İlgili Kategoriler
Ebatlar
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bar Led

" araması için 3318 sonuç listeleniyor

Bar Led Çeşitleri ile Renkli Alanlara Kavuşun

Bar LED kapalı ortamlarda sıklıkla tercih edilen eşyalardan biridir. Kullanımının kolay olması ve birçok çeşidinin bulunması tercih edilmesinde etkin rol oynar. Basit bir mekanizmaya sahip olan bar LED seçenekleri kolaylıkla çalıştırılır. Çeşitli ortamlarda kullanıma uygun olan modellerin farklı renklerde ışık yansıtan seçenekleri bulunur. Evinizin bir köşesinde, masanızda, ofislerinizde dilediğiniz modeli seçerek kullanabilirsiniz. Karanlık ortamlarınızı renkli ışıklarla aydınlatmak için bar LED aydınlatma tercih edebilirsiniz. Mobilyaları aydınlatmak için ürünleri tercih edebilir, şık dekorasyonlar yaratarak misafirlerinizi etkileyebilirsiniz. Farklı alanlarda değerlendirilen ürünlerin çeşitli modelleri bulunur. Uzaktan takip edilen modeller, akıllı sisteme sahiptir. Kumanda ile kolay bir şekilde ışık düzeyi ayarlanabilir. Çakarlı LED bar modeli özel araçlarda ve oyuncaklarda kullanılan bir aydınlatma ürünüdür. Ses sistemine sahip olan seçenekler mavi ve kırmızı ışık renklerinden oluşur. Müşteriler tarafından sıklıkla araçlar için satın alınır. Bunları kullanmak için özel izin alınması gerekebilir. Küçük boyutlu ürünler oyuncaklarda kullanıma uygundur. Oyuncaklar kullanılarak çocukların ilgisini çekebilir ve keyifli bir deneyim sağlayabilirsiniz. Araç üstü LED bar ürünü karanlık alanlarda fark edilmek için kullanılır. Farklı boyut ve ışık rengi yansıtan seçenekleri mevcuttur. Birçok ihtiyaç için kullanılan aydınlatma LED seçenekleri süs olarak tercih edilir. İhtiyacınız doğrultusunda zevkinize ve eşyalarınıza uygun olan modellere Trendyol aracılığıyla güvenle erişim sağlayabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Bar LED Çeşitleri

Beğeni Toplayan Bar LED Çeşitleri

Bar LED kasalı modeller arasında yer alan aydınlatma ürünüdür. Dilediğiniz özelliğe ve görünüme sahip olan modelleri tercih ederek ev içerisinde yer alan mobilyaları ön plana çıkarabilirsiniz. Aydınlatma özellikli eşyalar birçok alanda kullanıma uygundur. Dekoratif ürünleri arasında yer alan bar LED modelleri farklı boyutlarda üretilir. Bar LED çubuk formu ile kolay kullanım imkanı sunar. Uzun ve kısa şekillerde üretilen modelleri inceleyebilir, kullanım alanınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Masanıza şık bir dekoratif parça olarak alabilirsiniz. Ürünler şık görünüme sahiptir ve rahat bir kullanım sağlar. Müşterilerin zevklerine hitap eden ürünü Trendyol’da bulması mümkündür. Bar LED fiyatları birçok etken göz önünde bulundurularak belirlenir. Özel dönemlerde yapılan kampanyaları takip ederek indirimli bir şekilde ürünlere sahip olabilirsiniz. Kampanyaların birçok avantajı bulunur. Bütçe korumanıza ve keyifli bir alışveriş yapmanıza olanak tanır. Belirli zamanlarda yapılan bu fırsatları değerlendirebilirsiniz. RGB bar LED modelinde yer alan canlı renk seçenekleri sayesinde farklı aydınlatma ürünleri elde edebilirsiniz. Eğlenceli ve renkli bir ortam kurmak için fırsatlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. Çeşitli eğlenceler amaçlı kullanarak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Doğum günü, yıldönümü gibi özel zamanlarda şık bir görünüm elde etmek için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Volt bar LED enerji tasarrufu sağlayan yapısı ile ön plana çıkar. Dış ve iç mekan tasarımlarında kullanıma uygundur. Dayanıklı ürünler kamp bölgelerinde kullanılan taşıtlarda tercih edilir. Dekorasyonları ön plana çıkan özel seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz. Renkli aydınlatma modelleri arasından kullanım alanına uygun olan modeli satın alabilirsiniz. Aradığınız modellere kampanyalı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Ortamda güçlü bir aydınlatmak yaratmak için doğru ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Aydınlatmalar, ev içerisinde dekoratif parça olarak kullanılır. Ofis ve evlerde yer alan mobilyaların görünümüne şıklık katar. Eğlence mekanlarında tercih edilen ürünler, farklı renklerden oluşan ışık seçenekleri ile ön plana çıkar. Ürünler yapışkanlı taban yapısına sahiptir. Ahşap, metal ve seramik yüzeylere kolay bir şekilde yerleştirilir. Yüksek aydınlatma sağlayarak şık bir görünüm elde etmenizi sağlar. Dayanıklı ürün tasarımlarına Trendyol sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çeken Bar LED Modelleri

Dikkat Çeken Bar LED Modelleri

Slim bar LED kullanışlı boyutları ve yapışkanlı tasarımı ile ön plana çıkar. Dekorasyonlarda ince detaylar yaratmak için tercih edilen bir üründür. Farklı alanlarda kullanılan küçük ölçüler kullanım açısından müşterilere avantaj sağlar. Dekoratif görünümü ile ev ortamlarına renk katar. Sarı ışığa sahip olan modeller loş bir ambiyans yaratmanıza yardımcı olur. Bar LED çeşitleri arasında birçok farklı seçenek bulunur. Geniş seçenek yelpazesi müşterilerin dikkatini çeker. Ofis, kamp, mutfak ve salon için uygun olan ürünler kolay bir şekilde her alana yerleştirilebilir. Şık davet sofraları oluşturmak için masa tasarımında sıklıkla tercih edilir. Birbirinden özel tasarımlar dekorasyonun şıklığını net bir şekilde göstermenize yardımcı olur. Geniş ürün yelpazesi zevkinize uygun olan modeli seçmenize kolaylık sağlar. Alüminyum bar LED elektrik mekanizması ile çalışan bir yapıya sahiptir. Elektrik akımını güvenle ışık bölmelerine iletir. Şık detaylar yaratmak için kullanılan dekoratif materyallere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evin köşe bölümlerine aydınlık bir hava katmak için ürünleri tercih edebilirsiniz. Şık dekorasyona sahip ofis, salon veya yatak odası tasarımı için ürünleri kullanabilirsiniz. Şerit bar LED ince ve esnek bir yapıya sahiptir. Aydınlık bir görünüm sunan modeller çalışma alanlarında kullanıma uygundur. Evlerde, ofislerde ve çeşitli araçlarda rahatlıkla kullanılır. Farklı model ve renk seçeneklerine ulaşmak Trendyol sayesinde oldukça kolaydır. LED bar mini boyutu ile küçük masalara renk katabilir. Çocukların ders çalışma masasında dikkat çekici bir detay olabilir. Farklı renklerde ışık yansıtan modelleri ev içerisinde kullanmak için tercih edebilirsiniz. Dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan seçenekleri dolap içerisinde kullanarak giyinme odalarına farklı bir hava katabilirsiniz. Yapışkanlı ürünleri kolay bir şekilde monte edebilirsiniz. Şık ve dekoratif bir görünüm yaratmak için kullanılan aydınlatma seçeneklerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Bar LED Fiyatları

Her Bütçeye Bar LED Fiyatları

Bar LED 12 volt uzun süreli kullanım imkanı sunan özel bir tasarıma sahiptir. Enerji tasarrufu sağlayan ürünler ev ve ofis içerisinde rahatlıkla kullanılır. Aydınlatma ürünleri günlük hayatın önemli bir parçasıdır. Karanlık alanlarda yer alan eşyaları kolay bir şekilde görmenizi sağlar. Bazı ışık renklerinin ise dekorasyonlara uygun olarak kullanılması gerekir. Evinizde ve araçlarda kullanılan aydınlatmalar farklı boyutlarda tasarlanır. Sarı renkli ışıkların dinlendirici etkisi bulunur. Her renk bir duyguyu veya detayı temsil eder. Güçlü ve ışığı net yansıtan 24 volt bar LED etrafı net bir şekilde görmenize olanak tanır. Yüksek enerji ve kalitesi ile müşterilerin beğenisini kazanır. Dolap, masa gibi alanlarda kullanıma uygundur. Yapışkanlı modeller kolay bir şekilde ahşap materyallere monte edilir. Düşük enerji gücü ile tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Farklı boyutlarda üretilen birçok seçenek mevcuttur. Elektrik akımını güvenli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. LED bar 50 cm, 60 cm, 90 cm boyutları ile satışa sunulur. Ev ve ofis ortamları için oldukça uygun forma sahiptir. Boyutları kullanılan alana bağlı olarak değişir. Ürün seçimi yaparken tüm etkenler göz önünde bulundurulur. Ev içerisinde kullanılan aydınlatma seçenekleri dekorasyonlara farklı ve şık bir hava katar. Dayanıklı ürün tasarımı ile müşterilerin dikkatini çeker. Ürün çeşitlerine ve boyutlarına bakarak doğru ürünü belirlemeniz gerekir. Bütün kriterlerinizi belirledikten sonra kampanyaları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ev, ofis, kamp, taşıt, oyuncak gibi birçok alanda kullanılan modelleri satın alabilirsiniz. Dış mekan bar LED seçenekleri arasından ihtiyacınız olan modeli tercih edebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla satışa sunulan 220 volt bar LED seçeneklerine Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

1 Metre Bar LED Kaç Amperdir?

1 metre bar LED ortalama 220 amper değerine denk gelir. Bu noktada ürünün kullanılacağı alanın dış mekan ya da iç mekan olması önemlidir. İç mekanda kullanmanız gereken LED seçeneğinin silikonlu ve su geçirmez olması önem arz eder. Yalnızca iç mekanda kullanacak iseniz silikonsuz ürünleri tercih edebilirsiniz. Bir diğer önemli husus ise bu LED ürünler 12 volt akım ile çalışır. Bu nedenle ekstra bir adaptöre veya trafoya ihtiyaç duyar. Kullanılacak trafo ya da adaptör tercihinde ise amper hesabı oldukça önemlidir. Bu durum da kullanılacak süre ve zamana göre değişiklik gösterebilir.

Bar LED Çeşitleri Nelerdir?

Bar LED ve şerit LED olarak adlandırılan ışık çubuğu; birden çok alternatif aydınlatma modeline kıyasla hem ince hem de uzundur. Bu sebeple diğer LED tasarımlarından çok daha az alan kaplar. Bilinen birden farklı şerit bar LED vardır. Bunlar arasında üçüncü taraf denilen üreticilerin LED modelleri dikkat çeker. Aynı zamanda üstün aydınlatma LED teknolojisi ile yeşil güç LED ürünleri de genel kullanıma uygundur. Bunların yanı sıra elektrik LED, kasalı LED, bar LED çeşitleri ve alüminyum yapıya sahip LED modelleri mevcuttur. Bu LED çeşitlerinin hepsi az bir alan kaplar. Alacağınız bar LED tasarımının şerit LED modelinin markası ve çeşidi fark etmeksizin en çok dikkat etmeniz gereken konulardan biridir.

Bar LED Kullanım Alanları Nelerdir?

Her renkte üretimi gerçekleştirilen ve pek çok yapıya girebilen LED tasarımları sayısız süs eşyasında kullanılabilir. Bunların başında yılbaşı süslemeleri yer alır. Söz konusu ürünler, yılbaşı süslerinin olmazsa olmaz parçaları arasında yerini alır. Araç içi dekorasyonuna kadar her alanda bu LED çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca şerit LED modelleri kafe, atölye, masa, ofis, fotoğraf köşesi, ev ve restoran aydınlatılmasında da tercih edilir. Bunun yanı sıra mutfak alanları için tezgah üstü aydınlatma sistemi için de kullanılır. Teknolojik ilerlemeler sonucu daha modern görünüme sahip tasarlanan şerit LED, bar ya da diğer ismi ile bilinen çubuk LED hem modül hem piksel LED olmak üzere birden çok farklı çeşitte bulunur.