"

Bar Led

" araması için 9726 sonuç listeleniyor

Bar Led Çeşitleri ile Renkli Alanlara Kavuşun

En yaygın kullanılan aydınlatma ürünleri arasında yer alan Bar LED, içinde kablolar bulunan ince bir şerit üzerine dizilen LED ampullerden meydana gelir. Çubuk LED olarak da bilinen iletken devre bantları, farklı uzunluklarda, farklı renk ve efekt seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Rulolar halinde de satılabilen söz konusu aydınlatma ürünleri, hem enerji tasarruflu aydınlatma sağladığı hem de hemen her alanda kullanıma uygun olduğu için yoğun ilgi görür. LED Bar; araç üstü, televizyon arkası, mutfak dolapları altı, merdiven basamaklarının çevresi, merdiven kenarı, korkuluk altları, bina çevresi, koridor, bahçe, teras gibi farklı alanlarda kullanımına göre farklı özelliklere sahiptir. Pratik kullanımı, kullanıcının ihtiyaç duyduğu boyutta küçültebilmesi gibi farklı avantajları da bulunan başarılı ürün, esnek kullanım özelliği ile de fark yaratır. Küçük bir adaptör ile çalışan Bar LED çubuk, basit çalışma prensibine kıyasla eşsiz atmosferler yaratmak için oldukça özel bir üründür. Bir alanın ışıklandırılarak bambaşka bir görünüme kavuşmasını sağlarken bunu kablo kirliliği ve bütçeye yük olmadan gerçekleştirebilecek nadir aydınlatma ürünleri arasında yer alan Bar LED'ler, her ihtiyaç ve beklentiye yönelik birçok alternatif sunar. İç mekanlarda onlarca farklı kullanım alanı vadeden bar LED dış mekan aydınlatma uygulamalarında da tercih edilir. Çok az enerji harcayarak görsel açıdan büyüleyici bir görünüm oluşturan modelleri ile öne çıkan Bar LED birim fiyatı açısından da hemen her kullanıcıya hitap eden bütçe dostu ürünler olarak benzerlerinden ayrılır.

Bar LED Aydınlatma Özellikleri

Bar LED Aydınlatma Özellikleri

En sık tercih edilen dekoratif aydınlatma ürünleri arasında yer alan LED Bar 60W, 60W, 72W, 90W, 300 Watt, 400W, 700W gibi farklı çeşitleri ile otomobillerde dekoratif aydınlatma sağlamak için kullanılır. Örneğin LED Bar 60W, daha çok tampon veya bulbbar üzerinde kullanıma uygundur. Genel olarak 1 metre uzunluğundaki Bar LED ürününde toplam 60 adet LED ampul yer alır. Tek veya çok çipli modellerinin de bulunduğu söz konusu ürün, kullanılacağı yüzeye yapıştırılarak monte edilir. Herkesin kolaylıkla dilediği yere yapıştırarak kullanmaya başlayabileceği kadar pratik olan LED bar 7, 8, 20, 22, 24, 40, 42, 52 inch gibi farklı ölçüleri ile genellikle televizyonlarda arkadan aydınlatma sağlamak amacıyla kullanılır. Bu noktada kullanıcının televizyon ölçüsü ile Bar LED ölçüsünün aynı olmasına dikkat etmesi yeterlidir. Televizyon veya home theatre aydınlatması için kullanılacak başarılı ürün, farklı ölçü seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. 40, 55, 60, 70, 105 cm LED Bar ürünleri yine televizyon aydınlatması için uygun olup evinde sinema sistemi oluşturan kullanıcılara da aydınlatma açısından alternatif bir seçenek olarak öne çıkar. Bar LED ürünündeki V değeri, şerit üzerindeki LED ampullerin ne kadar güçlü bir ışık sağlayacağı hakkında bilgi verir. 5V, 12 Volt, 24V, 110V LED Bar ürünleri farklı güçteki ışıklar sağladığı için farklı kullanım alanları için uygundur. Ayrıca aydınlatma ürününün kullanılacağı alanın metrekaresi de ışığın ne kadar parlak olması gerektiği konusunda epey bilgi verir. LED Bar kasalı veya kasalı LED Bar olarak adlandırılan ürünler, kapaklı, 8 çipli ve ortalama 12V ile çalışan LED’leri kapsar. İnce ve şık tasarımları ile epey kullanım alanı için uygun olan söz konusu ürün, alüminyum kasa içinde yer alan X miktardaki çip ve çeşitli sayıdaki LED'lerden meydana gelir. Kullanıcılara çok fazla renk, uzunluk ve efekt seçeneği sunan Bar LED neon renkli olan modelleri ile daha çok oyuncu odalarında, çocuk odalarında, cafe-bar tarzı mekanlarda, restoranlarda, kuaförlerde ve çeşitli dış mekan uygulamalarında kullanılır. Sabit yanmalarının yanı sıra belirli aralıklarla yanıp sönme gibi çeşitli efektlere de sahip olan Bar LED modelleri bulunur.

Bütçe Dostu Bar LED Fiyatları

Bütçe Dostu Bar LED Fiyatları

Sağladığı aydınlatma miktarına kıyasla sıradan bir aydınlatma ürününe göre oldukça bütçe dostu performans gösteren Bar LED ürünleri, sundukları enerji tasarrufu sayesinde 1 yılda toplam 16 ağacın kurtarılmasına imkan tanıyacak kadar faydalıdır. Bütçe dostu olduğu kadar çevre dostu da olan söz konusu ürünler zararlı kimyasallar tüketmeden çalışması ile de övgü toplar. Bar LED TV aydınlatmalarında sık sık tercih edildiği için daha çok televizyonlara uygun ölçülerde olan modelleri yoğun ilgi görür. Genel olarak avantajlı fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan Bar LED fiyatları TV ölçülerine göre farklılık gösterse de genel olarak bütçe dostudur. Montaj ve kullanıma hazır hale getirme konularında da bütçe dostu bir avantaj sunan Bar LED ürünleri, herkesin zahmetsizce kullanabileceği ürünler olarak tanınır. Lineer aydınlatma amacıyla kullanılan ve uzun ömürlü olduğu için yoğun ilgi gören Bar LED ürünlerinde birden fazla şerit kullanılacaksa birbirine uygun şekilde bağlanması gerekir. Bu kapsamda “Bar LED nasıl bağlanır?” sorusu tüm kullanıcıların aklındadır. Genel olarak şeritlerin birbirine seri bağlanması gerekmekte ve şeritlerin başlangıç ve bitiş gibi ışığının azaldığı bölümlerine ek besleme yapılması önerilir. Bunun nedeni ise daha verimli bir aydınlatma sağlanmasıdır. LED Bar outdoor uygulamalarında da bütçe dostu bir seçenek olarak sıkça tercih edilir. Ev ve dış mekan uygulamaları için farklı çip sayısına, LED miktarına ve uzunluğuna sahip Bar LED modelleri bulunur. Örneğin, 8 çipli Bar LED sahne dekorasyonundan kent aydınlatma projelerine, bina duvar aydınlatmasından otomobil süslemeye kadar onlarca farklı alanda kullanıma uygundur. Öte yandan LED Bar çakarlı olarak adlandırılan ve genellikle turuncu beyaz delici aydınlatma sağlayan modelleri de vardır. Otomobillerde kullanılan bu ürün yine bütçe dostu olsa da farklı bir fiyatlandırma ile kullanıcılara sunulur.

Tüm Bar LED Çeşitleri Trendyol’da

Tüm Bar LED Çeşitleri Trendyol’da

Kent aydınlatma uygulamalarından otomobillere, mutfaklardan televizyonlara kadar her tür aydınlatma uygulaması için kullanıcılara yüzlerce renk seçeneği sunan Bar LED modelleri, pratik kullanımı, kolaylıkla kullanıma hazır hale getirilebilmesi ile öne çıkar. Aydınlatma sağlamak istediğiniz yüzeye yapıştırabileceğiniz ve esnek yapısı sayesinde pek çok yüzey için uygun olan Bar LED’ler, uygulama alanlarına, sağladığı ışığın kuvvetine, tükettiği enerji miktarına ve çip sayısına göre farklı çeşitleri olan ürünlerdir. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları sebebiyle zorlu hava koşullarında bile sorunsuz çalışan modelleri vardır. Mutfak tezgah ışığı olarak da bilinen 220V LED Bar modellerinden televizyon aydınlatması için uygun ölçülerde tasarlanan LED Bar modellerine kadar pek çok seçenek sunan başarılı aydınlatma ürünü, bütçe dostu dekoratif aydınlatma çözümü arayanlara hitap eder. Sarı, beyaz, gün ışığı, sıcak beyaz gibi pek çok doğal ışık seçeneği sunan Bar LED modelleri arasında neon renklerde yanan eğlenceli ürünler de yer alır. Uzaktan kumandalı modelleri de bulunan ve onlarca farklı efekt seçimi sunan Bar LED’ler ile siz de yaşam alanlarınızda benzersiz atmosferler oluşturabilirsiniz. Siz de yaşam alanınızda farklı bir ambiyans yaratmak için aydınlatma ürünlerinden faydalanmak istiyorsanız tüm çeşitlerini Trendyol’da bulabileceğiniz Bar LED modellerini tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız alan ve kişisel zevkiniz için en uygun olan Bar LED modeline, kullanıcı yorumlarını da okuyarak karar verebilir, Trendyol’un sunduğu uygun fiyatlar ve güvenli ödeme seçenekleri ile hemen sipariş oluşturabilirsiniz.