"

Beyzbol Şapkası

" araması için 11854 sonuç listeleniyor

Trend Yaratan Beyzbol Şapkası Modelleri Trendyol'da!

Beyzbol şapkası, beyzbol oyununda kullanılan ekipmanlardan bir tanesidir. Bir Amerikan spor oyunu olan Beyzbol severek oynanan bir oyundur. Pek çok kişinin merak saldığı ve ilgi duyduğu oyunun diğer ekipmanları arasında eldiven ve beyzbol sopası bulunur. Kadın ve erkek için ayrı modellerde tasarlanan beyzbol şapkasının çeşitli modelleri piyasaya sunulmaktadır. Beyzbol oyununu insanları cezbettiği gibi beyzbol şapkaları da insanların beğenisini kazanmaktadır. Farklı renklerde ve modellerde tasarlanan şapkalar ile sizler de ortamda dikkat çekebilirsiniz. Erkek oyuncular için özel olarak tasarlanan beyzbol şapkası erkek modelleri sezonun en gözde şapkaları arasında bulunmaktadır. Beyzbol şapkası, sert siperliği ve sert kenarları ile bilinen yumuşak bir şapka türüdür. Bu oyun Türkiye’de yaygın bir oyun olmasa da şapkaları güzellikleri ile dikkat çekmektedir.

Beyzbol Şapkası Çeşitleri

Beyzbol Şapkası Çeşitleri

Özellikle Amerika’da ilgi gören bir şapka modeli olan beyzbol şapkası artık Türkiye’de de çok duyulmaya başlanmıştır. İlk olarak 1954 yılında New Era şirketi tarafından üretilmiştir. Beyzbol şapkası kadın modelleri arasında dilediğiniz renkte ve model de şapkaları bulabilirsiniz. Beyzbol şapkalarının bir özelliği de kullanıcının baş çevresine göre ayarlanabiliyor olmasıdır. Ayarlanabilir kısım velcro şeklinde plastik ya da metal bir parça olabilmektedir. Çeşitli malzemelerden üretilen beyzbol şapkalarını yılın her mevsiminde kullanabilirsiniz. Yazlık olarak üretilen beyzbol şapkalarında pamuk, keten ve sentetik kumaş kullanılabilirken kışlık ürünlerde kürk ve yün kullanılmaktadır. Beyzbol şapkaları arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi eskitme beyzbol şapkası modelidir. Hem erkeklerin hem de kadınların kullanabileceği bir modeldir. Pamuklu kumaşları tercih ettiğinizde terletme yapmaz ve spor aktivitelerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Spor Aktivitelerinde Beyzbol Şapkası Kullanımı

Spor Aktivitelerinde Beyzbol Şapkası Kullanımı

Çeşitli materyallerden kaliteli formda üretilen, farklı beyzbol şapkalarını spor aktivitelerinde kullanabileceğiniz gibi günlük yaşamda da tercih edebilirsiniz. Özellikle yaz ayları için ideal olan beyaz rengi beyzbol şapkasında da tercih edebilirsiniz. Beyaz beyzbol şapkası unisex olarak kullanılabilen ve kaliteli malzemeden üretilmektedir. Pamuk, keten gibi malzemelerden üretilmiş olup terleme yapmaz ve sizi rahatsız etmez. Seçiminizi sade renklerden yana yapabileceğiniz gibi desenli beyaz beyzbol şapkalardan yana da kullanabilirsiniz. Bordo beyzbol şapkası her ne kadar iki cinsiyet tarafından sevilse de en çok tercih edenler kadınlardır. Özel tasarımı ile baş çevrenize göre ayarlama yapabilirsiniz. Bu sayede hareket esnasında şapka sizi rahatsız etmeyecektir. Deri beyzbol şapkaları da en çok beğenilen modeller arasında bulunmaktadır. Kaliteli yapısı ve göz kamaştırıcı özelliği sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Beyzbol Şapkası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Beyzbol Şapkası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Beyzbol şapkası modelleri arasında kadın ve erkekler için özel tasarımlar olduğu gibi rengarenk çeşitler de yer alır. Deri modelleri yüzde yüz deri materyalden üretildiği için yırtılma ya da kopma olmaksızın uzun yıllar kullanabilirsiniz. Asla modası geçmediğinden dolayı en çok tercih edilen şapka modelidir. Kış aylarında beyzbol oynamayı sevenler için de kışlık beyzbol şapkası modelleri raflarda yerini almaktadır. Yün ve kürkten üretilen kışlık modeller ile kışın soğuğundan etkilemeyeceksiniz. Koyu tonlarda seçeceğiniz renkler ile şık bir görüntü yakalayacağınız gibi baskı desenli modelleri de severek kullanabilirsiniz. Yaz aylarında terlemenin önüne geçmek için fileli beyzbol şapkası muhteşem bir seçenektir. Fileli yapısı ile saçı terlemeden korumaktadır. File yapısı şapkanın ön ve arka kesiminde olduğu gibi sadece arka tarafta file bulunan modeller de bulunur. Kaliteli kumaş yapısı ve ayarlanabilir özelliği ile baş yapınızı uygun bedende şapkalar bulabilirsiniz. Farklı renklerde ve bedenlerde beyzbol şapkası fiyatları için Trendyol uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.