"

Ayı Kostümü

" araması için 253 sonuç listeleniyor

Eğlenceli Partiler için Ayı Kostümü Çeşitleri Trendyol'da!

Ayı kostümü balo, parti gibi alanlarda çok fazla tercih edilen bir kıyafet çeşididir. Daha çok erkekler tercih etse de kadınlar da beğenerek giymektedir. Ayı, güçlülüğü simgelediğinden dolayı ayı kostümü de bu sebeple en çok tercih edilenler arasında bulunur. Davet vereceğiniz bir parti ya da kostümlü doğum günleri partilerinde ayı kostümünü severek giyebilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için çok farklı modeller de bulunan ayı kostümleri S-M-L-XL gibi bedenlerde bulunabilir. Ayı kostümü yetişkin modelleri özel kumaşlardan tasarlanarak kıyafet, eldiven ve ayakkabı ile beraber satışa sunulmaktadır. Ayakkabı tabanı kaldırmaz olduğu için güvenlik açısından önemlidir. Kaliteli kumaş yapısı ile terleme yapmaz ve içinde kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Genellikle penye kumaştan üretilmektedir. Kostümlü partilerde ne giyeceğim diye düşünüyorsanız ayı kostümünü tercih edebilirsiniz.

Kostümlü Partilerde Ayı Kostümü Tercihi

Kostümlü Partilerde Ayı Kostümü Tercihi

Arkadaşınız sizi kostümlü partiye mi davet etmek istiyor ya da siz mi arkadaşlarınıza parti vermeye karar verdiniz. O halde eğlencede hangi kostümü giyeceğinizi düşünüyorsanız hayvan kostümleri doğru bir seçim olacaktır. Arkadan gizli fermuar yapısı olan koca ayı kostümü davet için uygun bir tercih olacaktır. Beden yapınıza uygun modeli tercih edebilirsiniz. Paket içerisinde bir adet koca ayı başlığı, tulum şeklinde koca ayı kıyafeti, 1 çift eldiven ve 1 çift ayakkabı ürünü bulunmaktadır. Ayakkabı tabanı maskot kumaştan üretildiği için kesinlikle kayma yapmaz. Koca ayı kostümü başlığının özellikleri ise; başlık kafanın tamamını kapatmakta ve dışarıyı görmeyi sağlayan göz delikleri bulunmaktadır. Ayrıca yüzünüzün görünmesini istiyorsanız başlık kısmını yukarıya doğru kaldırabilirsiniz. Gerçekçi ayı kostümü modellerini siyah, kahverengi ve beyaz şekillerde bulabilirsiniz. Üstelik her bedene uygun tasarımları bulunur.

Ayı Kostümü Çeşitleri

Ayı Kostümü Çeşitleri

Ayı kostümü çeşitleri arasında farklı renkte modeller yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi de boz ayı kostümü modelidir. S-M-L-XL bedenlerde bulunan boz ayı kostümünün arkadan fark edilmeyen gizli fermuarı bulunur. Kostüm tulum şeklinde olduğundan dolayı fermuar kısmı kostümü giymede büyük kolaylık sağlamaktadır. Kıyafete ek olarak kostüm paketinin içerisinde 1 çift eldiven, başlık ve 1 çift ayakkabı bulunmaktadır. Kostümü tamamlayan bu parçalardan ayakkabının en önemli özelliği ise kaydırmaz olmasıdır. Maskot ya da penye kumaşlardan üretilen ayı kostümlerini tercih edebileceğiniz gibi peluş ayı kostümü modellerini de tercih edebilirsiniz. Peluş yapısı ile dikkat çeken kostümler sizlerin beğenisine farklı renklerde ve tasarımlarda sunulmaktadır. Kostüm partilerinde tercih edeceğiniz ayı modellerini kendiniz ve eşiniz için seçebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. Güçlü ve dominant bir karaktere sahipseniz güçlü karakterinizi simgelemesi adına ayı kostümü modellerini seçebilirsiniz.

Ayı Kostümü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ayı Kostümü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ayı kostümü modelleri arasında çeşitli kumaşlardan tasarlanan ve farklı renklerde modeller bulunmaktadır. Ayrıca her bedene uygun kıyafet bulabileceğiniz için kilonuzu dert etmeye gerek yoktur. Farklı özelliklere sahip olan ayı kostümünü tercih ederek partilerde farklılık yaratabilirsiniz. Büyük ayı kostümü kilosu biraz daha fazla olanlar için tasarlanmıştır. Kıyafetin yanı sıra tamamlayıcı olarak eldiven, ayakkabı ve başlık bulunur. Başlık kısmının kaldırılabilir özelliği ile ister yüzümüzün tamamını kapatabilir ya da dilerseniz açık bırakabilirsiniz. Zeminde kaymaması adına ise ayakkabı tabanı maskot kumaştan üretilmektedir. Bundan dolayı parke, fayans ya da yeşillik alanlarda düşme riski yaşamazsınız. Ayı kostümü fiyatları üretilen materyale göre değişebilmektedir. Beğendiğiniz modeli bütçenize uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Model ve fiyat listesini görüntülemek için Trendyol'a bakabilir ve satın alabilirsiniz.