İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Şekil
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bez Kalemlik

" araması için 480 sonuç listeleniyor

Bez Kalemlik Çeşitleri ile Kullanışlı Ürünler Trendyol'da!

Kalemlikler çantanızdaki en önemli düzenleyiciler arasındadır. Özellikle kalem gibi küçük boyutlu ve çantalar içerisinde kolaylıkla kaybolan ürünlerde bazen hayat kurtarıcı olmaktadırlar. Bez kalemlik tercih ederseniz hem kullanım kolaylığı açısından hem de hafifliği açısından daha avantajlı olacaktır. Bu kalemlikler bez kumaşlardan dikilmiş genellikle fermuarlı fakat bazen düğmeli de olabilen ürünlerdir ayrıca şekillerine göre de birçok farklı seçeneği vardır. Boyutları genelde benzer olsa da renk ve desen çeşitliliği fazla olan ürünlerdir. Kendi tarzınızı yansıtan, kullanım ve taşıma kolaylığı sağlayan modeller tercih edebilirsiniz. Sevdiğiniz bir film karakteri, bir figürü veya bir müzik grubuna kadar birçok farklı desende kumaştan baskılar ile kalemlik yapılmaktadır. Kalemlikler sadece yazı araçlarını taşımak ve düzende tutmak için kullanılmazlar, makyaj malzemelerinizi koyabileceğiniz veya fırçalarınızı düzenlemek için de kullanabilirsiniz.

Bez Kalemlik Modelleri

Bez Kalemlik Modelleri

Bez kalemlik modellerini iki alt başlıkta incelememiz doğru olacaktır ilki kumaşı ikincisi ise şekli açısından olabilirKumaş açısından kalemlikleri düşünecek olursak birçok farklı seçeneğiniz mevcuttur. Su geçirmez, leke tutmaz duck kumaşlardan yapılan kalemlikler bulabileceğiniz gibi aynı zamanda yumuşak polar kumaştan veya ham bez kalemlik modelleri bulmanız bile mümkün. Aynı zamanda çizilebilir kalemlik kumaşları da bulunmaktadır böylelikle istediğiniz çizimi kalemliğinize siz çizersiniz. Şekil açısından kalemlikleri düşünecek olursak ilk akla gelen model yatay dikdörtgen şekilli kalemlikler olacaktır. Bunların genelde ağız kısımları fermuarlıdır ve farklı boyutlarda bulmanız mümkün olmaktadır ayrıca yatay olmayan dikey dikdörtgen modelleri de bulunmaktadır. Standart yatay kalemliklerin yanında rulo bez kalemlik çeşitleri de mevcuttur. Bunlar silindir şeklinde ve farklı boyutlarda yapılmaktadır. Kullandığınız kalem sayısına göre istediğiniz büyüklükte seçim sağlayabilirsiniz. Tıpkı dikdörtgen modelde olduğu gibi rulo modellerinde dikey olan versiyonlarını bulmak mümkündür.

Bez Kalem Kutusu Kullanmanın Faydaları

Bez Kalem Kutusu Kullanmanın Faydaları

Aslında kalemlikler yazı malzemelerinizi koyduğunuz kutular olarak görünse de aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıran düzenleyicilerdir. Okula giden bir öğrenciyseniz defter ve kitaplarla dolu o ağır çantaların içerisine kalem, kalemtıraş ve silgi gibi ürünlerinizi koyduğunuzda kaybolma potansiyeli artar kalemlik kullandığınızda ise hepsi bir arada bulunduğu için ihtiyaç duyduğunuz ürüne hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu sayede hem zaman kazanır hem de daha düzenli olursunuz. Tabii ki bu ürünleri sadece öğrenciler kullanmaz iş hayatınızda kalemlerinizi taşımak için kullanabileceğiniz, ofisinizde kalemleri bir arada bulundurabileceğiniz gibi evinizde kalemlerin bir arada duracağı bir organizer olarak bile düşünebilirsiniz. Özellikle kadınlar çantalarında çok fazla malzemeyi bir arada taşırlar ve ihtiyaç duyduklarında bu karışıklığın içerisinden istedikleri şeyi bulup çıkarmak her zaman kolay olmamaktadır. Bu ürünler sayesinde çantalarını daha düzenli hale getirebilirler.

Bez Kalemlik Çeşitleri

Bez Kalemlik Çeşitleri

Kullanım açısından size en çok fayda sağlayacak ürünü seçmelisiniz. Yoğun bir şekilde kalem kullanıyorsanız alacağınız küçük bir kalemlik size yeterli gelmeyecektir. Kalem sayınıza göre boyutu seçebilirsiniz. Bir başka örnek verecek olursak kalemliği boya fırçalarınız için tercih edecekseniz, leke tutmayan kumaşlardan yapılan bir kalemlik tercih etmeniz daha yararlı olacaktır. Fırçaların ucunda boya kalıntıları kalabilir ve ince kumaş bir kalemlik kullanıyorsanız böyle bir durumda boya akarak çantanıza veya kıyafetlerinize bulaşabilir. Su geçirmez, leke tutmaz bir kalemlik seçtiğinizde bu tarzda durumların önüne geçmiş olursunuz. Kalemlikler aynı zamanda çantalarımızın birer aksesuarıdır. Seçim yaparken güzel ve sevebileceğiniz desenlerde, sizin tarzınızı yansıtan modeller seçmelisiniz. Sevdiğiniz bir film afişi baskısı olan bir kalemlik seçebilir veya sevdiğiniz bir ressamın tablosunun olduğu baskılı modelleri Trendyol'dan inceleyebilirsiniz.

Bez Kalemlik Nereden Alınır?

Bez kalemlik modelleri; uzun yıllardır pek çok alanda aktif biçimde kullanılır. Bu nedenle her dönem birbirinden farklı modeller dizayn edilir. Okullardan ofislere kadar pek çok alanda sık sık tercih edilen modeller, kaliteli malzemeler ile tasarlanır. Bu sayede uzun ömürlü deneyim sunar. Söz konusu modeller, Trendyol üzerinden cazip rakamlar ile satışa sunulur. Seçenek sayısının fazla olması, rahat bir şekilde seçim yapma imkanı sunar. Böylece herkes kendi zevkine uygun tasarımı kolay biçimde tespit edebilir. Trendyol üzerinden tüm seçeneklere göz atabilirsiniz. Dilediğiniz modeli kısa süre içinde satın alabilirsiniz.

Bez Kalemlikler Hangi Renklerde Bulunabilir?

Bez kalemlik modellerinde kullanılan en yaygın renkler arasında siyah, beyaz, mavi, yeşil ve kırmızı bulunur. Aynı zamanda pastel tonlar, metalik renkler ve desenli modeller de mevcuttur. Bazı bez kalemlikler, tek renkli ve sade tasarımlara sahiptir. Bazıları da birden fazla renk veya baskılı desenlere sahip olabilir. Renk seçimi, kalemliklerin kullanım alanına ve kişisel zevklere göre değişebilir. Bazı kalemlikler, ofisler için daha resmi ve ciddi bir görünüm sunar. Diğerleri ise ev ya da okul gibi daha renkli ve eğlenceli ortamlara uygun olabilir.

Bez Kalemlikler Hangi Amaçla Kullanılır?

Bez kalemlik çeşitleri; kalemleri, kurşun kalemleri, silgileri, makasları ve diğer ofis araç gereçlerini düzenli bir şekilde saklamak için kullanılır. Özellikle ofis, ev ya da okul gibi çalışma ortamlarında, masada düzensiz bir görüntü oluşmasını engeller. Bu sayede çalışma alanını daha organize hale getirir. Bez kalemlikler, genellikle hafif ve taşınabilir yapıda dizayn edilir. Böylece farklı çalışma ortamlarında kolayca kullanılabilir. Ayrıca bazı modeller yuvarlak veya kare şekillerde olur. Bu sayede masaüstü veya dolaplarda yer kaplamayıp alan tasarrufu sağlar. Modeller; bez malzemeden yapıldığı için dayanıklı ve kolay temizlenir. Ayrıca hafif olması nedeniyle taşınabilirliği de kolaydır. Bez kalemlikler aynı zamanda çevre dostu bir alternatiftir. Uzun ömürlü olmaları sayesinde kişilere uzun yıllar hizmet edebilir.