışığı gece lambası çocukların kullanımı için sağlıklıdır. Kademeli parlaklık ayarlama özelliği bulunur. Böylelikle hem uyku sırasında hem de kitap okuma sırasında uygun ışık şiddeti ayarlanabilir. Ahşap standının yapısında keskin köşeleri yoktur, bebekler için güvenli kullanım verir. Manyetik ay gece lambası özelliği düz standına tutup bıraktıktan sonra lambanın havada kalmasını sağlar. Ahşap tabanı kalitelidir, darbelere karşı dayanıklıdır. Loş bir ışık istediğiniz zaman uygun ortamı size sağlar. Işığının açık olmadığı zamanlarda da tasarımıyla bulunduğu ortamın havasını değiştirir.

Ay Gece Lambası Kurulumu

Ay Gece Lambası Kurulumu

Standlı ay gece lambasının üç parçalı, ahşap stant ayakları kolay şekilde kurulumu yapılabilir özelliktedir. Stantların mıknatısları sayesinde mıknatıslı ay gece lambası hızlı şekilde kurulabilir. Üç adet ahşap parçası mıknatıslarıyla birbirine yapışır. Kolay kurulumundan sonra anında kullanabilirsiniz. Tek başınıza kurmanız için kolay ve anlaşılabilir bir yapıya sahiptir. Ay gece lambası şarjı, 8 ve 10 saat arası aktif kullanım süresini destekler. Uyurken de kullanabilmeniz için uygundur. En fazla 4 saat içinde tam şarj olur, gece kullanmanız için gün içinde enerji depolar. Enerji tasarrufu yapmanıza yaraması için tasarlanan düşük güç harcama özelliği bulunur. Dekoratif ayaklı 3D ay gece lambası şık görüntü verirken sağlam yapıya sahiptir, bulunduğu yüzeyde sabit şekilde durur. Standa tam oturan lambası düşmez, bozulması engellenir. Kısa sürede kurulumunu tamamladıktan sonra yeni nesil teknolojinin tadını çıkarmanız için hazırdır.

Ay Gece Lambası Fiyatları

Ay Gece Lambası Fiyatları

Işığın miktarını dokunarak kolayca ayarlayabilirsiniz. Özellikle çocukların ilgisini çeken görüntüye sahiptir. Yarım ay gece lambası sevdiklerinize özel günlerde hediye olarak almaya uygun bir alternatiftir. Bebek odalarına uygun yumuşak bir ışığı vardır, bebeklerin uyumasına engel olmaz. Kaliteli ve dayanıklı yapısı ile dekoratif ay gece lambasını uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Hassas göze sahip olan müşterilerini de tatmin eden ışık performansı verir. Çevre dostu malzemelerden üretilen parçaları ile kullanırken aynı zamanda doğaya katkıda bulunur. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.