"

Bebek Bisikleti

" araması için 75967 sonuç listeleniyor
BabyHope 101 Prens Bisiklet
Kargo Bedava
Babyhope101 Prens Bisiklet
(16)
101 Prens Bisiklet
398,98 TL
Sepete Git

Bebek Bisikleti

Yüzlerce Çeşit Bebek Bisikleti Seçenekleri

Bebek bisikleti 0-4 yaş grubundaki çocukların kullandığı bir bisiklet çeşididir. Bu bisikletlerin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu nedenle her tarza ve her ihtiyaca uygun olarak herkesin bulabileceği ürünlerdir. Bebek bisikleti modelleri, kız ve erkek çocuklar için uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bu modeller birbirinden farklı renk ve boyut seçenekleriyle kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır. Tenteli bisiklet modeli de öne çıkan ürünlerden bir tanesidir. Bu ürün hediye olarak da verilebilecek nitelikte olmasıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra bu ürün sağlam gövde yapısı hedeflenerek üretilmiştir. Gövdesi plastiktir. Aynı zamanda bu ürün ebeveynler için kontrol de sağlamaktadır. Ebeveyn kontrollü bir tutma koluna sahiptir. Bu sayede gezintiler keyifli bir hal alabilmektedir. Bu bisiklet modeli çocukların ilk yaşlarda pedal çevirmekte zorlandığı dönemi de kapsamaktadır. Bu bisiklet modelinde ayak koyma yerleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ayarlanabilir bir tenteye sahiptir. Bu sayede güneşten korumaktadır. 3 nokta emniyet kemerine sahip olan bu ürün sepeti sayesinde küçük parça oyuncakları taşıma imkanı da sunmaktadır. 1-4 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygun olmasıyla dikkat çekmektedir. 5 buçuk kilogram ağırlığa sahip olan bu ürün birden fazla renk çeşidiyle her cinsiyete sahip çocuklar için uygundur. Ebeveyn kontrollü bebek bisikleti modelleri de oldukça dikkat çeken ürünlerdir. Bu bisiklet modelleri çocuklar ve ebeveynler için güvenli bir kullanım sunmaktadır. Bunun yanı sıra birden fazla renk çeşidiyle hem kız hem de erkek çocuklarına uygundur. Bebek bisikleti modelleri genel olarak her küçük çocuk için uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. 3 tekerlekli bebek bisikleti modelleri de henüz dengesini sağlayamayacak çocuklar için de uygun olmalarıyla öne çıkmaktadır. Çocuklar için ilk bisiklet modeli de oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Dolu ilk bisikletim modeli de 3 tekerlekli bir bisiklet olarak dikkat çekmektedir. Bu bisiklet çocuğun beden gelişiminin sağlıklı tamamlanabilmesi hedefiyle tasarlanmıştır. Bu bisiklet modeli çocuğun koordinasyonunu kolayca tamamlayarak bisiklet hakimiyeti sağlamaktadır. Aynı zamanda bu bisiklet modeli çocuğun bacak kaslarını etkin kullanmasını da sağlamaktadır. Direksiyon hakimiyeti üst seviyededir. Oval bir tasarıma sahip olan bu ürün çocuğun beden sağlığını koruması hedefiyle üretilmiştir. Parmakların sıkışmasını önleyecek bir tasarıma sahiptir. Bunun yanı sıra tutamaklar kolay kavranabilecek bir dizayna sahiptir. Aynı zamanda bu ilk bisiklet modelinin ön ve arka olmak üzere iki adet sepeti bulunmaktadır. Bu sepetler küçük parça oyuncakların taşınması için uygundur.

Bebek Bisikleti Seçenekleriyle Tam Kontrol

İtmeli bebek bisikleti modelleri de tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu bisiklet modelleri itmeli bir kullanıma sahiptir. Bu modeller ebeveyne bir tutma aparatı sunmaktadır. Aynı zamanda bu aparat bisiklete yön verebilmektedir. Bu ürünün arkada bir sepeti bulunmaktadır. Bu sepet küçük parça oyuncakları taşımak için uygundur. Aynı zamanda birbirinden farklı renk seçenekleriyle her tarza uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra bu modellerin tutamakları kolay kavranabilecek biçimde dizayn edilmiştir. Oval bir tasarıma sahip olan bu bisiklet modelleri parmakların sıkışmasını önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu bisiklet modeli çocuğun bacak kaslarını çalıştırarak gelişmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu bisiklet modelinin öne çıkan bir diğer özelliği ise çocuğun beden gelişimini olumsuz yönde etkilememesidir. Bu bisiklet modelinde hakimiyet ve rahat kavrama ön plandadır. 3 tekerlekli bebek bisikleti modelleri küçük yaştaki çocuklar hedef alınarak tasarlanan ürünlerdir. Bu nedenle ürünlerde hakimiyet ve sağlıklı beden gelişimi ön planda tutulmaktadır. Bütün 3 tekerlekli bebek bisikleti modelleri sepetlidir. Bu sayede küçük parça oyuncaklar da taşınabilmektedir. Aynı zamanda yine küçük ebatlara sahip olan başka ürünler de taşınabilmektedir. Bebek bisikleti fiyatları seçilen ürünün adedine ve özelliklerine göre değişebilmektedir. Bebek bisikleti modelleri kullanıcıya geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bunun yanı sıra birden fazla renk seçeneğiyle de her tarza, yaşa ve cinsiyete uygundurlar. Kullanıcılar bir ürünün işlevsel ve sağlıklı olması gibi kriterlerden sonra fiyat performansına ilişkin de değerlendirmeler yapmaktadır. Bebek bisikleti modelleri geniş bir ürün yelpazesinde sunulmaktadır. Bu nedenle her bütçeye uygun modeller de bulunmaktadır. Bebek bisiklet fiyatları konusunda kararsız kalan kullanıcılar genel olarak kullanıcı yorumlarını da dikkate almaktadırlar. Bu nedenle alıcılar için kullanıcı yorumları da önem teşkil etmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan bebek bisikleti modelleri her yaştan her tarza ve her ihtiyaca uygun olarak kullanıcıların dikkatine sunulmaktadır. Bu bebek bisikleti modelleri genel olarak tasarımları ve ergonomik yapılarıyla da dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra hareket kontrolü yeteneğiyle de rahat bir kullanım hedeflenmektedir. Kız bebek bisiklet modelleri genel olarak her yaştan her tarza hitap eden ürünler sunmaktadır. Bu bisiklet modelleri ebeveyn direksiyonuna sahiptir. Bu özelliğinin yanı sıra plastik bir gövdeye sahiptir. Bu sayede çocukların gelişiminin sağlıksız olarak ilerlemesinin önüne geçilmesi hedeflenmiştir. Aynı zamanda 1 ile 4 yaş aralığındaki çocuklar için uygundur. Ağırlığı ise 5,5 kilogramdır. 3 nokta emniyet kemerine sahip olan bu bisiklet modeli müzikli bir ön konsola sahiptir. Aynı zamanda oyuncak sepeti bulunmaktadır. Bu sayede küçük parça oyuncaklar da taşınabilmektedir.

Bebek Bisikleti Modelleri Dikkat Çekiyor

Pandalı bebek bisikleti modelleri tasarımlarıyla dikkat çeken ürünlerdir. Bisikletin ön kısmında bulunan panda çocukların ilgisini çekebilmek amacıyla tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra bu bisiklet modellerinde ebeveynlerin kontrollü bir biçimde kullanabilmesini sağlayabilecek mekanizmaya sahiptir. Aynı zamanda bu bisiklet bebeğin düşmesini engelleyecek koruma bantlarına sahiptir. Tasarımıyla dikkat çeken bu Pandalı bisiklet modelleri bebeğin rahatça kavrayabileceği tutma kollarına da sahiptir. Bu sayede bebeğin düşme ihtimalinin zayıflatılması hedeflenmiştir. Bunun yanı sıra bebeğin ayaklarını rahatça koyabileceği ayaklıkları da mevcuttur. Oturma yeri ayarlanabilen bu bisiklet modelleri ayarlanabilir tenteye sahiptir. 3 nokta emniyet kemeriyle güvenlik ön plana alınmaktadır. Bunun yanı sıra kapaklı bir oyuncak sepeti de bulunmaktadır. 1 ile 4 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygundur. Ağırlığı ise 7,2 kilogramdır. Üç tekerlekli bebek bisikleti modelleri küçük çocukların kullanımına uygunluğuyla dikkat çekmektedir. Denge problemini ortadan kaldıran bu bebek bisikleti modelleri geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bunun yanı sıra her yaştan her tarza uygun modelleri de mevcuttur. Aynı zamanda bu üç tekerli bisiklet modelleri geniş ürün seçenekleriyle kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır. İkiz bebek bisikleti ikiz bebekler için uygun olarak tasarlanmıştır. Bu ikiz bebek bisikletleri iki bebeğin birden taşınabilmesini sağlamaktadır. Arka arkaya olan bu bisikletler ergonomiktir. Bunun yanı sıra oturma bölümleri ayarlanabilmektedir. Ayrıca birden fazla renk seçeneği sayesinde her tarza hitap eden ürünlerdir. Anne bebek bisikleti modelleri de son dönemlerin dikkat çeken modeller arasında yer almaktadır. Bu bisiklet modelleri tamamen bir yetişkin ve bir çocuğun birlikte kullanabileceği ürünler olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bu bisiklet modelleri ergonomik tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Bu bisiklet modelleri ikili seçeneklere sahip olmaları nedeniyle bir yetişkin ve bir çocuğun birlikte seyahat edebilmesini sağlamaktadır. Bu bisiklet modelleri kolay kavranan tutamaçları sayesinde hakimiyet sağlamaktadır.

Ergonomik Tasarımlarıyla Öne Çıkan Bebek Bisikleti Seçenekleri

2 yaş bebek bisikleti modelleri, genel olarak kız ve erkek çocuklarının kullanımına uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. Birbirinden farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların ilgisine sunulan bu ürünler ergonomik yapılarıyla da dikkat çekmektedir. 2 yaş bebekler için uygun olan modeller arasında çeşitli modeller öne çıkmaktadır. Bu bisiklet modelleri de ebeveyn kontrolüne sahiptir. Ayrıca tenteli olan bu 2 yaş bebek bisikleti modeli mavi plastik bir gövdeye sahiptir. Bunun yanı sıra direksiyon hakimiyetiyle de dikkat çekmektedir. Bu hakimiyet bebeğin düşmesini engellemektedir. Aynı zamanda bu ürün koruma barına sahiptir. Ayrıca mavi plastik bir gövdeye sahiptir. Bu bisiklet modeli ayarlanabilir bir oturma yerine sahiptir. Aynı zamanda tentesi olan bu ürün 5 nokta emniyet kemerine sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra müzikli bir bisiklet modelidir. Ayrıca oyuncak sepetine sahip olan bu ürün 1 ile 4 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. Ağırlığı ise 7,5 kilogramdır. 2 yaş bebek bisikleti modelleri arasında dikkat çeken bir başka ürün ise Barbie modelli bisiklet seçeneğidir. Bu bisiklet çocukların bacak kaslarını da çalıştırmaktadır. Çocuğun performansına göre dayanıklılık göstermektedir. Pembe ve mavi renklerinde olan bu bisiklet modelleri sepetli olmalarıyla da dikkat çekmektedirler. Bu bisiklet 23x30,5x8,5 santimetre boyutlarına sahiptir. 2 yaş bebek bisikletleri modellerinin yanı sıra 1 yaş bebek bisikleti modelleri de mevcuttur. Bu bisiklet modelleri çocukların bacak kaslarının güçlenmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu ürünler birden fazla renk seçenekleri sayesinde her tarza ve her cinsiyete uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. Dino kontrollü bisiklet modelleriyle de dikkat çekmektedir. Bu bisiklet modelleri ergonomik bir tasarıma sahiptir. Bunun yanı sıra bu ergonomik tasarım da rahat bir sürüş sağlamaktadır. Bu ürün kanserojen maddeler içermemesiyle dikkat çekmektedir. Aynı zamanda yeşil rengiyle dikkat çeken bu ürün 35 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. 49,5x91x91 santimetre ürün ölçülerine sahiptir.

Bebek Bisikleti Seçeneklerinde Kolay Kurulum

Bebek bisikleti 3 tekerli modelleri 4 yaşına kadar olan bütün çocukların kullanımına uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. Yunus bisiklet modelleri de dikkat çeken ürünler arasında yer almaktadır. Bu modeller 3 ile 6 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygun olmalarıyla öne çıkmaktadır. En yüksek taşıma kapasitesi 35 kilogramdır. Bunun yanı sıra şık ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda çocukların kullanımını kolaylaştıran tutamaçlara sahiptir. Hakimiyeti en üst seviyede tutan bu bisiklet modeli çocukların bacak kaslarının gelişimine de yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra kanserojen madde içermeyen ve çocuk sağlığına uygun hammadden üretilmiştir. Bunun yanı sıra bebek bisikleti kurulumu da oldukça kolaydır. Hazır pakette gelen bu ürünler herhangi bir kurulum gerektirmemektedir. Bunun yanı sıra ek aksamları da sonradan eklenebilmektedir. Tekerlekleri ve gidonu olmak üzere birkaç parçadan oluşmaktadır. Vidaları sayesinde eklentiler kolayca yerleştirilebilmektedir. 1 yaş bebek bisikleti modelleri her yaştan çocuk için uygundur. Üç tekerli kontrollü bisiklet de kullanıcılar tarafından bolca tercih edilmektedir. Bu ürün ebeveyn direksiyonuna sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra 3 nokta emniyet kemerine sahiptir. Ayrıca bu 3 tekerli bisiklet modeli 1 ile 4 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygundur. Bunun yanı sıra müzikli bir ön konsola sahiptir. Ayrıca küçük parça oyuncakların yerleştirilebilmesi için tasarlanan bir oyunca sepeti de bulunmaktadır. Ürünün ağırlığı 5,2 kilogramdır. Küçük bebek bisikleti modelleri oldukça geniş ürün yelpazesi sayesinde her cinsiyete sahip çocuklar için uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra bu ürünler kanserojen madde içermemektedir. Bu nedenle çocukların sağlıklı gelişimini engellememektedir. Bu modeller çocukların bacak kaslarının çalıştırılmasını sağlamaktadır. Katlanabilir bebek bisikleti modelleri ergonomik yapılarıyla dikkat çekmektedir. Katlanabilir bebek bisikleti modelleri iki tekerleğin ortasından itibaren katlanabilmektedir. Bunun yanı sıra bu ürünler kanserojen madde içermemektedir. Aynı zamanda bu ürünler çocukların bacak kaslarını çalıştırmaktadır. Aynı zamanda tutamaçları sayesinde kolay bir kullanım sunmaktadır. Bu bisiklet modelleri 1 ile 4 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. Plastik bebek bisikleti modelleri çocukların kullanımına uygun olarak üretilmektedir. Üretiminde kanserojen madde içeren hammaddeler kullanılmamaktadır. Aynı zamanda 1 ile 6 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygundur. Maksimum 35 kilogram taşıma kapasitelerine sahiptirler. Bu plastik bisiklet modelleri birbirinden farklı renk seçenekleriyle kullanıcılarının ilgisine sunulmuştur. Kullanıcılar bir ürünün fiyatının yanı sıra güvenliğe de dikkat çekmektedir. Özellikle çocuklar için seçilecek ürünlerde bu özellikler dikkat çekmektedir. Kontrollü bebek bisikleti modelleri de güvenli olmaları sebebiyle ebeveynler tarafından tercih edilmektedir.

Bebek Bisikleti Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Şemsiyeli bebek bisikleti modelleri güneşten koruma sağlaması amacıyla tasarlanmıştır. Şemsiyeli modeller arasında dikkat çeken ürünler de bulunmaktadır. Üç tekerli bisiklet modeli de dikkat çeken ürünler arasındadır. Sarı renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürün kanserojen madde içermemektedir. Bunun yanı sıra çocukların bacak kaslarının sağlıklı bir şekilde gelişmesini sağlamaktadır. Tutamaçları sayesinde hakimiyet sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra ebeveyn kontrol mekanizmasına da sahiptir. Bu sayede güvenli bir kullanım sunmaktadır. Şemsiyeli bebek bisikleti modelleri onlarca farklı renk seçeneğiyle kullanıcılarının ilgisine sunulmuştur. Bu nedenle her yaştan ve her cinsiyetten çocukların kullanımına uygundur. Aynı zamanda bisikletler çocuklar için eğlence stili olarak da dikkat çekmektedir. Tenteli bebek bisikleti modelleri de dikkat çeken ürünler arasındadır. Ebeveyn kontrollü bir bisiklet modeli olmasıyla dikkat çeken bu tenteli bisiklet modeli 3 nokta emniyet kemerine sahiptir. Bunun yanı sıra ebeveynin kontrol ederek ayarlayabileceği direksiyona sahiptir. Bu bisiklet modeli müzikli bir ön konsola sahiptir. Bunun yanı sıra bu bisiklet modelleri 1 ile 4 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygun olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Ürünün ağırlığı 5,5 kilogramdır. Bunun yanı sıra bu tenteler ayarlanabilir tenteye sahiptir. 4 tekerlekli bebek bisikleti modelleri arasından dikkat çeken ürünler de bulunmaktadır. Pinokyo 4 tekerlekli çocuk bisikleti de öne çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Mavi renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürün ergonomik tasarımıyla öne çıkmaktadır. Aynı zamanda çelik bir gövdeye sahiptir. Paslanmaz özellikte olan bu bisiklet modeli elektrostatik toz boyayla boyanmıştır. Bunun yanı sıra rahat ve ergonomik bir kullanım sunması hedefiyle tasarlanmıştır. Bebek bisikletleri ve fiyatları ürünlerin modelleri ve fiyatlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak bu ürünler geniş bir yelpaze sayesinde her kullanıcıya hitap eden ürünlerdir. Bebek denge bisikleti modelleriyle de kullanıcılara hitap eden ürünler arasında yer almaktadır. Bu bisiklet modelleri başlangıç aracı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bunu yanı sıra bu ürünler çocukların bacak hareketlerinin koordinasyonunu sağlayabildikleri ürünler olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Aynı zamanda bu denge bisikletleri çocukların sistematik yön değiştirme güdüsünü de geliştirmektedir. Siz de 4 tekerlekli bebek bisikletleri ve bastonlu bebek bisikleti modellerine siz de Trendyol’dan ulaşabilir, dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.