Balon Kol

21744+ Ürün
Koton Kruvaze Yaka Balon Kollu Fermuarlı Viskon Oversize Bomber Ceket

KotonResmi satıcı rozeti Kruvaze Yaka Balon Kollu Fermuarlı Viskon Oversize Bomber Ceket

5.0
(1)
250 TL Kupon
2.999,99 TL
Bianco Lucci Kadın Bej Kruvaze Kapamalı Balon Kollu Uzun Müslin Elbise 3034 6...

Bianco LucciResmi satıcı rozeti Kadın Bej Kruvaze Kapamalı Balon Kollu Uzun Müslin Elbise 3034 60283364

100% Pamuk
3.5
(56)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
779,60 TL863,82 TL
Trendyol Plus ile756,21 TL
EMMAS CLOTHİNG Kadın Siyah Fisto Volanlı Bebe Yaka Gömlek
Hızlı Teslimat

EMMAS CLOTHİNGResmi satıcı rozeti Kadın Siyah Fisto Volanlı Bebe Yaka Gömlek

Pamuklu
4.1
(60)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
714,90 TL
zoezoe Asimetrik Kesim Takım

zoezoe Asimetrik Kesim Takım

4.4
(37)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.499 TL
H&M Kabarık Kollu Kot Elbise
Fenomen Seçimi

H&MResmi satıcı rozeti Kabarık Kollu Kot Elbise

4.8
(9)
2.299 TL
Wise&Go Store Kadın Balon Kol Detaylı Uzun Kollu Tunik
Hızlı Teslimat

Wise&Go Store Kadın Balon Kol Detaylı Uzun Kollu Tunik

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
699,29 TL776,99 TL
modabetce KADIN GÖMLEK OVERSİZE
Süper Fırsat Ürünü
Hızlı Teslimat

modabetce KADIN GÖMLEK OVERSİZE

Poplin
2.7
(3)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
40 TL Kupon

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%19

400 TL
499 TL
Trendyol Plus ile360 TL
Suede Style 3044 - Rahat, Salaş Basic Kadın Uzun Sweatshirt
Bugün Kargoda

Suede Style 3044 - Rahat, Salaş Basic Kadın Uzun Sweatshirt

4.2
(48)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
990 TL
Alien 1979 ceket denim
Hızlı Teslimat

Alien 1979 ceket denim

5.0
(1)
Kargo Bedava
2.250 TL
Trendyol Plus ile2.025 TL
Genel Markalar Kare Yaka Maxi Boy Taş Detaylı PERA Pembe Elbise

Genel Markalar Kare Yaka Maxi Boy Taş Detaylı PERA Pembe Elbise

%80 PAMUK %20 POLYESTER
4.0
(109)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 20 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 20 TL İndirim
1.099 TL1.119 TL
Genel Markalar BALON KOL BEL BAĞLAMALI TESETTÜR GÖMLEK KREM RENK

Genel Markalar BALON KOL BEL BAĞLAMALI TESETTÜR GÖMLEK KREM RENK

Belirtilmemiş
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %13 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %13 İndirim
504,60 TL580 TL
Nisan TRİKO DETAYLI V YAKA BALON KOLLU PAMUKLU BLUZ EKRU

Nisan TRİKO DETAYLI V YAKA BALON KOLLU PAMUKLU BLUZ EKRU

Kargo Bedava
60 TL Kupon
Kargo Bedava
1.040 TL
Bianco Lucci Kadın Ekru Kruvaze Kapamalı Balon Kollu Uzun Müslin Elbise 3034 ...

Bianco LucciResmi satıcı rozeti Kadın Ekru Kruvaze Kapamalı Balon Kollu Uzun Müslin Elbise 3034 60283364

100% Pamuk
3.6
(174)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
792,69 TL878,33 TL
Trendyol Plus ile768,91 TL
MODA MT Hakim Yaka Pileli Oversize Bluz (38-42 BEDEN İÇİN UYGUNDUR )
Hızlı Teslimat

MODA MT Hakim Yaka Pileli Oversize Bluz (38-42 BEDEN İÇİN UYGUNDUR )

4.0
(1)
Kargo Bedava
1.250 TL
ayşenur Dinçer butik Taşlı Balon Kol Abiye Bordo

ayşenur Dinçer butik Taşlı Balon Kol Abiye Bordo

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
200 TL Kupon
Kargo Bedava
7.698 TL
Mooi Butik WHİTNEY Maxi Elbise 6571 - Acı Kahve

Mooi Butik WHİTNEY Maxi Elbise 6571 - Acı Kahve

Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
2.573,88 TL2.859,87 TL
Trendyol Plus ile2.523,88 TL
Lafaba Kadın Siyah Balon Kol Uzun Triko Hırka
Bugün Kargoda

LafabaResmi satıcı rozeti Kadın Siyah Balon Kol Uzun Triko Hırka

4.8
(569)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%17

459,28 TL
556,27 TL
MODA DURAĞI Atlas Kumaş Yuvarlak Yaka Prenses Kol Tasarım Midi Abiye premium ...
Bugün Kargoda

MODA DURAĞI Atlas Kumaş Yuvarlak Yaka Prenses Kol Tasarım Midi Abiye premium Elbise

3.0
(3)
Kargo Bedava
745,83 TL
Rosto Fashion Tesettür 3'lü Takım, Hırkalı,Geniş Paça Pantalon ,Bluz Abaya Takım
Bugün Kargoda

Rosto Fashion Tesettür 3'lü Takım, Hırkalı,Geniş Paça Pantalon ,Bluz Abaya Takım

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 70 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 70 TL İndirim
1.730 TL1.800 TL
Trendyol Plus ile1.557 TL
peri tower Kadın Büzgü Detaylı Bağlamalı Uzun Kollu Bluz 220
Süper Fırsat Ürünü
Bugün Kargoda

peri towerResmi satıcı rozeti Kadın Büzgü Detaylı Bağlamalı Uzun Kollu Bluz 220

4.1
(14)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
639,20 TL799 TL
Lovelyİstanbul Balon Kollu Ajurlu Triko Hırka LMT0036 KREM
Bugün Kargoda

LovelyİstanbulResmi satıcı rozeti Balon Kollu Ajurlu Triko Hırka LMT0036 KREM

4.8
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
901,73 TL
Deafox Siyah Balon Kol Balık Model Maxi Boy İthal Krep Kumaş Elbise
Bugün Kargoda

deafoxResmi satıcı rozeti Siyah Balon Kol Balık Model Maxi Boy İthal Krep Kumaş Elbise

%100 Polyester
4.3
(299)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2 Adede %5
Kargo Bedava
803,42 TL
lousa Kolları kloş Saten Uzun Sabahlık
Fenomen Seçimi

lousaResmi satıcı rozeti Kolları kloş Saten Uzun Sabahlık

4.5
(136)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
985,10 TL995,05 TL
Trendyol Plus ile935,84 TL
KÜÇÜĞÜM BUTİK Sarı Kloş Büyük Fiyonklu Kare Yaka Poplin Elbise

KÜÇÜĞÜM BUTİK Sarı Kloş Büyük Fiyonklu Kare Yaka Poplin Elbise

%100 Pamuk
5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.399,99 TL
VAGGON Pembe Hakim Yaka Önü Düğmeli Balon Kol Poplin Dokuma Gömlek

VAGGONResmi satıcı rozeti Pembe Hakim Yaka Önü Düğmeli Balon Kol Poplin Dokuma Gömlek

Kumaş
4.4
(77)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
535,99 TL
Trendyol Plus ile509,19 TL
SLAVİ İSTANBUL Kadın Çizgili Oversize %100 Pamuk Uzun Kollu Gömlek
Hızlı Teslimat

SLAVİ İSTANBUL Kadın Çizgili Oversize %100 Pamuk Uzun Kollu Gömlek

%100 Viskoz
5.0
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
590 TL
Trendyol Plus ile531 TL
aden kids Bebek Kız Bordo Tül Etekli ve Balon Kollu Elbise - 6 Ay Kınası, 1 Y...
Bugün Kargoda

aden kids Bebek Kız Bordo Tül Etekli ve Balon Kollu Elbise - 6 Ay Kınası, 1 Yaş Doğum Günü, Düğün ve Özel Gün Elbisesi

%100pamukpolyester
Kargo Bedava
2. Ürün %10
Kargo Bedava
495,17 TL
(495,17 TL/adet)
MİROR Kadın Siyah Bisiklet Yaka Dantel Üst Detaylı Balon Kollu Maxi Boy Elbise
Bugün Kargoda

MİRORResmi satıcı rozeti Kadın Siyah Bisiklet Yaka Dantel Üst Detaylı Balon Kollu Maxi Boy Elbise

Polyester Karışımlı
4.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
1.521,21 TL1.601,27 TL
Trendyol Plus ile1.490,79 TL
FEVRİER MODE Moira kare yaka balon kol incili elbise

FEVRİER MODE Moira kare yaka balon kol incili elbise

Krep
Sepet ikonuSepette 20 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 20 TL İndirim
999 TL1.019 TL
Elorya Bloom İNESSA – Söz, Nişan, Nikâh ve Dış Çekim Elbisesi

Elorya Bloom İNESSA – Söz, Nişan, Nikâh ve Dış Çekim Elbisesi

Şifon
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
6.555 TL6.900 TL
NET OF NOT Kolu Cepli Oversize Balon Kol Peluş Kadın Ceket

NET OF NOT Kolu Cepli Oversize Balon Kol Peluş Kadın Ceket

Peluş
5.0
(4)
Kargo Bedava
849,99 TL
Koton Viskon Kumaş Dokulu Slim Fit Volanlı Peplum İp Askılı Korse Bluz

KotonResmi satıcı rozeti Viskon Kumaş Dokulu Slim Fit Volanlı Peplum İp Askılı Korse Bluz

5.0
(3)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%10

611,99 TL
679,99 TL
Trendyol Plus ile489,59 TL
Kirazca Butik Kadın Modal Kumaş Kat Kat Tesettür Elbise (ASTARSIZ)
Bugün Kargoda

Kirazca ButikResmi satıcı rozeti Kadın Modal Kumaş Kat Kat Tesettür Elbise (ASTARSIZ)

4.6
(103)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
960,98 TL
Trendyol Plus ile941,76 TL
Süreyyafasion Mevlânâtesettürelbise
Süper Fırsat Ürünü
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

Süreyyafasion Mevlânâtesettürelbise

3.5
(6)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı
9 Adede %5

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%87

37 TL
305,98 TL
Banamio Vera Balon Kollu Tüllü Pul Payet Kabarık Özel Gün Elbisesi
Hızlı Teslimat

BanamioResmi satıcı rozeti Vera Balon Kollu Tüllü Pul Payet Kabarık Özel Gün Elbisesi

5.0
(3)
Kargo Bedava
1.199 TL
lamelif Çift Cepli Oversize Ceket Koyu Mavi
En Çok Favorilenen 6. Ürün

Lamelif Çift Cepli Oversize Ceket Koyu Mavi

4.2
(159)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
40 TL Kupon
Kargo Bedava
1.634,99 TL
1...5...1011121314...76...138

Marka

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Sürdürülebilirlik Detayı

Astar Durumu

Kutu Durumu

Yeni Ürünler

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?