İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Materyal
Yükseklik
Fiyat
Genişlik
Hacim
Şekil
Set İçerik Adeti
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ayaklı Saksı

" araması için 1789 sonuç listeleniyor

Şıklığı ile Beğeni Toplayan Ayaklı Saksı Çeşitleri Trendyol'da!

Bitkiler, doğada binlerce farklı türü bulunan ve estetik görüntülerinin yanı sıra çevre için de sayısız faydası olan canlılardır. Bu bitkilerden günlük hayatta çok karşılaşan ise çiçeklerdir. Çiçekler bulundukları her yeri güzelleştiren ve bu sayede de ev dekorasyonunda da kullanılan bir bitki türüdür. Farklı tür ve boyutlarda olan her çiçeğe uygun bir saksı üretilir. Bu sebeple birçok çeşitle karşı karşıya kalırsınız. Bunlar oldukça geniş ürün yelpazesine sahip ve dekoratif olmasıyla da tercih edilir. Dekoratif olanlar içerisinde çok tercih edileni ayaklı saksı çeşitleridir. Temizliğinin kolay yapılması için yüksek üretildiğinden dekorasyonunuzu tamamlarken aynı zamanda kolaylaştırıcı bir etkiye de sahiptir. Her ortama uyum sağlayan ve temiz bir görüntü oluşturan pirinç ayaklı saksı çeşitleri, içinde bulunduğu ortama uyum sağlarken aynı zamanda göz yormayan tasarımlarıyla da içinde bulunan bitkinin kendini iyi göstermesini sağlar. Sabit olup olmama kısmı da oldukça önemlidir. Dengeli yerleştirilmiş tasarımı, sizi düşme ve benzeri tehlikelere karşı korur. 3’lü parçalar farklı bir ergonomik yapıya sahip olduğundan düşme ve devrilmelere karşı dayanıklıdır ve dengeli gruptur. Uzmanlar tarafından gerekli açılara göre yerleştirilmesi sayesinde herhangi bir darbe alsa bile devrilmez. 6’lı olanlar ise genellikle uzun baton çeşitlerinde kullanılır. Bunlar balkon ve cam kullanımı için çok idealdir. Dengeli olması için özenle tasarlanmış parçaları sayesinde herhangi bir denge bozulması yaşamadan güvenle kullanabilirsiniz. Özellikle balkon ve camlar için kullanılacak olanların aşağı düşmeleri oldukça tehlikeli sonuçlara neden olabilir. Bu kötü sonuçlarla karşılaşmamak için yer yüzeyine uygun bir tasarıma sahip bir ürün satın almanız önerilir. Ayaklı kaktüs saksı sık kullanılan modellerden biri olup rüzgar, yağmur ve benzeri hava olaylarından dolayı yaşanabilecek sarsılmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Böylece bitkileriniz olumsuz hava şartlarından etkilenmez ve olası kötü sonuçları engellemiş olursunuz. Siz de ihtiyacınıza uygun ve yüksek güvenlikli olanı Trendyol üzerinden satın alabilir ve evinize şıklık katabilirsiniz. Siz de ayaklı saksı kampanya zamanlarında istediğiniz tasarımı satın alabilirsiniz.

Öne Çıkan Ayaklı Saksı Modelleri

Öne Çıkan Ayaklı Saksı Modelleri

Özgün bir tasarıma sahip dikdörtgen ayaklı saksı kolaylıkla her yere yerleştirilebilir. Bunlar duvar kenarına ya da köşelere rahatlıkla sığabildiğinden yerden tasarruf etmek isteyenler için kullanışlı bir seçenektir. Binlerce bitki çeşidine ev sahipliği yapan ürünler de bitkiler kadar çeşitlidir. Kullanılan mekanın iç ya da dış mekan olmasına göre kullanılan materyal de değişir. Dış mekan modeller diğer türlere göre dayanıklı malzemelerden üretilir. Özellikle ayaklı beton saksı çeşitleri dış mekan dekorasyonunda sıklıkla kullanılır. Dayanıklı yapısı ve büyük bitkiler için de oldukça uygun olması sebebiyle ilk sıralarda tercih edilir. Her alanda kendini gösteren ahşap ayaklı saksı ise oldukça dekoratiftir. Kaliteli ahşaplardan üretildiğinden, su çekmez özelliğe sahiptir. Sağlam ve dayanıklı olan metal, aynı zamanda parlak ve hoş bir görünüm sunar. Her mekana uyum sağlayabilecek ana bir renge sahip olan bu malzemeler metal ayaklı saksı ürünleriyle de karşınıza çıkar. Farklı metal çeşitlerinden üretilmiş dayanıklı ve şık modelleri güvenle kullanabilirsiniz. Çok tercih edilenlerden biri de demir ayaklı saksı çeşitleridir. Oldukça sağlam bir metal olan demir, üzerindeki ağırlığı zorlanmadan güvenle taşıyabilir. Dış mekanda da oldukça rahat şekilde kullanabileceğiniz bu modeller pas tutmaz özelliği sayesinde her zaman şıklığını korur. Uygun fiyatlı ve çokça tercih edilenlerin başında toprak tasarımda olanlar gelir. Bu tür, her türlü bitkiyi içinde barındırabilecek boyutları ve oyma desenli seçenekleriyle her ortama uyum sağlar. Farklı malzemelerden tasarlanan ürün çeşitlerinde kullanılan malzemeye göre fiyat da değişkenlik gösterir. Sade ve maliyeti düşük ham maddeden üretilen plastik ayaklı saksı çeşitleri de uygun fiyatlı modeller arasındadır. Bu modeller aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Özellikle ev ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen seramik çeşitleri seramiğin şıklığını yansıtırken aynı zamanda dayanıklı bir kullanım da sağlar. Kolaylıkla kırılmayan üç ayaklı saksı sayesinde aldığınız çeşidi, uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Ancak bu çeşit, seramik ürünleriyle karıştırılmamalıdır. Bu ürün grubunda seramik olan gövde değil alt kısımdır. Genellikle balkon ve teras dekorasyonunda kullanılan ayaklı saksı modelleri yaz aylarının vazgeçilmezidir. Yazın birçok üründe karşınıza çıkan ayaklı hasır saksı bu ürün grubu için de çok şık ve modern görünüme sahip bir ham maddedir. Yaz aylarında sıklıkla kullanılan modellerden biri de taş tipidir. Bitki toprağının güneş ışınları dolayısıyla aşırı ısınmasını engelleyen bu ürünler bitkilerin kurumasına engel olur. Binlerce farklı ürünü sizlere sunan Trendyol’da farklı tasarım ve boyutlara sahip ürün gruplarını inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü ayaklı saksı online ile kolayca satın alabilirsiniz.

Evinize Renk Katan Ayaklı Saksı Seçenekleri

Evinize Renk Katan Ayaklı Saksı Seçenekleri

Bu ürünlerin temel işlevlerinin yanında göze de hitap etmelidir. Farklı renk ve desende üretildiğinden süs objesi olarak kullanmanız mümkündür. Evinizde oldukça yerel ve nostaljik bir görüntü yaratabileceğiniz bakır ayaklı saksı modeller, şık olmasının yanı sıra aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Son zamanların gözde dekorasyon ürünlerinden biri olan dekoratif ayaklı saksı her alanda olduğu gibi bu ürün çeşidinde de karşınıza çıkar. Bambu ayaklı saksı evinize oldukça modern bir görüntü sağlarken aynı zamanda esnek ve sağlam yapısı sayesinde kırılmalara karşı da dayanıklı ürünler sunar. Yine oldukça büyük ilgi gören cam modelleri, özellikle içerisinde taş dekorlar kullanılan bitkiler için çok şık bir görüntü sunar. Camın şeffaf görüntüsü ile süs eşyası izlenimi veren bu oldukça şık modeller, evinizin ve iş yerinizin havasını değiştirir. Parlak görünümüyle bitkilerinize ev sahipliği yapmaktan çok şık bir aksesuar görevi gören gümüş ayaklı saksı modelleri gösterişi ve parlak şıklığı sevenler için ideal bir modeldir. Parlaklık sevenler için muadil niteliğindeki bir diğer ürün ise krom ayaklı saksı çeşitleridir. Bu modeller de gümüş kadar parlak ve dayanıklı olup toprak renginde bir yansıması vardır. Şıklığından vazgeçmek istemeyenler için bu iki ürün vazgeçilmezler arasında yer alır. Sade ve minimal bir dekorasyon tasarlayanlar için ise desenli ya da desensiz modelleri olmakla birlikte farklı renklerde ürünler de mevcuttur. Bu ürünlerin başında siyah parçalar gelir. Bu renk evinize klasik bir görüntü sunmanın yanı sıra ciddi bir havası olan iş yerleriniz için de oldukça idealdir. Gözü yormayan ve her renkte dekorasyona uyum sağlayan bir diğer çeşit ise beyaz, siyah ayaklı saksı modelidir. Bu da tıpkı siyah renkte olduğu gibi her renge uyum sağlayacak bir ana renk içerdiğinden ev ve ofislerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller arasında ilk sıralardadır. İster ev ya da ofis dekorasyonu için ister dış mekan peyzajı için kullanabileceğiniz tüm modelleri Trendyol’da bularak ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olanı belirleyebilirsiniz.

Dikkat Çeken Ayaklı Saksıların Kullanımı

Dikkat Çeken Ayaklı Saksıların Kullanımı

Bitkilerinize ev sahipliği yaparken aynı zamanda evinizin havasını değiştiren dekoratif parçalar ihtiyacınıza uygun ürünü kullanabilmeniz için oldukça farklı seçeneklerde üretilir. Eğer birden fazla bitkiyi tek bir yerde birleştirmek istiyorsanız standı kullanmanız sizin için oldukça uygundur. Bu sayede bitkileriniz düzenli durur ve dekoratif bir görüntü sağlar. Bununla birlikte seçerken içerisinde büyütmek istediğiniz bitkiyi de göz önünde bulundurmalısınız. Bitkiler köklerini salacak yeterli alana sahip olmadıkları takdirde zamanla solarak canlılığını kaybeder. Bu yüzden de bitkinizin rahatça kök salabileceği genişlikte parçalar seçmeniz çok önemlidir. Tek bir gövdeden çıkan bitkiler için yuvarlak olanlar idealdir. Bu şekilde orta kısmına yerleştireceğiniz bitkinin kökleri her yöne genişleyebilir ve sağlıklı bir şekilde büyür. Birkaç farklı gövdeye ayrılmış bitkiler için ürünler arıyor ya da çeşit çeşit bitkilerinizi yan yana sıraladığınız bir görüntü oluşturmak istiyorsanız dikdörtgen olanlar size uygun modeldir. Bu modelin uzun yapısı sayesinde bitkileriniz kendine rahat bir büyüme ortamı bulur ve farklı renkteki çiçeklerle harika bir peyzaj görüntüsü oluşturur. Birden fazla bitkiyi yan yana koymak için illaki aynı ürünler içerisine dikmenize gerek yoktur. İkili ayaklı saksı ile farklı ürünlere diktiğiniz bitkilerinizin birlikte uyum içerisinde yan yana büyümesini sağlayabilirsiniz. Birçok bitkiye ev sahipliği yapabilecek renkli tasarımlara sahip ferforje ayaklı saksı modelleri evinizin balkonunu süslemenize de yardımcı olur. Balkon ve cam kenarlarına sabitlenebilen modelleriyle düşme tehlikesi yaşamadan güvenle bitkileriniz için kullanabilirsiniz. Güneş alma ihtiyacı fazla olan bitkiler için ideal olan bu model sayesinde bitkiler, ihtiyacı olan güneş ışığını alarak canlı bir görünüme kavuşur. Dikdörtgen modelleri ile de köşelerinizi dekorasyonunuza kazandırabilirsiniz. Ürünler hakkında aklınıza takılan sorular varsa ayaklı saksı tavsiye kısmını inceleyebilirsiniz. Ayaklı saksı kullananlar tarafından yazılan tavsiyeler size seçimlerinde büyük kolaylık sağlar. Ayaklı saksı yorum bölümünde de istediğiniz detaylara ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkan Ayaklı Saksı Özellikleri

Öne Çıkan Ayaklı Saksı Özellikleri

Evlerin temizliği, hijyen ve sağlık konusunda çok önemlidir. Sıklıkla eşyaları kaldırmayı ya da yerlerinden oynatmayı gerektiren yüzey temizliği çoğunlukla temizliği zorlaştırır. Ancak eşyaların yerden yüksekte olması temizliğini kolaylaştıran bir etkendir. Yüksek ayaklı saksı modelleri sayesinde yüzey temizliğinizi gerçekleştirirken bitkilerin yerini değiştirmenize gerek kalmaz. Kolaylıkla temizliğini gerçekleştirebileceğiniz bu ürünler sayesinde temizlik sırasında az yorulursunuz. Bitki için kullandığınız eşyaların temizliği de sizin ve bitkinin sağlığı için oldukça önemlidir. Bunun dışında ürünlerin dış tasarımı, temizliği konusunda oldukça büyük öneme sahiptir. Fazla girintili çıkıntılı olmayan düz modeller kolay silinebildiği ve hızlıca temizlenebildiği için hijyen açısından size büyük bir kolaylık sağlar. Rattan ayaklı saksı ise girintileri fazla olmasına rağmen tasarımından dolayı toz tutan modellerdendir. Bunun sebebi ise tasarımında kullanılan girintilerin derin olmamasıdır. Bu sayede temizliğini kolayca yapabileceğiniz bu model, aynı zamanda oldukça şık tasarımıyla sizlere kolaylık ve şıklığı bir arada sunar. Aldığınız ürünün dış tasarımı kadar üretildiği malzeme de ürünlerin bakımını belirler. Toprak ana maddeli ürünlerin temizliği hassas bir bakım gerektirir. Çatlama ve çizilmeye yol açmamak için uygun temizlik malzemeleri kullanılmalıdır. Buna karşılık plastik olanlar evinizde bulunan tüm temizlik malzemeleriyle rahatlıkla temizlenebilir. Islak bir bez yardımıyla dahi temizliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca plastikler iz tutmaz özellikleri sayesinde üzerinde parmak izi ya da su lekesi de bırakmaz. Metal malzemelerden üretilen modellerde ise parlak yüzeylerinden ötürü parmak izi kalma olasılığı fazla olduğundan ofis gibi sık temizlenemeyen ortamlarda kullanılmaları önerilmez. Pirinç modeller gibi parlak metallerden üretilmiş ürünlerin temizliği oldukça kolaydır. Islak bir bez ile silerek metal yüzeylerinden, önce oluşmuş lekeleri anında çıkarabilir ve bu temizlik sırasında evinizde kullandığınız tüm temizlik ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayaklı saksı indirim zamanlarını Trendyol’dan takip ederek beğendiğiniz ürünlerini bulabilirsiniz.

Her Dekorasyona Uyum Sağlayan Ayaklı Saksı Çeşitleri

Her Dekorasyona Uyum Sağlayan Ayaklı Saksı Çeşitleri

Tüm eşyalarda, üzerinde kullanılan aksesuarlara ve üretildiği malzemenin kalitesine göre farklı fiyatlar görülür. Her üründe olduğu gibi bu grupta da seçim yaparken satın alacağınız ürünün üretildiği malzemeyi iyi seçmeniz gerekir. Farklı ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak özellikleri çeşitlendirilen ayaklı saksı fiyatları da bu özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Kullanılan materyalin cinsi, bu durumda önemli etkendir. Ahşap ya da metal oluşuna ya da alüminyum kullanılmasına göre fiyatlandırmasında farklılık oluşur. Kullanılan materyalin kalitesi ve fonksiyonelliği de yine fiyatı etkileyen faktörlerdir. Kaliteli malzemelerden üretilmiş modeller uzun yıllar size ve bitkilerinize eşlik edeceğinden fiyatının hakkını verir. Fiyatlarını belirlemede önemli etken ise ürünlerin boyutlarıdır. Oldukça uygun fiyata sahip olabileceğiniz minik parçaya küçük çiçekleriniz içerisine koyarak düzenleyebilir ve hem doğal hem de şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Orta boy modelleri ise birçok çiçek türünü içerisinde barındırabileceğiniz boyutlara sahiptir. Bu sayede evinizde çiçeklere yer açarken evinizdeki diğer eşyalardan vazgeçmenize gerek kalmaz. Ayaklı büyük saksı modelleri ise geniş köklere sahip olan ve boyutları normal bir çiçekten büyük olan bitkileriniz için idealdir. Bu sayede çiçekleriniz zarar görmeden rahatça büyüme imkanına sahip olur. Bu ürün grubunun büyüklerinden olan parçalar 60 lt hacme sahip olup dış mekan peyzajını kolaylıkla yapabileceğiniz özelliktedir. Kullanılan ana ürünün boyutuna göre fiyatlarda değişiklik görülür. Bitkinizin büyüme hızını ve ulaşacağı boyutları göz önüne alarak seçmeniz sizi fazla masraftan korur. Bu sayede alacağınız tek bir ürünle bitkiniz uzun süre değiştirme ihtiyacı olmadan büyümesini sürdürür. Siz de bütçenizi yormadan bir alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız Trendyol’un uygun fiyatlı modellerini ve ayaklı saksı markalarını inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Ayaklı Saksı Fiyatları

Avantajlı Ayaklı Saksı Fiyatları

Aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabileceğiniz Trendyol, gold ayaklı saksı ile de karşınıza çıkar. Farklı renk ve tasarımlarda üretilmiş bu modelleri seçerken kullanacağınız mekanın dekorasyonuna göre tercih etmeniz faydalı olur. Çünkü bitkilerinize yaşam alanı sunarken aynı zamanda dekoratif bir obje görevi de görür. Sade tasarıma sahip düz renkli modelleri her ortama uyum sağlar ve aynı zamanda içerisindeki çiçekle de uyumlu bir görüntü sunar. Dikkat çekici ve şık ürünler tercih edenler için ise farklı materyal ve desenlerde üretilmiş modeller iyi bir seçenektir. Bu modeller başlı başına dekoratif bir obje görevi görürken aynı zamanda bitkilerinizi koruyan sağlam iç yapıya sahiptir. Parlak yüzeyleri sayesinde sıklıkla tercih edilen ayaklı bahçe saksısı bulunduğu ortama şık bir görünüm kazandırmasının yanı sıra sağlam bir yapıya da sahiptir. Kullanmak istediğiniz materyali belirledikten sonra dikkat etmeniz gereken nokta ise ürünün boyutudur. Kullanılan alana uygun boyut seçimi hem bitkilerin sağlığı için hem de rahat bir kullanım için gereklidir. Çocuklarınızın özgürce koşturmaya devam etmesini istiyor aynı zamanda bitkilerin de güvende kalmasını istiyorsanız uzun ayaklı saksı modelleri size uygun ürün çeşididir. Bu sayede bitkilerde dal kırılması ve toprak dökülmesi sorunları yaşamazsınız. İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun olması size yüksek konfor sağlar. Böylece bitkilerin bakımını doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Küçük ayaklı saksı ise size dar alanlarda yardımcı olurken aynı zamanda kısa olması sebebiyle de masa ve raflara koyabileceğiniz bir dekorasyon sunar. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün bulacağınız Trendyol, farklı filtreleme ve sıralama seçenekleriyle size yardımcı olur. Bu sayede kendi zevk ve bütçenize uygun seçenekleri Trendyol’dan inceleyebilir, dilediğinizi ayaklı saksı satın alabilirsiniz.