"

Bebek Askısı

" araması için 823 sonuç listeleniyor

İhtiyaçlarınıza Uygun Rengarenk Bebek Askısı Çeşitleri Trendyol'da!

Kıyafetler kirlendikten sonra temizlenmesi için çamaşır makinesinde yıkanır, sonrasında çamaşır makinesinden çıkartılıp ipe asılır ve kuruması beklenir. Kuruduktan sonra ise çamaşır dolabında saklanır. Çamaşır dolaplarında bazı modeller katlanarak beklerken bazıları ise asma amaçlı yapılan materyallere asılır. Asılmasının sebebi ise kıyafetlerin düzgün bir şekilde beklerken yapısının bozulmamasıdır. Kumaş pantolonlar, elbiseler, gömlekler gibi parçalar asılır ve o şekilde bekler. Küçük çocuk kıyafetleri ise yapı ya da boyut olarak daha çok küçük olduğu için yetişkinlerin kullandıkları onların kıyafetlerine uymazlar. Bebek askısı da bu tür durumlarda kullanılır. Küçük kıyafetlere özel olarak hazırlanan ve çok kullanışlı olan bu parçalar oldukça gereklidir. Kıyafet dolabı dışında kullanılan kapı arkasında bulunan ya da duvarlara yapıştırılarak veya monte edilerek kullanılan çeşitleri de bulunur. Bebek duvar askısı modellerinde ebeveynler uygun olan parçayı satın alırlar ve onların kişisel odasında bulunan duvara monte ederler. O kullandığınız parçaların asma yerlerine bebeğinizin kıyafetlerini, dilerseniz çantalarını da asabilirsiniz. Duvarda asılı halde olanlara genelde sık kullanılan parçalar asıldığından dilerseniz çocuğunuzun sık kullandığı ceketlerini, kabanlarını ya da şapkalarını asabilirsiniz. Bu parçalar içerisinden en kullanışlı olanlardan biri olan mandallı bebek askısı sık tercih edilen parçalardan sadece biridir. Mandal çamaşırları ipe asarken asıldığı ipten düşmemesini sağlayan kıskaçlı araçlardır. Kıskaçlı ve yaylı olduğu için çamaşırları sıkıca tutar ve düşmesini engeller. Mandallı ürünlerinde ise parçaların alt kısmında iki tarafında kıskaç bulunur. O bölümlere buruşması istenmeyen hassas parçalar asılır. Küçük kıyafetleri asma ürünlerinde ise hassas kıyafetler asılırken takım halinde altlı ve üstlü parçalar de asılır. Birçok çeşidi bulunun bebek çamaşır askısı modelleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz ve satın almak isterseniz parçaları ve çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Renkli Çocuk Askıları

Birbirinden Renkli Çocuk Askıları

Küçük çocuk kıyafetlerinin asılmasında kullanılan materyaller ise oldukça kullanışlı olan ve ebeveynler tarafından sıkça tercih edilen ürünlerdir. Aynı zamanda çoklu şekilde de satın alabilirsiniz. Küçük boyutta olan pantolonların asılması için kullanılan bebek pantolon askısı modellerinin kullanımı kolaydır. Küçük boyutta olan pantolonda iki bacak tarafını katlayarak üst üste getirdiğiniz zaman kullandığınız asma materyalinin içinden geçirerek kullanabilirsiniz. Bebek elbise askısı ürünleri ise sevimli görünen küçük boyutta olan elbiseleri asmanızı sağlayan araçlardır. Ürünün kullanımı da basittir. Elbisenin boğaz kısmından asma yerindeki kancayı geçirerek etek kısmını düzeltebilirsiniz. Sonrasında ise boğaz kısmı geçirilen elbisenin kol ve bacak kısımlarını düzelterek kanca kısmından dolaba asabilirsiniz. Elbise asılan parçalar ile hemen hemen aynı şekilde kullanılan bebek etek askısı da kız çocuk aileleri tarafından tercih edilir. Bebek kıyafet askısı modelleri onların ilgilerini ve dikkatlerini çekecek şekilde tasarlanır. Birbirinden renkli ve desenli materyal bulmanız mümkündür. Genelde kız çocukları için pembe renkli olanları tercih edilirken erkek çocuklarda mavi ve tonlarına sahip olan ürünler sıkça tercih edilir. Bunların dışında birbirinden farklı ham maddelerden üretilmiş olan modelleri de mevcuttur. Ahşap bebek askısı model olarak anneler ve babalar tarafından en çok tercih edilen üründür. Ürün, aynı zamanda ahşap olduğu için herhangi bir sağlık sorunu teşkil etmez, kullanımı çocuklar için sağlıklıdır. Renk olarak da ahşap renginden dolayı şık bir görünüme sahiptir. Krem tonlarında bir çocuk odasına çok yakışacak olan ahşap ürünleri dekor bütünlüğü için tercih edebilirsiniz. Kumaş bebek askısı modelleri ise üst parça kıyafetleri ve elbiseler için kullanıma uygundur. Yumuşak ve silindir bir kumaştan üretilir. Bir diğer çeşidi olan plastik bebek askısı her yerde bulunan bir üründür. Plastik ürünlerin bir alt ürünü olan şeffaf bebek askısı da sıkça tercih edilir. Plastik kolay ulaşılan bir madde olduğundan bu ürünün fiyatı da diğerlerine göre daha uygundur. Kadife bebek askısı demirden ya da plastikten yapılmış olan ürünün dış kısmının kadife ile kaplanması sonucu ulaşır. Kıyafetlerin kaymasını engeller ve bu nedenle sıkça tercih edilir.

İşlevsel ve Pratik Askı Modelleri

İşlevsel ve Pratik Askı Modelleri

Bebek dolap askısı modelleri çok çeşitlidir ve aranılan her şekilde ürün bulmak mümkündür. Elbiseler, etekler, gözlükler ve daha birçok kıyafet için ayrı olarak materyal bulmak mümkündür. Kıyafet çeşidi dışında renklerine göre de farklılık gösterebilirler. Beyaz bebek askısı sade olduğu için ve her renk ile uyum sağlayabildiği için en çok tercih edilen renkli ürünlerden biridir. Aynı zamanda beyaz renk temiz bir görünüm de kazandırır ve odanın şık olmasına yardımcı olur. Dolap ürünleri kıyafet dolabı dışında farklı yerlerde de kullanılabilir. Örneğin bebek arabası askısı onların arabalarında kullanılan bir üründür. Ağzı açık yarım ay şeklinde kanca ya da açılıp kapanan halka şeklinde olan bu ürün çeşidini bebeğinizin arabasına takabilir dışarıya çıkarken elinizde olan fazla ürünleri kullanabilirsiniz. Bebek emzik askısı ise küçük çocukların kullandığı emziklerin kaybolmaması için kullanılan bir üründür. Emziğe bağlanan zincir ya da ip gibi farklı ürünler kıskaçlı mandallar ile çocuğun kıyafetine takılır ve emziğinin yere düşmesini ve kaybolmasını önler. Diğerleri ise farklı olarak kullanılan ama amacı aynı olan bebek taşıma askısı yenidoğanların, ebeveyn kucağında daha sağlam durmasını sağlar ve düşmesini önlemeye yardımcı olur. Bebek yürütme askısı genelde 1 yaşında olan çocuklar tarafından kullanılır. Bebek yürüme askısı ise onların kolay bir şekilde ve düşmeden yürümesine yardımcı olan ürünlerdir. Sağlık alanında kullanılan bebek kol askısı çeşitleri ise düşüp kolu zedelenen çocuklar tarafından kullanılır. Kolun sabit durmasına yardımcı olur. Bir diğer tıp alanında kullan ürün ise bebek gözlük askısı modelidir. Ürün, gözlük takmaya yeni başlayan çocuklar tarafından tercih edilir.

Bebek Askısı Fiyatları ve Kampanyalar

Bebek Askısı Fiyatları ve Kampanyalar

Bebek askısı çeşitleri işlevsel, renkli, pratik alternatiflerden oluşur. Dekor zevkinize uyumlu olması amacıyla aradığınız her renkte bulmanız mümkündür. Bunlardan biri olan bebek omuz askısı ebeveynler tarafından kullanılan çocuğun kucakta sabit ve güvenli şekilde durmasını sağlayan araçlardır. Özellikle çocuğunuzla birlikte yemek ya da temizlik yapmak zorunda kaldığınız zamanlarda son derece pratik olan bu araçlar, sık tercih edilir. Bebek askısı satın almak için ilk olarak boyut ve tasarımlarına karar vermek isteyebilirsiniz. Kaydırmaz bebek askısı ise dolaplarda kullanılan kıyafetlerin kaymasını önleyen yüzeye sahip ürünlerdir. Kıyafetler ile birlikte kullanılan ve erkek çocuklar tarafından daha çok tercih edilen bebek salopet askısı ise pantolonların düşmesini önleyen kemerle aynı işlevi gören araçlarıdır. Çocukların pantolonuna kıskaçla takılır ve omuz ile sırt bölgesinden geçirilir. Bu ürünler kıyafet rengi ile uyumlu şekilde seçildiğinde çok sevimli bir görünüm kazandırırlar. Ham maddesine göre çeşitlendirilen ürünlerden biri olan tahta bebek askısı ahşaptan yapılmıştır ve uzun kullanım ömrüne sahiptir. Birçok çeşidi bulunur. Hem renk ve kullanım amacı bakımından hem de ham madde çeşidi bakımından onlarca seçeneği vardır. Her ürünün kalitesine ve işlevine göre de fiyatı değişir. Bebek askısı fiyatları ürünün sahip olduğu niteliklere göre değişiklik gösterir. Ürünü satın almak ya da incelemek isterseniz bebek askısı online fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Dilerseniz satın almak için bebek askısı indirim avantajlarından yararlanarak uygun fiyata satın alabilirsiniz. Ürünleri inceleyip modeline karar verdiğinizde Trendyol’dan hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Bebek Askısı Nasıl Olmalıdır?

Bebek elbise askısıyla giysileri düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Askının doğru özelliklere sahip olması giysilerin kolay saklanmasına yardımcı olurken pratik bir kullanım sağlar. Ürünü satın almadan önce dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri, aparatın bebek kıyafetlerine uygun boyutta olmasıdır. Bebeğinizin elbiselerine uyumlu olacak ölçüde ve formda olan asma aparatları, az yer kaplayarak ürünleri depolamanızı kolaylaştırır. Askının omuz kısmı bebek elbiselerinin dikişlerine uyumlu olursa daha kolay asılıp kaldırılabilir. Kıyafetlerin askıdayken düşmemesi için yüzeyinin kaymaz özelliğe sahip olması önerilir. Kaymayı önleyen materyaller askı yüzeyine sonradan da dahil edilebilir. Ürün malzemesinin dayanıklı ve antialerjik olması da uzun süreli kullanım için önemli görülür. Bunun için ahşap veya sert plastikten üretilenleri tercih edebilirsiniz. Ahşap modeller doğal bir görünüm sunarken plastik seçenekler hafifliği ve taşıma kolaylığıyla bilinir.

Bebek Askısı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Düzenli bir dolap ve kolay kullanım için bebek elbiselerine uyum sağlayan boyutlara sahip bir model seçmeniz önerilir. Çok küçük veya büyük boyuttaki ürünler elbiselerin buruşmasına, yırtılmasına veya düşmesine sebep olabilir. Ürün, bebek kıyafetlerine temas edeceği için üretimi sırasında kullanılan malzeme de önemli görülür. Askının bebeğin cildinde hassasiyet oluşturmaması için anti alerjik ve doğal bir malzemeden yapılmış olmasına dikkat edebilirsiniz. Asma aparatı malzemesinin dayanıklı olması uzun süreli kullanım sağlar. Bazı modeller birden fazla kıyafeti taşımaya uygun tasarıma sahiptir ve takıp çıkarılabilir kanca bulunur. Kullanım kolaylığı ve az yer kaplamasıyla bilinir. Dolapta giysiler için yeterli alan yoksa bu tip çok kancalı askıları tercih edebilirsiniz. Son olarak satın almaya karar verdiğiniz ürünün kullanıcı yorumlarını okuyabilir, fikir sahibi olabilirsiniz. Tüm bu noktalara dikkat ederek dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Bebek Askı Boyutları Ne Kadardır?

Bebek askılarının boyutları, küçük kıyafetleri rahatça asmaya uygun olarak tasarlanır. Bebeğin yaşı büyüdükçe kullandığınız askıları değiştirmeniz de gerekebilir. Standart modellerde askıların genişliği 25 ila 30 cm arasında değişiklik gösterir. Uzunlukları ise genelde 15, 20 cm arası olacak şekilde tasarlanır. Bu boyutlar bebek elbiselerini asmak için yeterli alanı sağlar. Seçilen ürünün ölçüsünün kıyafet asıldığı zaman kumaşa zarar vermeyecek ve düzgünce durmasını sağlayacak boyutlara sahip olması gerekir. Bebek kıyafetleri için özel olarak üretilen askılar kullanarak elbiseleri düzgün bir şekilde asabilir, kırışmalarını önleyerek saklayabilirsiniz. Her ürünün boyutu marka ve modellere göre değişiklik gösterebilir. Bebeğin yaşına uygun boyutlara sahip ve dayanıklı malzemeden üretilen askıları tercih ederek pratik kullanım sağlayabilirsiniz. Elbiseleri düzenli bir şekilde muhafaza ederek uzun süre formunu koruyabilirsiniz. Tüm kıyafetleri bir arada tutarak odada oluşan dağınıklığın önüne geçebilirsiniz.