placeholder
"

Bebek Ayakkabısı

" araması için 28561 sonuç listeleniyor

En Güzel Bebek Ayakkabısı Modelleri Trendyol'da!

Bir kadının en mutlu olduğu an hamile olduğunu öğrendiği an olarak bilinir. Hayatınızın her anında bebeğinizi düşünerek hareket edebilirsiniz. Doğum gerçekleşene kadar birçok hazırlıkta bulunabilirsiniz.Bu yoğunluk arasında ilk sırada aklınıza gelen şey kıyafet seçimi olur. Aldığınız kıyafetlerin bebeğinizin cildiyle uyumlu olması önemlidir. Almış olduğunuz ürünün tam oturması hem görünüş hem de sağlık açısından tercih edilir. Erkek bebek ayakkabısı hassas ürünlerden üretilir. Doğru seçilmesi her zaman için önemlidir. Aksesuar olarak bakmamalı ortopedik ürünleri seçmelisiniz. Çocuğunuz nasıl rahat edecekse ürünü de o şekilde seçmek önemli olur. Yeni doğandan itibaren vücut yapıları hızla gelişen ve değişen bir anatomiye sahip olur. Yürümeye ve adım atmaya başlamasıyla birlikte yere sağlam basmasını sağlayacak ürünlere ihtiyaç duyulur. Bu aşamada ilk olarak dikkat etmeniz gereken bebek ilk adım ayakkabısını doğru seçmektir. İlk yürüme ayakkabısının burun kısımları esnek olmalıdır, aksi takdirde parmaklarını sıkıştırabilirsiniz. Yetişkinlere göre fazla terlediği için hava almasına ve kuru kalmasına dikkat etmeniz gerekir. Bu ürünler, yürümeye ilk başladıklarında çok fazla düşüp kalktıkları için burkulmaları önleyebilir. İlk adım modelleri kaliteli ürünlerden üretilerek bebeğinizin hasta olmasına engel olabilir. Bebeğinizin cinsiyetine göre erkek bebek ilk adım ayakkabısı tercih edebilirsiniz. Kız bebek ilk adım ayakkabısı ve erkek modeli, çocukların zevklerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Sağlıklı yapıda olan bu tasarımlar, ortopedik bebek ayakkabısı olarak ilk alınacaklar arasında yer alır. Eğer bir sorun olacaksa bu ürün sayesinde önüne geçebilirsiniz. Sizler de bebek ortopedi ayakkabı seçeneklerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Eğer bebeğiniz üşüyorsa bebek ev ayakkabısı giydirebilirsiniz. Parmaklarını terletmemelerine dikkat etmeniz gerekir. Hem sıcak tutacak hem de aksesuar niteliğinde olup hoş gözükecek tasarımları Trendyol’da bulabilirsiniz. Ayrıca alt tabanın tırtıklı olmasına dikkat edilmelidir; bu tırtıklar, herhangi bir kaymaya karşı onları korur. Birbirinden sevimli modellere Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Ortopedik Bebek Ayakkabısı Çeşitleri

Ortopedik Bebek Ayakkabısı Çeşitleri

Vücut yapısı hızla gelişen ve değişen bebeğiniz, aynı oranda hızla büyür. Onun yere sağlam basması oldukça önemli olur. İlk aylarda reflekslerinin yardımıyla yere basarlar. Tam kilolarını taşıma zamanı 1 yaşından sonra gelişir. Bu yüzden ilk amacınız yere basması değil yürümeyi öğrenmesi olmalıdır. Yeni doğan bebek ayakkabısı yeri kavrama, kaslarının gelişimi için oldukça faydalıdır. Kaymayan taban özelliğinde üretilir. Onlara eşya seçimi yaparken her şeyi iyi düşünmeniz gerekir. Evlerde bulunduğunuz sürece onların üşümemesi için hazır ya da elle örülmüş bebek ev patiğini tercih edebilirsiniz. Bu tasarımlar, özellikle sıcak tutmalarıyla bilinir. Renkli ve desenli modelleriyle sizlerin dikkatini çeker. İsteğe göre kalın ya da ince yaptırabilirsiniz. Bilek kısmını kaplayan ya da bileklere kadar olan modelleri tercih edebilirsiniz. Kimi çocuklar çok çabuk terleyebilir bu sorun da onların sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Bebek patik ayakkabısı kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Pamuk astarıyla üretilen bu patikler terlemeye karşı etkili olur. Kreşte veya evde güvenle oynaması için kaydırmaz tabana sahiptir. Eğer çocuğunuz küçükse ve sürekli evde kalıyorsanız onları sıcak tutmak için normal seçenek yerine çoraplı bebek ayakkabısı giydirmeyi tercih edebilirsiniz. Bunların tabanında küçük delikler bulunur. Bu delikler sayesinde parmakları ve tabanı nefes alır. Temizliği oldukça kolaydır. Çamaşır makinesine atıp yıkayabilirsiniz. Hızlı kurur, böylece zaman kaybetmeden giydirebilirsiniz. Biraz daha büyüdüğünde ve yürümeye başladığında ışıklı bebek ayakkabısını tercih edebilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlayan bu ürün çocuğunuzun rahat hareket etmesine olanak sağlar. Özellikle esnek tabanlı ve hava alan yapıda olması onların hızlı bir şekilde hareket etmeleri sırasında sıkıntı yaşamalarına engel olabilir. Dışarıda, piknikte, özel hayatınızda ve her anda bebeğinize gönül rahatlığıyla bu ürünü giydirebilirsiniz. Dışarı çıkacağınız zaman çocuklarınızı güzel bir şekilde giydirmek isteyebilirsiniz. Renkli veya desenli kıyafetler seçerek onların güzel görünmelerini sağlayabilirsiniz. Eğer kırmızı kıyafet giydiriyorsanız bu renge uygun tercihte bulunabilirsiniz. İsteğe göre kırmızı bebek ayakkabısı çeşitlerinden satın alarak farklı bir hava katabilirsiniz. Hafif ve esnek olması herhangi bir düşmeye karşı koruma sağlar. Farklı tasarımları bulunan bebek spor ayakkabı çeşitleri arasından kırmızı ışıklı modeli seçebilir ve çocuğunuzun keyifle adımlar atmasını izleyebilirsiniz. Bu modelleri, isteğe göre spor ya da günlük kullanımda tercih edebilirsiniz. LED ışıkları sayesinde yere bastıklarında almış oldukları titreşimle ışıklar yanar. Eğlenceli bir görüntü oluşturarak etrafın ışıklanmasını sağlar. Seçimi yaparken konforunun yanında dış tasarımına ve rengine de özen gösterilir. Güzel olması hem sizin hem de çocuğunuzun göz zevkine hitap eder. Dilediğiniz tüm bu tasarımları Trendyol’dan gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Konforlu Bebek Ev Ayakkabısı Seçenekleri

Konforlu Bebek Ev Ayakkabısı Seçenekleri

Çocuklarınız sizin her zaman en kıymetliniz olarak bilinir. Onların doğdukları ve yetişkin oldukları ana kadar bütün ihtiyaçlarını karşılarsınız. Kullanım amaçlarına göre eşya alırsınız. Çocukluk dönemlerinde bütün ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamak isteyebilirsiniz. Onların yere sağlam basmasını sağlayan eşyanın kalitesini almak isterseniz. Kullanım amaçlarına göre kolaylıkla ayırabilirsiniz. Yürümeye başlamadan önce çocuğunuzu koruyabilmeniz için yürüme öncesi ayakkabısı üretilir. Yürüme öncesi marka bebek ayakkabısı tercih ederek çocuğunuzun sağlıklı adımlar atmasında öncü olabilirsiniz. Sıcak tutan bu ürünler patik ve çorap olarak da nitelendirilir. Yürümeyen bebek ayakkabısı çeşitleri daha günlük ve bez modellerden olabilir. Sadece kucakta taşınan veya henüz emekleyen çocuğunuz için ayağının rahatlığı önemlidir. Bunun için bebek bez ayakkabı seçeneklerinden farklı renk ve desendekilere bakabilir, çocuğunuz için rengarenk ve sevimli bir görüntü oluşturabilirsiniz.Tabanının yumuşak ve kaymayan nitelikte olması bebeğinizi bütün tehlikelere karşı korur. Çıplak bir şekilde kaldığı zaman hemen üşüyebilir, dolayısıyla henüz yürümese bile bu ürünü satın alabilirsiniz. Daha korunaklı ve sıcak tutan bir ürün isterseniz deri bebek ayakkabısı modellerine bakabilirsiniz. Günlük gezilerde ise onu daha rahat ettirecek modellere yönelebilirsiniz. Bebek yürüyüş ayakkabısıyla hem kaliteyi hem de konforu yaşayabilirsiniz. Yaz aylarında havalar sıcak olabilir. Mevsimine göre bebeğinize giydirebilirsiniz. Yazlık ürünlerle onu serin tutabilirsiniz. Parmak uçları açık olarak üretilen seçenekler, sıcak mevsimlerde onun kullanımı için uygun olur. Hava alan yüzeye sahip olması terlemesini engeller. Sizler de bebek yazlık ayakkabı modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Onun sağlığını önemsiyorsanız kaliteli ürünleri kullanabilirsiniz. Hakiki deriden üretilen tasarımlar dört mevsim kullanıma uygun hale gelir. Yüzeyin güvenliğinden eminseniz her alanda giydirebilirsiniz. Deri modeller hareketleri kısıtlamaz. Kayma yapmayan malzemeden üretilir. Miniklerin yere sağlam basmalarına olanak verir. Sizler de zararlı madde içermeyen deri modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle sıcak mevsimlerde tercih edebileceğiniz, her yaşa uyum sağlayan bebek babet ayakkabısı tavsiye ve görüşleri için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Miniklere Göre Bebek İlk Adım Ayakkabısı Modelleri

Miniklere Göre Bebek İlk Adım Ayakkabısı Modelleri

Çocukların anne babalarına kavuştukları anda ihtiyaçları başlar. Bu ihtiyaçların en başında giyim kuşam gelir. Onların sağlığı için doğru seçimi yapmanız önem arz eder. 1 yaş bebek ayakkabısı seçerken çocuğunuzun yapısına ve cinsiyete göre model belirlemeniz önemlidir. Bebek ayakkabısı numaraları, yaşlara göre çeşitlilik gösterir. Kaliteli olan ürünler zeminle uyum içerisinde olur. Eğer 1 yaşında ise genelde bu çağlarda çocuğunuz büyüme aşamasında olduğu için onun dengesini iyi bir şekilde koruyacak seçim yapmalısınız. 12 ya da 22 numarayı tercih edebilirsiniz. Genelde bu yaşta alınanlar cırtcırtlı olur. Satın alacağınız tasarım, hafif olmalı ve çocuğunuz adım atarken kolayca bacağını kaldırmalıdır. Bunun için de doğru büyüklükte bir seçim yapmalısınız. 17 numara bebek ayakkabısıyla çocukların koşma ve yürüyüşleri şekillenir. Bu ürünle kasları ve çevresi oldukça iyi gelişebilir. Bu numaraya sahip ürünler ayağın şeklini alabilecek şekilde seçilmelidir ve sıkmamasına özen göstermelisiniz. Ön kısım yumuşak olmalıdır. Adım atarken onu zorlayacak engelle karşılaşmasına imkan vermemelisiniz. Çocuklar ilk 6 aya kadar emeklemeyi öğrenirler ondan sonraki aşamada ise tutunarak yürümeye çalışırlar. Her ne kadar dışarı çıkamasalar bile evde koruyucu giysiler giydirerek onu zararlı maddelerden ve soğuktan koruyabilirsiniz. Çıplak bir şekilde yere basmasına engel olabilirsiniz. Hazır ürün almak istemiyorsanız el işçiliği olan ve özenle yapılmış modelleri tercih edebilirsiniz. Nefes alabilen kumaştan üretilir. Her mevsim çocuğunuzu sıcak ve kuru tutar. Bu türdeki tasarımlar üretilirken kimyasal madde kullanılmaz. Anatomik bebek ayakkabısı modelleri, taban yapılarının yumuşak olmasıyla bilinir. Uzun kullanımdan sonra tam olarak şekil alır. Tüm seçenekleri inceleyerek karar verebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Bebek Ayakkabısı Renkleri

Beğeni Toplayan Bebek Ayakkabısı Renkleri

Gün içinde bebeğinize giydirmiş olduğunuz kıyafetler her şeyden önemli olmalı ve doğru seçilmesi gerekir. Giyim sonrası çıkarttıktan sonra rahatsız olmuyorsa ona uygun modeli seçmiş olursunuz. Çocuğun kilosuna göre seçim yapılması önemlidir. Eğer minikler yeni adımlar atıyorsa yeni yürüyen bebek kışlık ayakkabı tercih edebilirsiniz. Yapı olarak esnek olmalı hareket kabiliyetini kısıtlamadan kullanabilirsiniz. Hem kas sistemine hem de iskelet sistemine faydası olabilir. İlk zamanlarda küçük oldukları için huysuz olurlar kolay olması için cırt cırtlı modelini tercih edebilirsiniz. Doğru büyüklüğün seçilmiş olması önemlidir. Genellikle seçim yaparken renk özelliğine de dikkat etmeniz gerekir. Eğer siyah elbise giydirmişseniz tercihinizi siyah bebek ayakkabısından yana kullanabilirsiniz. Her aya, yaşa ve bedene göre bu renk seçeneğine sahip ürünü bulabilirsiniz. Bunun için bebek ayakkabısı beden tablosuna bakmanız yeterlidir. Standart renklerden biri olan beyaz bebek ayakkabısı modellerinden seçerek her zaman her kıyafetle uyumu yakalayabilirsiniz. Kimi çocuklar bazen ayak tabanından sorun yaşayabilirler. İçe basmayı engelleyen düz tabanı tercih edebilirsiniz. Ayak tabanında iç kavisin olmaması düz taban olarak tanımlanır. Bu soruna sahip olan çocukların bu ürünü tercih etmeleri gerekir. Doktor tavsiyesiyle de bu seçimi yapabilirsiniz. Düz taban ve çukur problemi olanlar için kullanabilirsiniz. Havalar soğuduğu zaman çoğu anne minikleri kalın giydirerek koruma altına almak ister. Onların ayaklarını soğuktan korumak için örgü bebek ayakkabısını tercih edebilirsiniz. Özel kaydırmaz tabanıyla gönül rahatlığıyla kış aylarında kullanabilirsiniz. Terletmeyen yapısıyla koku yapmaz gün içerisinde çocuğunuz kolaylıkla bu ürünü giyebilir. Ergonomik yapısı sayesinde ayağı kavrar düşme yapmaz. Kışlık ürünü çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Kış aylarında sadece dışarıda değil evin içerisinde de korumaya alabilirsiniz. Tercihe göre İsimli bebek ayakkabısı modelleriyle de el işçiliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Ev ortamında çocuğunuz örgü modeli içerisinde sıcak olur. Onu kötü hava koşullarından korursunuz. İsteğe göre hazırlanan bu ürün çocuğunuzu eşsiz kılar ve ona ayrı bir hava katabilir. Kişiye özel hazırlanmış ve miniğin ismi yazılı seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Doğru Bebek Ayakkabısı Numaraları ile Sağlıklı Adımlar

Doğru Bebek Ayakkabısı Numaraları ile Sağlıklı Adımlar

Taraklı, ses çıkaran, rugan, loafer, çarık bebek ayakkabı çeşitlerine bakarak istediğiniz ürün arasından tercih yapabilirsiniz. Seçtiğiniz bebek ayakkabısı markalarının kaliteli olmasını isteyebilirsiniz. Böylece çocuğunuzun uzun ömürlü kullanmasına imkan verirsiniz. Çocuğunuzun ihtiyacına uygun orijinal düz taban bebek ayakkabısı modellerini seçebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürün hangisi ise modeller arasından istediğinizi seçmekte özgürsünüz. Bütün bunları seçerken yapmanız gereken uygun bebek ayakkabısı kaç numara olmalı sorusuna cevap aramaktır. Onun ayağına uygun numarayı bulup Trendyol’dan kolayca sipariş edebilirsiniz. Her yerde işinizi kolaylaştırmak için bebek ayakkabısı ölçüleri şemalarıyla karşılaşabilirsiniz. İsterseniz erkek isterseniz de kız ölçülerine bakarak rahat bir şekilde bunu öğrenebilirsiniz. Pembe ya da mavi olarak belirtilen bu şemalar kolay karar vermenize olanak sağlar. Numarayı belirledikten sonra ne kadar uzunlukta olduğunu karşısına yazılan rakamlarla öğrenebilirsiniz. Ölçülere baktıktan sonra miniğinize göre modeli tercih edebilirsiniz. Gözünüzden sakındığınız miniklerin sağlıklarını her şeyden çok düşünürsünüz. Kaliteli modelleri kullanarak sağlıklarına değer katabilirsiniz. Dayanıklı olarak satın aldığınız orijinal tasarımları çocuğunuzun gelişimi tamamlanana kadar uzun süre kullanabilirsiniz. Hijyenik şartlarda ve kanserojen madde içermeyen malzemelerden üretilen çocuk rugan modellerini özel günlerinizde giydirebilirsiniz. Parlak olmasıyla onlara ayrı bir hava katar. Ayrı bir çeşit olan ve bahar, yaz aylarında tercih edilen loafer seçenekleri de vardır. Şık ve kolay kullanım sağlayan tüm bu tasarımları miniğinizin günlük hayatında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sizler de birbirinden güzel olan havalı modelleri Trendyol’dan tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Bebek Ayakkabı Fiyatları

Avantajlı Bebek Ayakkabı Fiyatları

Bebek ayakkabı fiyatları ürünün bütün özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Ürünün fiyatı boyutuna, rengine ve kullanım amacına göre farklılık gösterebilir. Sizler de ihtiyacınıza uygun olan modeli satın alabilirsiniz. Trendyol’un geniş ürün skalası sayesinde istediğiniz her rengi bulma imkanına sahip olursunuz. Hangi kıyafeti giyiyorsa ona uygun ürün seçeneği bulabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun giysileriyle şık, renkli ve eğlenceli kombinler oluşturabilirsiniz. Renkli tasarımlarla çocuklar da hevesle adım atmaya başlayabilirler. Henüz yürümeye başlamadıysa onu darbelere karşı korumak için uygun çoraplı modellere bakabilirsiniz. Farklı renk ve çizgi karakterlerin olduğu tasarımlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Adımlarını daha iyi atması için yumuşak ve iyi koruma özelliği bulunanları tercih etmeniz önemlidir. Bunun için de Trendyol’daki ürün yorum ve değerlendirmelerine göz atabilir, diğer müşterilerin görüşlerini göz önünde bulundurarak karar verebilir ayrıca filtreleme yaparak daha yaşını almamış minikler için üretilen 3, 5, 6, 7, 9 aylık bebekler için ayakkabı modellerini inceleyebilirsiniz. Bu dönemde uygun model seçimi yapmak oldukça önemli olur. Henüz yürümeye başlamamış olması çocuğunuzun düşmelere karşı iki kat daha dikkat etmesini gerektirir. Bu aylık model seçenekleriyle onlara sağlıklı yaşam sürdürebilirsiniz. Eğer çocuğunuz kreşe gidiyorsa ona uygun özel seçimleri yine filtreleme seçenekleri sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Birbirinden çeşitli özelliklere sahip olan ve ihtiyacınıza göre alabileceğiniz şeffaf, vintage, hafif, çoraplı, düdüklü, incili, cırt cırtlı, taşlı bebek ayakkabısı modellerine Trendyol’dan bakabilirsiniz. Geçmişten bu güne kıyafetlerden sonra yerini alan vintage ürünleri siz annelerin beğenerek kullandığı modeller arasına girer. Tercihe göre lila, mor, kahverengi, pembe unisex bebek ayakkabısına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Müşterilerin tavsiyelerine bakarak ürün hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Aynı zamanda ürün açıklamaları, görselleri ve tüm detaylarıyla seçim sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Online alışverişin adresi olan Trendyol üzerinden bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ürünler arasından seçim yapabilir, filtreleme seçenekleri sayesinde numara, renk, model gibi detaylarda arama yapabilir, dilediğinizi favorilere ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.