placeholder
"

Bebek Mama Seti

" araması için 2473 sonuç listeleniyor
Babytime Baby Time Mama Kaşığı
BabytimeBaby Time Mama Kaşığı
(66)
Baby Time Mama Kaşığı
9,90 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bebek Mama Seti

Bebek Mama Seti

Bebekler için tasarlanan ürünler, bebek bakım sürecinde anne ve babaların en büyük yardımcıları oluyor. Bebeğinize büyük bir hassasiyetle yaklaşabilmenize ve bebeğinizin ihtiyaç duyduğu tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilmenize olanak tanıyan ürünler arasında bebek mama seti çeşitleri de bulunuyor. Birbirinden kullanışlı kap ve kâse çeşitlerinden oluşan mama setleri, dünyaca ünlü markalar tarafından bebeğinizin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özenle üretiliyor. Ek gıdaya geçiş sürecinden itibaren ihtiyaç duyacağınız mama kabı setleri, dayanıklı malzemelerden üretiliyor ve yere düşme ve sık sık yıkanma gibi durumlarda herhangi bir deformasyona uğramayarak uzun süre boyunca güvenle kullanılabiliyor. Hijyenik tasarımlarıyla da öne çıkan mama kapları bakteri, mikrop, virüs gibi sağlığa zararlı unsurların bebeğinizin mamasına karışmasının önüne geçiyor. Isıya karşı dayanıklı olmaları sayesinde bulaşık makinesinde yüksek ısılı programlarda rahatça yıkanabilen ve kolayca dezenfekte edilebilen kap çeşitleri, farklı tasarım şekilleriyle de ön plana çıkıyor.

Sevimli hayvan, bitki, animasyon karakteri gibi farklı görünümlerde tasarlanan mama kaplarından oluşan setler, sevimli görünümleri sayesinde bebeğinizin beslenme reddi problemi yaşamasının önüne geçiyor ve hazır gıdaya geçiş sürecini kolaylaştırıyor. Birbirinden canlı renklerde tasarlanan ve böylece son derece iddialı bir görünüm sergileyen mama kabı setleri, bebeğinizin iştahına katkıda bulunarak beslenme saatlerinize renk katıyor. Ergonomik tasarımlarıyla da ön plana çıkan ürünler, her türlü mama sandalyesinde kolaylıkla kullanılabiliyor. Kulp detayına sahip olan beslenme gereçleri ise bebekler tarafından rahatça kontrol edilebilmeleri sayesinde bebeğinizin kendi kendini besleme sürecini ve ince motor aktivitelerinin gelişimini kolaylaştırıyor.

Biberonlu Mama Setleri ve Avantajları

Bebek sahibi olan anne ve babalar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında biberonlu mama setleri ön plana çıkıyor. İlk 6 ay boyunca düzenli bir şekilde anne sütüyle beslenebilen bebeklerin 6. aydan itibaren ek gıdaya geçmeleri öneriliyor. Bu süreçte en çok faydalanabileceğiniz ürünler arasında ise biberonlu mama setleri başı çekiyor. Bebeğinizin henüz çiğneme refleksinin gelişmediği ve yalnızca emme yoluyla beslenebildiği dönemlerde hayatınızı kolaylaştıran biberon çeşitleri, sıvı kıvamdaki mama türlerini bebeğinize kolaylıkla verebilmenizi sağlıyor. Ek gıdaya geçiş sürecine kadar emme refleksine iyice alışan bebeklerin kolayca kullanabileceği biberon türleri, bebeğinizin yeni beslenme şekline kolayca adapte olabilmesini sağlarken anne ve babalara da büyük bir rahatlık sunuyor. Set hâlinde satılan biberon türleri, farklı boyutlarda ve ölçülerde tasarlanıyor ve böylece bebeğinizin günlük beslenme programını kontrol altında tutmanız son derece kolaylaşıyor. 100 ml, 200 ml, 250 ml gibi farklı hacimlerde tasarlanan biberonlar, bebeğinizin gün içinde ne kadar gıda tükettiğini zahmetsiz bir şekilde hesaplayabilmenizi ve bebeğinizin sağlığını koruyabilmenizi sağlıyor.

6. aydan itibaren güvenle kullanılabilen biberon setlerinde, çift kulplu modeller de yer alıyor. Bebeğinizin kendi başına rahatça kontrol edebileceği çift kulplu biberon türleri, bebeğinizin kendi kendine beslenme kavramını keşfetmesini kolaylaştırıyor ve zihinsel gelişim sürecini hızlandırıyor. Çift kulplu biberon çeşitleri, bebeklerin el ve vücut koordinasyonlarının artmasına ve ince motor gelişimlerinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine de yardımcı oluyor. Plastik, silikon, cam gibi farklı malzemelerden üretilen biberon türleri, mikrop tutmayan yapılarıyla bebeğinizin sağlığını koruyor ve kolayca yıkanabiliyor. Darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı olan ürünler, bu yönleriyle de size uzun bir kullanım ömrü sunuyor. Bebeklerin beslenme programında son derece önemli bir yer tutan biberon setleri, zengin tasarım ve süsleme seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Birbirinden etkileyici hayvan ve bitki figürleriyle süslenen biberonlar, bu sayede çocuğunuzun ruh hâline de olumlu yönde etkide bulunuyor.

Tabak Setleri ve Kullanım Şekilleri

Bebekler için tasarlanan mama setleri arasında tabaklardan oluşan birbirinden şık ürünler de bulunuyor. Özellikle 7. ya da 8. aydan itibaren kullanabileceğiniz bebek mama tabak setleri içinde birbirinden şık kâseler ve düz tabak çeşitleri yer alıyor. Bebeklere özel kâse türleri, ağırlıklı olarak 100 ila 250 ml arasında değişen hacimleri sayesinde bebeğinizin tek öğününde yemesi gereken tüm gıdayı kolayca muhafaza edebiliyor. Özellikle sıvı gıda ve püre türleriyle beslenen bebekler için son derece yararlı olan kâse ve tabak modelleri, bebek kaşıklarıyla birlikte kullanılıyor. Çorba, meyve püresi, sebze püresi, muhallebi, yoğurt gibi mama çeşitlerini bebeğinize yedirirken size büyük bir kolaylık sunan kâse ve tabak setleri, dileyen kullanıcılar için kapaklı şekilde üretiliyor. Bu sayede dilediğiniz zaman ürünlerin kapağını kapatmanız ve bebeğinizin kalan mamasını kolayca muhafaza edebilmeniz mümkün hâle geliyor. Buzdolabında da kullanabileceğiniz kâse ve tabaklı bebek mama takımı seçenekleri, bebek mamalarının bozulmasını ve besin değerlerini yitirmesini önlüyor. Bu sayede bebeğiniz için hazırladığınız gıdaları bekleme ömürleri doluncaya kadar tekrar tekrar kullanabilmenize olanak tanıyan ürünler, vakitten tasarruf edebilmenize de olanak tanıyor.

Bebekler için üretilen tabak setleri, ağırlıklı olarak camdan ya da melaminden üretiliyor. Camdan imâl edilen tabak ve kâse türleri, bakteri oluşumunu engelliyor ve böylece süt, yoğurt gibi malzemeler içeren mama türlerini uzun süre sağlıklı bir şekilde bekletebilmenize yardımcı oluyor. Bebeğinizin sağlığını koruyabilmenize yardımcı olan cam set çeşitleri, aynı zamanda mamalarını lezzetini korumalarıyla da dikkat çekiyor. En sağlıklı plastik türlerinden biri olan melaminden üretilen setler ise dayanıklı yapılarıyla ön plana çıkıyor. Melamin bebek mama seti çeşitleri, kırılmaz yapıları sayesinde tüm darbe ve yüksek mesafeden düşme durumlarında kendi formlarını koruyabiliyor. Bu sayede bebeklerin kendi gıda gereçlerini yere atma eğilimi gösterdiği evrelerde size büyük bir kolaylık sunan melamin ürünler, dayanıklı yapıları sayesinde yeni mama gereci satın alma ihtiyacınızı ortadan kaldırarak bütçenize katkı sağlıyor.

En Sevimli Kız Bebek Mama Setleri

En çok tercih edilen bebek mama setleri arasında kız bebekler için özel olarak üretilen seçenekler de yer alıyor. Ağırlıklı olarak beyaz, pembe, lila, mor gibi renklerde üretilen kız bebek modelleri, son derece canlı bir görünüm sergiliyor ve dileyen kullanıcılar için farklı desenlerle de süslenebiliyor. Kız bebekler için tasarlanan mama setleri, biberonlu ve kâseli olmak üzere iki ana gruba ayrılıyor ve dileyen kullanıcılar için mama önlüğü içeren set seçenekleri de üretilebiliyor. Önlük seçeneklerinde de son derece sempatik desen detaylarına yer veren setlerde sevimli ayıcık, panda, yavru kedi, çilek, kiraz gibi göze hoş gelen detaylar dikkat çekiyor. Bu sayede kızlarınızın yemek yeme isteğini artıran set çeşitleri, dileyen kullanıcılar için ünlü animasyon film ve dizilerinin karakterleriyle de süslenebiliyor. Minyonlar, Prenses Elsa, Prenses Sofya, Minnie Mouse, Hello Kitty gibi dünyaca ünlü figürlerle görsellikleri zenginleştirilen mama seti türleri, dayanıklı yapılarıyla da ön plana çıkıyor. Kilitli kapak avantajına sahip olan ürünler, çantalarınızda da güvenle taşınabiliyor ve her türlü seyahatte rahatlıkla kullanılabiliyor.

Hem kısa hem de uzun yolculuklarınızda bebeğinizi tam saatinde ve sağlıklı bir şekilde besleyebilmenize olanak tanıyan kilitli kapaklı set çeşitleri, mamalarınızı yolculuk öncesinde dilediğiniz özellikte hazırlayıp güvenle muhafaza edebilmenize yardımcı oluyor. Prenses, baykuş, tavşan gibi temalara sahip olan setlerdeki ürünler ise yalnızca desenleriyle değil, şekilleriyle de göz dolduruyor. Oyuncak görünümü sergileyen ve böylece küçük bebeklerin ilgisini çeken modeller, uzun kullanımlarda ve yoğun ısıda gerçekleşen yıkamalarda dahi formlarını yitirmiyor ve renk kaybı yaşamıyor. Bu sayede size benzersiz bir deneyim sunan mama kabı setleri, bebek mama seti tavsiye edenlerin de öncelikli önerileri arasında yer alıyor. Kız bebekler için üretilen setlerde birbirinden şık kaşık ve pipet türleri de bulunuyor ve böylece bebeğinizin farklı kıvamlardaki gıdaları aynı rahatlıkla tüketebilmesi mümkün hâle geliyor.

En Kullanışlı Erkek Bebek Setleri ve Yararları

Erkek bebek sahibi aileler için özel olarak üretilen modeller, etkileyici görünümleri ve kullanışlı yapılarıyla anne ve babaların hayatına kolaylık katıyor. Ağırlıklı olarak silikondan, camdan ya da melaminden üretilen erkek bebekler için mama seti seçenekleri, dileyen kullanıcılar için bambu fiber malzemeden de üretilebiliyor. Erkek bebek bambu fiber bebek mama seti seçenekleri, organik içerikleriyle son derece sağlıklı bir yapı sergilerken yüksek dayanıklılıklarıyla da ön plana çıkıyor. Erkek bebek mama seti bambu çeşitleri, doğal yapıları sayesinde bebeğinizin yiyeceklerinin ve içeceklerinin bozulmaya uğramasını önlüyor. Bakteri üremesini engelleyerek bebeğinizin gıdalarını güvende tutan mama kabı türleri, bebeğinizi ağız yoluyla bulaşan enfeksiyonlara bağlı rahatsızlıklardan da koruyor. Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan fiber içerikli mama kabı setleri ise en sert darbelere karşı dahi yüksek bir direnç gösteriyor ve uzun süre boyunca güvenle kullanılabiliyor. Düşme, çarpma, darbe alma gibi durumlarda dahi çatlama, kırılma ve çökme sorunuyla karşılaşmayan fiber mama takımları, bebeğinizin ek gıda sürecinin tamamında size eşlik edebiliyor.

Erkek bebekler için özel olarak üretilen modeller, ağırlıklı olarak beyaz, mavi, yeşil gibi tonlarda tasarlanıyor ve farklı desenlerle süslenebiliyor. Spider Man, Iron Man, Şimşek McQueen, Captain Tsubasa gibi dünyaca ünlü animasyon ve çizgi film karakterlerinin birbirinden eğlenceli görselleriyle süslenen modeller, çocuğunuza ekranlarda gördüğü kahramanlarla birlikte vakit geçirme hissi veriyor ve iştah açıcı etkide bulunuyor. Erkek çocuklar için üretilen modeller, dilenirse ayıcık, tavşan, zürafa, fil gibi sevimli hayvan figürleriyle de zenginleştirilebiliyor. Farklı boyutları ve hacimleriyle de ön plana çıkan ürünler, organik yapıları sayesinde tek seferde yüksek hacimde gıda hazırlayıp güvenle saklayabilmenize de olanak tanıyor. Setlerde bulunan ve hacimleri 300 ml ila 500 ml arasında değişen büyük kaplar çorba, püre, yoğurt gibi ev yapımı mamalarınız için saklama kabı görevi üstlenebiliyor. Bu sayede yiyecekleri tencerede muhafaza etmenize gerek kalmazken ürünlerin güvenli yapıları sayesinde gıdaların bekleme süresi de uzuyor. 50, 100, 200 ml gibi hacimlere sahip olan küçük modeller ise bebeğinizin yemeğini ideal ölçülerdeki porsiyonlara bölmenizi kolaylaştırıyor ve bebeğinizin günlük kalori ihtiyacını karşılayıp karşılamadığınızı rahatça hesaplayabilmenize yardımcı oluyor.

Kaşık ve Önlük Setlerinin Kullanım Alanları

Bebeklerin sağlıklı ve güvenli bir şekilde beslenebilmeleri için üretilen set seçenekleri arasında, birbirinden şık kaşık takımları da bulunuyor. Ağırlıklı olarak yumuşatılmış silikondan üretilen ve bebeğinizin ağzına zarar vermeyen kaşık setleri, farklı boyutları sayesinde her yaşta bebek tarafından güvenle kullanılabiliyor. 0-4 aylık, 4-6 aylık, 6-12 aylık ve 12-24 aylık bebekler için ayrı ayrı üretilen kaşık seçenekleri, bebeğinizi rahat ve kolay bir şekilde besleyebilmenize yardımcı oluyor. Son derece dayanıklı malzemeden üretilmiş kaşık türleri, hem sıcak hem de soğuk gıdalarda güvenle kullanılabiliyor ve hijyenik yapılarıyla da bebeğinizin çeşitli sağlık problemleriyle karşılaşmasının önüne geçiyor. Pembe, mavi, yeşil, beyaz, kırmızı, sarı, eflatun gibi renk seçeneklerine sahip olan silikon bebek kaşığı setleri bebek kıyafetlerinizle, mama sandalyelerinizle ve mama kaplarınızla eşsiz bir uyum yakalıyor ve böylece görsel zenginlikleriyle de ön plana çıkıyor. Klasik kaşık modellerine göre daha uzun saplı olarak üretilen kaşık seçenekleri, çocuğunuzu farklı mesafelerden kolayca besleyebilmenize olanak tanıyor. Derin hazneleri sayesinde mamaların dökülmesinin de önüne geçen kaşık çeşitleri, beslenme saatlerinde hijyen sorunlarıyla karşılaşmanızı engelliyor.

Dünyanın en başarılı markaları tarafından bebekleriniz için özel olarak üretilen mama setleri arasında, her tarza ve her beğeniye hitap eden önlük takımları da bulunuyor. Bebekler için üretilen ve set hâlinde satılan mama önlükleri, ağırlıklı olarak penyeden, su geçirmez kumaştan ya da silikondan üretiliyor. Penyeden üretilen önlükler, yumuşak dokuları sayesinde bebeğinizin boynuna kolayca bağlanabiliyor ve son derece konforlu bir kullanım imkânı sunuyor. Esnek bağcıkları sayesinde bebeğinizin boynunda ve omuzlarında herhangi bir cilt problemi oluşturmayan ürünler, hafif yapılarıyla da kolayca taşınabiliyor ve bebeğinizin kıyafetlerinin dökülen mamalar sebebiyle kirlenmesinin önüne geçiyor. Su geçirmez kumaştan üretilen önlük alternatifleri ise beslenme esnasında bebeğinizin üzerine dökülen yiyecek ve içeceklerin kıyafetlere temas etmesini önlüyor. Bu sayede bebeğinizin kıyafetini sıklıkla değiştirme zorunluluğunuzu ortadan kaldıran ürünler, farklı desen alternatifleriyle de beğeni kazanıyor. Silikon önlük çeşitleri ise yumuşak dokuları ve kalın yapıları ile beslenme işlemini son derece kolay ve keyifli bir etkinliğe dönüştürüyor. Canlı renkleriyle dikkat çeken silikon mama önlüğü takımları, dökülen mamaların bebeğinizin kıyafetlerine, tenine ya da mama sandalyesine temas etmesini engelliyor. Sevimli hayvan ya da animasyon karakteri figürleriyle süslenen silikon önlükler, dileyen kullanıcılar için mama kaşığı modelleriyle de takım hâlinde satılabiliyor. Size son derece büyük bir kullanım kolaylığı sunan önlük ve kaşık takımları, pratik bir şekilde temizlenebilmeleriyle de övgü topluyor.

Bebek Mama Seti Fırsat Ürünleri Trendyol'da

Bebek mamalarını güvenli bir şekilde saklayabilmeniz ve servis edebilmeniz için üretilen modeller arasında porselen setler de bulunuyor. Porselen bebek mama seti çeşitleri, estetik görünümleriyle göz kamaştırıyor ve farklı desen çeşitleriyle yaşam alanı dekorasyonlarınıza katkı sağlıyor. Son derece yüksek kalitede üretilen porselen bebek mama kabı seti çeşitlerinde sıvı gıdalar için kullanabileceğiniz derin kâseler, püre ve ezme çeşitlerini servis edebileceğiniz düz tabaklar ve bardak çeşitleri yer alıyor. Yüksek kaliteleri ve sağlıklı yapılarıyla çocuğunuzun güvenli bir şekilde beslenebilmesine imkân tanıyan ürünler, kutu seçenekleriyle de ön plana çıkıyor. Porselenden imâl edilen mama setleri, özel tasarımlı kutuları sayesinde kolayca muhafaza edilebiliyor ve kutuların kırılma önleyici etkileri sayesinde dilediğiniz yere güvenle taşınabiliyor. Dileyen kullanıcılar için sevimli hayvan şekillerinde de üretilebilen set kutuları, oyuncak görünümü sergilemeleriyle de büyük beğeni kazanıyor.

Birbirinden başarılı markalar tarafından tasarlanan en kaliteli bebek mama seti çeşitleri ise Trendyol'da sizin için bir araya geliyor. Eğer siz de son derece kullanışlı ürünler satın almak ve bebeğinizi güvenli ve pratik bir şekilde beslemek isterseniz, hemen Trendyol'daki bebek mama seti kampanya seçeneklerine göz atabilirsiniz. Size özel ürünler arasından dilediğinizi seçebilir ve bebeğinizle geçireceğiniz vakte kalite katabilirsiniz. Üstelik Trendyol'un birbirinden cazip bebek mama seti indirim fırsatlarından da yararlanabilir ve böylece en yüksek kaliteye en ekonomik koşullarla kolayca ulaşabilirsiniz. Siparişinizi hemen oluşturarak Trendyol'un güvenli ödeme ve hızlı teslimat imkânlarından da yararlanabilir, benzersiz bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Dilediğiniz modeli sepetinize hemen ekleyin, size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanma şansını yakalayın!