Bambu Havlu

1036+ Ürün
Nazik Home Katre 3 Boyutlu Kelebek Nakışlı Yüz Havlusu (50 x 90 cm)
Hızlı Teslimat

Nazik Home Katre 3 Boyutlu Kelebek Nakışlı Yüz Havlusu (50 x 90 cm)

Yüz Havlusu
5.0
(1)
Kargo Bedava
1.125 TL
Nazik Home 500gr Bambu Havlu 90 X 150 Banyo Vücut Havlusu Açık Bej Renk
Hızlı Teslimat

Nazik Home 500gr Bambu Havlu 90 X 150 Banyo Vücut Havlusu Açık Bej Renk

Banyo Havlusu
4.8
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
540 TL
(1.080 TL/kg)
Nurpak Bamboo 4'lü Banyo Havlu Seti
Hızlı Teslimat

Nurpak Bamboo 4'lü Banyo Havlu Seti

Banyo Havlusu
5.0
(2)
Kargo Bedava
3 Adede %5
Kargo Bedava
1.999 TL
(499,75 TL/adet)
Chakra Eva Cotton %100 Pamuk Yüz Havlusu 50X90 Cm Beyaz

ChakraResmi satıcı rozeti Eva Cotton %100 Pamuk Yüz Havlusu 50X90 Cm Beyaz

El Havlusu
5.0
(1)
Kupon Fırsatı
2. Ürün %50
Kupon Fırsatı
999 TL
Nurpak Bambu 3 Adet 50x90 cm El Yüz Havlusu %70 Bambu %30 Pamuk
Başarılı Satıcı

Nurpak Bambu 3 Adet 50x90 cm El Yüz Havlusu %70 Bambu %30 Pamuk

Yüz Havlusu
Kargo Bedava
779 TL
(259,67 TL/adet)
Yataş Esna %60 Pamuk-%40 Bambu Banyo Havlusu, 90x150 cm (1 Adet) - Nil Yeşili

YataşResmi satıcı rozeti Esna %60 Pamuk-%40 Bambu Banyo Havlusu, 90x150 cm (1 Adet) - Nil Yeşili

Banyo Havlusu
1.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2 Adede %20
Kargo Bedava
899,90 TL
(899,90 TL/adet)
Fiesta Bambu 50x90 cm Süzine Bürümcük 3 D Nakışlı 6 lı Pvc Kutulu El Yüz Havlusu
Hızlı Teslimat

Fiesta Bambu 50x90 cm Süzine Bürümcük 3 D Nakışlı 6 lı Pvc Kutulu El Yüz Havlusu

Yüz Havlusu
4.0
(1)
Sepet ikonu500 TL'ye 13 TL İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonu500 TL'ye 13 TL İndirim
1.737 TL1.750 TL
Fiesta Bambu 50x90 cm Süzine Nakışlı 6 lı Pvc Kutulu El Yüz Havlusu
Hızlı Teslimat

Fiesta Bambu 50x90 cm Süzine Nakışlı 6 lı Pvc Kutulu El Yüz Havlusu

Yüz Havlusu
5.0
(2)
Sepet ikonu500 TL'ye 13 TL İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonu500 TL'ye 13 TL İndirim
1.763 TL1.776 TL
Home Analı kızlı el işi iğne oyalı havlu
Hızlı Teslimat

Home Analı kızlı el işi iğne oyalı havlu

El Havlusu
Kargo Bedava
1.500 TL
Chakra Waved %100 Pamuk 8'li El Havlusu Seti 30x40 cm
Videolu Ürün

ChakraResmi satıcı rozeti Waved %100 Pamuk 8'li El Havlusu Seti 30x40 cm

El Havlusu
4.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
100 TL Kupon
2. Ürün %50
100 TL Kupon
1.199 TL
(149,88 TL/adet)
Chakra Chıc %100 Pamuk El Havlusu 30x40 cm Somon
Videolu Ürün

ChakraResmi satıcı rozeti Chıc %100 Pamuk El Havlusu 30x40 cm Somon

El Havlusu
4.8
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
2. Ürün %50
Kupon Fırsatı
179 TL
Nazik Home Queen İşlemeli El Havlusu (30 x 50 cm)
Hızlı Teslimat

Nazik Home Queen İşlemeli El Havlusu (30 x 50 cm)

El Havlusu
5.0
(1)
Kargo Bedava
665 TL
incisecrethome Havlu El Işi Iğne Oyalı Ve Rokokolu 100 % Bambu Havlu 1 Adet 5...
Bugün Kargoda

incisecrethome Havlu El Işi Iğne Oyalı Ve Rokokolu 100 % Bambu Havlu 1 Adet 50*90 Cm

Yüz Havlusu
4.3
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.800 TL
(1.800 TL/adet)
Trendyol Plus ile1.620 TL
Chakra Solid El Havlusu 33x33 Cm Beyaz
Fenomen Seçimi

ChakraResmi satıcı rozeti Solid El Havlusu 33x33 Cm Beyaz

El Havlusu
4.9
(50)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
2. Ürün %50
Kupon Fırsatı
359 TL
Fiesta Duygu El İşi 3D Çiçekli Bambu 2 li Set (1 Adet 30x50 cm ve 1 Adet 50x9...
Başarılı Satıcı

Fiesta Duygu El İşi 3D Çiçekli Bambu 2 li Set (1 Adet 30x50 cm ve 1 Adet 50x90 cm )%70 Bambu %30 Pamuk

Yüz Havlusu
5.0
(1)
Kargo Bedava
599 TL
(299,50 TL/adet)
MARİBOR (6'lı Set) Premium 3d Nakışlı Bamboo Özel Kutulu 50x90cm. Çeyizlik El...
Hızlı Teslimat

MARİBOR (6'lı Set) Premium 3d Nakışlı Bamboo Özel Kutulu 50x90cm. Çeyizlik El Yüz Havlu Seti (%70 Bambu, %30

El Havlusu
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
2.995,20 TL3.328 TL
Trendyol Plus ile2.845,44 TL
faial 6 Adet Bambu El Havlusu 50x90cm El Yüz Havlu Seti
Süper Fırsat Ürünü
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

faial 6 Adet Bambu El Havlusu 50x90cm El Yüz Havlu Seti

El Havlusu
4.2
(51)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%15

752,61 TL
892,50 TL
(125,44 TL/adet)
Nurpak Bambu Banyo Takımı
Bugün Kargoda

Nurpak Bambu Banyo Takımı

Banyo Havlusu
3.7
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.400 TL
Antepiş Home İğne Oyalı Rokokolu 50x90 Yüz Havlusu Çeyizlik

Antepiş Home İğne Oyalı Rokokolu 50x90 Yüz Havlusu Çeyizlik

Yüz Havlusu
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
1.250 TL
MARİBOR DAVIN - %70 Bambu / %30 Pamuk Nakışlı El Havlusu - 6'lı Set 50x90

MARİBOR DAVIN - %70 Bambu / %30 Pamuk Nakışlı El Havlusu - 6'lı Set 50x90

El Havlusu
5.0
(1)
Kargo Bedava
2.590 TL
(431,67 TL/adet)
Fiesta Bambu 3d Nakışlı 12 Li Analı Kızlı Çeyizlik Havlu Takımı (6 Adet 50*90...
Hızlı Teslimat

Fiesta Bambu 3d Nakışlı 12 Li Analı Kızlı Çeyizlik Havlu Takımı (6 Adet 50*90, 6 Adet 30*50)

Yüz Havlusu
5.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu500 TL'ye 13 TL İndirim
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Sepet ikonu500 TL'ye 13 TL İndirim
2.587 TL2.600 TL
Chakra Floss Bambu Banyo Havlusu 85X150 Cm Duman Turkuaz

ChakraResmi satıcı rozeti Floss Bambu Banyo Havlusu 85X150 Cm Duman Turkuaz

El Havlusu
Kargo Bedava
100 TL Kupon
2. Ürün %50
Kargo Bedava
2.299 TL
Nazik Home Monogram Harf Nakışlı Bambu Yüz Havlusu (50 x 90 cm)
Hızlı Teslimat

Nazik Home Monogram Harf Nakışlı Bambu Yüz Havlusu (50 x 90 cm)

Yüz Havlusu
Kargo Bedava
1.158 TL
Chakra Masse Bambu Yüz Havlusu 50X90 Cm Ekru
Hızlı Teslimat

Chakra Masse Bambu Yüz Havlusu 50X90 Cm Ekru

El Havlusu
4.8
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
949 TL
Ellia Soft Zarif Bone Hair Kalın Mikrofiber| Saç Kurutma Bonesi | Saç Havlusu...
Başarılı Satıcı

Ellia Soft Zarif Bone Hair Kalın Mikrofiber| Saç Kurutma Bonesi | Saç Havlusu | Saç Kurulama Havlusu

Saç Havlusu
5.0
(5)
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
399,90 TL
Trendyol Plus ile379,90 TL
Chakra Sobeska %100 Pamuk El Havlusu 30x40 cm KOYU SOMON
Fenomen Seçimi

ChakraResmi satıcı rozeti Sobeska %100 Pamuk El Havlusu 30x40 cm KOYU SOMON

El Havlusu
4.5
(4)
Kupon Fırsatı
2. Ürün %50
Kupon Fırsatı
169 TL
Chakra Gına Bambu Banyo Havlusu 85X150 Cm Beyaz

ChakraResmi satıcı rozeti Gına Bambu Banyo Havlusu 85X150 Cm Beyaz

El Havlusu
100 TL Kupon
2. Ürün %50
100 TL Kupon
1.490 TL
Sevim Bambu Kabartma Bordürlü El Havlusu - Pudra
Başarılı Satıcı

Sevim Bambu Kabartma Bordürlü El Havlusu - Pudra

El Havlusu
4.8
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
2. Ürün %10
Kupon Fırsatı
279,90 TL
Trendyol Plus ile274,30 TL
Chakra Sobeska %100 Pamuk El Havlusu 30x40 cm MURDUM

ChakraResmi satıcı rozeti Sobeska %100 Pamuk El Havlusu 30x40 cm MURDUM

El Havlusu
5.0
(2)
Kupon Fırsatı
2. Ürün %50
Kupon Fırsatı
169 TL
(169 TL/adet)
Sevim Geometrik Desenli Zemini Renkli Bambu El Havlusu - 50x90 cm - Hardal
Başarılı Satıcı

Sevim Geometrik Desenli Zemini Renkli Bambu El Havlusu - 50x90 cm - Hardal

El Havlusu
4.6
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2. Ürün %50
Kargo Bedava
359 TL
Trendyol Plus ile351,82 TL
Chakra Solid Banyo Havlusu 85x150 Cm Beyaz
Fenomen Seçimi

ChakraResmi satıcı rozeti Solid Banyo Havlusu 85x150 Cm Beyaz

El Havlusu
5.0
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
100 TL Kupon
2. Ürün %50
Kargo Bedava
2.499 TL
(2.499 TL/adet)
Chakra Trım Bambu El Havlusu 30X50 Cm Ekru

ChakraResmi satıcı rozeti Trım Bambu El Havlusu 30X50 Cm Ekru

El Havlusu
Kupon Fırsatı
605 TL
English Home Leafy Bambu Yüz Havlusu 50x90 Cm Beyaz

English Home Leafy Bambu Yüz Havlusu 50x90 Cm Beyaz

Yüz Havlusu
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
405,19 TL423,66 TL
Trendyol Plus ile384,93 TL
Fiesta Analı Kızlı Havlu 3D Nakışlı Çok Renkli Bambu Havlu 50X90 (6 Adet) 30X...
Hızlı Teslimat

Fiesta Analı Kızlı Havlu 3D Nakışlı Çok Renkli Bambu Havlu 50X90 (6 Adet) 30X50 (6 Adet)

El Havlusu
5.0
(2)
Sepet ikonu500 TL'ye 13 TL İndirim
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Sepet ikonu500 TL'ye 13 TL İndirim
2.586 TL2.599 TL
Antepiş Home Renkli 50x90 Yüz Havlusu
Hızlı Teslimat

Antepiş Home Renkli 50x90 Yüz Havlusu

Yüz Havlusu
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
999 TL
Chakra Vıola Bambu Yüz Havlusu 50X90 Cm Natural

ChakraResmi satıcı rozeti Vıola Bambu Yüz Havlusu 50X90 Cm Natural

El Havlusu

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı
2. Ürün %50

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

590 TL
639,99 TL
12...45678...18...29

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Kuponlu Ürünler

Hediye Paketi

Parça Sayısı

Kutu Durumu

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?