"

ayak pedi

" araması için 681 sonuç listeleniyor

Ayak Pedi Çeşitleri Trendyol’da!

Soğuk günlerde, özellikle dış mekanlarda en büyük sorunlardan biri üşümektir. Kimi insanların bazı bölgeleri daha çok üşür. Burun, eller, yanaklar, ayaklar bu vücut bölgeleri arasında sayılabilir. Özellikle ayakları üşüyen kişiler kısa sürede kolayca ısınamazlar. Ayak pedi satın alıp bu bantlar sayesinde ayaklarınızı hızlıca ısıtabilir ve üşümenin önüne geçebilirsiniz. Uzmanlar, özellikle bazı hastalıkların ayak üşümesi kaynaklı bağışıklık düşüklüğünden gerçekleştiği üzerinde dururlar. Ayak ısıtıcı ped ile kışın daha sıcak hissedebilirsiniz. Ayak ısıtma ürünleri çorabın üzerine yapıştırılarak kullanıldığı belirtilir. Jelatininden sıyrılarak kullanılan ve 10-15 dakika içinde ısıtmaya başlayan bu ürünlerin paketinde farklı sayılarda ped bulunabilir. Trendyol kalitesi ile ayak pedi çeşitlerine bakabilirsiniz.

İşlevsel Ayak Pedi Modelleri

İşlevsel Ayak Pedi Modelleri

Uykuya rahat geçiş yapmak sağlıklı bir uyku ile dinlenmek yeni güne enerji biriktirmek için önemlidir. 8 ya da 10'lu olan paketlerde ayaktan toksin atıcı özellikte detoks ayak pedi içerdiği bitkisel özler ve özel formülü ile stresinizi ve vücudun biriktirdiği toksinleri dışarı atar. Daha çok gece uygulandığı müşteriler tarafından belirtilir. Ayak pedi kullananlar ürünlerle ilgili düşüncelerini çeşitli mecralarda paylaşırlar. Siz de ürünle ilgili öneri ve ayak pedi yorumları ile satın alma işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayak parmak pedi ise ayakkabıların gün içinde oluşturduğu çeşitli arızaları gidermekte kullanılan ürünlerdir. Ortopedik ayak pedi parmak arası terlik ve ayakkabıların yarattığı tahrişi ve bozukluğu gideren duruşu düzeltme konusunda etkili gereçlerdir. Parmaklarınızın üst üste binerek oluşturduğu tahrişi de önleyen ürün parmakların şeklinin deforme olmasının önüne geçen %100 silikon malzemeden üretilmiş olan ürünlerdir. Ayakkabı vurma önleyici silikon ayak pedi topuklu ayakkabılarda ön yüzey için de kullanılan ayak sağlığı dostu gereçlerdir. Trendyol kalitesi ile temin edebilirsiniz.

Ayak Sağlığınız İçin Kaliteli Ped Kullananlar

Ayak Sağlığınız İçin Kaliteli Ped Kullananlar

Bu ürünle saatlerce üzerinde kaldığınız topuklu ve sıkan diğer model ayakkabıların vücudunuza yaptığı olumsuz etki azalır. Ayak altı pedi masaj tabanlığı olarak da anılan refleksolojik olarak sinirleri uyararak ayağın dolaşımını artırır ve gevşeme sağlar. Refleksolojiye göre ayak tabanındaki bölgelerin salgı bezleri, organlara, sinirlere denk geldiği görüşüne göre iyileştirici özelliği bulunduğu belirtilir. Ayak pedlerinin hepsi hayat konforunuzu arttırmaya olanak sağlar. Detoks için kullanılan ayak detoksu pedi çeşitleri de bu modeller örnektir. Ayak ucu pedi balerinlerin sıkça tercih ettiği ayak parmaklarına gelen basıncı dengeleyen ürünlerdir. Yazlık ayakkabılarla da kullanılabilen bu pedler farklı renkler ile üretilmiştir. Pudra ile kullanılan modellerin temizliği kolay ömrü uzundur. Ön ayak pedi ise ayakların ön bölümüne giyilen ayağın alt bölümünü de kavrayan masaj özellikli yumuşak bir üründür. Ayak masaj pedi de ayaklarınızın konforuna katkıda bulunur.

Bütçenize Uygun Ayak Pedi Fiyatları

Bütçenize Uygun Ayak Pedi Fiyatları

Ayak pedi kampanya ve avantajlarını takip edebilir, ihtiyacınız olan ürünleri alabilirsiniz. Ayak pedi tavsiyelerine de göz atarak hangi model ürünleri edinebileceğinizi seçebilirsiniz. Motosiklet tutkunları araçlarında ve kıyafetlerinde özel kitler kullanırlar. Motosiklet ayak pedi vites pedalına takılan üründür. Vites pedalı ve vites pedalı diye de bilinen ürün kauçuk malzemesi nedeniyle oldukça dayanıklıdır. Ayaklarınızın kirlenmesine de engel olur. Ayak pedi indirim seçenekleri pek çok kişinin takip ettiği avantajlardır. Ayak pedi online satışta da müşteriye hitap eder. Sandalye ayaklarının parke ve diğer zeminleri çizmesini engelleyen sandalye ayak pedi sandalyelerin 4 ayağına birden monte edilerek kullanılır. Mobilyaların yaratacağı zemin hasarlarını engelleyen modeller çeşitli renk ve dokularda üretilir. Trendyol bu kategorideki çeşitli ayak pedi çeşitleri ile size çok fazla seçenek imkanı verir.