placeholder
"

Bebek Bandana

" araması için 9611 sonuç listeleniyor

Bebek Bandana Modelleri Trendyol'da!

Kaliteli Tasarımıyla Bebek Bandana

Oldukça zengin bir çeşitliliğe sahip olan bandanalar son derece hassas olan baş bölgesi için özenle tasarlanır. Bebek bandana genellikle yeni doğduktan birkaç ay sonra takılmaya başlanır. Çünkü yeni doğmuş bebeğin kafatası daha hassas olduğu için takılması uzmanlarca önerilmez. Ancak birkaç ay sonra daha esnek ve rahat bir kullanıma sahip olan modelleri takabilirsiniz. Kimi yenidoğanın saçı doğuştan çok olur. Kimi aileler ise bebeğinin saçına kıyamaz ve kestirmeyi istemez. Tam da bu gibi durumlarda bandanalar kurtarıcı rol oynar. Saçları rahatlıkla muhafaza ettiği için bebeğinizin rahatsız olması gibi durumların önüne geçebilirsiniz. Bebek bandana modelleri geniş bir skalaya sahiptir. Kimisi daha sadeyken kimisi kurdale şeklinde karşınıza çıkar. Ayrıca her giyime ve mekana uygun olan modellere de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kimi zaman bir düğün davetine gitmeniz gerekir. Bebeğinizi de bu davete uygun şık bir şekilde hazırlamayı istersiniz. Bu şıklığın tamamlanması için bandanalar hem işlevsel hem de görsel aksesuarlardır. Bebek bandana seti içeriğinde birden fazla ürüne yer verdiği için daha geniş bir kullanım alanı sunar. Set şeklinde olan modeller hem renkleri hem de çeşitliliği ile ihtiyacınıza cevap verir. Set şeklinde aldığınız zaman sizlere daha uyguna da gelir. Ayrıca birçok model set içinde aynı farklı tasarımlara sahiptir. Böylece her mekana uygun olan bir tercih yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Setler boyutsal olarak da farklılık gösterir. Çocuğunuzun kafa yapısına uygun olan bir ürüne sahip olarak hem saçlarını hem de görünümünü değiştirebilirsiniz. Her yaza ve kışa özel trend modeller ön plana çıkar. Bu modellerle hem modayı takip edebilir hem de ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Her yaş grubunun ilgisini çeken bu ürünler özellikle bebekler için kaliteli kumaşlarla üretilir. Onlara şık ve göz alıcı bandanalarla güzel bir görünüm katabilir ve daha rahat hareket etmelerine yardımcı olabilirsiniz. Trendyol ile çeşitli bandana seçeneklerine uygun fiyata ve kaliteli şekilde kolayca ulaşabilirsiniz. 

Kaliteli Tasarımıyla Bebek Bandana

Kaliteden ödün vermeden tasarlanan bu ürünler bebeklerin cildine uygun kumaşlarla kullanıcılara sunulur. Bebek Hint bandana geleneksel görünümü ve motifleriyle daha esnek ve kullanışlı ürünler arasında yer alır. Daha şık ve ilgi çekici tarzlar arıyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Genelde birçok bebek istem dışı olarak elini başına götürerek saçlarıyla oynar, kimi zaman çeker ve gözlerinin önünü kapatır. Bu durum saçların gözün içine girmesine ve bebeğin canının yanmasına neden olur. Önlem olarak kullanacağınız bandanayla daha kullanışlı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Bebek bandana ölçüleri kendi alanında birçok çeşitliliğe dayanır. Çünkü her bebeğin kafa yapısı ve gelişimi farklıdır. Bu yüzden ürünlerde boyutlar ve ölçüler ön plana çıkar. Ayrıca bebeklerin yaşı ve kaç aylık oldukları da önem taşır. Her yaş grubuna ait bebeklerin kafa ölçüsü de farklı olur. Onlara uygun ve farklı ölçülere sahip olan birçok ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha esnekden dar ölçülere kadar birçok seçenek vardır. Ürün tercihi yaparken özellikler kısmında ölçüleri rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Bebek bandana fiyatları ürünün nasıl dizayn edildiğine göre farklılaşır. Kimi modeller daha kullanışlı ve daha detaylıdır. Bu yüzden fiyatlandırma konusunda değişiklikler olabilir. Her ürün çeşidi bütçenize uygun olan seçeneklere sahiptir. Ayrıca set şeklinde olan ürünleri alarak dip olabilir ve tasarruf edebilirsiniz. Setler üçlü ya da dörtlü olacak şekilde sizlere sunulur. Setlerde kimi zaman bazı toka çeşitlerine de yer verilir. Hem bandana hem de tokaya sahip olarak birden fazla ürünü uygun fiyata tedarik edebilirsiniz. Bebekler hassas varlıklardır. Bu yüzden kullanılacak aksesuarlar dikkat ve özen ister. Yaza ve kışa özel olarak tasarlanan seçenekler de mevcuttur. Kışın daha geniş ve kalın ebatlarda modeller ön plana çıkar. Bunlar başı da sıcak tuttuğu için daha kullanışlı olur. Kışa özel olarak üretilen ürünler saf pamuktan ve kumaştan yapıldığı için başı sıcak tutarken sağlık açısından da öne çıkar. Yaza özel olarak daha ince ebatlı üretimler ön plana çıkar. İnce oldukları için ciltte terleme veya kaşıntı gibi bir durum yaratmaz. Dört mevsim kullanacağınız birbirinden çeşitli ve kullanışlı ürünler burada mevcuttur. Sağlık açısından test edilerek piyasaya sürülen bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Trendyol’da şık, kaliteli ve kullanışlı birçok modele göz atarak bebeğiniz için uygun olanı seçebilirsiniz.

Şık Tasarımıyla Bebek Bandana

Şık Tasarımıyla Bebek Bandana

Sadece yetişkinler değil bebekler de şık bir görünüme sahip olabilir. Trend ve modaya uygun olan bu ürünlerle onlara daha tatlı ve havalı bir görünüm sunabilirsiniz. Bebek eşarp bandana hafif yapısı ile ön plana çıkar. Tıpkı bir eşarp gibi dizayn edildiği için bağlama esnasında ürünü bebeğinizin kafasına göre ayarlayabilirsiniz. Minyatür eşarp şeklinde satışa sunulan bu ürünler bebeğinizin tüm başını kapsayacak şekilde bağlanabilir. Modeller daha sade olandan geleneksel tasarımlara kadar çeşitlenir. Ayrıca birçok renk seçeneğine de bu alandan ulaşabilirsiniz. Zevkinize uygun olanı tercih edip anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Bebek ince bandana ebat olarak daha esnek bir dizayna sahiptir. Genellikle yazın çok tercih edilir. İnce bir modelin üzerine işlenen farklı motiflerle bebeğiniz her mekanda farklılığını ortaya koyabilir. Kolay takılıp çıkarılabilen bir ürün olduğu için daha kullanışlıdır. Esnek olduğu için takılıp çıkarılma esnasında zorluk yaşamazsınız. Kimi ürünler bebeğinizi rahatsız eder. Bunu ürünü taktıktan kısa bir süre sonra anlayabilirsiniz. Bebeğin huzursuz olması ve ağlamaya başlaması onun rahatsız olduğunu fiziksel olarak gösterir. Ancak Trendyol’da bulunan tüm modeller rahat ve esnek olduğu için gün boyu kullanılsa da herhangi rahatsızlık meydana gelmez. Erkek bebek bandana sadece erkeklere özel bir dış görünüme sahiptir. Bandana yalnızca kızlara özgü değildir. Erkekler için de tasarlanan ve onlara uygun renklere, motiflere sahip olan ürünler de vardır. Erkek bebeklere özel kullanışlı ve çok esnek olan bu ürünlerle onlara rahat bir oyun alanı da sağlayabilirsiniz. Kimi erkek çocuklar daha gür ve uzun saçlara sahiptir. Bu saçlar onların sık hareket etmesine bağlı olarak gözlerine girebilir. Bu da bebeğinizin huysuzlaşmasına ve ağlamasına neden olur. Bu tür sorunlara maruz kalmamaları adına onlara bu kullanışlı ürünü sunabilirsiniz. Her mekanda daha rahat hareket edebilirler ve geniş bir oyun sahası yaratabilirler. En sadesinden canlı tasarımlara kadar birçok seçeneğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Her model kaliteden ödün vermeden tasarlandığı için sizlere uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Trendyol ile birbirinden farklı modelleri keşfederek şık ve kullanışlı olanları tercih edebilirsiniz.

Çocuğunuza Özel Bebek Bandana

Çocuğunuza Özel Bebek Bandana

Sizlere kullanım pratikliği sunan bu ürünlerle çocuğunuza rahat bir hareket alanı yaratabilirsiniz. Örgü bebek bandana farklı örgü modelleriyle dizayn edilir. Kimisi daha kalın bir örgü tasarımına sahipken kimisi daha ince ve esnektir. Hoş görünümlü ve rahat olan bu tasarımla gittiğiniz her yerde bebeğiniz dikkat çeker. Sıradanlığı sevmeyenlere özel tasarlanan bu modeli her mekanda kullanabilirsiniz. Örgü ebat olarak kalın olmasına rağmen oldukça hafif bir ağırlığa sahiptir. Bu yüzden kullanım aşamasında hiç zorluk çekmezsiniz. Anne bebek bandana çift olacak şekilde satılır. Hem anneye hem de bebeğine özel olacak bir tasarıma sahiptir. Her ikisi de aynı motiflere ve görünme sahip olarak sizlere sunulur. Sahip olacağınız bu ürünle hem kendinizi hem de bebeğinizi mutlu edebilirsiniz. Anne ve bebek kombini içinde yer alan bu modeller oldukça zengin çeşitliliğe sahiptir. Zevkinizi göz önünde bulundurarak istediğinize sahip olabilirsiniz. Yeni doğan bebek bandana genelde bebekler için değil anneler için öne çıkar. Yeni doğum yapan annelerin taktığı bu ürünler son dönemde oldukça moda olmaya başladığı için kullanım alanı ve çeşitliliği de yaygınlaştı. Anneler için genelde geniş ebatlarda ve başı sıkmayacak şekilde tasarımlar öne çıkar. Kurdele şeklinde modeller daha çok tercih edilir. Renk olarak da kırmızı daha çok kullanılır. Ancak farklı renkleri tercih etmeyi düşünenler için de öne çıkan renk seçenekleri ve modellerde mevcuttur. Kullanışlı olan ürünler rahatça takılıp çıkarılabilir. Şık ve göz alıcı görünümleri ile yenidoğan anneleri ziyarete gelen misafirler için de kolaylıkla fark edilir. Bebeklerin baş kısmı 1 yaşını doldurana kadar hassaslığını korur. Bu yüzden baş kısmında kullanılan her türlü giyim ürünü için iskeleti zorlamayan ürünlere yer verilir. Bandanalar da baş ve iskelet kısmına uyumlu olan ve hafif tasarımı ile kolay bir kullanımı sizlere sunar. Bu modellerle hem çocuğunuza güzel bir görünüm katabilir hem de saçlarını en iyi şekilde muhafaza edebilirsiniz. Üstelik hijyen açısından da oldukça güvenilir ürünlere Trendyol’da yer verilir. Dilediğiniz modele ulaşabilir ve güvenli bir şekilde tedarik edebilirsiniz.

Her Boyutta Bebek Bandana Modelleri

Her Boyutta Bebek Bandana Modelleri

Fiyonklu bebek bandana genelde bu ürünlerde ilk akla gelen ve göze çarpan modeller arasında yer alır. Fiyonklu ve üzerinde farklı motiflere rastlanılan bu ürünle zengin bir seçenek dünyası sizleri bekler. Kızlar için tercih edilen bu model alttan bağlamalı ya da çıtçıtlı olacak şekilde farklı tasarımlara sahiptir. Eğer takma aşamasında ayarlamayı kendiniz yapmayı düşünüyorsanız bu ürüne sahip olabilirsiniz. Ya da alttan lastikli olan hiçbir ayara gerek duyulmayan bir tasarıma da ulaşabilirsiniz. Kırmızı bebek bandana canlı rengi ile anında fark edilip dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Kırmızının en canlı tonu üzerine işlenen farklı çizgi film karakterleri de eğlenceli bir dünyayı sizlere sunar. Tamamen çocuk dünyasına özel olarak tasarlanan bu motifler onların eğlence dünyasına da hitap eder. Beyaz bebek bandana bazı kombinler için kurtarıcı rol oynar. Sizler de bebeğinizin her mekanda şık ve dikkat çekici görünmesini istiyorsanız beyaz ve sade olan bu modellere göz atabilirsiniz. Ancak sade değil üzerinde belli çiçek aparatları olan modellere de göz atabilirsiniz. Özellikle bebeklere giydirilen abiyelerin veya etekli kıyafetlerin üzerine beyaz renk tercihi öne çıkar. Tamamen bebek dünyasına hitap eden bu modellerle onlara özel birçok kombin de yaratabilirsiniz. Değişik modeller ve modaya uygun tasarımlar sizleri bekler. Dekoratif bir tarz yaratmayı düşünüyorsanız özel tasarımlara sahip ürün koleksiyonlarını da inceleyebilirsiniz. Moda her alanda kendini hissettirdiği gibi bebek giyiminde de etkilidir. Bebekler için de mevsimsel trendler vardır ve bandana aksesuarı da bu konuda önemlidir. Trendyol ile sahip olacağınız bu ürünlerle bebeğinize tarz yaratabilir her mekana uygun olan modellere sahip olarak modayı takip edebilirsiniz.

Sağlıklı Ürünler Arasında Yer Alan Bebek Bandana

Sağlıklı Ürünler Arasında Yer Alan Bebek Bandana

Hijyen ve sağlık açısından test edilerek sizlere sunulan bu ürünleri gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz. Siyah bebek bandana hem kızlara hem de erkek bebeklere özel olarak üretilir. Kız çocukları için siyah renk dantel şeklinde esnek ve üzerinde çiçek deseni olan modellere işlenir. Erkek çocuklar için sade ve düz olacak şekilde tasarlanan bir model karşınıza çıkar. Siyahın birçok modeline rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kadife bebek bandana terletmeyen bir kumaş üzerine işlenen ve renkli motifleri olan bir üründür. Kadife olduğu için genelde kışın daha çok tercih edilir. Çünkü kış aylarında başı sıcak tutması daha önemlidir. Yazın çok sıcak havalarda terletme riski vardır. Ancak sonbaharda oldukça elverişli bir kullanıma sahiptir. Koku yapmaz veya tahrişe neden olmaz. Ayrıca kadife doku sağlıklı ve dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için dökülme ya da tüylenmeye neden olması gibi bir durum da söz konusu değildir. Bordo bebek bandana rengi ile ön plana çıkar. Genelde bordo renk çok fazla kullanılmaz. Ancak güzel bir motif üzerine işlenen bordo renk ile daha şık bir ürün meydana getirilir. Ayrıca özellikle bordo renk arayanlar için de anında tedarik edilebilir. Trendyol’da en zor bulunan renkler bile kolaylıkla tedarik edilebilir. Aradığınız tarza uygun olan birçok çeşidi kolayca bulabilirsiniz. Sağlıklı ve koruyucu bir üretimden geçen bu ürünler bebeğinizin sağlığını olabildiğince korur. Üretiminde saf pamuk, kadife ve terletmeyen kumaşlara yer verilir. Özellikle uzun süreli kullanıma uygun bir kaliteye sahiptir. Kolaylıkla eskimesi veya deforme olması söz konusu değildir. Kaliteden ödün vermeden üretildiği için bebeğinizin sağlığına hitap eden bir üründür. Trendyol’dan kaliteli ve dayanıklı modellere hızlıca sahip olabilirsiniz.

Trendyol ile Zengin Bebek Bandana Dünyası

Trendyol ile Zengin Bebek Bandana Dünyası

Zengin bandana dünyasına Trendyol ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Leopar bebek bandana dikkat çekici deseni ile oldukça şık bir ürünü sizlere sunar. Leopar desenler koyu kahverengi tonlardan en açığına kadar farklı tasarımlara sahiptir. Leopar modeller genelde bağlamalı olarak dizayn edilir. Yani şerit şeklinde satılır. Ancak aldıktan sonra başın üst kısmına gelecek şekilde bağlanılarak takılır. Farklı bağlama modellerini deneyerek bu modeli daha da kullanışlı bir hale dönüştürebilirsiniz. Sarı bebek bandana hem kurdale şeklinde hem de dantelli işlemelere sahip olan tasarımları ile sizlere sunulur. Sarı genelde çocuklara hitap eden bir renk olduğu için bu alanda geniş bir dağılımı da gösterir. Birçok modele sarı renk üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca hem yaz hem de kışın kullanıma uygun bir renktir. Penye bebek bandana ince bir tasarıma sahip olan ve terletme gibi bir sorun yaşatmayan modeller arasında yer alır. Esnek ve kullanışlı olduğu için başı sıkması veya acıtması da söz konusu değildir. Herhangi bir aparata gerek duymadan kolaylıkla başa geçirip tüm saçı muhafaza edebilir. Bandanada aranan en önemli özellik rahatlığı sağlamasıdır. Trendyol ile rahatlığı sunan bir modele sahip olabilirsiniz. Dış etkenlere ve mikroplara karşı koruyucu bir rol de oynayan bu modeller özellikle kirli alanlarda bebeğinizin başını temiz tutar. Hijyen açısından gerekli korumayı sağladığı için bebeğinizin hassas başı kirlenmeden muhafaza edilir. Ayrıca kızgın güneş altında yürüdüğünüz zaman bebeğinizin başını bu ürünle koruyabilirsiniz. Güneş bir süre sonra ciltte kızarıklığa ve tahrişe sebep olur. Ancak bu modellerle çocuğunuzun hassas başını koruyabilirsiniz. Trendyol ile daha birçok faydalı bandana modeline sahip olarak çocuğunuz için bir iyilik yapabilirsiniz.