İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Çocuk Cinsiyeti
Renk
Cinsiyet
Materyal
Fiyat
Paket İçeriği
Tip
Kalınlık
Desen
Parça Sayısı
Ek Özellik
Siluet
Ortam
Koleksiyon
Kumaş Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bebek Çorap

" araması için 8789 sonuç listeleniyor

Bebek Çorap Modelleri ile Kombinleri Tamamlayın

Çocukların cildi hassas olduğundan dolayı kıyafet seçimi yaparken dikkatli davranılmalıdır. Seçilen kıyafetler çocuğunuzun cildine direkt olarak temas ettiği içi tercih edilen kıyafetlerin kalitesine özen gösterilmelidir. Dış giyim ürünlerinden bir tanesi olan bebek çorap seçilirken ürünün üretilmiş olduğu ham maddelere dikkat edilmelidir. Bebek ev çorabının imalatında kullanılan kumaş bebeğinizin ayak derisine zarar vermeyecek, hassas cildi ile uyum sağlayacak maddeler olmalıdır. Bebeğinizin ayağının nefes alabiliyor olması, kan dolaşımının sağlıklı bir şekilde tamamlanabilmesi adına ayak ölçülerine uygun olarak kaliteli kumaşlardan imal edilen ürünlerin tercih edilmesi son derece önemlidir. Mevsim şartlarına göre değişiklik gösterecek ürün seçimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, bebeğinizin hava şartlarında rahat edebiliyor olmasıdır. Soğuk kış ayları için satın alacağınız bebek külotlu çorap modelleriyle bebeğinizin sıcak kalmasını sağlayabilir, olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi adına kaliteli kumaş ve ipliklerden üretilmiş olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanında sıcak aylarda tercih edeceğiniz bebek babet çoraplarıyla bebeğiniz için mevsim şartlarına uygun bir şekilde ürün seçimini yapabilir, ayağını terletmeyip rahatsız etmeyecek modellerle rahat bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Günlük kombinlerin bir tamamlayıcısı olarak bebek muz çorap çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetine göre tercih edeceğinizi kız bebek çorap modelleriyle özenli bir şekilde giydirdiğiniz bebeğinizin ayaklarının da rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında erkek bebek çoraplarıyla, hareket kabiliyetini kısıtlamadan bebeğinizin keyifli bir gün geçirmesini sağlayabilir, ayaklarına giydireceğiniz bebek çorap seti içerisinde yer alan her bir ürünün kaliteli maddelerden üretilmiş olmasının keyfini çıkarabilirsiniz.

En Uygun Modeller

En Uygun Modeller

Bebeğinizin sağlığı için özenle inceleyip satın alacağınız bebek çorap modelleri hem sağlık açısından hem de bebeğinizin gününe rahat bir şekilde devam edebilmesi açısından oldukça önemlidir. Çeşitli şartlar için tercih edeceğiniz modellerle bebeğinizin rahat bir şekilde aktivitelerine devam etmesini sağlayabilirsiniz. Farklı durumlar için uygun olarak üretilen bebek uyku, yürüme, havuz çorabıyla bebeğinizin çeşitli şartlar altında rahat hareket edebiliyor olmasını sağlayabilirsiniz. Direkt olarak yerle temas eden ayaklarını pamuklu bebek çorabıyla muhafaza edebilir, kir ve toz gibi durumlardan bebeğinizi koruyabilirsiniz. Ergonomik bir yapıya sahip olan bebek kaydırmaz çorap ürünleriyle bebeğinizin hareket ederken karşılaşacağı olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz. Hareketli yapıları göz önünde bulundurularak tasarlanan modeller arasından bebeğiniz için uygun olan bebek opak çorap modelini tercih edip satın alabilirsiniz. Bebeğinizin ayağını sıcak tutacak olan bebek havlu çorap modelleriyle ayaklarını olumsuz hava şartlarından koruyabilir, ayaklarının sıcak kalıyor olması sebebiyle bütün vücudunun ısınabiliyor olmasını sağlayabilirsiniz. Bebek uzun çorap modelleri farklı tasarımları ve estetik görünümleriyle dikkat çeker. Bebeğiniz için satın alacağınız bebek termal yün çorap çeşitleriyle hem ayaklarının sıcak kalmasını sağlayabilir hem de estetik görüntüsüyle güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz. Günboyu hareket halinde olan bebeğinizin ayağından kolayca çıkmayacak bir şekilde tasarlanan bebek patik çorap modelleriyle oluşacak rahatsızlıkların önüne geçebilir, çocuğunuzun aktivitelerine kesintisiz bir şekilde devam edebiliyor olmasını sağlayabilirsiniz. Soğuk kış aylarında ayakkabısının içine giydirebileceğiniz bebek kalın çorap çeşitleriyle bebeğinizin rahat hissetmesini sağlayabilir, sezona uygun bir şekilde bebeğinizi giydirebilirsiniz. Yumuşak bir dokuya sahip olan bebek kışlık çorap çeşitleriyle bebeğinizin gün içerisinde rahat hissetmesini sağlayabilir, soğuk hava şartlarından bebeğinizi sakınarak herhangi bir rahatsızlık yaşamasının önüne geçebilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildini narin bir şekilde kavrarken aynı zamanda onu sıcak tutacak olan bebek diz üstü çorapları bebeğinize rahat bir şekilde giydirerek ayaklarını koruyabilir, vücudunu sıcak tutabilirsiniz. Çocuk sağlığı için titizlikle seçilmesi gereken ürün modelleri, vücutlarının sıcak kalabilmesi ve hareket kabiliyetlerinin sınırlandırılmaması açısından son derece önemli bir yere sahiptir. Bebeğiniz için tercih edeceğiniz konforlu merserize bebek çorabı çeşitleriyle gün boyu rahat hissetmesini sağlayabilir, vücudunu sıcak tutabilirsiniz.

Farklı Tasarımlarıyla Çeşitli Ürünler

Farklı Tasarımlarıyla Çeşitli Ürünler

Çocuklarınız için tercih edeceğiniz çoraplar farklı tasarımlarıyla renkli görüntülere sahiptir. Bebek süslü çorap kategorisinde yer alan çeşitli modellerle çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Kız çocuklarınız için satın alacağınız fitilli, fırfırlı bebek çorabı modelleri çocuğunuzun giymekten hoşlanacağı hareketli detaylara sahiptir. Hareketli detaylarıyla dikkat çeken bir diğer grup olan tüllü, kanatlı, zilli, figürlü, oyuncaklı bebek çorapları çocuğunuzun günlük kombinlerini tamamlayabileceğiniz, süslü görünümleri ve renkli ayrıntılarıyla şık parçalardır. Kızların severek giyeceği ve ilgilerini canlı tutacak bebek dantelli, çizgili, fitilli çorap modelleriyle hem ayaklarını sıcak tutabilir hem de görüntülerini hoş bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Çocuklarınız için tercih edebileceğiniz Lol bebek çorap dikkatlerini çekecek, güncel bir model olma özelliğine sahiptir. Minik yavrunuzun ilgi duyarak giyeceği modellerle hem onun konforunu sağlayabilir hem de vücudunun sıcak kalmasına olanak sağlayabilirsiniz. Çeşitli modeller arasından kırmızı, beyaz, siyah bebek çorabı seçenekleri arasında dilediğiniz rengi tercih ederek gardırobunu renklendirebilir, farklı seçeneklerle çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Minik çocuğunuzun ayağının rahat edeceği dikişsiz bebek çorabı modeliyle ayağını sıkmadan ve ansızın çıkması gibi problemler yaşamadan günlük hayatına devam etmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin sağlığı için tercih edeceğiniz doğru kumaş modeline sahip olan bebek organik çorap çeşitleriyle ayaklarını rahat bir şekilde giydirebilirsiniz. Çocuğunuzun ayağını rahat bir şekilde sarıp yumuşak bir hissiyat verecek olan bambu bebek çorabı çeşitleriyle gün boyu mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun sağlığı için tercih edeceğiniz bebek oyun çorabı gibi farklı konseptler içini mal edilen parçalarla rahat bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Sıcak mevsimler için uygun bir şekilde tasarlanmış olan yazlık bebek çorabı çeşitleriyle ayaklarının terlemesini engelleyebilir, koku ve bakteri üremesi gibi çeşitli problemlerin önüne geçebilirsiniz.

Rahat ve Şık Tasarımlar

Rahat ve Şık Tasarımlar

Kız çocuğunuzun etek ve elbise kombinleri için tercih edebileceğiniz mus çorap çeşitleriyle estetik bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Hassas bir cilde sahip olan çocuğunuz için tercih edeceğiniz bebek ince çorap modelleriyle rahat bir gün geçirmesini sağlayabilir, ayak sağlığını korumasına yardımcı olabilirsiniz. Estetik bir görünüme sahip olan dantelli bebek çorabı çeşitleriyle minik yavrunuzun şık bir şekilde giyinmesini sağlayabilirsiniz. Kızların kombinlerini bebek dizaltı çoraplarla kombinleyebilir, günlük aktivitelerini gerçekleştirirken hoş bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bebek file çorap çeşitleriyle çocuğunuzun sevimli kombinlerini tamamlayabilirsiniz. Renkli kombinlerin tamamlayıcısı olan fiyonklu bebek çorabı çeşitleriyle çocuğunuzun tatlı görünümünü tamamlayabilirsiniz. İlk kez kucağınıza alacağınız minik yavrunuz için yenidoğan bebek çorabı çeşitlerine göz atabilir, sizin için uygun olan ürünü tercih edip satın alabilirsiniz. Eğlenceli aktiviteler için tasarlanan bebek yılbaşı çorabı çeşitleriyle çocuğunuzun eğlenceli bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Günlük olarak tercih edeceğiniz bebek yarım çoraplarla spor bir görünüm yakalarken rahat bir şekilde hareket etmesine olanak sağlayabilirsiniz. Ev içinde giyebileceği bebek çarık çorap modelleriyle rahat zaman geçirmesine olanak sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz bebek soket çorap çeşidine Trendyol’dan erişim sağlayabilirsiniz. Filtreleme özelliğini kullanarak bebek çorap fiyatlarını araştırabilir, sizin için uygun olan ürünü tercih edip satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünle ilgili diğer müşterilerin yorumlarını okuyabilir, deneyimlerinden faydalanarak ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyatlar üzerinden satın alacağınız çıngıraklı bebek çorabıyla yavrunuzu mutlu edebilir, eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Konforlu, güvenilir ve çocuğunuzun sağlığı için tercih edeceğiniz uygun ürünlere avantajlı fiyatlar üzerinden sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.